Μετεγγραφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Εγώ πήγα σήμερα να αφήσω τα δικαιολογητικά μου και μου είπαν οτι στις 23.11 θα γίνει γενική συνέλευση και μετά θα γραφτούμε....Τέλη του μήνα δηλαδή θα ολοκληρωθεί η διαδικασία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Άντε να τελειώνουμε με τις αιτήσεις και την αναμονή... Μας έπρηξαν... :P

αυτο που ελεγαν οτι δεν θα γινονται μεταγγραφες τα τει αττικης δεν ισχυει ε;
Για τους τρίτεκνους όχι τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Μεχρι και τις 8 μπορουμε να παμε τα δικαιωλογητικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Νομίζω ναι.
Πάντως, το ΤΕΙ Αθήνας έβγαλε ανακοίνωση ότι οι 10 μέρες ισχύουν από τις 29/10.
Οπότε καλό είναι να ενημερωνόμαστε και από τα site των τμημάτων υποδοχής.

----------------------------------------

Μόλις μπήκα στο σύστημα που κάναμε την αίτηση μετεγγραφής και στην καρτέλα ''Αποτελέσματα Μετεγγραφής'' προστέθηκε το κουμπί "Αποδεικτικό Διαφάνειας Μετεγγραφής" με την επεξήγηση:
''Σε περίπτωση που δεν έγινε δεκτή η μετεγγραφή στην πρώτη σας επιλογή, μπορείτε να πατήσετε το κουμπί "Αποδεικτικό Διαφάνειας Μετεγγραφής" για να δείτε αριθμητικά στοιχεία σχετικά με τις μετεγγραφές στο Τμήμα Υποδοχής σας και στα αντίστοιχα προς αυτό Τμήματα.''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mp3dj

Νεοφερμένος

Ο mp3dj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
μηπως ξερει κανεις τι θα γινει με τα παιδια με ποσοτικο περιορισμο? ειδικα με το αριστοτελειο!!!!! παιρνω τηλ και κανεισ δεν ξερει να μου απαντησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xritsa

Νεοφερμένος

Η Xritsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζετε αν αντί για ληξιαρχική πράξη γέννησης μπορώ να δώσω πιστοποιητικό γέννησης;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ace OnFire

Νεοφερμένος

Ο Ace OnFire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Μεχρι και τις 8 μπορουμε να παμε τα δικαιωλογητικα?


μεχρι της 12 μου ειπαν εμενα , οπως και να χει τα παρεδωσα και τωρα εμειναν τα διαδικαστικα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Η ιστοσελίδα του ΤΕΙ Χαλκίδας λέει μέχρι τις 9. Και εγώ τα παρέδωσα γρήγορα, για να μην έχω εκκρεμότητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STEFBYME

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζετε αν αντί για ληξιαρχική πράξη γέννησης μπορώ να δώσω πιστοποιητικό γέννησης;;
νομιζω πως ναι!οταν πηγα εγω να καταθεσω τα δικα μου δικαιολογητικα ενα παιδι ειχε αντι για ληξιαρχικες πραξεις πιστοποιητικα γεννησης,δικο του κ των αδερφων του!!κ του ειπαν οκ!!αλλα χρειζεσαι και το πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ace OnFire

Νεοφερμένος

Ο Ace OnFire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
νομιζω πως ναι!οταν πηγα εγω να καταθεσω τα δικα μου δικαιολογητικα ενα παιδι ειχε αντι για ληξιαρχικες πραξεις πιστοποιητικα γεννησης,δικο του κ των αδερφων του!!κ του ειπαν οκ!!αλλα χρειζεσαι και το πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης!!

ερμμμ , εγω πηγα και πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης και ληξιαρχικΕς πραξεις , και μου ειπε αυτη οτι δεν χρειαζονται και τα 2.. και μ εδωσε πισω το πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης.. ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STEFBYME

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ερμμμ , εγω πηγα και πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης και ληξιαρχικΕς πραξεις , και μου ειπε αυτη οτι δεν χρειαζονται και τα 2.. και μ εδωσε πισω το πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης.. ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ
εμας παλι,παιδια που ειχαν μονο πιστοποιητικο κ οχι ληξιαρχικες πραξεις τα εδιωξαν κ τουσ ειπαν να τα φερουν ολα!!!κ αλλη φορα να κοιταζουν πιο καλα την εγκυκλιο!!!οτι να ναι τελειως ομως......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Σε εμένα δεν ζήτησαν ληξιαρχική πράξη γέννησης!
Όντως ό,τι να 'ναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Di-tis

Νεοφερμένος

Ο Di-tis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλημέρα, μια ερώτηση αν ένας απο τους δύο γονείς είναι σε σύνταξη με 67% αναπηρία (δεν είναι προσωπικό θέμα) δικαιούται ο εξεταζόμενος μεταγραφή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

c.k

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
ειναι κανεις που πηρε τη διαγραφη απο το τμημα του για τη μεταγραφη...? και αν ναι τι πρεπει να κανεις... ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Galleti7ole

Νεοφερμένος

Ο Galleti7ole αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σας φετος δινω πανελληνιες ηθελα να ρωτησω αν περασω σε καποια σχολη εκτος πολης που μενω ενω υπαρχει αυτη
η σχολη στην πολη μου μπορω να παρω μεταγραφη????? ειμαι πολυτεκνος ειμαστε 4 αδερφια η μια αδερφη η μεγαλυτερη ειναι παντρεμενη........η αλλη ειναι 25!!!! πειτε μου την γνωμη σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Με τα εργαστηρια τι θα γινει τωρα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Τα χάνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Έχει κανείς καμία παραπάνω ενημέρωση για τις μετεγραφές με ποσοτικό περιορισμό?Εγώ όλο το ίδιο και το ίδιο δεν ξέρω ακούω...! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimi18

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά όσοι περιμένετε μετεγγραφή με ποσοτικό περιορισμό, παρακολουθείτε μαθήματα ή περιμένετε να μάθετε το αποτέλεσμα ? Γιατί κι εγώ στην ίδια κατηγορία ανήκω και δεν έχω αρχίσει να παρακολουθώ ακόμα...Υπάρχει κίνδυνος να χάσουμε το 1ο εξάμηνο ? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top