Μεγάλο πρόβλημα με το τελευταίο μάθημα που χρωστώ

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Για να πάρω πτυχίο χρωστώ ένα μάθημα και τη πτυχιακή μου εργασία. Τη τελευταία την έστειλα για διόρθωση στο καθηγητή μου και είναι απλά θέμα χρόνου να περάσω το πρώτο από τους δυο σκοπέλους. :P Το μεγάλο πρόβλημα όμως είναι το θέμα του μαθήματος. (Μαθηματικά) που χρωστώ από το πρώτο εξάμηνο. :redface: Δε ξέρω τίποτα έχω μαυρα μεσάνυχτα. οσο και καλή διαθεση αν έχω για διάβασμα, τί να το κάνω αφού μου μοιάζουν για... Κινέζικα. Όλα τα άλλα μαθήματα τα πέρασα αφού ηταν μονο θέμα διαβάσματος αλλά εδω... :( Θέλω να πάρω επιτέλους πτυχίο αυτό το Σεπτέμβρη γιατί το έχω παραξηλώσει, ήδη έχω 1 χρόνο επιπλέον από τη κανονική διάρκεια σπουδών και οι (δικαιολογημένες) γκρίνιες από τους δικούς μου έχουν αρχίσει. Σκεφτόμουν να βρώ το καθηγητή και να του ζητήσω μια γενναία βοήθεια αφού το πρόβλημα μου δεν εχει να κάνει με όρεξη για διάβασμα - δε καταλαβαίνω μαθηματικά. :redface: Ντρέπομαι όμως να το κάνω αυτό συν ότι φοβάμαι μήπως <<στραβώσει>> ο καθηγητής μου και με βάλει στο μάτι. Μια άλλη ιδέα που σκέφτομαι σοβαρά, είναι να αποστηθίσω π[απαγαλίστικα κάποια πράγματα, άσχετα με τα θέματα που θα βάλει και να τα γράψω με την υποσημείωση οτι αυτά είναι τα μοναδικά που ξέρω και να με... περάσει. (Εντάξει θα το ζητήσω πιο ευγενικά.):P Πάλι όμως φοβάμαι μη στραβώσει και φυσικά ντρέπομαι κιόλας. :( Εσείς έχετε καμιά ιδέα? Σε 2 εβδομάδες δίνω εξετάσεις και δε θέλω να πάει και άλλο μακριά η βαλίτσα του πτυχίου. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για προτάσεις και βοήθεια.

Υστερόγρ. Για να σας κάνω να καταλάβετε πόσο άσχετος είμαι, ακόμα και να μου δίνανε τα θέματα, μέρες πριν τις εξετάσεις, πάλι δε θα έγραφα τίποτα. (Εντάξει αν μου τα δίναν με τις λύσεις τότε ίσως κάτι να γινόταν. ΛΟΛ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πήγαινε να του μιλήσεις. Άνθρωπος είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,077 μηνύματα.
Σωστά! Να πας να του μιλήσεις αλλά να κάνεις μια προσπάθεια να γράψεις έστω ενα 3 για να πιάσει το παρακάλι. Μα καλά δε το χεις δώσει ποτέ; Προσπάθησέ το, λίγο ρε φίλε, στην ανάγκη κάνε και φροντιστήριο ή πάρε βοηθητικά βιβλία. Μην πας να παρακαλέσεις με λευκή κόλλα...ε νομίζω ξέρεις τι αποτέλεσμα θα έχει μια τέτοια κίνηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Πήγαινε να του μιλήσεις. Άνθρωπος είναι.

Ναι άνθρωπος είναι... αλλά αν είναι και στραβόξυλο συν τοις άλοις τότε τί κάνουμε? Και στη σχολή μου έχουμε δυστυχώς μπόλικους από αυτούς. :( Ένα ενθιαρρυντικό είναι ότι είναι νέος και αντικατέστησε έναν ηλικιωμένο. Αλλά νέος δε σημαίνει απαραίτητα και νέα μυαλά. ;) Φυσικά δεν υπάρχει άλλη λύση και μάλλον θα πρέπει να το ρισκάρω αλλιώς με τις δικές μου δυνάμεις δε θα περάσω ποτέ των ποτών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Σωστά! Να πας να του μιλήσεις αλλά να κάνεις μια προσπάθεια να γράψεις έστω ενα 3 για να πιάσει το παρακάλι. Μα καλά δε το χεις δώσει ποτέ; Προσπάθησέ το, λίγο ρε φίλε, στην ανάγκη κάνε και φροντιστήριο ή πάρε βοηθητικά βιβλία. Μην πας να παρακαλέσεις με λευκή κόλλα...ε νομίζω ξέρεις τι αποτέλεσμα θα έχει μια τέτοια κίνηση.

Φίλε Βάλντερ, όταν είπα ότι έχω μαύρα μεσάνυχτα το εννοώ. Και τα θέματα να μου δίναν πάλι ... γρί. Μια φορά το έχω δώσει στο πρώτο εξάμηνο και έδωσα λευκή κόλλα. Από τότε όλα αυτά τα χρόνια δε ξαναπήγα να το δώσω αφρού ήξερα το αποτέλεσμα. ;) Σκέφτομαι να τον βρώ και να του γράψω κάτι που θα έχω αποστηθίσει άσχετα με το τί θα βάλει. Κάτι από θεωρία δηλαδή γιατί από ασκήσεις... αστα. Θα του πώ ότι μόνο αυτά ξέρω. Δεν υπάρχει άλλη λύση. Αν είχα τις δυνάμεις για να γράψω 3 Βάλντερ, τότε όλα θα ήταν υπέροχα... Σας ευχαριστώ πάντως για τη βοήθειά σας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χμ, η καλύτερη λύση για μένα είναι να πας να του ζητήσεις να σε βοηθήσει να καταλάβεις το μάθημα. Αν δει οτι ενδιαφέρεσαι να μάθεις κι όχι απλά να το περάσεις για να πάρεις πτυχίο, θα του έρθει σίγουρα πολύ καλύτερα. Τώρα όσο στραβόξυλο και να είναι σιγά μη σε βάλει στο μάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πολύ σωστό αυτό που είπε η αδέσποτο!
Επίσης, να γίνω λίγο δικηγόρος του διαβόλου; Έχεις σκεφτεί να βάλεις άλλον να το γράψει αν όντως έχεις ΤΟΣΟ πρόβλημα; :devil: :devil:
(μην πέσετε να με φάτε, δεν έχω καλή γεύση :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Πολύ σωστό αυτό που είπε η αδέσποτο!
Επίσης, να γίνω λίγο δικηγόρος του διαβόλου; Έχεις σκεφτεί να βάλεις άλλον να το γράψει αν όντως έχεις ΤΟΣΟ πρόβλημα; :devil: :devil:
(μην πέσετε να με φάτε, δεν έχω καλή γεύση :P)


:clapup: :clapup: :clapup:

ηταν το πρωτο που μου ρθε στο μυαλο! :devil::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
:clapup: :clapup: :clapup:

ηταν το πρωτο που μου ρθε στο μυαλο! :devil::whistle:
Μέσα στην παρανομία είσαι :P
Δηλαδή δε μπορεί απλά να αντιγράψει?Υπάρχουν κι άλλοι όχι τόσο νόμιμοι τρόποι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προσωπικά ποτέ δεν κατάφερα να αντιγράψω σε εξέταση πανεπιστημίου. Ελάχιστα πράγματα μόνο που άντε να έκαναν διαφορά 1 βαθμού το πολύ και πάλι σε σπάνιες περιπτώσεις. Οπότε με τέτοια τραγική κατάσταση δεν τον σώζει η αντιγραφή. Χρειάζεται πιο ...δραστική λύση :devil: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους για τις προτάσεις σας, αθώες και όχι και τόσο αθώες... :D

Δυστυχώς δε γίνεται να πάει κάποιος άλλος να γράψει για εμένα, τα πράγματα είναι πολύ σφιχτά σε αυτό το θέμα. :/: Καθένας που προσέρχεται για να γράψει πρέπει να έχει μαζί του το πάσο του ή το βιβλιάριο σπουδών του το οποίο έχει τον αριθμό του και κυρίως τη φωτογραφία του. ;) :( Στο συγκεκριμένο μάθημα ισχύει αυτό όπως και σε κάποια άλλα που έχουν μια ιδιαίτερη δυσκολία. Αυτό γίνεται γιατί παλιά κάποιοι μάγκες χρησιμοποιούσαν άλλα άτομα για να γράψουν για αυτούς. Το μυρίστηκαν τα λαγωνικά της σχολής και... :/: Μάλλον θα πρέπει να προσανατολιστώ σε άλλους τρόπους. Ευχαριστώ πάντως. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
οκ τώρα το ξέρω ότι θα πω αυτονόητα αλλά αφού ειναι ΤΟΣΟ παλούκι και έχει ΤΟΣΗ δυσκολία στο να στείλεις πχ κάποιον άλλο να τι θα πρότινα εγώ:

κομμάτι "αντιγραφή"
α)Εξοπλισου με κινητό με καλή κάμερα, βγάλε φωτογραφία τα θέματα κ στείλτα σε κάποιον δικό σου που απέξω με βιβλία/λυσσάρια/ ότι σας βρίσκεται τέλος πάντων θα κάνει τη δική του προσπάθεια... Με την αυτή διαδικασία θα σου στείλει τη λύση [αν δεν σας αφήνουν εύκολα τα κινητά εν ανάγκη πας στην τουαλέττα και κοιτάς].Δεν είπαμε να πας για βαθμό, αλλά τουλ να πιάσεις εκείνο το 3-4 να μπορείς να πας να γλύψεις ΑΠΕΙΡΑ να στο κάνει 5. Έχει πιάσει σε γνωστή μου αυτό...

β) είναι ανοιχτά η κλειστά βιβλία? αν είναι ανοιχτά βρες παλιά θέματα [με λύσεις-πάντα κάτι κυκλοφορεί!] και γράψτα στο βιβλίο. πιθανότητες είναι μετά...

Σε περίπτωση που δεν υπάρχει γνωστός/παλιά θέματα/δυνατότητα αντιγραφής ερωτώ... ε τι στο καλό μαθηματικά είναι αυτα? έστω δώσε μας τίτλους κεφαλαίων... Για τα περισσότερα πανεπιστημιακά μαθήματα κυκλοφορούν "λυσσάρια" αποκλείεται να μην έχεις πάρει χαμπάρι τπτ! Πχ στη σχολή μου ο "αγιος" γκαρούτσος είναι πασίγνωστος και έχει δώσει πτυχία και πτυχία σε άτομα που δεν κατάλαβαν το Χριστό τους από Αναλύσεις και Φυσικές πρώτων εξαμήνων δίνοντας απλά και με βηματάκια 1,2,3 μεθοδολογίες ασκήσεων. Ε δεν μπορεί κάτι αντίστοιχο θα υπάρχει! Μιλώντας πάντοτε ότι ψάχνουμε απλά λύσεις να περάσεις.


Από εκεί και πέρα δεν θέλω να σε κάνω να νιώσεις χειρότερα για το μέγα λάθος να το αγνοήσεις το μάθημα όλα αυτά τα χρόνια αλλά θα έρθω να σου πω το εξής. Όσο φοβάσαι κάτι δεν θα καταφέρεις τπτ. Μην βλέπεις το βιβλίο σαν την κουλή και ακατανόητη ύλη. Πιάστο σιγά σιγά... Μην το διαβάσεις καν όλο. ΔΙάβασε ένα κεφάλαιο, μια παράγραφο...κάτι... και αν δεν το καταλάβεις μην πεις "είμαι βλάκασ" πάει και τελείωσε. Ξεπέρασε το φόβο για το μάθημα... απέκτησε τσαμπουκα και κάτι θα βγει. Άμα η ψυχολογία είναι "δεν καταλαβαίνω/δεν το περνάω" ε ναι...δεν θα καταλάβεις τπτ από αυτό και δεν θα το περάσεις ποτέ...

Γνώμη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
να σου πω ειλικρινά τι θα έκανα στη θέση σου?

ξέρω ότι δεν θα σου αρέσει σαν ιδέα... ούτε εμένα θα μου άρεσε αλλά αυτό θα έκανα .....

Θα έφευγα απ την περιοχή των σπουδών μου ώστε να μην φορτώνω την οικογένεια μου με το έξοδο και θα γύρναγα στο πατρικό μου.
Θα τους εξηγούσα πως έχει η κατάσταση και θα έβρισκα μια πρόχειρη δουλειά. Στη συνέχεια, για ένα χρόνο θα έκανα φροντιστήριο και θα φρόντιζα να αποκομήσω τις απαραίτητες γνώσεις... οχι για να δώσω το μάθημα και να πάρω το πτυχίο απλά, αλλά γιατί θα γούσταρα να το κάνω αυτό....
Να ΜΑΘΩ επιτέλους αυτο το οποίο δεν σκαμπάζω μία....
Μαθηματικά πρώτου εξαμήνου, πιστεύω ότι θα είναι λίγο πιο δύσκολα απ του Λυκείου....
Ένα άτομο της ηλικίας σου και του μαθησιακού σου επιπέδου, αν πραγματικά ασχοληθεί, σίγουρα θα τα καταφέρει... και να μάθει αλλά και να καλύψει τα κενά....
Θα πήγαινα λοιπόν στη συνέχεια σε ένα χρόνο, γνωρίζοντας πλέον το αντικείμενο και θα πέρναγα με το σπαθί μου και τον τσαμπουκά μου το μάθημα....

Βέβαια... ομολογώ ότι εγώ δεν θα έπρεπε να πάω φαντάρος... εσύ πρέπει? Δεν το γνωρίζω αυτό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους για τις προτάσεις σας, αθώες και όχι και τόσο αθώες... :D

Δυστυχώς δε γίνεται να πάει κάποιος άλλος να γράψει για εμένα, τα πράγματα είναι πολύ σφιχτά σε αυτό το θέμα. :/: Καθένας που προσέρχεται για να γράψει πρέπει να έχει μαζί του το πάσο του ή το βιβλιάριο σπουδών του το οποίο έχει τον αριθμό του και κυρίως τη φωτογραφία του. ;) :( Στο συγκεκριμένο μάθημα ισχύει αυτό όπως και σε κάποια άλλα που έχουν μια ιδιαίτερη δυσκολία. Αυτό γίνεται γιατί παλιά κάποιοι μάγκες χρησιμοποιούσαν άλλα άτομα για να γράψουν για αυτούς. Το μυρίστηκαν τα λαγωνικά της σχολής και... :/: Μάλλον θα πρέπει να προσανατολιστώ σε άλλους τρόπους. Ευχαριστώ πάντως. :)

Με συρραπτικό δεν είναι πιασμένη η φωτο πάνω σε αυτά τα έγγραφα; Ε προσεκτικά, ίσως με ειδικό εργαλείο, βγάλε το συρραπτικό και αντικατέστησε τη φωτό με τη φωτό αυτουνού που θα δώσει για σένα! Αν έχει πάνω σφραγίδα, βρες μια άλλη κυκλική που να μοιάζει και σφράγισε το μουτζουρώνοντας ελαφρώς για να μην διαβάζεται.
Πάντως αν είναι λογισμός 1ου εξαμήνου, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το βρίσκεις τόσο δύσκολο :confused: Όντως, όπως λέει η XRZ λίγο πιο δύσκολα απο του λυκείου είναι... Μήπως είναι απλά θέμα φόβου; Διότι βασικότατο προσόν στα μαθηματικά είναι η αυτοπεποίθηση... Αν κάτι πιστευεις οτι δεν θα το λύσεις, και ο νέος Γκάους να είσαι, δεν παίζει να το λύσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daemon

Νεοφερμένος

Ο daemon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Σωστό αυτό που λέει η Michelle με την προϋπόθεση ότι οι καθηγητές που θα επιτηρούν δεν ξέρουν ούτε εσένα, ούτε αυτόν που θα δώσει στη θέση σου. Επίσης πρέπει να βρεις και κάποιον να δεχτεί να το κάνει, γιατί αν σας πιάσουν έχετε και ποινικές ευθύνες...
Επίσης ρίξε και μια ματιά στα βιβλία των εκδόσεων ΕΣΠΙ από τη σειρά Schaum. Είναι μεταφρασμένα κι έχουν βοηθήσει πολύ κόσμο να καταλάβει τί γίνεται σε κάποιο συγκεκριμένο μάθημα (εμένα με έχουν σώσει 2 φορές - Γκαρούτσος και Σια σε μας δεν βοηθάνε σχεδόν καθόλου :( :( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,874 μηνύματα.
Αλήθεια, αν το κάνουν και τους πιάσουν, πιά θα είναι η ποινή; :whistle: :hmm:










-p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
..
Επίσης ρίξε και μια ματιά στα βιβλία των εκδόσεων ΕΣΠΙ από τη σειρά Schaum. Είναι μεταφρασμένα κι έχουν βοηθήσει πολύ κόσμο

Σωστό!!! Είναι πολύ καλά αυτά τα βιβλία... και κατανοητά [εγώ δυστυχώς τα ανακάλυψα αργά και αφού είχα περάσει τα μαθήματα και πολύ στενοχωρήθηκα για χαμένες ώρες διαβάσματος σε μερικά -ενώ με αυτά γίνονται όλα πιο κατανοητά πιο εύκολα- με χαμένους βαθμούς σε άλλα...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daemon

Νεοφερμένος

Ο daemon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Petros: Αν και δεν έχω νομικές γνώσεις, το λιγότερο που θα έχουν να αντιμετωπίσουν είναι σίγουρα η κατηγορία για πλαστοπροσωπία. Ίσως και κάτι σε "απόπειρα εξαπάτησης". Ίσως και πλαστογραφίας αν υπογράψει κάποιος κάπου αντί του Troll. Ίσως και παραποίησης (έτσι δε λέγεται; ) δημοσίου εγγράφου (για τη φοιτητική ταυτότητα). Φαντάζομαι θα υπάρχουν και άλλες, απλά δεν τις γνωρίζω.Επίσης υποθέτω ότι και οι 2 δεν πρόκειται να πάρουν ποτέ πτυχίο (αν δεν τους διαγράψουν).

XRZ: Κι εγώ εδώ και κάνα χρόνο τα έχω ανακαλύψει και ομολογώ πως με έχουν βοηθήσει (2 φορές όπως είπα :D).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σωστό αυτό που λέει η Michelle με την προϋπόθεση ότι οι καθηγητές που θα επιτηρούν δεν ξέρουν ούτε εσένα, ούτε αυτόν που θα δώσει στη θέση σου. Επίσης πρέπει να βρεις και κάποιον να δεχτεί να το κάνει, γιατί αν σας πιάσουν έχετε και ποινικές ευθύνες...

Ας τον πληρώσει :P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
πηγαινε και κανε ενα ιδιαιτερο. θα σου δωσει τις βασεις που θελεις για τα μαθηματικα ωστε να περασεις αυτο το μαθημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top