Μηχανογραφικό 2010 (90%). Τί δηλώσαμε τελικά;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
δυστυχώς φίλε μου Θεσσαλονίκη αποκλείετε....
Ιατρική Πατρας εάν την δηλωσες.... η οποιαδηποτε δήλωσες μετα την θεσσαλονίκης....
143 μόρια δεν πεφτει με τίποτα ......

μην είσαι απόλυτος με τις βάσεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Εγώ με 15171 :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
1. Φυσικό Πάτρας
2. Μαθηματικό Πάτρας
3. Επιστήμη των υλικών Πάτρας
4. Γεωλογία Πάτρας

Φυσικό με 800 μόρια διαφορά είναι σχεδόν αδύνατον, αλλά Μαθηματικό με 500;; τι λέτε εχω αρκετές ελπίδες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Εγώ με 15171 :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
1. Φυσικό Πάτρας
2. Μαθηματικό Πάτρας
3. Επιστήμη των υλικών Πάτρας
4. Γεωλογία Πάτρας

Φυσικό με 800 μόρια διαφορά είναι σχεδόν αδύνατον, αλλά Μαθηματικό με 500;; τι λέτε εχω αρκετές ελπίδες;;

Και η επιστήμη των υλικών είναι πολύ καλή σχολή!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Και η επιστήμη των υλικών είναι πολύ καλή σχολή!!

Ναι δεν αντιλέγω.....
Όμως από τον τρόπο που το λες μάλλον θα έπρεπε να το ξεχνάω τοπ μαθηματικό.......:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ναι δεν αντιλέγω.....
Όμως από τον τρόπο που το λες μάλλον θα έπρεπε να το ξεχνάω τοπ μαθηματικό.......:/:

Όχι προς Θεού,δεν εννοούσα τίποτα τέτοιο!!!Δεν ξέρω πια τί παίζεται με τις βάσεις!Απλά θυμάμαι που είχα κοιτάξει το πρόγραμμα σπουδών του συγκεκριμένου τμήματος και έχει τέλεια μαθήματα και πολλά μαθηματικά και φυσική!Οπότε στην χειρότερη των περιπτώσεων που δεν περάσεις σε κάποια από τις 2 πρώτες επιλογές σου,νομίζω πάλι ευχαριστημένος θα μείνεις!Αλήθεια γιατί δε δήλωσες Φυσικό ή Μαθηματικό Ηρακλείου;Λογικά ήσουν μέσα σε αυτές τις σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renoskiller44

Νεοφερμένος

Ο Ρένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
22.431 χιλιαρικα και παω για Αρχιτεκτονων Μηχανικων ΕΜΠ αλλα μαλλον δεν το πιανω...και η Θεσσαλονικη ομως δεν με χαλαει...(αρκει βεβαια να μην ανεβει 200+ μορια!!!!!!) ΧD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,934 μηνύματα.
Εγώ με 15171 :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
1. Φυσικό Πάτρας
2. Μαθηματικό Πάτρας
3. Επιστήμη των υλικών Πάτρας
4. Γεωλογία Πάτρας

Φυσικό με 800 μόρια διαφορά είναι σχεδόν αδύνατον, αλλά Μαθηματικό με 500;; τι λέτε εχω αρκετές ελπίδες;;

Δεν είσαι ικανοποιημένος με τα μόρια και τις επιλογές σου; :hmm:
Μια χαρά επιστήμες δήλωσες και θα το δεις στο μέλλον...Έχε υπόψιν ότι αρκετά απαιτητική σχολή είναι και το Επιστήμης Υλικών. Καλή επιτυχία εύχομαι εκεί που θες πραγματικά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Εγώ με 15171 :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
1. Φυσικό Πάτρας
2. Μαθηματικό Πάτρας
3. Επιστήμη των υλικών Πάτρας
4. Γεωλογία Πάτρας

Φυσικό με 800 μόρια διαφορά είναι σχεδόν αδύνατον, αλλά Μαθηματικό με 500;; τι λέτε εχω αρκετές ελπίδες;;

Εφόσον ήθελες μαθηματικό γιατί δεν δήλωσες σάμο ή κρήτη?(την 1η την έπιανες 100%)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Δεν είσαι ικανοποιημένος με τα μόρια και τις επιλογές σου; :hmm:
Μια χαρά επιστήμες δήλωσες και θα το δεις στο μέλλον...Έχε υπόψιν ότι αρκετά απαιτητική σχολή είναι και το Επιστήμης Υλικών. Καλή επιτυχία εύχομαι εκεί που θες πραγματικά!!

Με τα μόρια μου δεν είμαι ευχαριστημένος, όμως θα έπρεπε να τα έχω πάει πολύ καλύτερα (αν και φυσικό είναι να μην τα πας καλά αν σου διορθώνουν την βιολογία φιλόλογοι και στην έκθεση έχεις 10 μονάδες απόκλιση στην περίληψη, αλλά τεσπα...)
Οι επιστήμες που δήλωσα είναι αυτές που ήθελα από το δημοτικό :):):)

Κάποιοι άλλοι ρώτησαν γιατί δεν δήλωσα Ηράκλειο που πέρναγα όντως με τα χίλια, λοιπόν..... δεν υπήρχαν χρήματα, έτσι δεν έπαιζε να πάω σε άλλη πόλη........
Αλλά κάθε εμπόδιο για καλό δεν λένε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,934 μηνύματα.
Αλλά κάθε εμπόδιο για καλό δεν λένε;

Ακριβώς φίλε. Μαν προχώρα και μην μασάς. ;) Θα ακούσεις πολλά για τις επιλογές αυτών των σχολών μέχρι να περάσει το πρώτο εξάμηνο. Είναι η φάση εξασθένησης του ιού της ηλιθιότητας ορισμένων. Το ίδιο είχα βιώσει και εγώ. Αλλά είχα βάλει "ωτασπίδες" για να μην ακούω π_π_ριές από άσχετους και δήθεν σχετικούς. Όλοι με αποθάρρυναν με τα γνωστά "επιχειρήματα" περί δυσκολίας, ανεργίας, "χάλια" σχολών,...κτλ. Δεν άκουσα κανέναν και προχώρησα. Απλά, αν περάσεις και εσύ από αυτήν την σκόπελο αυτών των ερωτήσεων και των ερήμην απαντήσεων (από άσχετους, π.χ. σόι, φίλους...κτλ) διασκέδασέ το όσο μπορείς. :D :laugh: :laugh: Καλή επιτυχία και καλή αρχή στις σπουδές σου... :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Ακριβώς φίλε. Μαν προχώρα και μην μασάς. ;) Θα ακούσεις πολλά για τις επιλογές αυτών των σχολών μέχρι να περάσει το πρώτο εξάμηνο. Είναι η φάση εξασθένησης του ιού της ηλιθιότητας ορισμένων. Το ίδιο είχα βιώσει και εγώ. Αλλά είχα βάλει "ωτασπίδες" για να μην ακούω π_π_ριές από άσχετους και δήθεν σχετικούς. Όλοι με αποθάρρυναν με τα γνωστά "επιχειρήματα" περί δυσκολίας, ανεργίας, "χάλια" σχολών,...κτλ. Δεν άκουσα κανέναν και προχώρησα. Απλά, αν περάσεις και εσύ από αυτήν την σκόπελο αυτών των ερωτήσεων και των ερήμην απαντήσεων (από άσχετους, π.χ. σόι, φίλους...κτλ) διασκέδασέ το όσο μπορείς. :D :laugh: :laugh: Καλή επιτυχία και καλή αρχή στις σπουδές σου... :P:P

Την περνάω ήδη αυτή τη σκόπελο....... Μόλις είπα στον φυσικό μου οτι θα βάλω πρώτη επιλογή φυσική και δεύτερη μαθηματικά μου είπε χαρακτηριστικά "Ρε μην κάνεις τέτοια μαλακία! Θα σου πάρει καμια 10αριά χρόνια να τελειώσεις" Βέβαια δεν υπάρχει περίπτωσει κανείς και τίποτα να με εμποδίσει να εκπληρώσω το όνειρό μου (σε προηγούμενο μύνημα που είπα οτι το ήθελα από το δημοτικό, σοβαρολογούσα) Και στο κάτω κάτω οι σχολές αυτές δεν έχουν επαγγαλματική αποκατάσταση γιατί επειδή είναι χαμηλόβαθμες μπαίνουν πάρα πολλοί που δεν το αξίζουν και υποβαθμίζουν αυτούς τους κλάδους.

Ευχαριστώ πολύ πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
  • Φυσικό ΑΠΘ
  • Φυσικό Πατρών
  • Φυσικό Ιωαννίνων
  • Φυσικό Ηρακλείου
  • Μαθηματικό Ηρακλείου
  • Μαθηματικό Σάμου
Αυτά δήλωσα. Έχω βγάλει 16911 και το Φυσικό ΑΠΘ πέρσυ είχε 16824, δηλαδή είμαι +87 μόρια... Ανησυχώ πολύ γιατί θέλω οπωσδήποτε Θεσσαλονίκη:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
θέλω να πιστεύω πως δεν θ' ανέβουν γιατί κι εγώ πρώτη επιλογή νοσηλευτική ΕΚΠΑ με 254 μόρια παραπάνω και βρήκα και σπίτι αφού επέμεναν οι δικοί μου.. ελπίζω να μην έκανα βλακεία.:worry::/:
και εγω βρηκα σπιτι για πεσ περιοχη να δουμε αν ειμαστε κοντα...... ελπιζω τελικα να ειμαστε συμφοιτητριες!!!!!:yahoo::yahoo::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
στο γουδή βρήκα αν και είχα δικό μου στο γηροκομείο στους αμπελοκηπους, αλλά είναι αρκετά μεγάλο για ένα άτομο οπότε το κρατάω για συγκατοίκηση ή για αργότερα που θα έχω συνηθίσει τη ζωή μόνη μου..
έχεις δει καθόλου την περιοχή στο γουδή που είναι η σχολή ?εγώ αρχικά γι' αυτό πήγα και τελικά βρήκα σπίτι στα 3 λεπτά περπάτημα και δίπλα στη στάση του αστικού.. και γενικά σαν περιοχή είναι πολύ ήρεμη και έχει και κάτι ωραίες καφετέριες στην πλατεία του αγίου θωμά, 5 λεπτά απ' τη σχολή.. εσύ πού βρήκες ?
άντε ρε εύχομαι να μην ανέβει η βάση και να μπούμε και οι δύο.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
στο γουδή βρήκα αν και είχα δικό μου στο γηροκομείο στους αμπελοκηπους, αλλά είναι αρκετά μεγάλο για ένα άτομο οπότε το κρατάω για συγκατοίκηση ή για αργότερα που θα έχω συνηθίσει τη ζωή μόνη μου..
έχεις δει καθόλου την περιοχή στο γουδή που είναι η σχολή ?εγώ αρχικά γι' αυτό πήγα και τελικά βρήκα σπίτι στα 3 λεπτά περπάτημα και δίπλα στη στάση του αστικού.. και γενικά σαν περιοχή είναι πολύ ήρεμη και έχει και κάτι ωραίες καφετέριες στην πλατεία του αγίου θωμά, 5 λεπτά απ' τη σχολή.. εσύ πού βρήκες ?
άντε ρε εύχομαι να μην ανέβει η βάση και να μπούμε και οι δύο.. :D
λοιπον εγω βρηκα στου ζωγραφου η οδοσ λεγεται λοχαγου γκανογιαννη και ειναι πολυ κοντα εγω πηγα απο εκει στο πανεπιστημιο με τα ποδια σε 10 λεπτα.Βασικα ο ιδιοκτητησ μου ειπε οτι και αυτη η οδοσ στη συνοικια του γουδιου πιανεται, τωρα τι να σου πω ειμαι και ασχετη απο αθηνα:Pλοιπον η σχολη ειναι πολυ ωραια την ειδα και απο διπλα ειναι η ιατρικη και η οδοντιατρικη. Στο ταμπελακι εξω απο την ιατρικη γραφει ιατρικη σχολη εθνικου καποδιστριακου πανεπιστημιου αθηνων και απο κατω 1ο νεκροτομειο αθηνων:clapup::clapup:!!!!!!εμενα παντοσ μου αρεσε πολυ το περιβαλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
έλα ρε.. είσαι σχεδόν 4-5 στενά πιο πάνω από μένα !ένα τσιγάρο δρόμος που λένε.. :P
καλά γενικά η αθήνα είναι απίστευτη πόλη.. έχεις πολλές επιλογές και με τη συγκοινωνία όλα είναι δίπλα σου !
στο διαμέρισμα που βρήκα μέχρι τις 5 σεπτεμβρίου θα μένει μια νοσηλεύτρια η οποία τελείωσε νοσηλευτική στο ΕΚΠΑ, έκανε μάστερ εκεί και με το που το τελείωσε και αυτό σε δέκα μέρες βρήκε δουλειά στο παίδων και γενικά λέει πως οι νοσηλευτές από το αει απορροφούνται άμεσα από την αγορά εργασίας..(λίγο άσχετο αυτό με το θέμα των σπιτιών, αλλά σχετικό με το θέμα της σχολής..)
και η περιοχή είναι ωραία αλλά και η σχολή αρκετά προσεγμένη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
μια χαρα θα ειμαστε κοντα!!! αντε γιατι δεν ξερω κανενα!!!ελπιζω να περασουμε καλα στην πρωτευουσα...εσυ μετα την νοσηλευτικη εκπα τι εβαλεσ εγω εβαλα σπαρτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
και γω σπάρτη..
θα δεις από την πρώτη μέρα κάνεις γνωριμίες και κυρίως με τα παιδιά των παρατάξεων, οι οποίες όμως φιλίες δε διαρκούν πολύ εκτός και αν γραφτείς και συ σε κάποια παράταξη.. μετά το πρώτο εξάμηνο πάντως, ίσως και το πρώτο έτος ξεκαθαρίζουν όλα, αλλά στο ξεκίνημα πάντα θες μια παρέα !
και όσο για το αν θα περάσουμε καλά στην πρωτεύουσα πιστεύω πως αυτό είναι σχεδόν σίγουρο.. σου προσφέρει τα πάντα από συναυλίες και λιώσιμο σε σπίτια μέχρι κλαμπ και μπουζούκια !είναι μία πόλη για όλα τα γούστα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Κορίτσια κι εγώ Νοσηλευτική!!Αλλά δεν έχω βρει ούτε σπίτι ούτε τίποτα :/: Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία οπότε περιμένω να δω μήπως γίνει κανένα θαύμα με τις βάσεις :) Όταν πήγατε πώς το είδατε,έχει αρκετές επιλογές για σπίτια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Κορίτσια κι εγώ Νοσηλευτική!!Αλλά δεν έχω βρει ούτε σπίτι ούτε τίποτα :/: Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία οπότε περιμένω να δω μήπως γίνει κανένα θαύμα με τις βάσεις :) Όταν πήγατε πώς το είδατε,έχει αρκετές επιλογές για σπίτια;

χμμ αυτή τη βδομάδα που πήγα εγώ ήθελε λίγο ψάξιμο και όλα τα καλά στο γουδή που ήταν κοντά στη σχολή είχαν δοθεί.. από αγγελία βρήκα αυτό που έκλεισα τελικά..
καλύτερα να ψάξεις στη χρυσή ευκαιρία ή σε κάτι παρόμοιο και αν δεν βρεις γουδή δες καλύτερα ζωγράφου... δεν θα πρότεινα αμπελοκήπους.. αν και εμένα δεν με τρελαίνει σαν περιοχή, άλλοι τη λατρεύουν.. ο καθένας με τα γούστα του !:P
πρώτη επιλογή ποια είναι ? ιατρική ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top