Μετεγγραφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Socratis

Νεοφερμένος

Ο Socratis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Αποτι βλεπω θα καθυστερησουν αρκετα.Οποτε μας βλεπω να κανουμε καταθεση των δικαιολογητικών μετα τις 27 ολοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΛΕΞΗΣ92

Νεοφερμένος

Ο ΑΛΕΞΗΣ92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ΜΙΧΑΛΗ θελω να σου κανω μια ερωτηση ή οποιος ξερει ας μου απαντησει αν μπορει.Εγω που ειμαι για μεταγραφη στην ΑΣΟΕΕ ή στο ΠΑΠΕΙ εχω ενα προβληματακι.Στην ΑΣΟΕΕ δν υπαρχει κανενα εργαστηριο μεχρι τωρα αλλα στο ΠΑΠΕΙ υπαρχει δηλαδη αν με στειλουν πειραια παιζει να με κοψουν στο μαθημα αυτο??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ace OnFire

Νεοφερμένος

Ο Ace OnFire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ΑΡΓΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.. ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ..-___-

παιδια ηρθε σε κανεναν σας ειδοποιηση η κατι τετοιο τελος παντων ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Νομίζω δεν υπάρχει λόγος να αγχωνόμαστε, άλλωστε στην Ελλάδα ζούμε....Μου φαίνεται ξεχάσατε τι περάσαμε με τους βαθμούς ή τις βάσεις....Όλα θα γίνουν όπως πρέπει...Εγώ πιστεύω οτι μέσα στην εβδομάδα θα έχουμε αποτελέσματα αλλιώς η Διαμαντοπούλου θα προκαλέσει για άλλη μια φορά απογοήτευση και εκνευρισμό και αυτό δεν το θέλουν σίγουρα, πόσο μάλλον σε προεκλογική περίοδο όταν μάλιστα έχουμε και εμείς δικαίωμα ψήφου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ace OnFire

Νεοφερμένος

Ο Ace OnFire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Το ελπίζω !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
ΑΡΓΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.. ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ..-___-

παιδια ηρθε σε κανεναν σας ειδοποιηση η κατι τετοιο τελος παντων ????
δεν μου ηρθε καμια απαντηση..Μεχρι την τελευταια μερα μην περιμενεις κ πολλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Παιδιά όπως είπαν και προηγουμένως κάποια άλλα παιδιά, λογικά θα βγούν όλα τα αποτελέσματα μαζί...
Εσείς φροντίστε να συγκεντρώσετε ό,τι δικαιολογητικά χρειάζεται, γιατί αν δεν έχετε βάλει ψευδή στοιχεία, μόνο θετικό μπορεί να είναι το αποτέλεσμα της αίτησης, οι κατηγορίες που είναι χωρίς ποσοτικό περιορισμό κι έκαναν αίτηση ηλεκτρονικά, ένα ΟΚ περιμένουν, άλλωστε κανείς δε θα κάτσει μέσα σε 7 ημέρες να ελέγξει 10.000 αιτήσεις αν δικαιούνται ή όχι, λογικά μετά από κανά 2 μήνες, όταν θα περάσουν σε λεπτομερρή έλεγχο των αιτήσεων, εντοπίσουν κάποια παρανομία, θα προχωρήσουν σε διαγραφές των όσων υπέβαλαν ψευδή στοιχεία...
Οπότε τι σήμερα τι αύριο είναι θέμα εντελώς τυπικό... λίγη υπομονή ακόμη... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodoreroulis

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλημερα to everyone!
Κι εγω εχω καταθεσει ηλεκτρονικη αιτηση (χωρις ποσοτικο περιοερισμο) αλλα ακομα τπτ.. κοιταω το κινητο μου καθε 2 λεπτα, μπαινω στο mail, στη σελιδα των μετεγγραφων αλλα ακομα τιποτα και αυτο με αγχωνει ολο και πιο πολυ.

Μαλιστα ειμαι ο 22ος απο τους 10.000 που κατεθεσαν και ηλπιζα να βγει πιο νωρις η αποφαση.
Εχω μαζεψει ολα τα δικαιολογητικα και απλα περιμενω.
Εκανα μια ερωτηση στο αρωγης για το αν θα βγουν τα αποτελεσματα πριν τις 27 οκτωβρη και μου απαντησαν το εξης:

Τα αποτελέσματα θα είναι διαθέσιμα το πολύ μέχρι την Τετάρτη 27/10. Θα ενημερωθείτε με ένα e-mail και ένα SMS στην ηλεκτρονική διεύθυνση και το κινητό τηλέφωνο που έχετε δηλώσει. Τα αποτελέσματα θα είναι επίσης διαθέσιμα στην καρτέλα Αποτελέσματα Μετεγγραφής της εφαρμογής σας. Αφού ενημερωθείτε έχετε στη διάθεσή σας δέκα εργάσιμες ημέρες για να υποβάλετε τα δικαιολογητικά στη γραμματεία του τμήματος υποδοχής. Με εκτίμηση, Γραφείο Αρωγής Χρηστών της Ηλεκτρονικής Υπηρεσίας Διαχείρισης Μετεγγραφών σε Πανεπιστήμια/Τ.Ε.Ι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alice27

Νεοφερμένος

Η alice27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα των αιτήσεων με ποσοτικό περιορισμό,αυτών δηλαδή που δεν καταβλήθηκαν ηλεκτρονικά, αλλά στις γραμματείες των τμημάτων, ΠΟΤΕ θα ανακοινωθούν??? Ξέρει κάποιος κάτι πάνω σ' αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Εμένα μου ήρθε μήνυμα από το minedu να μπω στην ιστοσελίδα να ενημερωθώ αλλά μπαίνω και μου λέει οτι τα αποτελέσματα θα είναι διαθέσιμα μέχρι τις 27/10. Τι γίνεται επιτέλους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμένα μου ήρθε μήνυμα από το minedu να μπω στην ιστοσελίδα να ενημερωθώ αλλά μπαίνω και μου λέει οτι τα αποτελέσματα θα είναι διαθέσιμα μέχρι τις 27/10. Τι γίνεται επιτέλους?

Κι εμένα το ίδιο... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexander13

Νεοφερμένος

Ο alexander13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
κι εμενα παιδια το ιδιο.... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Και εμένα!
Θα μας σκάσουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Καλό μας δουλεύουν κιόλας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nosferatus923

Νεοφερμένος

Ο nosferatus923 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σε εμενα ηρθε .!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ααααα οκ τώρα!
Επιτέλους, φοιτήτρια ημμυ εμπ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nosferatus923

Νεοφερμένος

Ο nosferatus923 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Το ιδιο προβλημα με τους πιο πανω ειχα...αλλα στα επομενα 5 λεπτα ηρθε .....¨ yuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Στο ΤΕΙ Χαλκίδας! Ούτε στο ΤΕΙ Αθήνας, ούτε στο ΤΕΙ Πειραιά. :mad:
Τους ηλίθιους. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoria.sr

Νεοφερμένος

Η grigoria.sr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

nosferatus923

Νεοφερμένος

Ο nosferatus923 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τιποτα στην ουσια ....απλως ενα κωδικο και το τμητα υποδοχης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top