Μετεγγραφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alice27

Νεοφερμένος

Η alice27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος που ξέρει να μας ενημερώσει πότε θα βγούνε και τα αποτελεσματα για τα άτομα πουη είναι με ποσοτικό περιορισμό?



Επειδή κι εγώ στην ίδια κατηγορία ανήκω, ρώτησα την γραμματεία της σχολής μου και δυστυχώς η απάντηση ήταν "Θα αργήσουν ακόμα. Δεν γνωρίζουμε ακριβή ημερομηνία" :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misu7

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Καλησπέρα, καλησπέρα!

Πήρα και εγώ την επιβεβαίωση της αίτησης μου και πρέπει να πάω με τα δικαιολογητικά στο τμήμα υποδοχής. Το θέμα είναι ότι... στο Τμήμα Ηλεκτρολογίας στην Αττική, μου εμφάνισε 2 ΤΕΙ, Πειραιά και Χαλκίδα. Καθώς μένω στον Πειραιά έβαλα ως πρώτη επιλογή το ΤΕΙ στον Πειραιά. Στο αποτέλεσμα τώρα της αίτησης, μου εμφανίζει το τμήμα υποδοχής την Χαλκίδα. Ερώτηση: "Μπορώ να πάω στον Πειραιά να δώσω τα δικαιολογητικά μου Ή, η Χαλκίδα είναι η σχολή στην οποία δικαιούμεθα την μετεγγραφή και εκεί πρέπει να πάω? "

Όποιος ξέρει ας βοηθήσει... Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
E αφού σου λέει Χαλκίδα εκεί θα πας. Δεν πας όπου θέλεις αλλά όπου σε στέλνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
αυτο με τη χαλκιδα..
παιζει οποια σχολη ειχε και αντιστοιχια εκει να στελνανε τους περισσοτερους εκει για να μην γεμιζουν τα αλλα τει ακομη κ μεγαλες κατηγοριες πολυτεκνους!
Αληθεια αυτοι που περασαν στο τει χαλκιδας και ζητησαν πειραια πηραν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Ε, ανάλογα με τα μόρια πάει...

(Γιατί να έχει Διοίκηση Επιχειρήσεων η Χαλκίδα; :P :()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Ε, ανάλογα με τα μόρια πάει πιστεύω...

(Γιατί να έχει Διοίκηση Επιχειρήσεων η Χαλκίδα; :P :()

Γνωριζει κανεις αν ειχε αναφερθει πουθενα απο υπουργειο οτι οι μεττεγραφες θα γινουν αναλογα με τα μορια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Από την εγκύκλιο:

''Ο αριθμός των αιτουμένων μετεγγραφή φοιτητών και σπουδαστών στα τμήματα των Πανεπιστημίων και Τ.Ε.Ι. των ανωτέρω ομάδων κατανέμεται στα αντίστοιχα Τμήματα κάθε ομάδας κατʼ αναλογία προς τον αριθμό εισακτέων των Τμημάτων αυτών. Ακολούθως, η μετεγγραφή των φοιτητών και σπουδαστών πραγματοποιείται στα Τμήματα αυτά με κριτήριο τον συνολικό αριθμό των μορίων που συγκέντρωσε κάθε ενδιαφερόμενος στις πανελλαδικές εξετάσεις σε σχέση με τη βάση εισαγωγής κάθε αντίστοιχου Τμήματος. Διευκρινίζεται ότι η κατανομή αυτή ισχύει μόνο για τις αναφερόμενες στο κεφάλαιο Α κατηγορίες. Περαιτέρω διευκρινίζεται ότι οι σπουδαστές στο Τ.Ε.Ι Χαλκίδας, έχουν δικαίωμα υποβολής αίτησης μετεγγραφής στο Νομό Αττικής και αντίστροφα οι σπουδαστές στο Τ.Ε.Ι. Πειραιά ή Αθήνας δικαιούνται να υποβάλλουν αίτηση μετεγγραφής στο Τ.Ε.Ι. Χαλκίδας. ''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STEFBYME

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ρε παιδια πηγα σημερα να καταθεσω τα χαρτια για την μεταγγραφη στν γραμματεια του τμηματος κ μου ειπαν οτι δεν γινεται ακομα καταθεση των χαρτιων και οτι δεν ξερουν ποτε θα γινει αυτο,δεν εχουν παρει καποια ενημερωση....κανονικα δεν θα επρεπε να δινουμε τα χαρτια κανονικα??τα νευρα μου...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Και σε εμένα κάτι τέτοιο συνέβη...! Μου είπαν ότι η εγκύκλιος τους ήρθε σήμερα το πρωί και δεν έχουν προλάβει να ενημερωθεί και γι'αυτό δεν ξέρουν τι θα γίνει με τις μετεγγραφές. 700 παιδιά έχουν μετεγγραφεί στο τμήμα διοίκησης επιχειρήσεων του ΤΕΙ Χαλκίδας και είπαν ότι δεν μπορεί να δεχτεί το ΤΕΙ ενδεχομένως όλους τους φοιτητές. Καλά, ας γίνει κάτι τέτοιο και θα τους κάνω μήνυση! :P
Το μόνο που έκανα είναι να συμπληρώσω ένα χαρτί, κατάθεσα τα δικαιολογητικά που είχα μαζί μου και μου έδωσαν έναν κωδικό και τέλος μου είπαν ότι θα δουν τα χαρτιά που κατέθεσα και σύντομα θα μου πουν αν εγγράφηκα στο ΤΕΙ!

Ό,τι να 'ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Το μόνο που έκανα είναι να συμπληρώσω ένα χαρτί, κατάθεσα τα δικαιολογητικά που είχα μαζί μου και μου έδωσαν έναν κωδικό και τέλος μου είπαν ότι θα δουν τα χαρτιά που κατέθεσα και σύντομα θα μου πουν αν εγγράφηκα στο ΤΕΙ!

Ό,τι να 'ναι!

Δηλαδή?Μπορεί και να σου πουν συγγνώμη,αλλα δεν είσαι φοιτητής?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
ΝΕΑ ΕΠΙΔΡΟΜΗ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

Μεγάλη αναστάτωση και αναβρασμός επικρατεί μεταξύ των πολυτέκνων οικογενειών αυτές τις ημέρες, καθώς ανακοινώνονται από το ηλεκτρονικό σύστημα, τα αποτελέσματα των μετεγγραφόμενων φοιτητών μας.

Έκπληκτοι οι πολύτεκνοι φοιτητές βλέπουν να μην παίρνουν μετεγγραφή στις αντίστοιχες σχολές που είναι πλησιέστερες του τόπου κατοικίας τους αλλά, σε κάποια από τα λεγόμενα ομοειδή τμήματα( όπως τα βάπτισε πρόσφατα η κ. Υπουργός Παιδείας), που αυτά μπορεί να είναι όχι πχ στην Αθήνα που κατοικούν(όπως ορίζει ο νόμος) αλλά στη Χαλκίδα καθότι το Υπουργείο Παιδείας «μετακόμισε» την πόλη της Χαλκίδας στο λεκανοπέδιο Αττικής!!!

Και αυτά συνέβησαν όταν είναι γνωστά τα ακόλουθα:
Όταν τα Μηχανογραφικά δελτία των υποψηφίων σπουδαστών κατατίθεντο (7-20/7/2010), η ΑΣΠΕ πληροφορήθηκε ότι προωθούνταν αλλαγές στις μετεγγραφές των φοιτητών, που φαινόταν δυστυχώς ότι έθιγαν τους πολύτεκνους φοιτητές…, σε ανησυχίες μας που είχαμε εκφράσει στο Υπουργείο, αυτό εξέδωσε τότε σχετική ανακοίνωση στις 9/7/2010, που έλεγε: «Οι ρυθμίσεις αφενός θα σέβονται τον προγραμματισμό των μαθητών και των οικογενειών τους… Καθίσταται δε σαφές ότι οι αλλαγές αυτές δεν θίγουν καμία κατηγορία μετεγγραφόμενων. Οι δε ευνοϊκές ρυθμίσεις που προχωρά το Υπουργείο Παιδείας, στο πλαίσιο των μετεγγραφών, είναι λόγω των δύσκολων οικονομικών συγκυρίων που αντιμετωπίζουν οι Ελληνικές οικογένειες εξαιτίας της κρίσης».

Λίγες μέρες αργότερα… στις 13/7/2010, ο Υφυπουργός Παιδείας κ. Πανάρετος σε σχετική ερώτηση Βουλευτή, δήλωσε στη Βουλή: «….Δεν υφίσταται ενδεχόμενο αλλαγής του νομοθετικού πλαισίου που αφορά στις μετεγγραφές των τέκνων της τρίτεκνης οικογένειας ».

Την 1/9/2010 στην Επιτροπή Μορφωτικών Υποθέσεων της Βουλής, η κ. Υπουργός επανέλαβε: «…για το θέμα των μετεγγραφών, μην ανησυχείτε. Είναι όπως ήταν, δεν υπάρχει θέμα στους πολύτεκνους. Το διευκρινίζω τώρα και αν χρειασθεί θα το διευκρινίσω και στο κείμενο.»

Στις 8/9/2010 στην Ολομέλεια της Βουλής η κ. Υπουργός για μια ακόμη φορά δήλωσε: «…Να κάνω πολύ καθαρό και σαφές ότι δεν υπάρχει κανένα θέμα πολυτέκνων. Οι ισχύουσες διατάξεις δεν αγγίζονται. Οι πολύτεκνοι και οι τρίτεκνοι έχουν τα δικαιώματα που είχαν σε όλη την προηγούμενη περίοδο.»

Και ενώ τελικά, σε διευκρινιστική του εγκύκλιο (8-10-2010) το Υπουργείο Παιδείας, καθιστούσε σαφώς, ότι: «…Για τις μετεγγραφές των τέκνων πολυτέκνων οικογενειών εφαρμόζονται οι διατάξεις του ν. 860/1979», με βάση τις οποίες: «Τέκνα πολυτέκνων, εγγραφέντα ή εγγραφόμενα εις Ανωτάτην ή Ανωτέραν Σχολήν της ημεδαπής κατόπιν εξετάσεων, μετεγγράφονται τη αιτήσει των εις το πρώτον ή το δεύτερον έτος σπουδών αντιστοίχου Σχολής (ή Τμήματος Σχολής) πλησιεστέρας του τόπου μονίμου κατοικίας των γονέων των».

Όμως, παρά τις ρητές δεσμεύσεις και διαβεβαιώσεις τους έγινε ακριβώς το αντίθετο!…
Η ΑΣΠΕ ζητά την άμεση παρέμβαση του Πρωθυπουργού, καθότι οι πολύτεκνοι εμπαίζονται από την κ. Υπουργό Παιδείας και μετά την κοροϊδία των αδιόριστων πολυτέκνων εκπαιδευτικών, ήλθε και η σειρά τώρα των φοιτητών μας με τις αλλαγές που πραγματοποίησε η κ. Υπουργός στο θεσμικό πλαίσιο των μετεγγραφών παρά τις περί του αντιθέτου διαβεβαιώσεις της. Δεν είναι δυνατό σε μία τέτοια δύσκολη οικονομική περίοδο να καταργούνται και τα ελάχιστα θεσμοθετημένα μέτρα που ισχύουν για τους πολύτεκνους τη στιγμή μάλιστα που αυτά δεν έχουν κανένα απολύτως οικονομικό κόστος και να υφίστανται οι Πολύτεκνοι τέτοια επιδρομή, ώστε να αναγκάζονται παρανόμως να διατηρούν δύο σπίτια. Το περίεργο είναι ότι ενώ διευρύνθηκαν οι κατηγορίες των μετεγγραφόμενων φοιτητών, τους μόνους που θίγει είναι η κατηγορία των πολυτέκνων, που να σημειωθεί είναι και οι μοναδικοί που προστατεύονται ευθέως από το Σύνταγμά μας!
Είναι εμφάνιση Πολιτείας αυτή από τη μία με το νόμο για τον «Καλλικράτη» να μην θεωρεί ότι η Εύβοια ανήκει στην Αττική και αμέσως μετά για τις μετεγγραφές να θεωρεί ότι η Εύβοια ανήκει στο Λεκανοπέδιο της Αττικής, παγιδεύοντας με τον τρόπο αυτά τα παιδιά των Πολυτέκνων και υποχρεώνοντάς τα να προσφύγουν στα Διοικητικά Δικαστήρια για να δικαιωθούν!!

Αθήνα, 26/10/2010
Από το γραφείο τύπου της ΑΣΠΕ
Οι πολύτεκνοι δεν μετεγγράφονται απεριόριστα πλέον ;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

c.k

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
μεσα στις γιορτες επρεπε να μας ενημερωσουν για την καταθεση των δηκαιολογητικών...ελεος :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nosferatus923

Νεοφερμένος

Ο nosferatus923 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Eγω παντως πηγα κανονικα στην σχολη και κατεθεσα τα χαρτια μου ( παροτι ηταν σε καταληψη η σχολη ) χρειαζεται να επισημανω οτι δεν ηξεραν τι δικαιολογητικα επρεπε να τους δωσω !!!! τεσπα .....ηταν παντως πολυ συνεργασιμοι και μου ειπαν οτι μεσα στην εβδομαδα που ερχεται θα με ενημερωσουν για την οριστηκη μετεγγραφη μου στο τμημα ( περιμενω την συνεδριαση της συνελευσης του πανεπιστημιου ..) και απο τις 8 του νοεμβρι και μετα αν δεν παω να παρακολουθησω θα περνω απουσιες... >.<

Ξεφτιλα ουτε ενα μηνα δεν εχουν που ανοιξαν οι σχολες και εχουν καταληψη ....τη μαλακια εκανα που δεν πηγα στην Αγγλια να σπουδασω,,,,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Δηλαδή?Μπορεί και να σου πουν συγγνώμη,αλλα δεν είσαι φοιτητής?:worry:
Αν κάνουν κάτι τέτοιο είναι παράνομο, οπότε ελπίζω να μην κάνουν καμιά τέτοια βλακεία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΑΛΕΞΗΣ92

Νεοφερμένος

Ο ΑΛΕΞΗΣ92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδια εγω που πηρα μεταγραφη για Ασοεε στο τμημα οργανωση και διοικηση επιχειρησεων εμαθα οτι στις 2 του ερχομενου μηνα θα πρεπει να παω τα δικαιολογητικα για τη μεταγραφη αλλα θα γραφτω αμεσως κανονικα..........θα παρω πασο θα δηλωσω μαθηματα και ολα..............λετε ολα αυτα να ειναι μπαρουφες???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

c.k

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Eγω παντως πηγα κανονικα στην σχολη και κατεθεσα τα χαρτια μου ( παροτι ηταν σε καταληψη η σχολη ) χρειαζεται να επισημανω οτι δεν ηξεραν τι δικαιολογητικα επρεπε να τους δωσω !!!! τεσπα .....ηταν παντως πολυ συνεργασιμοι και μου ειπαν οτι μεσα στην εβδομαδα που ερχεται θα με ενημερωσουν για την οριστηκη μετεγγραφη μου στο τμημα ( περιμενω την συνεδριαση της συνελευσης του πανεπιστημιου ..) και απο τις 8 του νοεμβρι και μετα αν δεν παω να παρακολουθησω θα περνω απουσιες... >.<

Ξεφτιλα ουτε ενα μηνα δεν εχουν που ανοιξαν οι σχολες και εχουν καταληψη ....τη μαλακια εκανα που δεν πηγα στην Αγγλια να σπουδασω,,,,,,
Στην αγγλια σε ποια σχολη ηθελες να σπουδασεις...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
παιδια εκανα και εγω αιτηση για μετεγγραφη με ποσοτικο περιορισμο........μηπωσ ξερετε ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα????? ολοι οι φιλοι μου που κατεθεσαν ηλεκτρονικη αιτηση ξερουν που θα πανε εγω ακομα οχι.......οποιοσ ξερει κατι σχετικο περακαλω ας με βοηθησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Πάντως μας βλέπω εμάς με ποσοτικό περιορισμό να μας ρίχνουν τρελό άκυρο και να μην πέρνουμε ούτε ένας μεταγγραφή...
Τι να πώ...Τι σύστημα είναι αυτό φέτος δεν μπορώ να καταλάβω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πάντως μας βλέπω εμάς με ποσοτικό περιορισμό να μας ρίχνουν τρελό άκυρο και να μην πέρνουμε ούτε ένας μεταγγραφή...
Τι να πώ...Τι σύστημα είναι αυτό φέτος δεν μπορώ να καταλάβω...
Εφόσον έχουν προκυρηχθεί θέσεις, θα πάρετε μετεγγραφή. Όχι όλοι, αλλά κάποιοι θα πάρετε. Το σύστημα αυτό παρεμπιπτώντως έγινε για να πάρετε την μετεγγραφή άμεσα κι όχι τον Γενάρη όπως γινόταν μέχρι πέρσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
εχουν δικαιωμα να ρικουν ακυρο και σε αυτους που τους ηρθε με e-mail η μεταγγραφη;
αυτο που ελεγαν οτι δεν θα γινονται μεταγγραφες τα τει αττικης δεν ισχυει ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top