Μου αρέσει ένα αγόρι, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
.
Mάλιστα, δηλαδή γνώμη σου είναι να του πω στα ίσια ότι μου αρέσει? (αλλά και πάλι από τα λεγόμενά σου τον θεωρείς πολύ παλιόπαιδο- καταλαβαίνεις τι εννοώ)

Τι παλιοπαιδο μωρε??? Αφου να κανεις κατι μαζι του θες. Πιστευω οτι σε ολα αυτα πρεπει να υπαρχει ειλικρινεια. Προφανως ξερεις κ αλλα αγορια οπως γνωρισες αυτα γνωρισε κ αυτον. Κ μετα βλεπεις και κανεις και στην τελικη του το λες. Αν του αρεσεις δεν υπαρχει περιπτωση να τον χαλασει αν του το πεις. Ισα ισα. Κ αυτο που λεει το παιδι απο πανω εχει δικιο. Θα λειτουργησει πως ολοι οι 14χρονοι στον πλανητη αν του αρεσεις θα ανταποκριθει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
.

Τι παλιοπαιδο μωρε??? Αφου να κανεις κατι μαζι του θες. Πιστευω οτι σε ολα αυτα πρεπει να υπαρχει ειλικρινεια. Προφανως ξερεις κ αλλα αγορια οπως γνωρισες αυτα γνωρισε κ αυτον. Κ μετα βλεπεις και κανεις και στην τελικη του το λες. Αν του αρεσεις δεν υπαρχει περιπτωση να τον χαλασει αν του το πεις. Ισα ισα. Κ αυτο που λεει το παιδι απο πανω εχει δικιο. Θα λειτουργησει πως ολοι οι 14χρονοι στον πλανητη αν του αρεσεις θα ανταποκριθει!

Χωρίς πλάκα, αλλά ποτέ δεν είχα άγόρια φίλους, οπότε... Για να καταλάβω, εάν μια μέρα στα καλά καθούμενα του πω ότι τον θέλω για κάτι κ μετά αρχίσω και του λέω ότι μπλα μπλα μου αρέσεις και δεν μπορώ άλλο να κοιταζόμαστε, δεν θα με περάσει λιγάκι για τρελή κ θα μου ρίξει χυλόπιτα στη μούρη?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Χωρίς πλάκα, αλλά ποτέ δεν είχα άγόρια φίλους, οπότε... Για να καταλάβω, εάν μια μέρα στα καλά καθούμενα του πω ότι τον θέλω για κάτι κ μετά αρχίσω και του λέω ότι μπλα μπλα μου αρέσεις και δεν μπορώ άλλο να κοιταζόμαστε, δεν θα με περάσει λιγάκι για τρελή κ θα μου ρίξει χυλόπιτα στη μούρη?:P

E κοιτα εξαρταται. Οταν λεω να τον γνωρισεις εννοω να λετε 2 κουβεντες οχι να στε κολλητοι. Πως εισαι με τους συμμαθητες σου ενα πραμα δε γινεται να μη γνωριζεις αγορια. Εσυ τι θες να γινει καταρχην??? Θες να τα ''φτιαξετε''?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Χωρίς πλάκα, αλλά ποτέ δεν είχα άγόρια φίλους, οπότε... Για να καταλάβω, εάν μια μέρα στα καλά καθούμενα του πω ότι τον θέλω για κάτι κ μετά αρχίσω και του λέω ότι μπλα μπλα μου αρέσεις και δεν μπορώ άλλο να κοιταζόμαστε, δεν θα με περάσει λιγάκι για τρελή κ θα μου ρίξει χυλόπιτα στη μούρη?:P
Βασικα το εχεις κανει μεγαλο θεμα...σου δωσαμε ενα σωρο λυσεις..ΑΛΛΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!Η πας και κανεις κατι μαζι του και ξεχνας τις ''φιλες'' σου.Η τον γραφεις και συνεχιζεις την ζωη σου και εμεις την δικια μας και αυτο το thread θα γινει closed και ουτω καθ'εξης...Απλα και ωραια.14 ΧΡΟΝΩΝ εισαι αν ειναι απο τωρα να κανεις ετσι φαντασου σε 4 χρονια με τις ορμονες να κυλανε σαν τον αμαζονιο πως θα κανεις..συνελθε κοπελια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
E κοιτα εξαρταται. Οταν λεω να τον γνωρισεις εννοω να λετε 2 κουβεντες οχι να στε κολλητοι. Πως εισαι με τους συμμαθητες σου ενα πραμα δε γινεται να μη γνωριζεις αγορια. Εσυ τι θες να γινει καταρχην??? Θες να τα ''φτιαξετε''?
Ναι, ωραία, αλλά μετά από τα τελευταία και από το γεγονός ότι αυτός δεν με έχει πλησιάσει πάλι δεν θα δείχνω λίγο έλεος? Μήπως θα έπρεπε να δείξω την αδιάφορη τελικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Ναι, ωραία, αλλά μετά από τα τελευταία και από το γεγονός ότι αυτός δεν με έχει πλησιάσει πάλι δεν θα δείχνω λίγο έλεος? Μήπως θα έπρεπε να δείξω την αδιάφορη τελικά?
κοιτα ,
για να στο πω λιγο χυμα αλλιως δε το κοβω να βγαζουμε ακρη...
μην περιμενεις καμια φοβερη απαντηση που να μην εχεις ηδη σκεφτει
δες τι χαρακτηρας ειναι κτλ
και επιτελους κανε οτι νιωθεις !!! ξεκολλα τη ζωη σου !!!
και καλη τυχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Καλύτερα πήγαινε και πες του αυτά που θες για να ξεκαθαρίσει το θέμα! Διαφορετικά θα είσαι σε αυτή τη μετέωρη κατάσταση! Τουλάχιστον θα ξέρεις αν ενδιαφέρεται ή όχι και θα συνεχίσεις και εσύ τη ζωή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salvthedirector

Νεοφερμένος

Ο salvthedirector αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κοπελα μου πολυ το εχεις κουρασει το θεμα κ τα πραματα ειναι πολυ απλα. Η τον φλερταρεις διακριτικα(κατι που μαλλον δεν κανεις) η πας κ του λες στα ισα πως τον γουσταρεις. Στο κατω κατω μικρη εισαι δε μπορεις να ξερεις αν πραγματικα εισαι ερωτευμενη απο τη στιγμη μαλιστα που δεν τον εχεις γνωρισει οποτε γινε πιο αυθορμητη κ διασκεδασε το περισσοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Λοιπόν, αυτό θα είναι και το τελευταίο μου μήνυμα σε αυτό το θέμα. Πριν από περίπου μισή ώρα, τον πέτυχα στο δρόμο και αποφάσισα να του το πω, για να ξέρω και εγώ τι να κάνω...Αφού, λοιπόν, πάτησα ένα γερό τρέξιμο για να τον φτάσω, στο τέλος τον πλησίασα και του είπα ότι μου άρεσε και ότι πρέπει να το είχε καταλάβει( αυτός είπε πως εεε...ναι) και τι έχει να πει. Τότε αυτος μου είπε πως δεν γίνεται τώρα γιατί έχει σχέση. Οπότε και εγώ τον ρώτησα εάν όλα αυτά τα κοιτάγματα ήταν ένα παιχίδι και αυτός τα αρνιόταν, οπότε και εγώ του είπα πως με δουλεύει και πως πιο πριν η μισή του παρέα κοιτούσε πολύ έντονα εμένα και αυτός έκανε πως δεν το ήξερε! Τέλως πάντων, μου φάνηκε ευγενικός (αν και κοιτούσε τα πόδια μου για αρκετή ώρα, με αποτέλεσμα να μου σπάσει λιγάκι τα νεύρα).
αχ, τώρα δεν ξέρω πως πρέπει να αντιδράσω, τι πρέπει να σκεφτώ, τι πρέπει να κάνω...:worry:
Λέτε να το πει και σε όλο το σχολείο????!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Μην ασχολείσαι!! Τόσο απλά!
Ό,τι έγινε έγινε και δεν αλλάζει. Από εδώ και πέρα να ξέρεις φυσικά ότι το "κοιτάω απλώς κάποιον-χωρίς να κάνω κάτι περισσότερο" δε σημαίνει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Λοιπόν, αυτό θα είναι και το τελευταίο μου μήνυμα σε αυτό το θέμα. Πριν από περίπου μισή ώρα, τον πέτυχα στο δρόμο και αποφάσισα να του το πω, για να ξέρω και εγώ τι να κάνω...Αφού, λοιπόν, πάτησα ένα γερό τρέξιμο για να τον φτάσω, στο τέλος τον πλησίασα και του είπα ότι μου άρεσε και ότι πρέπει να το είχε καταλάβει( αυτός είπε πως εεε...ναι) και τι έχει να πει. Τότε αυτος μου είπε πως δεν γίνεται τώρα γιατί έχει σχέση. Οπότε και εγώ τον ρώτησα εάν όλα αυτά τα κοιτάγματα ήταν ένα παιχίδι και αυτός τα αρνιόταν, οπότε και εγώ του είπα πως με δουλεύει και πως πιο πριν η μισή του παρέα κοιτούσε πολύ έντονα εμένα και αυτός έκανε πως δεν το ήξερε! Τέλως πάντων, μου φάνηκε ευγενικός (αν και κοιτούσε τα πόδια μου για αρκετή ώρα, με αποτέλεσμα να μου σπάσει λιγάκι τα νεύρα).
αχ, τώρα δεν ξέρω πως πρέπει να αντιδράσω, τι πρέπει να σκεφτώ, τι πρέπει να κάνω...:worry:
Λέτε να το πει και σε όλο το σχολείο????!!!

Πίστεψε με αν πραγματικά ενδιαφερόταν θα στο είχε πει ή θα στο είχε δείξει ξεκάθαρα...Αλλά οκ,δε πειράζει όλες την έχουμε πατήσει και από αυτά μαθαίνουμε.Αν είναι ο.κ. παιδί σίγουρα δε θα το πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Εσύ πολύ καλά έκανες και του το είπες. Τώρα αν αυτός όπως λέει έχει άλλη σχέση δεν πειράζει. Προχώρα παρακάτω και ξέχασέ το αυτό το θέμα, γιατί όσο ασχολείσαι τόσο χειρότερα!
Επιπλέον, και να το πεί στο σχολείο, εσύ δεν έκανες κάτι για το οποίο θα πρέπει να ντρέπεσαι οπότε μη δίνεις καθόλου σημασία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Aχ, σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις αμέτρητες απαντήσεις σας! Τώρα ελπίζω να μπορέσω να ξεκολλήσω αλλά και να μην το επι στο σχολείο, αλλιώς πραγματικά όσο άνετη και να το παίξω, θα με κοροϊδεύουν για όσο με θυμούνται...
Τέλως πάντων, πώς μπορεί να γίνει αυτό το θέμα closed?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria98

Νεοφερμένος

Η maria98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γεια σας. Εδω και καιρο μου αρεσει ενα αγορι αλλα δεν ξερω τι να κανω. Ειναι 2 χρονια μεγαλυτερος μου και γνωριζομαστε εδω και 4-5 χρονια. Τα 2 τελευταια μαλιστα εδειχνε οτι ενδιαφερεται καθως με χαιρεταγε πανω απο 5 φορε την ημερα. Περσι μαλιστα που ημασταν στο ιδιο σχολειο και μου εκλεινε το ματι, με κοιταζε συνεχεια, μου χαμογελουσε, μιλαγαμε κλπ. Ομως μετα τα εφτιαξε με μια πολυ ''καλη'' κοπελα.:mad: φετος αρχισαμε να βγαινουμε μια φορα τιν εβδομαδα μαζι με αλλη μια φιλη μας ομως τελειως φιλικα. Τι να κανω για να του δειξω οτι μου αρεσει αν και πιστευω οτι κατι εχει καταλαβει και πως να τον πλησιασω περα απο φιλικα;
Υστ: οτι χαρη του ζηταω μου την κανει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
βασικα καλο ειναι να μην του την πεσεις ενοχλητικα εμενα προσωπικα δεν θα μου αρεσε.. καλο ηταν να βαλεις καποια φιλη σου να του το πει και αν ενδιαφερετε λογικα θα σε πλησιασει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Γεια σας. Εδω και καιρο μου αρεσει ενα αγορι αλλα δεν ξερω τι να κανω. Ειναι 2 χρονια μεγαλυτερος μου και γνωριζομαστε εδω και 4-5 χρονια. Τα 2 τελευταια μαλιστα εδειχνε οτι ενδιαφερεται καθως με χαιρεταγε πανω απο 5 φορε την ημερα. Περσι μαλιστα που ημασταν στο ιδιο σχολειο και μου εκλεινε το ματι, με κοιταζε συνεχεια, μου χαμογελουσε, μιλαγαμε κλπ. Ομως μετα τα εφτιαξε με μια πολυ ''καλη'' κοπελα. φετος αρχισαμε να βγαινουμε μια φορα τιν εβδομαδα μαζι με αλλη μια φιλη μας ομως τελειως φιλικα. Τι να κανω για να του δειξω οτι μου αρεσει αν και πιστευω οτι κατι εχει καταλαβει και πως να τον πλησιασω περα απο φιλικα;
Υστ: οτι χαρη του ζηταω μου την κανει.

Αξιωματικος στρατου εισαι και σε χαιρετουσε 5 φορες την μερα?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας. Εδω και καιρο μου αρεσει ενα αγορι αλλα δεν ξερω τι να κανω. Ειναι 2 χρονια μεγαλυτερος μου και γνωριζομαστε εδω και 4-5 χρονια. Τα 2 τελευταια μαλιστα εδειχνε οτι ενδιαφερεται καθως με χαιρεταγε πανω απο 5 φορε την ημερα. Περσι μαλιστα που ημασταν στο ιδιο σχολειο και μου εκλεινε το ματι, με κοιταζε συνεχεια, μου χαμογελουσε, μιλαγαμε κλπ. Ομως μετα τα εφτιαξε με μια πολυ ''καλη'' κοπελα. φετος αρχισαμε να βγαινουμε μια φορα τιν εβδομαδα μαζι με αλλη μια φιλη μας ομως τελειως φιλικα. Τι να κανω για να του δειξω οτι μου αρεσει αν και πιστευω οτι κατι εχει καταλαβει και πως να τον πλησιασω περα απο φιλικα;
Υστ: οτι χαρη του ζηταω μου την κανει.

Δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι αλλά αυτή τη στιγμή θα σου ανοίξω τα μάτια.
Υπάρχει κάτι που πρέπει να ξέρεις.
Οι άντρες γενικά είναι χαζοί.
Τι θέλω να πω.
Μπορεί εσύ ένα χρόνο να νομίζεις ότι του στέλνεις σήματα έρωτα
π.χ. του χαμογελάω με ελάχιστα ανοιχτό το στόμα και τα μάτια μισόκλειστα
και αυτός να μην έχει καταλάβει τίποτα.
Το ότι δεν έχει καταλάβει τίποτα επιβεβαιώνεται ότι τα έφτιαξε με άλλη.
Αν είχε καταλάβει και τα έφτιαχνε με άλλη τότε δεν του αρέσεις.
Αν οι άντρες σε γουστάρουν,συνήθως το καταλαβαίνεις.

Οπότε κάνε κάτι πιο δραστικό ώστε να το καταλάβει πραγματικά και ξαναπέρνα μια βόλτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

maria98

Νεοφερμένος

Η maria98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ευχαριστω OLson-X.Θα βαλω αυτην την κοπελα που βγαινει μαζι μας για να τον ψαρεμει .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

maria98

Νεοφερμένος

Η maria98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι αλλά αυτή τη στιγμή θα σου ανοίξω τα μάτια.
Υπάρχει κάτι που πρέπει να ξέρεις.
Οι άντρες γενικά είναι χαζοί.
Τι θέλω να πω.
Μπορεί εσύ ένα χρόνο να νομίζεις ότι του στέλνεις σήματα έρωτα
π.χ. του χαμογελάω με ελάχιστα ανοιχτό το στόμα και τα μάτια μισόκλειστα
και αυτός να μην έχει καταλάβει τίποτα.
Το ότι δεν έχει καταλάβει τίποτα επιβεβαιώνεται ότι τα έφτιαξε με άλλη.
Αν είχε καταλάβει και τα έφτιαχνε με άλλη τότε δεν του αρέσεις.
Αν οι άντρες σε γουστάρουν,συνήθως το καταλαβαίνεις.

Οπότε κάνε κάτι πιο δραστικό ώστε να το καταλάβει πραγματικά και ξαναπέρνα μια βόλτα.
SoZi οταν λες να κανω κατι πιο δραστικο τι εννοεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω. Αυτό δεν το χω βρει ακόμα. Θα σου πει καμιά πιο καπάτσα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top