Μηνιάτικο

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ρε παιδιά τι σπίτια θα πάρετε πια 90 τμ καινούργιας κατασκευής?
Σε μένα όλοι οι φίλοι μου νοίκιασαν με κάτω απο 400 ενώ κάποιοι 450-500 δυαρί για να μείνουν με άλλον.(εγώ είχα σπίτι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
55 τετραγωνικα είναι ρε αλλά ναι εννοείται οτί προτιμούνται τα καινούρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
για διαρι δεν ειναι τ τοοοοσα..εγώ βόλο όλο κατι ερίπια έβρισκα με 350 οπότε καλύτερα 100 Ε παραπάνω και τ σπίτι αξιοπρεπές και άνετο

εγω στην αθηνα στους αμπελοκηπους βρηκα με 350 ευρω 55τμ διαρι. παλια κατασκευη μεν, αλλα ειναι ολη η πολυκατοικια ανακαινισμενη μεσα εξω και το διαμερισμα μου ειναι φρεσκοβαμμενο. στα ιδια λεφτα μπορουσα να παρω γκαρσονιερα 30 τμ σε καινουριες κατασκευες, αλλα ηθελα μεγαλο σπιτι.

τωρα ως φοιτητης να δινεις 450 το μηνα ενοικιο ειναι πααααρα πολλα..εκτος αν τα εχουν οι γονεις σου οποτε παω πασο..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
εε δεν ξερω αν τα εχουν..νορμαλ βασικα..δημοσιοι υπαλληλοι κ οι δυο και εχω και αδερφο..απλά εκείνοι το βρήκαν και μετά το είδα εγώ οπότε δεν ενιωσα να πιέζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

UnSourCeR

Νεοφερμένος

Ο UnSourCeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Για το ΕΜΠ δεν είμαι σίγουρη, ξέρω ότι το ΕΚΠΑ διοργανώνει σίγουρα. Αν δε βρεις κάτι στο ΕΜΠ μπορείς να ρωτήσεις στη λέσχη του καποδιστριακού στη Σόλωνος. Αν επρόκειτο για ΑΣΟΕΕ θα είχα περισσότερες πληροφορίες, σόρυ. Μπορείς όμως να ρωτήσεις κάποιον παλιό, όλο και κάτι παραπάνω θα ξέρει. Σε μας πάντως οι εγγραφές γίνονται μέχρι αρχές Οκτώβρη, οπότε πάρε κανένα τηλέφωνο σε γραμματείες σύντομα και ρώτα. Σε σχέση με φροντιστήριο να ξέρεις ότι υπάρχουν πολύ περισσότερα άτομα και δεν μπορεί ο καθηγητής να ασχοληθεί με κάποιον μεμονωμένα, αλλά όρεξη και θέληση να υπάρχει και πάνε όλα καλά. Γλιτώνεις έτσι κι αλλιώς πόσα χρήματα, στο χέρι σου είναι να εκμεταλλευτείς αυτήν την ευκαιρία.

Σ'ευχαριστώ πολυ:thanks: για τις πληροφορίες που μου έδωσες θα επικοινωνήσω αύριο με την γραμματεία της σχολής να δω τι παίζει :bye: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
600-1000 ευρω αν θες να αφιερωθεις αποκλειστικά στη σχολή σου, αν θες να γραφτεις σε ξενη γλώσσα και να κάνεις μαθήματα χορού θα φτασουν σιγουρα τα 1300...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fusebb

Νεοφερμένος

Η Δαναη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σταμάτα (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
παντως γενικα η ζωη στις πολεις εκτος αθηνας ειναι πιο φτηνη, δηλαδη οι τιμες στο φαγητο και την διασκεδαση οποτε οσοι περασαμε επαρχια θα χρειαστουμε σιγουρα λιγοτερα χρηματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schoolfreak

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Στο Ηράκλειο είναι τα ίδια με την Αθήνα... :(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fusebb

Νεοφερμένος

Η Δαναη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σταμάτα (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Στο Ηράκλειο είναι τα ίδια με την Αθήνα... :(:(

:(δεν το ηξερα....στην πατρα παντως εμεις καθισαμε και πηραμε 3 τοστ και 1 καφε 9 ευρω:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
600-1000 ευρω αν θες να αφιερωθεις αποκλειστικά στη σχολή σου, αν θες να γραφτεις σε ξενη γλώσσα και να κάνεις μαθήματα χορού θα φτασουν σιγουρα τα 1300...

I lold.

Τι παλάτια παίρνετε εσείς ρε? 25τμ και πολλά είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schoolfreak

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Σε 25 τμ δεν μπορείς να μείνεις... Σκέψου να καλέσεις και έναν φίλο, που θα κάτσει ? Είναι υπερβολικά μικρό για να έχει και μπάνιο ολοκληρωμένο και μια κουζίνα να μπορείς να φτιάξεις κάτι πρόχειρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fusebb

Νεοφερμένος

Η Δαναη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σταμάτα (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
επειδη καθως εψαχνα ειδα και 25νταρια διαμερισματα ειναι υπερβολικα μικρα, εδω εγω 36 εχω και τα εχω βρει λιγο σκουρα με το να βρω επιπλα να χωρανε μεσα ανετα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Σε 25αρι μένω. Έχω φιλοξενήσει 3 άτομα (4 άτομα σύνολο). Δεν είστε τίποτα παππούδια, και στο ράτζο καλά είναι. Ολοκληρωμένο μπάνιο? Μια ντουζιέρα είναι αρκετή. Ναί όντως θα ήθελα λίγο περισσότερο χώρο για κουζίνα ολοκληρωμένη, αλλά με το γουόκ και ένα φούρνο μικροκυμάτων μια χαρά τη βγάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Εμενα δηλαδη που ειναι 75 να νιωθω αριστοκρατης;Ηρεμιστε ρε παιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εμενα δηλαδη που ειναι 75 να νιωθω αριστοκρατης;Ηρεμιστε ρε παιδια...

Πολυτέλειες ρε... εγώ λέω να νοικιάσεις τα 50 :D σε κάναν άλλο μπας και βγάλεις κάνα φράγκο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Πολυτέλειες ρε... εγώ λέω να νοικιάσεις τα 50 :D σε κάναν άλλο μπας και βγάλεις κάνα φράγκο
Εγω στην αρχη για 50αρι εψαχνα, αλλα αφου ειδα κ αποειδα, το βρηκα ξαφνικα αυτο, επιπλομενο, ανακαινισμενο,σε καλη τιμη και ειπα να το παρω.
Το ποιος θα το καθαριζει ειναι αλλη ιστορια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εμενα δηλαδη που ειναι 75 να νιωθω αριστοκρατης;Ηρεμιστε ρε παιδια...

Χωρίς να είμαι σίγουρος υπάρχουν οικογένειες με 3 άτομα που μένουν σε 75 τμ σπίτι. :hmm: Ποσα δίνεις αν επιτρέπεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Εμενα δηλαδη που ειναι 75 να νιωθω αριστοκρατης;Ηρεμιστε ρε παιδια...

Να νιώθεις όπως θες. Δικά σου(?) είναι τα λεφτά, τα ξοδεύεις όπως θες εσύ, φυσικά, και με ότι προτεραιότητες θέτεις εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Συγγνωμη ρε παιδια αλλα 75 τετραγωνικα -φοιτητικο- σπιτι τι θα το κανετε;
Εγω πριν μερικα χρονια εμενα με τους γονεις μου σε ενα σπιτι 55 τετραγωνικα και δεν ειχαμε καποιο προβλημα χωρου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Πάνω από 40 δύσκολα το φέρνεις μόνος σου βόλτα το σπίτι. Αν δεν είσαι και πολύ της καθαριότητας θα ξεπατώνεσαι για να το φέρνεις στα ίσα του. 70 που έκλεισες θα μπορούσες άνετα να συγκατοικήσεις με 1-2 άτομα ακόμα :/ Απλά όταν ψάχνεις σπίτι σου λένε για 35 τ.μ. 350 ευρώ για 45 400 ? και για 60 450 :P Οπότε λες αν είναι να δώσω τόσα ας πάω στο μεγαλύτερο δυνατό. Εγώ σε 30 κάτι μένω και πλέον μου φαίνονται υπερβολικά. Στην αρχή μου φαίνονταν πολύ λίγα, αλλα πλέον έχω περιοριστεί μόνο σε δωμάτιο και μπάνιο (ντουζιέρα οφ κορσ). Τη σαλοκουζίνα δεν την χρησιμοποιώ σχεδόν καθόλου. Άχρηστα έξοδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top