Γενικό - Με τι βαθμό τελειώσατε τη τάξη;

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
14/7 και δεν με νοιάζει...παλιότερα διάβαζα και έβγαζα καλούς βαθμούς αλλά τώρα δεν διάβαζα και καλά έκανα...απο το λύκειο το διάβασμα..δηλαδή απο αυτή τη χρονιάαα!
Καλά είσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Όντως αυτό μπορεί να γίνει.Ακόμα και το αντίστροφω,παιδια που είναι του 19 να γίνουν του 12 και 14:)
Εχω παρατηρησει και τις 2 αλλαγες, αλλα την παραπανω πιο συχνα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εχω αντιμετωπίσει την δευτερη με τον απουσιολόγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
19 9/13
ΣΤΗV ΙΣΤΟΡΙα Τα ΧΑΛΑΣΑ:'(


Καλά και δε σου είναι αρκετό το 19.9;!! Τέλειος βαθμός είναι!!! Στην ιστορία θα κολλήσουμε;!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
"Η Υπερβολή σε όλο της το μεγαλείο ".

Τί άλλο θα δώ θεέ μου ???
:s:fss:

Άχχ...έβγαλα 19 & 12/13 ..... τι κρίμαααα , έκοψα φλέβααα !
Με σκότωσαν και οι γονείς μου στο ξύλο , για αυτό το 1/13 !
Έχω απογοητευτεί πλήρως , τόσο που θέλω να αυτοκτονήσω!:mad::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ναι και άκουσα ότι σε ένα κορίτσι επειδή έβγαλε 19 12/13 οι γονείς της της απαγόρευσαν να βγαίνει από το σπίτι!!! Άσε που εκείνη προσπάθησε να αυτοκτονήσει πηδώντας από το μπαλκόνι του σπιτιού τους αλλά δεν τα κατάφερε!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Αχ...τι άλλο θα ακούσω... Εγώ με απολυτήριο 17,5 τι να πω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Μια χαρά είσαι!! Εγώ πέρασα τη Γ' Γυμνασίου με 19 8/13!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εγω και τς 3 ταξεις του γυμνασιου με 20..αλλα δε θα μου χρησιμευσει πουθενα το ξερω..το σημαντικο ειναι οι πανελληνιες..ωστοσο πηρα πολυ γερες βασεις για το λυκειο δε μπορω να πω..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
εγω και τς 3 ταξεις του γυμνασιου με 20..αλλα δε θα μου χρησιμευσει πουθενα το ξερω..το σημαντικο ειναι οι πανελληνιες..ωστοσο πηρα πολυ γερες βασεις για το λυκειο δε μπορω να πω..:D

φυτουκλακι:P μου εσυ!!!!!!!!!!!!!μπραβο μπραβο:P:P:P...!!!!!!!!!!
εγω 19,11/12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikotsolis

Νεοφερμένος

Ο nikotsolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Με 16/13...δεν το λες και χάλια βαθμός:xixi:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudeli

Νεοφερμένος

Ο dubudeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
με 18 και 11/13!!!!!!!
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
φυτουκλακι:P μου εσυ!!!!!!!!!!!!!μπραβο μπραβο:P:P:P...!!!!!!!!!!
εγω 19,11/12
μπα..μονο φυτο δεν ειμαι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EVA11

Νεοφερμένος

Η EVA11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
και εγω εβγαλα τη Β Γυμνασιου με 20 αν και δεν ειμαι φυτο!οταν καποιοσ βγαζει μεγαλο βαθμο δεν σημαινει πως ειναι αναγκαια φυτο μπορει απλα να τα συνδυαζει ολα και να εχει πολυ καλα αποτελεσματα!εγω πχ ασχολουμαι με το μπαντμιντον και το μπασκετ εχοντας σε καθημερινη βαση 2 ωρες προπονηση+γερμανικα+αγγλικα(εδωσα για ECPE)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ώχου πια με το να δικαιολογείτε το 20αρι σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι στη Α γυμνασίου έβγαλα 19 1/13,στη Β 19 3/13 και στη Γ 19.Φέτος στην Α λυκείου έβγαλα 18,7.Πάντως είχαμε αρκετούς περίεργους καθηγητές στο Γυμνάσιο-κάποιοι δεν έβαζαν πάνω από 15...Τώρα πώς έβγαλα τέτοιους βαθμούς ποτέ δεν το καταλαβα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
11 και 7/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top