Μηχανογραφικό 2021

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ξέρει κανείς κάποια πληροφορία σχετικά με το τμήμα διοίκησης επιχειρήσεων στο Πανεπιστήμιο Πατρών;
Υπήρχε ένα θρεντ αλλά είναι του 2009
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Από θέμα απόστασης δηλαδή προβληματιζεσαι;
Θεσσαλονίκη Κομοτηνή βόρεια είναι και τα δύο, από Κρήτη μου φαίνεται ότι στην ουσία το ίδιο πράγμα σου κάνει.
Θεωρώ ότι προτεραιότητα έχει να βρεις ποια από τις 2 σχολές σου αρέσει εσένα περισσότερο γιατί δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους. Οπότε εσένα τι σε ενδιαφέρει περισσότερο ; Η κοινωνικη εργασία ή η διοικηση

Νομίζω είμαι του θεωρητικού μου αρέσει ψυχολογία κτλπ
αλλο που πηγα σε επαλ οικονομικών αλλα δεν μου άρεσε τοσο ουτε τα οικονομικά και ολα αυτα απλα τα διάβαζα για να περάσω κάπου
Επίσης δυσκολεύομαι πολυ με μαθηματικά παρα πολυ
Με λιγα λογια αν καθόμουν στο Γενικό θα πήγαινα θεωρητική αλλα εκανα βλακια και δεν το σκευτηκα πολυ και πηγα επαλ γιατι πίστευα οτι δεν θα ανταπεξέλθω στο Γενικό όποτε νομίζω η κοινωνική εργασία μου τραβάει το ενδιαφέρον λίγο παραπάνω
επίσης και καθηγητές μου
Μου λένε να παω κοινωνικη εργασία μου Τεριαζει και μπωρο να το εξελιξω σε ψυχοθεραπεία Ψυχολογία εργοθεραπεια ισχύει;;
Οπότε νομίζω αυτο θα δηλώσω
Επίσης πιστεύετε οτι μπωρο να το πιάσω; εχω 11.690
Και πέρυσι ηθελε 9.000 και κατι
Υπάρχει περίπτωση να ανεβει πανω απο 11.690
 

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Σωστά μεν αλλά η βάση είναι ουσιαστικά τα μόρια του τελευταίου υποψηφίου που πέρασε στη σχολή αυτή.
Αν η βάση ήταν 8450 και ο Α με 8500 μόρια την είχε 1η επιλογή, περνάει και αυτός. Αν η βάση ήταν 8550, δεν περνάει και περνάει μόνο ο Β, άσχετα με τη σειρά προτίμησης (αν φυσικά δεν έχει πιάσει κάποια σχολή που ήταν υψηλότερα στις προτιμήσεις του).
Πολύ σωστά. Διαφοροποιώ το ερώτημα.
Εστω οτι δεν εχει βγεί η βάση ακόμα και εχουμε μια θεση.
Προηγείται για να την πάρει αυτός με τα περισσότερα μόρια ακόμα και άν ειναι τελευταια του επιλογή? (ενω ό άλλος την εχει πρώτη επιλογή ,αλλά έχει λίγα λιγότερα μόρια)
 

ΠαναγιωταΔεμ17

Νεοφερμένος

Η ΠαναγιωταΔεμ17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Οκ δενξερω τι μορια εχεις και αν χτυπας την κερκυρα ? αν οχι τοτε μπαινεις σιγουρα μυτιληνη . οποτε δες αν θελεις πραγματι να πας μυτιληνη. 12 ωρες καραβι απο πειραια και καλη ζωη εκει.
Η σχολη του καρπενησιου ειναι σε μαρασμο και δεν ξερω το μελλον της , φετος μαλλον δεν θα παρει ουτε ενα φοιτητη.

Εφοσον βλεπεις δασολογιες να πω οτι υπαρχει και της καρδιτσας,, ειναι η μοναδικη που εχει σχεδιαση επιπλου, αν εχεις λιγο καλλιτεχνική φλεβα εχει εξαιρετη αποροφηση εναντι των αλλων.
Ααααα ωραια. Γιατι οχι; ετσι και αλλιως που και που ζωγραφιζω ο,τι μου ερθει σαν ιδεα απο αντικειμενα και επιπλα. Απλα ελπιζω να το εχω κανει σωστα το μηχανογραφικο εστω και μεχρι τωρα διοτι αγχωνομαι λιγο με αυτες τις διαδικασιες.

Επιπλεον την εβαλα στην 8η σειρα, δε πειραζει, ετσι;

Και ειναι λιγο αβολο να το πω αυτο αλλα εχω 6.000 μορια. Αλλα παρολα αυτα θελω να ελπιζω πως εχω εστω και λιγες ελπιδες να πιασω την Κερκυρα ή εστω μια απο τις υπολοιπες μου επιλογες με λιγα μορια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
Μετα απο το χθεσινο μηνυμα λεγοντας οτι πιθανοτατα θα ξαναδωσω μπηκα να δω και αλλες σχολες που θα μπορουσα να δηλωσω στο μηχανογραφικο.
Λοιπον οι σχολες που έχω πλέον στο μυαλο μου ειναι μαθηματικο ιωαννινα(λογω αποστασης κυριως, αν εχει παει καποιος και ξερει την σχολη ας μου πει αν αξιζει ή αν παω αλλου σε αλλο μερος δλδ). Μετα εχω το Τμήμα Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής ιωαννινα και τελος εχω το Τμημα Μηχανικών Πληροφορικής και Ηλεκτρονικών Συστημάτων ΔΙ.ΠΑ.Ε. θεσσαλονικη. Δεν ξέρω καθόλου με ποια σειρα προτίμησης να τα βαλω οποτε θα ηθελα καποιος που ξερει για αυτα τα πανεπιστημια και τα τμηματα να με ενημερωσει αν αξιζουν κλπ κλπ.
 

JoeDon

Νεοφερμένος

Η JoeDon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Καλησπέρα, δε ξέρω που να βρω αντίστοιχο σάιτ συζήτησης για αυτο που θέλω να ρωτήσω, οπότε όποιος γνωρίζω θα ήμουνα εξαιρετικά ευγνώμων να μου απαντήσει! Η ερώτηση αφορά μια φίλη μου που θέλει να περάσει φυσικοθεραπεια αλλά υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μη τη πιάσει, υπάρχει μετά κάποιος τροπος όπου μπορεί να μεταπηδήσει στη Σχολή αυτή, σε οποιαδήποτε μάλλον σχολή τέτοιου περιεχομένου, από κάποια άλλη; Μέσω κάποιων εξετάσεων ίσως; και αν γνωρίζετε, ποιες σχολές του 3ου πεδίου δίνουν αυτή τη δυνατότητα; Ευχαριστώ πολύ!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Ααααα ωραια. Γιατι οχι; ετσι και αλλιως που και που ζωγραφιζω ο,τι μου ερθει σαν ιδεα απο αντικειμενα και επιπλα. Απλα ελπιζω να το εχω κανει σωστα το μηχανογραφικο εστω και μεχρι τωρα διοτι αγχωνομαι λιγο με αυτες τις διαδικασιες.

Επιπλεον την εβαλα στην 8η σειρα, δε πειραζει, ετσι;

Και ειναι λιγο αβολο να το πω αυτο αλλα εχω 6.000 μορια. Αλλα παρολα αυτα θελω να ελπιζω πως εχω εστω και λιγες ελπιδες να πιασω την Κερκυρα ή εστω μια απο τις υπολοιπες μου επιλογες με λιγα μορια.

Λοπον παναγιωτα ακου λιγο μην εχουμε σοβαρο θεμα αργοτερα.

Βαζεις πρωτη την κερκυρα οκ πιθανων να μην την πιασεις αλλα αν την θελεις οκ στην πρωτη θεση.

Δευτερη βαζεις περιβαλλον μυτιληνη , αυτη την πιανεις σιγουρα οποτε οτι υπαρχει παρακατω δεν εχει νοημα.
Αν πραγματι θελεις την δασολογια και σχεδιαση καρδιτσας την οποια και πιανεις τοτε θα πρεπει να σκεφτεις

Τι θελω περισσοτερο μυτιληνη ή καρδιτσα και αυτο που θα επιλεξεις θα μπει στην θεση 2.

Μπονους : Aν επιλεξεις περιβαλλον μυτιληνη οπου και μπαινεις τον αυγουστο και τον σεπτεμβρη αλλαξεις γνωμη και θες καρδιτσα , τοτε τον οκτωβρη μπορεις να πας με μετακινηση καρδιτσα.
Αρκει η καρδιτσα να ειναι γραμμενη στο μηχανογραφικο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα, δε ξέρω που να βρω αντίστοιχο σάιτ συζήτησης για αυτο που θέλω να ρωτήσω, οπότε όποιος γνωρίζω θα ήμουνα εξαιρετικά ευγνώμων να μου απαντήσει! Η ερώτηση αφορά μια φίλη μου που θέλει να περάσει φυσικοθεραπεια αλλά υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μη τη πιάσει, υπάρχει μετά κάποιος τροπος όπου μπορεί να μεταπηδήσει στη Σχολή αυτή, σε οποιαδήποτε μάλλον σχολή τέτοιου περιεχομένου, από κάποια άλλη; Μέσω κάποιων εξετάσεων ίσως; και αν γνωρίζετε, ποιες σχολές του 3ου πεδίου δίνουν αυτή τη δυνατότητα; Ευχαριστώ πολύ!
Ναι αν τελειωση την οποια αλλη σχολη μετα δινει κατατακτηριες στην φυσικοθεραπεια που θελει. Γενικα οι κατατακτηριες στις σχολες υγειας δεν ειναι δυσκολες απο μαθηματα αλλα υπαρχει ανταγωνισμος στις κεντρικες σχολες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

JoeDon

Νεοφερμένος

Η JoeDon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Λοπον παναγιωτα ακου λιγο μην εχουμε σοβαρο θεμα αργοτερα.

Βαζεις πρωτη την κερκυρα οκ πιθανων να μην την πιασεις αλλα αν την θελεις οκ στην πρωτη θεση.

Δευτερη βαζεις περιβαλλον μυτιληνη , αυτη την πιανεις σιγουρα οποτε οτι υπαρχει παρακατω δεν εχει νοημα.
Αν πραγματι θελεις την δασολογια και σχεδιαση καρδιτσας την οποια και πιανεις τοτε θα πρεπει να σκεφτεις

Τι θελω περισσοτερο μυτιληνη ή καρδιτσα και αυτο που θα επιλεξεις θα μπει στην θεση 2.

Μπονους : Aν επιλεξεις περιβαλλον μυτιληνη οπου και μπαινεις τον αυγουστο και τον σεπτεμβρη αλλαξεις γνωμη και θες καρδιτσα , τοτε τον οκτωβρη μπορεις να πας με μετακινηση καρδιτσα.
Αρκει η καρδιτσα να ειναι γραμμενη στο μηχανογραφικο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι αν τελειωση την οποια αλλη σχολη μετα δινει κατατακτηριες στην φυσικοθεραπεια που θελει. Γενικα οι κατατακτηριες στις σχολες υγειας δεν ειναι δυσκολες απο μαθηματα αλλα υπαρχει ανταγωνισμος στις κεντρικες σχολες.
Αρχικά σε υπερευχαριστώ που απάντησες... οι κατατακτήριες ειναι δυνατόν να τις δώσει και από τα παιδαγωγικά, αυτά τουλάχιστον που της δίνεται η ευκαιρία να περάσει από το 3ο πεδίο;
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Αρχικά σε υπερευχαριστώ που απάντησες... οι κατατακτήριες ειναι δυνατόν να τις δώσει και από τα παιδαγωγικά, αυτά τουλάχιστον που τους δίνεται η ευκαιρία να περάσει από το 3ο πεδίο;
Ναι και απο θεολογια που λεει ο λογος , Νομιζω στηριζεται στην ισοτητα των ακαδημαικων δικαιωματων. Βεβαια οι σχολες δινουν τα δικα τους μπονους για να διαφοροποιηθουν .
πχ Μηχανολογοι ΕΜΠ , αν πας απο μηχανολογους ΤΕΙ σου λενε παρε 4 εξαμηνα δωρο, αν πας απο νοσηλευτικη σου λενε δεν εχει δωρο.
Αυτο ομως θα πρεπει να το δει με την συγκεκριμενη σχολη συμφωνα με την πολιτικη της που φαινεται στην προκυρηξη των κατατακτηριων.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 
Τελευταία επεξεργασία:

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
βοήθεια είμαι σε κατάσταση αναστάτωσης...

κατέβαζα να δω τα στατιστικά πληροφορικής ΕΠΑΛ 2020, αν δεν τα εχω υπολογίσει λάθος
πέρισι έγραψαν λίγο χειρότερα απ'οτι γράψαμε εμείς φέτος...

αυτό σημένει οτι οι βάσεις των σχολών πληροφορικής φέτος αναμένεται να αυξηθούν έστω και ελάχιστα
και εκεί που έπιανα οριακά κάποιες σχολές με τις περσινές βάσεις... φέτος μπορεί να μην τις πιάνω?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
βοήθεια είμαι σε κατάσταση αναστάτωσης...

κατέβαζα να δω τα στατιστικά πληροφορικής ΕΠΑΛ 2020, αν δεν τα εχω υπολογίσει λάθος
πέρισι έγραψαν λίγο χειρότερα απ'οτι γράψαμε εμείς φέτος...

αυτό σημένει οτι οι βάσεις των σχολών πληροφορικής φέτος αναμένεται να αυξηθούν έστω και ελάχιστα
και εκεί που έπιανα οριακά κάποιες σχολές με τις περσινές βάσεις... φέτος μπορεί να μην τις πιάνω?
Φυσιολογικο δεν ειναι να εχουμε μεταβολη βασεων? πανω ή και κατω, συμβολαιο με τις βασεις δεν κανεις ειναι αστατες
Ποιες σχολες σε ενδιαφερουν να δουμε τι παιζει? ( μαχ 2)
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Φυσιολογικο δεν ειναι να εχουμε μεταβολη βασεων? πανω ή και κατω, συμβολαιο με τις βασεις δεν κανεις ειναι αστατες
Ποιες σχολες σε ενδιαφερουν να δουμε τι παιζει? ( μαχ 2)

μερικές απο τις προτιμήσεις μου απο δυο διαφορετικές κατηγορίες
που εχω βάλει στο ΜΔ είναι:

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) με περσινή βάση 13015

το'χουμε με κάτω απο 10000 μόρια? μάλλον οχι, μόνο με τύχη σωστά?

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ) με περσινη βάση 9690

αυτό το'χουμε ή θα πάει πάνω απο 10000??
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
μερικές απο τις προτιμήσεις μου απο δυο διαφορετικές κατηγορίες
που εχω βάλει στο ΜΔ είναι

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) με περσινή βάση 13015

το'χουμε με κάτω απο 10000 μόρια? μάλλον οχι, μόνο με τύχη σωστά?

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ) με περσινη βάση 9690

αυτό το'χουμε ή θα πάει πάνω απο 10000??
μαλιστα, σαλονικιος εσαι?
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Ο αγιος νικολαος σου κανει δηλαδη?

δεν ξέρω αν μου κάνει...μάλλον τώρα αυτή την στιγμή που μιλάμε μου κάνει...

τι ήθελα και το κατέβασα το exceloφυλλο και αναστατώθηκα?
όντως έγραψαν χειρότερα πέρισι ή μου φαίνεται? αρα η βάσεις φέτος είναι πιο ψηλά?

να πώ οτι οι σχολές ΔΕΤ δεν είναι η πρώτη μου επιλογή απλά συμβιβάζομαι με κάτι
που ισως θα μου αρέσει και θα είναι επαγγελματικά χρήσιμο σε μεγαλύτερη ηλικία..

εγώ αυτη την στιγμή θεωρούμαι τεχνικός στην πληροφορική βάσει σπουδών επαλ.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
δεν ξέρω αν μου κάνει...μάλλον τώρα αυτή την στιγμή που μιλάμε μου κάνει...

τι ήθελα και το κατέβασα το exceloφυλλο και αναστατώθηκα?
όντως έγραψαν χειρότερα πέρισι ή μου φαίνεται? αρα η βάσεις φέτος είναι πιο ψηλά?

να πώ οτι οι σχολές ΔΕΤ δεν είναι η πρώτη μου επιλογή απλά συμβιβάζομαι με κάτι
που ισως θα μου αρέσει και θα είναι επαγγελματικά χρήσιμο σε μεγαλύτερη ηλικία..

εγώ αυτη την στιγμή θεωρούμαι τεχνικός στην πληροφορική βάσει σπουδών επαλ.
αρα θες πληροφορικες ? οι δετ δεν εχουν σχεση με πληροφορικη, χρησιμοποιουν την πληροφορικη
 

ΠαναγιωταΔεμ17

Νεοφερμένος

Η ΠαναγιωταΔεμ17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Λοπον παναγιωτα ακου λιγο μην εχουμε σοβαρο θεμα αργοτερα.

Βαζεις πρωτη την κερκυρα οκ πιθανων να μην την πιασεις αλλα αν την θελεις οκ στην πρωτη θεση.

Δευτερη βαζεις περιβαλλον μυτιληνη , αυτη την πιανεις σιγουρα οποτε οτι υπαρχει παρακατω δεν εχει νοημα.
Αν πραγματι θελεις την δασολογια και σχεδιαση καρδιτσας την οποια και πιανεις τοτε θα πρεπει να σκεφτεις

Τι θελω περισσοτερο μυτιληνη ή καρδιτσα και αυτο που θα επιλεξεις θα μπει στην θεση 2.

Μπονους : Aν επιλεξεις περιβαλλον μυτιληνη οπου και μπαινεις τον αυγουστο και τον σεπτεμβρη αλλαξεις γνωμη και θες καρδιτσα , τοτε τον οκτωβρη μπορεις να πας με μετακινηση καρδιτσα.
Αρκει η καρδιτσα να ειναι γραμμενη στο μηχανογραφικο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι αν τελειωση την οποια αλλη σχολη μετα δινει κατατακτηριες στην φυσικοθεραπεια που θελει. Γενικα οι κατατακτηριες στις σχολες υγειας δεν ειναι δυσκολες απο μαθηματα αλλα υπαρχει ανταγωνισμος στις κεντρικες σχολες.
Οποτε μου λες οτι ειναι καλυτερα να βγαλω μονο τη κερκυρα και να κρατησω ολα τα αλλα γιατι χωρις τη κερκυρα υπαρχει ενα νοημα των υπολοιπων επιλογων μου. Τοτε λοιπον αν ειναι, τη βγαζω και βαζω πρωτη τη περιβάλλοντος και τη κερκυρα ή δεν τη βαζω καθολου ή απλα τη βαζω τελευταια.

Ευχαριστώ παντως που μου δινεις ελπιδες.

Εδιτ: αλλαξα παλι το μηχανογραφικο
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2021-07-21-17-22-23.png
    Screenshot_2021-07-21-17-22-23.png
    143.3 KB · Εμφανίσεις: 127
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Οποτε μου λες οτι ειναι καλυτερα να βγαλω μονο τη κερκυρα και να κρατησω ολα τα αλλα γιατι χωρις τη κερκυρα υπαρχει ενα νοημα των υπολοιπων επιλογων μου. Τοτε λοιπον αν ειναι, τη βγαζω και βαζω πρωτη τη περιβάλλοντος και τη κερκυρα ή δεν τη βαζω καθολου ή απλα τη βαζω τελευταια.
Οχι δεν λεω αυτο
εφ οσον θες πολυ την κερκυρα βαλτην πρωτη
Στην 2 θεση βαλε μυτιληνη ή καρδιτσα ,οτι πιο πολυ θες διοτι και τις 2 τις πιανεις.
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
αρα θες πληροφορικες ? οι δετ δεν εχουν σχεση με πληροφορικη, χρησιμοποιουν την πληροφορικη

το θέμα είναι τα υπολόγισα σωστά απο το excel ? αναμένουμε υψηλότερες βάσεις αν
οχι τις ίδιες με πέρισι ή χαμηλότερες στο συγκεκριμένο τομέα?

εγώ απο τα στατιστικά του υπουργείου υπολόγισα οτι έγραψαν λίγο χειρότερα
πέρισι απ'οτι γράψαμε εμείς φέτος (τα ειδικότητας υπολόγισα μόνο οχι τα γενικής
παιδείας)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top