Μοιραζόμαστε τις εκθέσεις μας!

ΤηλέμαχοςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΤηλέμαχοςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
σορρυ αλλα οντως εχεις πολλα οροθογραφικα......
αλλαζεις συνεχως προσωπο ......
εμενα βασικα δεν με πειθεις....κ βασικα μ εχεις μπερδεψει.....:redface: :(

εμεις εχουμε εναν φιλολογο .......λιγακι αυστηρο..:P
αν την εβλεπε αυτην την εκθεση.....:/: :P ενα ορθογραφικο να κανουμε μας ''τρωει'' λολ.......

Συμφωνω και εγω μα πρεπει να εκτιμησουμε την αμεσοτητα της, τη μεταδοτικοτητα και το "ομορφο" υφος απο το συνολο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elli-anna

Νεοφερμένος

Η elli-anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
που τελικα ομως δεν απαντησες αλλα ειπες απλα αυτα που ηθελες :P
σε τι δεν απαντησα???????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elli-anna

Νεοφερμένος

Η elli-anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ποσο εκνευριζονται οταν δεν τους χαιδευεις τα αυτια ομως.. (και εγω τα ιδια κανω αλλα δεν προσβαλλω :P )
sweetymt πολυ μου αρεσε η εκθεση σου. Αν και εχει μερικες ατελειες, ειναι πολυ φιλικη στον αναγνωστη και μεταδιδει καθαρα νοηματα χωρις να τα "φουσκωνει" με περιττες λεξεις. Η εκφραση σου δεν ειναι και αριστη, αλλα ειμαι σιγουρος πως εχεις τη δυνατοτητα να την βελτιωσεις ως το μεγιστο, κατα τη διαρκεια του γυμνασιου. Συνεχισε ετσι! Και εγω καπως ετσι ημουν πριν μπω στο γυμνασιο, αλλα μετα βελτιωθηκα πολυ αισθητα, χωρις να το καταλαβω πως εγινε χαχα ;)
νοηματα χωρις να τα "φουσκωνει" με περιττες λεξεις \
ελπιζω να μην αναφερεσαι σε μενα.Ωστοσο δεν νομιζω και οι δικες σου εκθεσεις να ειναι αριστες σε παρα πολλα θα υστερουν.ενα που ειμαι σιγουρη θα ειναι το λεξιλογιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤηλέμαχοςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΤηλέμαχοςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
νοηματα χωρις να τα "φουσκωνει" με περιττες λεξεις \
ελπιζω να μην αναφερεσαι σε μενα.Ωστοσο δεν νομιζω και οι δικες σου εκθεσεις να ειναι αριστες σε παρα πολλα θα υστερουν.ενα που ειμαι σιγουρη θα ειναι το λεξιλογιο

Εχεις διαβασει εκθεση μου; ΟΧΙ. Για αυτο λιγα τα λογια σου. Επιδεικνυομαι παλι αλλα με προκαλεις.
Μεχρι ενος σημειου μπορεις να μιλησεις, απο τη στιγμη που υπεβαλλες την εκθεση σου στο παρον thread πρεπει να δεχτεις οποιαδηποτε κριτικη, θετικη ή αντικρουόμενη με το τι πιστεύεις εσυ, χωρις να προσβαλλεις το χρηστη που υποβαθμισε την εκθεση σου. Ως εδω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Να θυμάστε ότι στην έκθεση πρέπει να έχετε ένα προσωπικό ύφος. Αυτό θα το αποκτήσετε με τα χρόνια. Όμως είναι σημαντικό να γράφετε για την ηλικία σας. Έλλη Άννα εμένα η έκθεσή σου δεν μου έβγαλε κάτι, δε λέω έχεις λεξιλόγιο αλλά αφήνεις νοηματικά κενά. Χρειάζεται περισσότερη ανάλυση σε καθετί που γράφεις ενώ παράλληλα δίνεις την εντύπωση ότι στην ουσία δεν καταλαβαίνεις τι γράφεις. Φαίνεται να προσπαθείς υπερβολικά και στο τέλος χάνεται το νόημα στην απελπισμένη προσπάθεια για λεξιθηρία.

Προσωπικά δεν μου αρέσει το έτοιμο, το κοινό τυπικό, υπερβολικά επιτηδευμένο και τυποποιημένο ύφος, ούτε το επιδίωξα στις πανελλήνιες. Είστε νέα παιδιά και τα γραπτά θυμίζουν βοήθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

elli-anna

Νεοφερμένος

Η elli-anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εχεις διαβασει εκθεση μου; ΟΧΙ. Για αυτο λιγα τα λογια σου. Επιδεικνυομαι παλι αλλα με προκαλεις.
Μεχρι ενος σημειου μπορεις να μιλησεις, απο τη στιγμη που υπεβαλλες την εκθεση σου στο παρον thread πρεπει να δεχτεις οποιαδηποτε κριτικη, θετικη ή αντικρουόμενη με το τι πιστεύεις εσυ, χωρις να προσβαλλεις το χρηστη που υποβαθμισε την εκθεση σου. Ως εδω!
και εσυ μπορεις να ασκεις κριτικη μεχρι ενος σημειου και να μην τα θεωρεις ολα κατωτερα απο τα δικα σου.Ολοι εδω μεσα σε κατηγορουν για αλαζονεια δεν μπορει να εχουν ολοι αδικο............καποιος αλλος μηπως εχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
και εσυ μπορεις να ασκεις κριτικη μεχρι ενος σημειου και να μην τα θεωρεις ολα κατωτερα απο τα δικα σου.Ολοι εδω μεσα σε κατηγορουν για αλαζονεια δεν μπορει να εχουν ολοι αδικο............καποιος αλλος μηπως εχει
κοριτσακι δες καμια κριτικη απο αλλους και ισως καταλαβεις που υστερει η εκθεση και γενικα ο λογος σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤηλέμαχοςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΤηλέμαχοςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
και εσυ μπορεις να ασκεις κριτικη μεχρι ενος σημειου και να μην τα θεωρεις ολα κατωτερα απο τα δικα σου.Ολοι εδω μεσα σε κατηγορουν για αλαζονεια δεν μπορει να εχουν ολοι αδικο............καποιος αλλος μηπως εχει

δεν ειπα οτι οι δικες μου εκθεσεις ειναι καλυτερες, και ουτε ειχα σκοπο να το κανω μεχρι που με προκαλεσες. Θα στο πω λοιπον. Ισως οι εκθεσεις μου ειναι καλυτερες, ισως οχι. Δεν μας νοιαζει αυτο. Μας νοιαζει οτι δεν ειναι σαλατες λογιων λεξεων που παπαγαλισα απο το λεξικο και πεταξα πανω στο χαρτι!

Η αλαζονεια μαλλον εγκειται στο εγω σου και οχι στο δικο γιατι προσπαθεις, ξαναλεω ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ να αρνηθεις την κριτικη που δε σε βρισκει "τελεια" στο μαθημα της εκθεσης. Ως εδω, δεν βγαινουμε αλλο off-topic και δεν θα σου ξανακανω τη χαρη να απαντησω για το ιδιο θεμα ;) Δεν θελω να τσακωθω ακομα μια φορα για αυτο ας λαβει τελος αυτο το θεματακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

elli-anna

Νεοφερμένος

Η elli-anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
κοριτσακι δες καμια κριτικη απο αλλους και ισως καταλαβεις που υστερει η εκθεση και γενικα ο λογος σου
Εγω ξερω πολυ καλα να αποδεχομαι κριτικες και την αποδεχτηκα.αυτο που εγραψα στον χρηστη παραπανω ειναι οτι ολες οι εκθεσεις υστερουν,καμια δεν ειναι τελεια.ομως αυτος ειναι πραγματι που δεν δεχεται κριτικη και δεν υποχωρει το εγω του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤηλέμαχοςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΤηλέμαχοςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγω ξερω πολυ καλα να αποδεχομαι κριτικες και την αποδεχτηκα.αυτο που εγραψα στον χρηστη παραπανω ειναι οτι ολες οι εκθεσεις υστερουν,καμια δεν ειναι τελεια.ομως αυτος ειναι πραγματι που δεν δεχεται κριτικη και δεν υποχωρει το εγω του.

Δεν ειπες αυτο, ουτε καν. Αν θες να το λυσουμε το θεμα στειλε PM, προσωπικο μηνυμα (δεν ξερω αν υπαρχει αυτη η λειτουργια στο φορουμ) και μην προσπαθεις ματαια να με ταπεινωσεις δημοσιως.Αναμενω την απαντηση σου στο inbox και οχι εδω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elli-anna

Νεοφερμένος

Η elli-anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
δεν ειπα οτι οι δικες μου εκθεσεις ειναι καλυτερες, και ουτε ειχα σκοπο να το κανω μεχρι που με προκαλεσες. Θα στο πω λοιπον. Ισως οι εκθεσεις μου ειναι καλυτερες, ισως οχι. Δεν μας νοιαζει αυτο. Μας νοιαζει οτι δεν ειναι σαλατες λογιων λεξεων που παπαγαλισα απο το λεξικο και πεταξα πανω στο χαρτι!

Η αλαζονεια μαλλον εγκειται στο εγω σου και οχι στο δικο γιατι προσπαθεις, ξαναλεω ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ να αρνηθεις την κριτικη που δε σε βρισκει "τελεια" στο μαθημα της εκθεσης. Ως εδω, δεν βγαινουμε αλλο off-topic και δεν θα σου ξανακανω τη χαρη να απαντησω για το ιδιο θεμα ;) Δεν θελω να τσακωθω ακομα μια φορα για αυτο ας λαβει τελος αυτο το θεματακι.
εγω αποδεχθηκα τη κριτικη που μου ασκειθηκε.Ομως ο καθενας εχει διαφορετικη γνωμη και κριτηρια για την αξιολογηση μιας εκθεσης.αλλος τη θεωρει καλη και αλλος οχι.Εν αντιθεση με μενα που δεχομαι οταν σου εγραψα πως ολες οι εκθεσεις δεν ειναι τελειες(λογικο)και καπου υστερουν δεν το δεχτηκες.κανενας δεν ειαν ιτελειος και οι δικες σου εκθεσεις δεν ειναι αριστες.αποδεξου το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤηλέμαχοςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΤηλέμαχοςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
εγω αποδεχθηκα τη κριτικη που μου ασκηθηκε.Ομως ο καθενας εχει διαφορετικη γνωμη και κριτηρια για την αξιολογηση μιας εκθεσης.αλλος τη θεωρει καλη και αλλος οχι.Εν αντιθεσει με μενα που δεχομαι οταν σου εγραψα πως ολες οι εκθεσεις δεν ειναι τελειες(λογικο)και καπου υστερουν δεν το δεχτηκες.κανενας δεν ειαν ιτελειος και οι δικες σου εκθεσεις δεν ειναι αριστες.αποδεξου το.

Δεν ειπα οτι ειμαι τελειος στην εκθεση και το αποδεχομαι πως στην εκθεση δεν ειμαι και τοσο αριστος.

επισης κοιτα τα ορθογραφικα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σκάρλετ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σκάρλετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Αυτό που μπορώ να πω εγώ για τις εκθέσεις είναι ότι βαθμολογούνται με βάση τρεις άξονες: 1) Το περιεχόμενο, 2)το λεξιλόγιο, 3)τη δομή.
Η δομή είναι το εύκολο κομμάτι της υπόθεσης. Την κατέχεις ή όχι, αργά ή γρήγορα θα την εμπεδώσεις. Το περιεχόμενο τώρα είναι κατά τη γνώμη μου και το πιο σημαντικό. Εκεί περιέχεται η ουσία της έκθεσης, οι ιδέες, η κατανόηση του θέματος, τα πνευματικά αποθέματα που παραθέτει κανείς, οι σκέψεις με λίγα λόγια που είναι και το κύριο ζητούμενο. Το τρίτο κομμάτι τώρα, το λεξιλόγιο, είναι ο τρόπος με τον οποίο θα αποδώσεις αυτή την ''ουσία''. Αν το λεξιλόγιο κάποιου είναι πολύ φτωχό, κινδυνεύει να μην εκφράσει με σαφήνεια και συντομία τις απόψεις του. Αν πάλι είναι καλλιεργημένο, αυτό είναι το ιδανικό γιατί εκφράζει με άψογο τρόπο τα σωστά νοήματα. Άλλοτε βέβαια υπάρχει και μια αλληλεπίδραση μεταξύ αυτών των δύο γιατί αν πάσχεις από λεξιπενία, τότε πιθανότατα να συλλαμβάνεις και λιγότερες έννοιες-νοήματα. Είναι αυτό που λένε <<Τα όρια της γλώσσας μου είναι τα όρια του κόσμου μου>>. Από την άλλη υπάρχει και η άλλη εκδοχή: Να λες πολλά και να καταλαβαίνεις λίγα. Αναφέρομαι στον περίτεχνο λόγο που καθηλώνει με το επίπεδό του αλλά αν τον πολυπροσέξεις, συνειδητοποιείς ότι στο βάθος δε σου λέει τίποτα. Καταντάει ξύλινος λόγος. Ιδανική έκθεση, συνεπώς, είναι αυτή που συνδυάζει σωστή δομή με εύστοχο περιεχόμενο και άρτιο λεξιλόγιο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
εγω θα σας δωσω αυτο και εσεις γραψτε με την φαντασια σας!( θελω μια μικρη παραγραφο!)
Το πλοιο ξεκινησε, αν και ο καιρος ηταν πολυ κακος.
απο την πρωτη στιγμη αρχισα να φοβαμαι. Κοιτουσα γυρω μου.....
να το δικο μου:
και αναρωτιομουν που πηγαιναμε; Τα κυματα ηταν τεραστια, ο ουρανος γεματος μαυρα συννεφα και ολοι οι επιβατες του πλοιου πανικοβλημενοι. Εγω στεκομουν διπλα στο παραθυρο και κοιτουσα την θαλασσα, αν και φαινομουν ηρεμη δεν ημουν . Απο το μυαλο μου δεν μπορουσε να φυγει η ιδεα οτι εστω υπηρχε μια πιθανοτητα να μην βγουμε ζωντανοι απο το πλοιο. Οι ωρες περνουσαν, ο καιρος χειροτερευε και η αγωνια ολων αυξανοταν. Ακουγα μια κυρια να λεε πως σε αυτη τη περιπτωση πρεπει να εχουμε καθαρο μυαλο, αυτο ηταν πολυ ευκολο στα λογια αλλα το ιδιο δυσκολο στην πραξη. Μετα απο δυο ωρες φτασαμε επτελους στον προορισμο μας μια χαρα. Εκεινη την στιγμη ενιωσα μια ανακουφιση που δεν περιγραφετε...

Μαρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤηλέμαχοςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΤηλέμαχοςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
εγω θα σας δωσω αυτο και εσεις γραψτε με την φαντασια σας!( θελω μια μικρη παραγραφο!)
Το πλοιο ξεκινησε, αν και ο καιρος ηταν πολυ κακος.
απο την πρωτη στιγμη αρχισα να φοβαμαι. Κοιτουσα γυρω μου.....
να το δικο μου:
και αναρωτιομουν που πηγαιναμε; Τα κυματα ηταν τεραστια, ο ουρανος γεματος μαυρα συννεφα και ολοι οι επιβατες του πλοιου πανικοβλημενοι. Εγω στεκομουν διπλα στο παραθυρο και κοιτουσα την θαλασσα, αν και φαινομουν ηρεμη δεν ημουν . Απο το μυαλο μου δεν μπορουσε να φυγει η ιδεα οτι εστω υπηρχε μια πιθανοτητα να μην βγουμε ζωντανοι απο το πλοιο. Οι ωρες περνουσαν, ο καιρος χειροτερευε και η αγωνια ολων αυξανοταν. Ακουγα μια κυρια να λεε πως σε αυτη τη περιπτωση πρεπει να εχουμε καθαρο μυαλο, αυτο ηταν πολυ ευκολο στα λογια αλλα το ιδιο δυσκολο στην πραξη. Μετα απο δυο ωρες φτασαμε επτελους στον προορισμο μας μια χαρα. Εκεινη την στιγμη ενιωσα μια ανακουφιση που δεν περιγραφετε...

Μαρια

χαχα μαρια τι μας ζητας τωρα...Εχω να δω καιρο τετοια εκθεση... Η τελευταια φορα που θα δεις αφηγηση ιστοριας ειναι η πρωτη γυμνασιου... Αφου εγω εχω ξεχασει πως γινεται χαχ :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
χαχα μαρια τι μας ζητας τωρα...Εχω να δω καιρο τετοια εκθεση... Η τελευταια φορα που θα δεις αφηγηση ιστοριας ειναι η πρωτη γυμνασιου... Αφου εγω εχω ξεχασει πως γινεται χαχ :Ρ

Τηλεμαχε καθε αρχη και δυσκολη κανε μια προσπαθεια! Σιγα δεν θελω να ειναι και τελεια! Κανενος δεν ειναι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤηλέμαχοςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΤηλέμαχοςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Τηλεμαχε καθε αρχη και δυσκολη κανε μια προσπαθεια! Σιγα δεν θελω να ειναι και τελεια! Κανενος δεν ειναι!;)

Πιθανον οχι... Ειμαι ραθυμος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
εγω θα σας δωσω αυτο και εσεις γραψτε με την φαντασια σας!( θελω μια μικρη παραγραφο!)
Το πλοιο ξεκινησε, αν και ο καιρος ηταν πολυ κακος.
απο την πρωτη στιγμη αρχισα να φοβαμαι. Κοιτουσα γυρω μου.....
να το δικο μου:
και αναρωτιομουν που πηγαιναμε; Τα κυματα ηταν τεραστια, ο ουρανος γεματος μαυρα συννεφα και ολοι οι επιβατες του πλοιου πανικοβλημενοι. Εγω στεκομουν διπλα στο παραθυρο και κοιτουσα την θαλασσα, αν και φαινομουν ηρεμη δεν ημουν . Απο το μυαλο μου δεν μπορουσε να φυγει η ιδεα οτι εστω υπηρχε μια πιθανοτητα να μην βγουμε ζωντανοι απο το πλοιο. Οι ωρες περνουσαν, ο καιρος χειροτερευε και η αγωνια ολων αυξανοταν. Ακουγα μια κυρια να λεε πως σε αυτη τη περιπτωση πρεπει να εχουμε καθαρο μυαλο, αυτο ηταν πολυ ευκολο στα λογια αλλα το ιδιο δυσκολο στην πραξη. Μετα απο δυο ωρες φτασαμε επτελους στον προορισμο μας μια χαρα. Εκεινη την στιγμη ενιωσα μια ανακουφιση που δεν περιγραφετε...

Μαρια

Αυτά για το δημοτικό είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Πρέπει να αρχίσεις να γράφεις σε πιο δύσκολα θέματα που θα σου ζητηθούν τα επόμενα χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top