Μηχανογραφικό 2010 (90%). Τί δηλώσαμε τελικά;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
καλά έχεις σαλτάρει τελείως.......που κολλαει το 2 (ΓΙΑ ΝΑ ΞΕς ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟς ΔΕΝ ΘΕΛΩΝ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙς ΤΗ ΒΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΕς ΣΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ)
να πω και τα δικα μου τωρα...
1πολιτικων μηχανικων απθ(για να πουλαω και εγω πνευμα σαν τον civilara.....:D)
2ηλεκτρολογων μηχανικων απθ
3μηχανολογων μηχανικων απθ
4 φυσικο:hmm:

Αφου σου ειχα πει ρε οτι θα εβαζα 2η επιλογη ελεγκτων αεραμυνας... Ειναι κατι σαν τους πληροφορικους της αεροποριας... 2 ατομα παιρνουν χαχαχαχαχαχαχαχα

Και ΣΜΑ και ΕΛ.ΑΕΡ. να μην περασω, συμφοιτητης με τον μιτσο θα ειμαι... ηλεκτρολογων εβαλα μετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RFederator154

Νεοφερμένος

Η Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σήμερα το κατέθεσα!!!Λοιπόν....
1. Μηχανολόγων-Μηχανικών ΕΜΠ
2.Πολιτικών-Μηχανικών ΕΜΠ
3.ΗΜΜΥ ΕΜΠ
4.Ναυπηγών-Μηχανολόγων-Μηχανικών ΕΜΠ
5.Αγρονόμων και Τοπογράφων ΕΜΠ
6.Μαθηματικό Αθήνας

Και τα μόρια μου 19739...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ολοι τεχνολογικοι κ θετικοι ειναι εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

banis

Νεοφερμένος

Ο manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
μπα,απλά φροντίζουν να κάνουν αισθητή την παρουσία τους,χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vicky###

Νεοφερμένος

Η vicky### αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
1.Παιδαγωγικο Πατρας
2.Παιδαγωγικο Ιωαννινων
3.Μαθηματικων Πατρας
4.Φυσικης πατρας
5.χημειας πατρας
Μορια:19.312...
Κανεις αλλος για παιδαγωγικο πατρας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
1.ΔΕΤ ΟΠΑ
2.Στατιστικη ΟΠΑ
3.Στατιστικη ΠΑΠΕΙ

Μορια 2ο/4ο 17711
5ο 18144
Ειμαι 287 μορια κατω απο την πρωτη.1700 μορια πανω απο την δευτερη,ε δεν νομιζω να μην την πιασω..
Πολλοι θα χαρακτηριζαν επιπολαιη την επιλογη αλλα...με τοση ΣΚΕΨΗ κατεληξα σε αυτες,καλως η κακως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Γιατί επιπόλαιη, ίσα ίσα, εγώ θεωρώ την στατιστική ίσως την καλύτερη σχολή εάν θές να πάς μετά προς οικονομικά και κυρίως ασφαλιστικά/αναλογιστικά/χρηματτοοικονομικά. Απλά δεν είχα την θέληση και το κουράγιο. Δύσκολη σχολή με ενδιαφέροντα μαθήματα αλλά αν κάνω τόση μα τόση πολλή στατιστική θα την βαρεθώ. Επίσης, από τους οδηγούς σπουδών θα ταξινομούσα τις 3 στατιστικές ώς εξής:
1) Σαμος, 2) ΟΠΑ, 3) ΠΑΠΕΙ. Φαντάζομαι όμως ότι του ΟΠΑ έχει καλύτερο όνομα. Ίδιος λόγος που τους άκουσα όλους και 2η επιλογή έβαλα την Οικονομική Επιστήμη του ΟΠΑ αντί των οικονομικών επιστημών ΕΚΠΑ που μου φαινόταν πολύ καλύτερη από ΟΠΑ στο προγραμμα σπουδών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Γιατί επιπόλαιη, ίσα ίσα, εγώ θεωρώ την στατιστική ίσως την καλύτερη σχολή εάν θές να πάς μετά προς οικονομικά και κυρίως ασφαλιστικά/αναλογιστικά/χρηματτοοικονομικά. Απλά δεν είχα την θέληση και το κουράγιο. Δύσκολη σχολή με ενδιαφέροντα μαθήματα αλλά αν κάνω τόση μα τόση πολλή στατιστική θα την βαρεθώ. Επίσης, από τους οδηγούς σπουδών θα ταξινομούσα τις 3 στατιστικές ώς εξής:
1) Σαμος, 2) ΟΠΑ, 3) ΠΑΠΕΙ. Φαντάζομαι όμως ότι του ΟΠΑ έχει καλύτερο όνομα. Ίδιος λόγος που τους άκουσα όλους και 2η επιλογή έβαλα την Οικονομική Επιστήμη του ΟΠΑ αντί των οικονομικών επιστημών ΕΚΠΑ που μου φαινόταν πολύ καλύτερη από ΟΠΑ στο προγραμμα σπουδών.

Συμφωνώ.Καθόλου επιπόλαιη.Σχολή που σου ανοίγει πολλές πόρτες εργασίας.Δύσκολη σχολή με αρκετά μαθηματικά αλλά όχι πιο δύσκολη απο το μαθηματικό.Κατά την γνώμη μου καλύτερα πετραν21 να πήγαινες μαθηματικό και να έκανες μεταπτυχιακό πάνω στην στατιστική,αναλογιστικά,χρηματοοικονομικά γιατί θα έχεις χρόνο μέσα στην σχολή να διαλέξεις την εξειδίκευση που γουστάρεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Συμφωνώ.Καθόλου επιπόλαιη.Σχολή που σου ανοίγει πολλές πόρτες εργασίας.Δύσκολη σχολή με αρκετά μαθηματικά αλλά όχι πιο δύσκολη απο το μαθηματικό.Κατά την γνώμη μου καλύτερα πετραν21 να πήγαινες μαθηματικό και να έκανες μεταπτυχιακό πάνω στην στατιστική,αναλογιστικά,χρηματοοικονομικά γιατί θα έχεις χρόνο μέσα στην σχολή να διαλέξεις την εξειδίκευση που γουστάρεις;)

Ισα ισα που και απο στατιστικη παιρνεις εξιδικευση σε οποιον τομεα θες.Και ουτως η αλλως με ενδιαφερουν τα εφαρμοσμενα μαθηματικα οποτε γιατι να παω μαθηματικο.Και εγω νομιζω πως ειναι η καλυτερη επιλογη τουλαχιστον για μενα..Λετε να περασω ΔΕΤ?Μερικες φορες σκεφτομαι να ειχα βαλει πρωτο στατιστικο:P.Οχι πως το ΔΕΤ με χαλαει.Μια χαρα τμημα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ισα ισα που και απο στατιστικη παιρνεις εξιδικευση σε οποιον τομεα θες.Και ουτως η αλλως με ενδιαφερουν τα εφαρμοσμενα μαθηματικα οποτε γιατι να παω μαθηματικο.Και εγω νομιζω πως ειναι η καλυτερη επιλογη τουλαχιστον για μενα..Λετε να περασω ΔΕΤ?Μερικες φορες σκεφτομαι να ειχα βαλει πρωτο στατιστικο:P.Οχι πως το ΔΕΤ με χαλαει.Μια χαρα τμημα ειναι

Η στατιστική είναι κλάδος των μαθηματικών.Γι αυτό σου έλεγα να δήλωνες μαθηματικό.Άλλωστε δεν ξέρεις αν θα σου αρέσει η στατιστική(καμία σχέση η στατιστική στη σχολή με την στατιστική της γ λυκείου υπ όψην).Τέλος (δεν είμαι απόλυτα σίγουρος) στο στατιστικό δεν θα κάνεις μόνο εφαρμοσμένη στατιστική αλλά και θεωρητική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Η στατιστική είναι κλάδος των μαθηματικών.Γι αυτό σου έλεγα να δήλωνες μαθηματικό.Άλλωστε δεν ξέρεις αν θα σου αρέσει η στατιστική(καμία σχέση η στατιστική στη σχολή με την στατιστική της γ λυκείου υπ όψην).Τέλος (δεν είμαι απόλυτα σίγουρος) στο στατιστικό δεν θα κάνεις μόνο εφαρμοσμένη στατιστική αλλά και θεωρητική.

Φυσικα και δεν ειναι σαν της γ λυκειου.Το εχω ψαξει δεν μπορεις να φανταστεις ποσο το θεμα και κατεληξα στην στατιστικη.Τωρα για το μαθηματικο σου λεω οτι αυτο που με ελκυει ειναι το υποσυνολο της στατιστικης απο ολο το συνολο των μαθηματικων.Στο στατιστικο μπορει και να κανεις λιγα θεωρητικα μαθηματικα αλλα δεν ειναι σε καμια περιπτωση τοσα οσα στο μαθηματικο απο αποψη αριθμου αλλα και δυσκολιας.Επισης στην στατιστικη οπα εχεις το πλεονεκτημα να διαλεγεις πολλα μαθηματα επιλογης απο αλλα τμηματα του οπα,με αποτελεσμα να διαμορφωνεις σε εναν βαθμο το προγραμμα σπουδων.Και γενικα σκεφτομαι να ασχοληθω στον οικονομικο τομεα και οχι πχ σαν καθηγητης.Δεν αμφιβαλλω πως για πολλα παιδια το μαθηματικο ειναι καλυτερο.Για μενα τουλαχιστον οχι.Το απερριψα σχεδον κατευθειαν..Και ναι εχεις δικαιο οτι δεν μπορω να ειμαι σιγουρος με τι θελω να ασχοληθω απο τωρα ,παρολο το ψαξιμο..Κανεις δεν μπορει να ειναι σιγουρος αν δεν παει στην σχολη για 1,2 και βαλε χρονια ωστε να διαμορφωσει συνολικη αποψη.Απλα η ελξη,το προαισθημα,οι ενδιξεις μαζι με την σκεψη και αλλα πολλα σε βοηθανε ωστε να μειωσεις το ρισκο να πας σε μια σχολη που δεν θα σου αρεσει:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Φυσικα και δεν ειναι σαν της γ λυκειου.Το εχω ψαξει δεν μπορεις να φανταστεις ποσο το θεμα και κατεληξα στην στατιστικη.Τωρα για το μαθηματικο σου λεω οτι αυτο που με ελκυει ειναι το υποσυνολο της στατιστικης απο ολο το συνολο των μαθηματικων(1).Στο στατιστικο μπορει και να κανεις λιγα θεωρητικα μαθηματικα αλλα δεν ειναι σε καμια περιπτωση τοσα οσα στο μαθηματικο απο αποψη αριθμου αλλα και δυσκολιας(2).

1:αν είναι έτσι μαγκιά σου που διάλεξες στατιστική!Αλλά έχω την εντύπωση πως είναι λίγο δύσκολο αυτό.
2:Συμφωνώ φυσικά!Το μαθηματικό έχει πολύ ανεβασμένο επίπεδο σπουδών που έχει ως αποτέλεσμα πολλοί καλοί μαθητές να λιώσουν για να το βγάλουν.Η στατιστική είναι αποαιτητική σχολή αλλά με ασχολία βγαίνει και σε 4.

Όπως και να έχει φίλε μου καλή σταδιοδρομία και καλή φοιτητική ζωή πάνω απ΄όλα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Ισα ισα που και απο στατιστικη παιρνεις εξιδικευση σε οποιον τομεα θες.Και ουτως η αλλως με ενδιαφερουν τα εφαρμοσμενα μαθηματικα οποτε γιατι να παω μαθηματικο.

Εφαρμοσμένα Μαθηματικά δεν είναι μόνο η στατιστική.
Η στατιστική είναι μια περιοχή από αυτά που καλούμε εφαρμοσμένα μαθηματικά.
Bέβαια σημασία έχει υπό ποια σκοπιά εξετάζεις και μελετάς εφαρμοσμένα μαθηματικά τα οποία είναι μαθηματικά στην ουσία. Δεν ξέρω αν είναι σωστό σε προπτυχιακό επίπεδο να δίνεται περισσότερη έμφαση στον φορμαλισμό (όπως πρέπει να είναι) και σε μεταπτυχιακό επίπεδο στις εφαρμογές...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Λοιπόν..2η χρονιά πανελληνίων και πάλι ένα 13 στα μαθηματικά τα ψιλοχάλασε όλα (αλλά δεν παραπονιέμαι!πέρισυ έγραψα..8,5)

3ο πεδίο που με ενδιαφέρει, 18.835

1η Ιατρική Ηρακλείου
μετά ακολουθούν οι υπόλοιπες με σειρά Αθήνα-Θεσσαλονίκη-Λάρισα-Πάτρα-Ιωάννινα-Αλεξανδρούπολη
μετά δήλωσα
Νοσηλευτική ΕΚΠΑ
Βιολογικό (ηρακλείου και λοιπά)
Μοριακής Βιολογίας
και μετά τα υπόλοιπα (ό,τι είχε και δεν είχε από πανεπιστήμια το 3ο πεδίο!!!)

Εγώ ξέρω τί άκουσα για τη νοσηλευτική..όλοι έλεγαν οδοντιατρικές,φαρμακευτικές κλπ...αλλά εμένα όνειρο μου είναι να δουλέψω στα νοσοκομεία και να προσφέρω..βέβαια έχω αρχίσει να έχω τις αμφιβολίες μου..μήπως έκανα βλακεία τελικά?! :/
Μακάρι να πέσουν οι βάσεις!!!!!!!!!!!Και ας πάω Αλεξανδρούπολη,δεν πειράζει! πφφφ... :'/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pultas

Νεοφερμένος

Ο pultas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Στο 5ο πεδιο 19267 και στο 4ο πεδιο 19177.Δηλωσα
1) λοχρη στην ΑΣΣΟΕ
2)ΔΕΤ ΑΣΣΟΕ
Στο λοχρη περασα απλα εβαλα το δετ μην γινει καμια στραβη!Οσοι εχετε περασει λοχρη γραψτε στην σελιδα που εχω φτιαξει για το τμημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bati

Νεοφερμένος

Ο Μπατίστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Στο 3ο πεδίο με 19.284, δήλωσα
1. Ιατρική αθήνας
2. Ιατρική πάτρας
3.οδοντιατρική αθήνας
Λέτε να πιάσω ιατρική πάτρας γιατί πολλοί λένε πως θα ανέβει....( είμαι 44 μόρια πάνω από πέρσι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
1)Φυσικο Θεσ\νικης
2)Φυσικο Κρήτης
3)Μαθηματικό Κρήτης
4)ΤΕΜ Κρήτης
5)Μαθηματικό Σάμου
και άλλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
1)Μαθηματικο θεσ/νικη
2)Μαθηματικο ιωαννινων
3)Μαθηματικο κρητη
4)Εφαρμοσμενων μαθηματικων κρητη
Μορια:17212
Ελπιζω για θεσ/νικη αλλα και γιαννενα δεν με χαλανε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evilstts

Νεοφερμένος

Ο evilstts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
1.Ιατρική Αθήνας
2.Ιατρική Κρήτης
3.Ιατρική Αλεξ/λης
4.Αγρονόμων Τοπογράφων ΕΜΠ
5.Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
6.Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
Μόρια: 3ο: 18869
4ο: 18681

ΥΓ: Ιατρική Αθήνας έβαλα παρόλο που δεν την πιάνω γιατί μου είπαν πως παίζει κάποιο ρόλο σε ενδεχόμενη μετεγγραφή (έχω διαμέρισμα στην Αθήνα από τα 2 μεγαλύτερα μου αδέρφια που είναι φοιτητές).Και δε μου λέτε τι πιστεύετε πιάνω ιατρική Αλεξ/λης ή όχι? Και σε περίπτωση που δεν περνάω, τι ξέρετε για την αγρονόμων τοπογράφων ΕΜΠ (επίπεδο δυσκολίας, ποιότητα σπουδών, επαγγελματική αποκατάσταση)? Τέλος, τι γνωρίζετε για μετεγγραφές τρίτεκνων με παιδί πάνω από 26 και αδερφή που φοιτά ακόμη(δικαιούμαι αυτή την άτιμη την μετεγγραφή?).Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
18.557 : 3ο , 18.830 : 5ο Βασ.2009
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (18.690)
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (18.475)
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΑΣΟΕΕ (18.536)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top