Μου αρέσει ένα αγόρι, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω

DimX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σας. Καμιά ιδέα όμως για να με προσέξει; Γιατί δεν νομίζω να το έχει κάνει.........

Αν μοιαζεις με την κοπελα στη φωτο του προφιλ σου θα σε προσεξει ευκολα...Αρκει να βρισκεσαι σε ακτινα 100μ κοντα του!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σας. Καμιά ιδέα όμως για να με προσέξει; Γιατί δεν νομίζω να το έχει κάνει.........

Διάβασε τις άλλες 16 σελίδες του θέματος και ίσως βρεις καμιά καλή απάντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αν μοιαζεις με την κοπελα στη φωτο του προφιλ σου θα σε προσεξει ευκολα...Αρκει να βρισκεσαι σε ακτινα 100μ κοντα του!:)

Καλά δεν νομίζω αν όντως έμοιαζε με τη Megan Fox να μας έγραφε καν στο topic...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κακία... :oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Οταν ειδα τον τιτλο μου ήρθε στο μυαλο κατευθειαν αυτο :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ε αμα δε σου ριχνει και βλεφαρο, προφανως και δε σε εχει προσεξει. Η αν σε εχει προσεξει και δε σε κοιταει, προφανως δεν του αρεσεις. Αν εχεις το θαρρος, δειξε του πως σου αρεσει. Η βρες το στο φεισμπουκ- ξερω γω πως μιλατε εσεις σημερα βρε παιδι μου.... Εμεις ας πουμε τοτε στην ηλικια σου, μιλουσαμε με ψιψιτ, τυπου το λεγες στη φιλη, η φιλη παραπερα, εκανε τον κυκλο κι αν τελικα εφτανε στα αυτια του εν λογω η στα δικα μας, γινοταν επειτα η κατασταση σε κανα παρτυ πχ. Μετα βγηκαν τα κινητα. Εβρισκες το τηλ κι αρχιζες τις αναπαντητες. Τι εποχες κι αυτες. Τωρα εσεις με το φμπ εχετε περισσοτερη αμεσοτητα (ας πουμε) οποτε κολλα του καπως ετσι και βλεπεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Ε αμα δε σου ριχνει και βλεφαρο, προφανως και δε σε εχει προσεξει. Η αν σε εχει προσεξει και δε σε κοιταει, προφανως δεν του αρεσεις. Αν εχεις το θαρρος, δειξε του πως σου αρεσει. Η βρες το στο φεισμπουκ- ξερω γω πως μιλατε εσεις σημερα βρε παιδι μου.... Εμεις ας πουμε τοτε στην ηλικια σου, μιλουσαμε με ψιψιτ, τυπου το λεγες στη φιλη, η φιλη παραπερα, εκανε τον κυκλο κι αν τελικα εφτανε στα αυτια του εν λογω η στα δικα μας, γινοταν επειτα η κατασταση σε κανα παρτυ πχ. Μετα βγηκαν τα κινητα. Εβρισκες το τηλ κι αρχιζες τις αναπαντητες. Τι εποχες κι αυτες. Τωρα εσεις με το φμπ εχετε περισσοτερη αμεσοτητα (ας πουμε) οποτε κολλα του καπως ετσι και βλεπεις.
Το θέμα είναι ότι δεν έχω φμπ και αν το πω στις υπόλοθιπες θα γίνω ρεζίλι. Άμεσα δεν υπάρχει τρόπος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnie Hunter

Νεοφερμένος

Ο Johnnie Hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι δεν έχω φμπ και αν το πω στις υπόλοθιπες θα γίνω ρεζίλι. Άμεσα δεν υπάρχει τρόπος;

Υπάρχει και ο ρετρό τρόπος με το ραβασάκι. Δεν ξέρω αν εσείς τα νεά παιδιά τον έχετε υπ' όψιν ή έχει ξεχαστεί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Πέσε πάνω του και πες του ''Συγγνώμη ήταν τυχαίο''...ξέρεις όπως στις ελληνικές ταινίες με τη Βουγιουκλάκη...θα σε προσέξει :P:P :P Κοίτα εγώ νομίζω ότι μόνο με κοινούς γνωστούς θα τον πλησιάσεις και θα τον γνωρίσεις!Πες το σε μια φίλη που εμπιστεύεσαι για να σε βοηθήσει...Το φμπ δεν το θεωρώ καλή ιδέα διότι κρύβεσαι πίσω από μια οθόνη και ένα προφίλ...καλύτερα να ακολουθήσεις τον παλιό καλό τρόπο...γνώμη μου πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Πάω β γυμνασίου και μου αρέσει ένας από την τρίτη. . . . . κάνει λες και δεν με βλέπει . Δεν ξέρω αλλά κοιτάει αλλού. Πάντα!
Δεν σου περνάει από το μυαλο, ότι το αγοράκι μπορεί να μην είναι ακόμα ώριμο; (Το έχω δει το έργο κάποτε).
Τι να κάνω πλεασε πείτε μου!!!
Υπομονή να μεγαλώσει λίγο ακόμα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πέσε πάνω του και πες του ''Συγγνώμη ήταν τυχαίο''...ξέρεις όπως στις ελληνικές ταινίες με τη Βουγιουκλάκη...
Και μετά θα ξεκινήσουν οι ατάκες με τον Γκουσκούνη!!!;):P
---
Ένας τρόπος να σε προσέξει είναι να βάλεις νάρθηκα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Πέσε πάνω του και πες του ''Συγγνώμη ήταν τυχαίο''...ξέρεις όπως στις ελληνικές ταινίες με τη Βουγιουκλάκη...θα σε προσέξει :P:P :P
Ναι, και το παιδι θα της απαντησει "Τυχαιο Αλλα ωραιο...":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Το να μην ενδιαφέρεται δεν παίζει? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Το να μην ενδιαφέρεται δεν παίζει? :confused:

Φυσικά και παίζει αλλά το θέμα είναι να με προσέξει! Δεν με ξέρει για να με απορρίψει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Ίσως απλά δεν έχει πονηρευτεί ακόμα!Δε πάει σ'αυτά ο νους του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Ίσως απλά δεν έχει πονηρευτεί ακόμα!Δε πάει σ'αυτά ο νους του!

Του συγκεκριμένου ο νους πάει και πολύ παρά πέρα από ότι ο δικός μου ή ο δικός σου!!!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Τον έχεις δει δηλαδή γενικά με καμία κοπέλα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top