Μετεγγραφές 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Ρώτησες πότε θα βγουν τα αποτελέσματα ;

οχι αλλα ειχα διαβασει σε ενα blog μετα τα χριστουγενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Ελσα πηρα τηλεφωνο το ψεκασμενο υπουργειο παιδειας και μου ειπαν στα μεσα της εβδομαδας η εγκυκλιος οποτε καταλαβαινεις την πεμπτη θα βγει.Να ερθουν εκλογες θα φυγουν κλωτσιδον.

.....Μπας και έρθει η προηγούμενη κυβέρνηση, που τόσο πολύ αγάπησε ο λαός, μιας και εφάρμοσε το σύστημα των ελεύθερων μετεγγραφών.
Όχι αγαπητέ, μια χαρά το έφτιαξε το σύστημα των μετεγγραφών ο ΣΥΡΙΖΑ. Έχουμε Α θέσεις στα πανεπιστήμια, έχουμε Β υποψήφιους που τις διεκδικούν και ένα σύστημα που τους κατατάσσει σε σειρά προτεραιότητας, ώστε πρώτοι να πάρουν αυτοί το έχουν περισσότερο ανάγκη. Έτσι, ούτε μπορεί κάποιος να παραπονεθεί ότι αδικήθηκε, ούτε τα πανεπιστήμια βουλιάζουν, όπως έγινε πέρσι σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα.
Επιπλέον, πέρσι, οι μετεγγραφές με οικονομικά κριτήρια ανακοινώθηκαν Δεκέμβρη. Με τα χρονοδιαγράμματα που θέτει το υπουργείο, φέτος θα ανακοινωθούν πιο νωρίς. Υπομονή κάντε, όπως περιμένατε για την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων και των βάσεων, τώρα περιμένετε για τις μετεγγραφές. Πού να ήταν η πρώτη φορά δηλαδή.....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
.....Μπας και έρθει η προηγούμενη κυβέρνηση, που τόσο πολύ αγάπησε ο λαός, μιας και εφάρμοσε το σύστημα των ελεύθερων μετεγγραφών.
Όχι αγαπητέ, μια χαρά το έφτιαξε το σύστημα των μετεγγραφών ο ΣΥΡΙΖΑ. Έχουμε Α θέσεις στα πανεπιστήμια, έχουμε Β υποψήφιους που τις διεκδικούν και ένα σύστημα που τους κατατάσσει σε σειρά προτεραιότητας, ώστε πρώτοι να πάρουν αυτοί το έχουν περισσότερο ανάγκη. Έτσι, ούτε μπορεί κάποιος να παραπονεθεί ότι αδικήθηκε, ούτε τα πανεπιστήμια βουλιάζουν, όπως έγινε πέρσι σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα.
Επιπλέον, πέρσι, οι μετεγγραφές με οικονομικά κριτήρια ανακοινώθηκαν Δεκέμβρη. Με τα χρονοδιαγράμματα που θέτει το υπουργείο, φέτος θα ανακοινωθούν πιο νωρίς. Υπομονή κάντε, όπως περιμένατε για την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων και των βάσεων, τώρα περιμένετε για τις μετεγγραφές. Πού να ήταν η πρώτη φορά δηλαδή.....:whistle:

Φιλε δεν ειπα οτι η προηγουμενη κυβερνηση ηταν καλυτερη αλλα εδωσε μετεγγραφες.Και εγω το Γεναρη συριζα ειχα ψηφισει και στις ευροεκλογες.Με 5 μορια λες θα παρω μετεγραφη απο διοικηση επιχειρησεων χιου στο αντιστοιχο της πατρας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

123Βουλα

Νεοφερμένος

Η 123Βουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Και εσύ Σάμο πέρασες τι τμήμα ; πιστεύω οτι εχεις αρκετες πιθανότητες πιστευω :)

Περασα στο τμημα μηχανικων πληροφοριακων και επικοινωνιακων συστηματων.Εσυ σε ποιο τμημα περασες και για που θελεις μετεγγραφη.Ποσα μορια συγκεντρωνεις,ευχομαι οτι καλυτερο για ολους μας.:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Περασα στο τμημα μηχανικων πληροφοριακων και επικοινωνιακων συστηματων.Εσυ σε ποιο τμημα περασες και για που θελεις μετεγγραφη.Ποσα μορια συγκεντρωνεις,ευχομαι οτι καλυτερο για ολους μας.:

Εχεις πολλες πιθανοτητες.Εγω πιστευεις εχω πιθανοτητες απο διοικηση επιχειρησεων χιου αει στο αντιστοιχο της πατρας?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

123Βουλα

Νεοφερμένος

Η 123Βουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Υπομονη παιδια,ζουμε συγκλονιστηκες στιγμες ,με τοσους καραγκιοζηδες που εχουμε να κανουμε...ολα πανε χαλια.

Εχεις πολλες πιθανοτητες.Εγω πιστευεις εχω πιθανοτητες απο διοικηση επιχειρησεων χιου αει στο αντιστοιχο της πατρας?:D

πιστευω οτι εχεις πολλες πιθανοτητες επειδη ειναι για την ΠΑΤΡΑ.Καλη επιτυχια σου ευχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Περασα στο τμημα μηχανικων πληροφοριακων και επικοινωνιακων συστηματων.Εσυ σε ποιο τμημα περασες και για που θελεις μετεγγραφη.Ποσα μορια συγκεντρωνεις,ευχομαι οτι καλυτερο για ολους μας.:

Εγώ πέρασα μαθηματικο σαμου και θελω μεταγραφή για θεσσαλονικη εχω 5 μοτια τι λες εχω πιθανοτητα να την παρω ; Καλή επιτυχία :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Δειτε εδω τους πινακες και συγκεκριμενα τις θεσεις που εχουν καλυφθει απο μετεγραφες σε καθε τμημα .Αυτο δειχνει περιπου και την ζητηση για μετεγραφη σε οαλα τα τμηματα https://www.#####.gr/Comments.aspx?qId=43163
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Δειτε εδω τους πινακες και συγκεκριμενα τις θεσεις που εχουν καλυφθει απο μετεγραφες σε καθε τμημα .Αυτο δειχνει περιπου και την ζητηση για μετεγραφη σε οαλα τα τμηματα https://www.#####.gr/Comments.aspx?qId=43163

Γιωργο δεν ανοίγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Παιδια εγω δηλωσα μαθηματα εκει που πέρασα για να μην χασω το εξάμηνο σε περίπτωση που δεν την παρω ή βγουν περιπου μαρτιο.....αλλα βιβλια δεν δηλωσα γιατι αμα παρω μετεγραφη μπορει να μη μου δινουν απο την αθηνα οσα δεν ειναι κοινα....τι λετε να κανω? Εσεις δηλωσατε? Μεχρι ποτε μπορουμε να δηλωσουμε για τα βιβλια? Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Μπορουμε να κανουμε αιτηση για κατ' εξαιρεση μεταγγραφή ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

123Βουλα

Νεοφερμένος

Η 123Βουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μπορουμε να κανουμε αιτηση για κατ' εξαιρεση μεταγγραφή ;

Οχι ΕΛΣΑ ,δεν ειναι για εμας οι κατ εξαιρεση μετεγγραφες,κανε υπομονη.Ωρες ωρες και γω σαλταρω αλλα δεν καταφερνουμε τιποτα,υπομονη λοιπον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Πεμπτη-παρασκευη το αργοτερο την δευτερα θα βγουν.Ας αφησουμε τους ανθρωπους να πανε στα χωρια τους να γιορτασουν και την κυβερνηση να ετοιμασει καλα την παρελαση στο συνταγμα για να δειξει την δυναμη της στα ΜΜΕ.Ανυπομονω να δω Καμμενο πρωτο πλανο αυριο και τον Πακη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

123Βουλα

Νεοφερμένος

Η 123Βουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Γιωργο δεν ανοίγει

Δεν υπαρχει αυτο το σαιτ βρε Γιωργο,το διαβασες εσυ προσωπικα,τοτε ανεβασε το να το διαβασουμε και εμεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Δεν υπαρχει αυτο το σαιτ βρε Γιωργο,το διαβασες εσυ προσωπικα,τοτε ανεβασε το να το διαβασουμε και εμεις.

δεν φταιω εγω αν το ischool το μπλοκαρει γιατι το θεωρει διαφημηση.Γραψε το google εισοδηματικες βασεις 2012 e du 4 u αλλα χωρις κενο το εντου4υ και θα δειχνει εισοδηματικες βασεις ο πινακας και ποσες θεσεις εχουν καλυφθει κατι που πιστευω οτι δειχνει και τη ζητηση για μετεγραφη κατα προσσεγγιση.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

123Βουλα

Νεοφερμένος

Η 123Βουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Οσο και να ποναει καποιους αυτη ειναι η αληθεια που λεει το αρθροhttps://www.#####.gr/Comments.aspx?qId=80031 .Σημερα που ρωτησα στην φοιτητικη μεριμνα του Πανεπιστημιου πατρων μου ειπαν οτι τα αει θα αποφασισουν ποσες θεσεις θα παρουν και οχι 15% που λεει το νομοσχεδιο.

Γιωργο ουτε αυτο ανοιγει,που τα βρισκεις ολα τα ακυρα και τα ανεβαζεις.Ανεβασε το λοιπον εσυ,μπορει σε σενα να ανοιγει.Αν το ανεβασεις θα σου ζητησω συγνωμη για το ακυρα που ειπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Γιωργο ουτε αυτο ανοιγει,που τα βρισκεις ολα τα ακυρα και τα ανεβαζεις.Ανεβασε το λοιπον εσυ,μπορει σε σενα να ανοιγει.Αν το ανεβασεις θα σου ζητησω συγνωμη για το ακυρα που ειπα.

Σου ειπα δεν φταιω εγω αν το ισκοολ μπλοκαρει την λεξη e d u 4u.Eγραψες στο google εκεινο που σου ειπα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Δηλωσατε συγραμματα στον ευδοξο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top