Μου αρέσει ένα αγόρι, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Κάτι άλλο που θα μπορούσα να κάνω??

Εκει που θα προχωρατε πες του για καιρο για τον τσιπρα και το σαμαρα για καμια καθηγητρια για οτι θες.

Βασικά, τι θα μπορούσα να του πω? Δεν ανοίγω εύκολα συζήτηση, και ιδιαίτερα σε αυτόν!

Θαψτε καμια καθηγητρια πειτε για τον σαμαρα κ τον τσιπρα πειτε για κατι οτιδηποτε για τον καιρο δεν εχει σημασια το θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Εκει που θα προχωρατε πες του για καιρο για τον τσιπρα και το σαμαρα για καμια καθηγητρια για οτι θες.
Αυτό ακριβώς είναι το προβλημα! Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι που θα μπορούσα να του πω, ΄γενικότερα είμαι λιγάκι λιγομίλητη...Όμως δεν θα έπρεπε και αυτός να κάνει κάτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Ένα "Γεια , τι κάνεις;" συνοδευμένο από ένα γλυκό χαμόγελο είναι ότι πρέπει για 1ο βήμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ένα "Γεια , τι κάνεις;" συνοδευμένο από ένα γλυκό χαμόγελο είναι ότι πρέπει για 1ο βήμα

Eνώ δε μιλάμε? Δεν θα είναι "κάπως" παράξενο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Μα ο ίδιος σου δίνει την ευκαιρία να το κάνεις ...καλά αν δε θες να πεις και το "τι κανεις" , πες 'ένα γεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Αν σου φαίνεται τοσο δύσκολο να τον προσεγγίσεις και να του πιάσεις την κουβέντα γιατί δεν τον παρατάς; :confused:
Υπάρχουν και άλλου πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Όπως είπαν και οι προηγούμενοι εφόσον σου δίνεται η ευκαιρία, μπορείς να του πιάσεις κουβέντα για κάτι άσχετο και να δείς αν θα ανταποκριθεί. Εάν δείς οτι δεν ενδιαφέρεται ξέχασέ τον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Σήμερα, πήγαμε μια μι΄κρή εκδρομή στο γήπεδο. Εκεί με κοιτούσε λίγο και σε μια φάση έρχεται κοντά στη παρέα μου με κάτι φίλες του και μία μας λέει εάν είμαστε στη χορωδία μας θέλει μία καθηγήτρια και αυτός λέει: αυτές κοιμούνται!!! Μία φίλη μου τον έβρισε΄, αλλά δεν μπορώ να τον καταλάβω... Και μετά ξαναήρθε και ψιλοτσακώθηκε με τις φίλες μου, και όταν περασα από δίπλα του με μια φίλη μου μας ακολούθησε... Και μετά πάλι με κοιτούσε! Θα με τρελάνει! Με έχει μπερδέψει τελείως! Εσείς πιστεύετε πως δεν με γουστάρει τώρα?

Εντωμεταξύ σήμερα μου ήρθε να σκοτώσω μια φίλη μου. Δεν θέλει καθόλου να της μιλάω για αυτόν και μου λέει να τα κρατάω για τον εαυτό μου!!! Κάθε φορά που κάτι πάω να πω για αυτόν, μου αρχίζει τις φωνές. Δεν ξέρω, αλλά μου φαίνεται σα να ζηλεύει. Κατά τα άλλα όμως αυτή μια χαρά μας μιλάει όλη την ώρα για αγόρια...

Τελικά τι γίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Inartecubus

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Kοιτα υπαρχουν πιθανοτητες να νιωθει κατι αλλα ποτε δεν θα εισαι σιγουρη αν ο ιδιος δεν σου μιλησει..προσπαθησε να του πιασεις την κουβεντα και αν οντωσ ενδιαφερεται θα αρπαξει την ευκαιρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Βρε πηγαινε μιλα του να τελειωνουμε.Μην καθεσαι να βασανιζεσαι."τι σημαινει αυτο ,τι σημαινει το αλλο"
Στο τελος θα χασεις την ευκαιρια και θα ειναι κριμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μαρινα στα λεμε στα λεμε και δε μας ακους :P
Οι φιλες σου καλες χρυσες αλλα σε ζηλευουν , μη τις δεινεις τοση σημασια πια!
Πηγαινε μιλα του :P Ναι ,και υπαρχει πιθανοτητα να του αρεσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Καλύτερα να πας να του μιλήσεις για να ξεκαθαρίσει η κατάσταση γιατί αυτός δεν βλέπω να κάνει καμία κίνηση! Τώρα όσον αφορά στη φίλη σου μπορεί όντως να σε ζηλεύει γι'αυτό μην της δίνεις και πολλή σημασία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Μα, ωραία, να πάω να του πιάσω κουβέντα (που δεν έχω ιδέα τι να του πω). Αλλά πώς γίνεται να του αρέσω και παράλληλα να κοροϊδεύει την παρέα μου ότι κοιμόμαστε??!

Και πώς θα τις αντέξω τις ΄'φίλες' μου?Δεν μπορώ να τα κρατάω όλα μέσα μου!

Μαρινα στα λεμε στα λεμε και δε μας ακους :P
Οι φιλες σου καλες χρυσες αλλα σε ζηλευουν , μη τις δεινεις τοση σημασια πια!
Πηγαινε μιλα του :P Ναι ,και υπαρχει πιθανοτητα να του αρεσεις...

Βασικά, οι φίλες μου ούτε καλές ούτε χρυσές είναι. Το ακριβώς αντίθετο είναι, αλλά δεν είναι επί της παρούσης.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Αυτό που είπε οτι κοιμάστε εννοούσε και εσένα? Αν εσύ αποφασίσεις να του μιλήσεις δεν χρειάζεται να πάρεις την άδεια απο τις φίλες σου που όπως λες δεν είναι και οι καλύτερες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Αυτό που είπε οτι κοιμάστε εννοούσε και εσένα? Αν εσύ αποφασίσεις να του μιλήσεις δεν χρειάζεται να πάρεις την άδεια απο τις φίλες σου που όπως λες δεν είναι και οι καλύτερες!

Nαι, εννοούσε και εμένα!!! Ναι απλώς το θεματάκι είναι ότι μου το έχουν ξεκαθαρίσει ή αυτός ή αυτές. Ότι δηλαδή εάν τα φτιάξω μαζί του, αυτές να τις ξεχάσω!!! Μου σπάνε πολύ τα νεύρα, αλλά άλλο είναι το κύριο θέμα. Τελικά τι θέλει να μου δείξει?

Nαι, εννοούσε και εμένα!!! Ναι απλώς το θεματάκι είναι ότι μου το έχουν ξεκαθαρίσει ή αυτός ή αυτές. Ότι δηλαδή εάν τα φτιάξω μαζί του, αυτές να τις ξεχάσω!!! Μου σπάνε πολύ τα νεύρα, αλλά άλλο είναι το κύριο θέμα. Τελικά τι θέλει να μου δείξει?

Κανείς?????!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Τι δίλημμα είναι αυτό? Τι πάει να πεί ή αυτός ή αυτές. Δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα έχουν! Για να σου πούν κάτι τέτοιο προφανώς δεν είναι φίλες!
Όσον αφορά στο τι θέλει να σου δείξει αυτός δεν ξέρω τι να πω. Απο τη μία σε κοιτάει και γελάει και απο την άλλη σου λέει οτι κοιμάσαι. Αν θέλει να σου τραβήξει την προσοχή έχει βρεί λάθος τρόπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Θέλει να σου δείξει ότι είναι FUCKING ΔΕΚΑΤΕΤΡΑΧΡΟΝΟ.
Ό,τι έχει ΠΟΔΙΑ και ΒΥΖΙΑ του κάνει.
Άμα σ' αρέσει, τσίμπα τον, και οι φίλες σου δεν θα σε παρατήσουν για πολύ, γιατί είστε ΔΕΚΑΤΕΤΡΑΧΡΟΝΑ κορίτσια.
Δεν είναι επιστήμη, όλοι έτσι είναι, όλοι έτσι σκέφτονται.

Αν βλέπεσαι (σαν γκόμενα πάντα), ένα "μου αρέσεις" θα τον κάνει να σέρνεται πίσω σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Θέλει να σου δείξει ότι είναι FUCKING ΔΕΚΑΤΕΤΡΑΧΡΟΝΟ.
Ό,τι έχει ΠΟΔΙΑ και ΒΥΖΙΑ του κάνει.
Άμα σ' αρέσει, τσίμπα τον, και οι φίλες σου δεν θα σε παρατήσουν για πολύ, γιατί είστε ΔΕΚΑΤΕΤΡΑΧΡΟΝΑ κορίτσια.
Δεν είναι επιστήμη, όλοι έτσι είναι, όλοι έτσι σκέφτονται.

Αν βλέπεσαι (σαν γκόμενα πάντα), ένα "μου αρέσεις" θα τον κάνει να σέρνεται πίσω σου.

Mάλιστα, δηλαδή γνώμη σου είναι να του πω στα ίσια ότι μου αρέσει? (αλλά και πάλι από τα λεγόμενά σου τον θεωρείς πολύ παλιόπαιδο- καταλαβαίνεις τι εννοώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Δεν θεωρώ αυτόν κωλόπαιδο, απλά έιμαστε μια γενιά γεμάτη κωλόπαιδα από το 96 και μετά.
Του 95 ήταν η τελευταία νορμάλ, all hope is lost τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Η φάση είναι ότι μία μου λετε να τον πλησιάσω φιλικά με κάτι άκυρο, και την άλλη μου λέτε να του πω απλά ότι μου αρέσει. Ε, έχω λιγάκι πελαγώσει...:P Τέλως πάντων, εμένα δεν μου φαίνεται και τόσο κωλόπαιδο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top