Γενικό -  Μετεξεταστέοι Μαθητές

Alekos17

Νεοφερμένος

Ο Alekos17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καταρχην Γεια σας !:bye:
Ειμαι καινουργιος στο forum και αυτο ειναι το πρωτο μου θεμα !

Θα ηθελα να σας ρωτησω εαν υπαρχει περιπτωση να μεινω μεταξεταστεος στα Αρχαια ...
Στο πρωτο τετραμηνο ο καθηγητης μου ειχε βαλει 11 και στο δευτερο τετραμηνο παλι 11 ...
Εγω ομως δεν θα γραψω στις εξετασεις ουτε 4!
Γινεται να ''δανειστω'' μοναδες απο τα αλλα τα μαθηματα ετσι ωστε ο Μεσος Ορος των Αρχαιων να περασει το 10 ή θα πεπει να ξανα δωσω τον Σεπτεμβριο ... ???
Εχω βγαλει στο 1ο τετραμηνο 16,8 και στο 2ο τετραμηνο 17,4 ...


Σας παρακαλω πειτε μου τι θα γινει ...!!!!

:bye:Ευχαριστω προκαταβολικα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Δεν εχεις φοβο να μεινεις... για να μεινεις στην ταξη πρεπει να χεις Γ.Μ.Ο. 9,5 !

Στα αρχαια μπορεις ανετα να διαβασεις μεταφραση και να κερδισεις 8 μοναδες, ακομα 2 απο εισαγωγη, και απο τα αλλα κουτσα στραβα 2-3 μοναδες = 13! Δεν ειναι δυσκολο, ειναι μονο διαβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Δεν μενεις το χουμε ξαναπει.
9,5 Γενικο Μεσο Ορο θες ανεξαρτητα απο οσα μαθηματα εχεις μεινει.
Edit:Mε προλαβε ο johngreek_mad. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p@g

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
καλα ε..εμενα η ηλιθια μου εβαλε 13 στο πρωτο και 11 στο δευτερο.και μενα με χει λουσει κρυος ιδρωτας και δεν ξερω τωρα τι παιζει.εντω μεταξυ στη λογοτεχνια εχω παει χειροτερα.πηρα 11 στο πρωτο και 12 στο δευτερο.να δω τωρα τι θα γραψουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Παιδια ειναι θεωρητικα μαθηματα, αν θελεις μπορεις να γραψεις ανετα ενα σχετικα καλο βαθμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alekos17

Νεοφερμένος

Ο Alekos17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδεια σας ευχαριστω ολους επειδη φοβομουν λιγο μην μεινω μεταξεταστεος ...!
Αρα και 0 να του γραψω εφ'οσον εχω γραψει στα υπολοιπα μαθηματα καλα δεν θα μεινω στα Αρχαια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παντως δεν μπορω να μαθω μεταφρασεις ...Προσπαθησα σημερα κ δν γινοταν τπτ !
Τεσπα thanks!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Δεν θελεις, οχι δεν μπορεις :nono:

Παντως μην επαναπαυεσαι, 0 αν γραψεις, αυτοματα απο τον Γ.Μ.Ο. σου στο τελος φευγει 1 μοναδα και κατι! χωρια τα αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alekos17

Νεοφερμένος

Ο Alekos17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εχεις δικιιο ...Ειμαι προκατηλημενος ...:iagree:
Ε δεν λεμε και 0 .... Απλα θα κρατησω την δυναμη μου για Φυσικη Αλγεβρα:no1:!!!!
Μπορειτε να πειτε κανα sosάκι στην εισαγωγη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sotosfp7

Νεοφερμένος

Ο sotosfp7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα με τον Alekos17.11 στο πρώτο, μαλλον 11 και στο δεύτερο και αύριο που γράφουμε δεν νομίζω να γράψω κάτι.Δεν γίνεται να μείνω στο μάθημα ε?15,4 ειχα Μ.Ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

$David$

Νεοφερμένος

Ο $David$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Στο λύκειο όμως πρέπει να στρωθούμε γιατί στη Β'λυκείου τα πράγματα θα δυσκολέψουν αρκετά........το να περάσεις είναι εύκολο αλλα με έναν βαθμό πάνω απο 13,5


Ευχαριστώ και καλή επιτυχία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prisila

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Τα παω καλα σε ολα σχεδον τα μαθηματα εκτος απο τη φυσικη...
Ειναι το πιο απαισιο μαθημα που δεν το παω και δεν με παει με τιποτα!!!
Και μιας και θελω 1ο και 5ο πεδιο, θεωρητικη 4 ever :D:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

turbo

Νεοφερμένος

Ο turbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια εμεινα μεταξεταστεος στα γερμανικα ενω ειχα 10 και 9 στα τριμηνα!!επεδει δεν παω γερμανικα και πιστευω οτι εγγραψα καλα στις εξετασεις θα κανω αναβαθμολώγιση.ειναι δινατον να μενεισ μονο σε μαθημα που ειναι δευτερεβον??αν μπορει κανεισ ασ βοηθηση
-----------------------------------------
ειμαι μαθητης β γυμνασιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Σε όλα νομίζω μπορείς να μείνεις μετεξεταστέος. Καλή συνέχεια να έχεις και μακα΄ρι η αναβαθμολόγηση να σου δώσει τον επιθυμητό βαθμό να περάσεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
παιδια εμεινα μεταξεταστεος στα γερμανικα ενω ειχα 10 και 9 στα τριμηνα!!επεδει δεν παω γερμανικα και πιστευω οτι εγγραψα καλα στις εξετασεις θα κανω αναβαθμολώγιση.ειναι δινατον να μενεισ μονο σε μαθημα που ειναι δευτερεβον??αν μπορει κανεισ ασ βοηθηση
-----------------------------------------
ειμαι μαθητης β γυμνασιου
Εδώ σε εμας (Γ Γυμναίου) από τα 40 παιδιά τα 10 μείνανε πληροφορική που είναι ενα απλό μάθημα στα Γερμαικά που είναι και ποιο συμαντικό μάθημα;
Τελοςσπάντων σου εύχομαι καλά αποτελέσματα.Να περάσεις τουλάχιστον τον Σεπτέμβριο.Αλλά ρε <<τούρμπο>>(συγνώμη που στο γράφω Ελληνικά)είναι κρίμα να χάσεις ένα καλοκαίρι για τα Γερμανικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
παιδια εμεινα μεταξεταστεος στα γερμανικα ενω ειχα 10 και 9 στα τριμηνα!!επεδει δεν παω γερμανικα και πιστευω οτι εγγραψα καλα στις εξετασεις θα κανω αναβαθμολώγιση.ειναι δινατον να μενεισ μονο σε μαθημα που ειναι δευτερεβον??αν μπορει κανεισ ασ βοηθηση
-----------------------------------------
ειμαι μαθητης β γυμνασιου

Τα γερμανικα ειναι πρωτευον μαθημα συμφωνα με το υπουργειο.Παρ' ολα αυτα αν μεινεις σε πρωτευον μαθημα (πχ:εδω γερμανικα) αν εχεις γενικο μεσο ορο πανω απο 13 περνας στην επομενη ταξη

Καλη επιτυχια:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τα γερμανικα ειναι πρωτευον μαθημα συμφωνα με το υπουργειο.Παρ' ολα αυτα αν μεινεις σε πρωτευον μαθημα (πχ:εδω γερμανικα) αν εχεις γενικο μεσο ορο πανω απο 13 περνας στην επομενη ταξη

Καλη επιτυχια:bye:
Άμα ήταν συμαντικό μάθημα θα έπιανε 38 όπως όλα τα μαθήματα.Είναι δευτερεύων που πρέπει να έχεις Μ.Ο. όπως η πληροφορική πάνω από 28.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Πήγαιναι στο υποθργείο παιδείας και διάβασε τι λέει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Και αυτο απο το υπουργειο ειναι

ΥΓ:Το διαβασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ναι.Λίγο παράξενο μου φαίνεται τα Γερμανικά συμαντικό μάθημα λίγο απίστευτο είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top