Μου αρέσει ένα αγόρι, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,446 μηνύματα.
Οι άντρες γενικά είναι χαζοί.
Τι θέλω να πω.
Μπορεί εσύ ένα χρόνο να νομίζεις ότι του στέλνεις σήματα έρωτα
π.χ. του χαμογελάω με ελάχιστα ανοιχτό το στόμα και τα μάτια μισόκλειστα
και αυτός να μην έχει καταλάβει τίποτα.
Κρίνοντας,εξ ιδίων,τα αλλότρια,έχω να πω ότι η Σόζι έχει δίκιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Γεια σας. Εδω και καιρο μου αρεσει ενα αγορι αλλα δεν ξερω τι να κανω. Ειναι 2 χρονια μεγαλυτερος μου και γνωριζομαστε εδω και 4-5 χρονια. Τα 2 τελευταια μαλιστα εδειχνε οτι ενδιαφερεται καθως με χαιρεταγε πανω απο 5 φορε την ημερα. Περσι μαλιστα που ημασταν στο ιδιο σχολειο και μου εκλεινε το ματι, με κοιταζε συνεχεια, μου χαμογελουσε, μιλαγαμε κλπ. Ομως μετα τα εφτιαξε με μια πολυ ''καλη'' κοπελα.:mad: φετος αρχισαμε να βγαινουμε μια φορα τιν εβδομαδα μαζι με αλλη μια φιλη μας ομως τελειως φιλικα. Τι να κανω για να του δειξω οτι μου αρεσει αν και πιστευω οτι κατι εχει καταλαβει και πως να τον πλησιασω περα απο φιλικα;
Υστ: οτι χαρη του ζηταω μου την κανει.:)

1ον Αυτός τα έχει ακόμα με την "καλή" κοπέλα ;

2oν Μην κρίνεις ποτέ από τα "σημάδια".

3ον Απ'ότι αντιλαμβάνομαι το παιδί μάλλον του αρέσει να "παίζει" και σε έχει βρει το κορίτσι για τις χάρες; Πολλές φορές οι άντρες/αγόρια (ό,τι θες πες τους) ασυναίσθητα στέλνουν "μηνύματα" με αποτέλεσμα να βλέπεις πολλές καρδιές κοριτσιών τσακισμένες. Τι είχες Γιάννη, τι είχα πάντα. Σου 'κλείνουν το μάτι για κάμποσο καιρό επίμονα και μετά... πάγος. Οι άντρες είναι επίσης ψιλο-γεια σου, δύσκολα καταλαβαίνουν όταν το κορίτσι τους θέλει :P (εντάξει όχι όλοι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria98

Νεοφερμένος

Η maria98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
οχι δεν τα εχει με την αλλη την κοπελα και μαλιστα τωρα την βριζει κιολας.

Τωρα μολις θυμιθηκα οτι σχεδον παντα με αποκαλλει μικρη αν και τα εχει φτιαξει με κοριτσια τα οποια ειναι πολυ μικροτερα μου και τα οποια μπορουν να χαρακτηριστουν επισης ως ''καλα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Τωρα μολις θυμιθηκα οτι σχεδον παντα με αποκαλλει μικρη αν και τα εχει φτιαξει με κοριτσια τα οποια ειναι πολυ μικροτερα μου και τα οποια μπορουν να χαρακτηριστουν επισης ως ''καλα".

Μάλιστα...σταθερός χαρακτήρας :P για πες λίγα γι αυτόν, γιατί δεν μπορούμε έτσι να βγάλουμε άκρη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υπάρχει και μια περίπτωση πολύ σπάνια ( -.- ) να ξέρει ότι σου αρέσει και να σε ''παίζει''.
Γιατί έτσι. Γιατί μπορεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria98

Νεοφερμένος

Η maria98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Απ'οτι τον ξερω τοσα χρονια εχω καταλαβει οτι ειναι παρα πολυ καλο παιδι ομως του αρεσει να το παιζει γοης,ειναι πολυ καλος αθλητης και μαθητης ταυτοχρονα αν και η φιλια που ειχε με ενα παιδι τα τελευταια χρονια ισως τον εκανε να το παιζει γοης και να τα φτιαχνει με κοπελες ανεξαρτητου ηλικιας

το εχω καταλαβει οτι μπορει και να με παιζει λιγο και τωρα τελευταια εχω λιγο αντιστρεψει τους ρολους.
Δηλαδη πλεον μιλαω εγω για σχεσης με αγορια ενω αυτος ειναι μπροστα

Α και και κατι αλλο περσι που τα ειχε με εκεινη την κοπελα,αυτη ηρθε και μου ειπε οτι αυτο το παιδι μιλουσε για μενα και ελεγε στην κυριολεξια καλα πραγματα για εμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

anastasia2012

Νεοφερμένος

Η anastasia2012 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
που μπορω να γραψω και εγω ενα παρομοιο προβληματισμο που εχω π παω ακριβως??:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,256 μηνύματα.
που μπορω να γραψω και εγω ενα παρομοιο προβληματισμο που εχω π παω ακριβως??:redface:

εδω κοριτσι μου! ανοιξε την καρδια σου στους... ηλεκτρονικους σου ψυχολογους 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Γραψε μας τον πονο σου και τα πληκτρολογια θα παρουν φωτια!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Το ξέρω ότι είναι ένα κάπως "χαζό" και χιλιοειπωμένο θέμα, αλλά πραγματικά βρίσκομαι λιγάκι σε απόγνωση. Μου αρέσει κάποιος και, παρ'όλο που δεν είμαι σίγουρη για το αν νιώθει και αυτός το ίδιο, θέλω να του το πω, καθώς δεν μπορώ να κρατάω τα συναισθήματά μου μέσα μου. Το θέμα είναι πως ποτέ δεν μπορώ να τον βρω μόνο του. Πάντα είναι παρέα. Πώς να το κάνω???!!!!!

Σημείωση: Τα μηνύματα 150-154 προήλθαν από την ένωση με το θέμα Πώς να τον προσεγγίσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Δωσ'του καπως ενα μηνυμα για να συναντηθειτε μονοι σας σε ενα καθορισμενο σημειο.Γνωριζεστε καθολου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Δεν ειμαστε φίλοι, αλλά με γνωρίζει και με πειράζει στα περισσότερα διαλείμματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,407 μηνύματα.
Καθώς περπατάς στον διάδρομο, πες του στο αυτί:
«Στις τουαλέτες σε 5' ».....

Βρείτε μια άδεια τουαλέτα, και χωθείτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Καθώς περπατάς στον διάδρομο, πες του στο αυτί:
«Στις τουαλέτες σε 5' ».....

Βρείτε μια άδεια τουαλέτα, και χωθείτε...

Βασικά, επειδή οι πόρτες από τις τουαλέτες είναι στο προαύλιο...προφανώς....δε γίνεται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Γραψτου ραβασακι ή στειλτου μηνυμα να συναντηθειτε μετα το σχολειο στο ταδε σημειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
εαν σε πειραζει πες του υπαρχει περιπτωση να δεις ποτε πιο σοβαρα τη σχεση μας?η τιποτα τετοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γραψτου ραβασακι ή στειλτου μηνυμα να συναντηθειτε μετα το σχολειο στο ταδε σημειο.

Εγώ λέω καλύτερα να του μιλήσει ... και αν το πάρει στην πλάκα ο άλλος και δεν πάει στο τάδε μέρος; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ούτε ραβασάκια ούτε τίποτα να του κάνει αυτή κατανοητό ότι της αρέσει ώστε να του δώσει το πράσινο φως και από εκεί και πέρα αυτός σαν αγόρι ξέρει πως θα κινηθεί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
"αυτός σαν αγόρι ξέρει πως θα κινηθεί.."

Κοίτα, το ότι δεν το είχα και ποτέ το ischool για απόγειο εξυπνάδας δεν το είχα, με εξαιρέσεις προφανώς μπλα μπλα. Αλλά εσείς τραβάτε ακόμα κι αυτό που θα περίμενα στα άκρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,407 μηνύματα.
Βασικά, επειδή οι πόρτες από τις τουαλέτες είναι στο προαύλιο...προφανώς....δε γίνεται....

Σε εμάς μέσα στο κτήριο είναι πάντως ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top