Γενικό - Με τι βαθμό τελειώσατε τη τάξη;

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Κύριε ελέησον.

Δηλαδή όταν πάρει το 12 οι γονείς της θα βγουν και θα πάρουν τον καθηγητή με την καραμπίνα? Κι εσύ με την κολλητή σου θα μείνετε κλεισμένες στο δωμάτιό σας και θα κλαίτε τη μοίρα σας για ένα δίμηνο?

Άκου εκεί "τόλμησε κι έβαλε 17". Τέτοιοι "γονείς" με τσαντίζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Well ξαροπ ξες ότι και εγώ βλέποντας κάτι τέτοια μου γυρνάνε τα μυαλά.Εμένα με προβληματίζει που είχε σε όλα 20 από το Α παρά το ότι οι γονείς αντέδρασαν υπερβολικά.Μπορούσαν κάλλιστα να διαμαρτυρηθούν αλλά όχι και πώς τόλμησε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ξερω γονεις παιδιων απ το σχολειο μου που το κανουν αυτο...ελεος
να εχει το παιδι τους ολα 20 εκτος απο ενα 19 κ να κανουν ολοκληρη φασαρια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kαλά το φασαρία είναι όντως υπερβολικό.Αλλά το να ζητήσουν το λόγο που έγινε αυτό το βρίσκω μια χαρά νορμάλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Δεν έχουν όλοι αυτή τη νορμαλότητα....:P:D:lol:
Πάντως συμφωνώ σ' αυτά που λέτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
με 19 κ 1/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
19 και 11/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Κύριε ελέησον.

Δηλαδή όταν πάρει το 12 οι γονείς της θα βγουν και θα πάρουν τον καθηγητή με την καραμπίνα? Κι εσύ με την κολλητή σου θα μείνετε κλεισμένες στο δωμάτιό σας και θα κλαίτε τη μοίρα σας για ένα δίμηνο?

Άκου εκεί "τόλμησε κι έβαλε 17". Τέτοιοι "γονείς" με τσαντίζουν.

ξερω γονεις παιδιων απ το σχολειο μου που το κανουν αυτο...ελεος
να εχει το παιδι τους ολα 20 εκτος απο ενα 19 κ να κανουν ολοκληρη φασαρια!!!

πρώτον δεν μιλάμε για 19 αλλά για 17 και όχι στη φυσική η στα αρχαία (που να πεις δεν έγραψα καλά και μου το έβαλε) αλλά στη γυμναστική και όχι επειδή δεν συμμετείχε αλλά επειδή είχε σπασει το πόδι της...και άλλωστε την πρώτη μέρα που ήρθε η κολλητή μου με το γύψο στο σχολείο οι γονείς της βρήκαν την γυμναστρια ,την ενημέρωσαν και την ρώτησαν αν θα επηρρέαστεί ο βαθμός της και αυτή η ίδια είπε ότι όχι ο βαθμός δεν πρόκειτε να επηρρεαστεί άλλωστε δεν φταίει αυτή που έσπασε το πόδι της!!ε,είναι αδικία δεν ειναι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eftichia_85

Νεοφερμένος

Η eftichia_85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
19.10 ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
πρώτον δεν μιλάμε για 19 αλλά για 17 και όχι στη φυσική η στα αρχαία (που να πεις δεν έγραψα καλά και μου το έβαλε) αλλά στη γυμναστική και όχι επειδή δεν συμμετείχε αλλά επειδή είχε σπασει το πόδι της...και άλλωστε την πρώτη μέρα που ήρθε η κολλητή μου με το γύψο στο σχολείο οι γονείς της βρήκαν την γυμναστρια ,την ενημέρωσαν και την ρώτησαν αν θα επηρρέαστεί ο βαθμός της και αυτή η ίδια είπε ότι όχι ο βαθμός δεν πρόκειτε να επηρρεαστεί άλλωστε δεν φταίει αυτή που έσπασε το πόδι της!!ε,είναι αδικία δεν ειναι??


τι εχει το 17 πρωτα απο πολλα? μια χαρα βαθμος ειναι!:D
τεσπα, για την καθηγητρια σου μπορει το μαθημα της να της φαινεται εξισου σημαντικο οπως με τα αρχαια κ τη φυσικη!!!
τι σημασια εχει που ειναι γυμναστικη? :hmm:
κ βεβαια δε φταιει η κοπελα που εσπασε το ποδι της αλλα δε θα ηταν κ αδικια για τα αλλα ατομα, η κοπελα να περνει βαθμο ισο με ατομα που κανουν κανονικα τη γυμναστικη?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
τι εχει το 17 πρωτα απο πολλα? μια χαρα βαθμος ειναι!:D
τεσπα, για την καθηγητρια σου μπορει το μαθημα της να της φαινεται εξισου σημαντικο οπως με τα αρχαια κ τη φυσικη!!!
τι σημασια εχει που ειναι γυμναστικη? :hmm:
κ βεβαια δε φταιει η κοπελα που εσπασε το ποδι της αλλα δε θα ηταν κ αδικια για τα αλλα ατομα, η κοπελα να περνει βαθμο ισο με ατομα που κανουν κανονικα τη γυμναστικη?:)
όχι γιατί το πόδι της η κολλητή μου δεν το είχε σπασμένο όλο το τρίμηνο..και όταν ήταν καλά έκανε μια χαρά γυμναστική (καμία σχέση με τους άλλους που βαριόντουσαν να πάρουν τα πόδια τους) και όσο για το 17 καλός βαθμός είναι δε λεω απλά όταν είσαι μαθητής του 20 προσπαθείς για το καλύτερο και σε χαλάει το 17 ειδικά όταν δεν το αξίζεις...!:iagree: και για το αν η γυμναστική είναι σημαντική..δεν ξέρω..κατά τη γνώμη μου πάντως η γυμναστική είναι ένα μάθημα στο οποίο λίγο πολύ τα καταφέρνουν όλοι χωρίς να χρειάζονται ιδιαίτερες γνώσεις!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
φετος εβγαλα 11,4














































































































20 εβγαλα (παρα 1)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

themis!!

Νεοφερμένος

Ο themis!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
18 και 10/13:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trojax

Νεοφερμένος

Ο Xρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
19 και 7/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina...

Νεοφερμένος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
με 19 και 11/13:D την πρωτη γιατι δευτερα δεν εχω παει ακομα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
19 και 11 με 19 γυμναστικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
20 εβγαλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

armonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
στην 1η γυμνασιου δεν διαβαζα τιποτα μιλαμε:P
τα ειχα ριξει στον κοκορα.
την πέρασα με 18,1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnv313

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγω την τελειωσα με 19,6/13 με πολυ ζορι ομως!:'(Για να δουμε τι θα κανω και στη Β...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
19 5/13:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top