Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Καλησπέρα σας και καλή επιτυχία! Πείτε μου, σήμερα τα μεσάνυχτα ή αύριο τα μεσάνυχτα λήγει η προθεσμία για τα μηχανογραφικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Καλησπέρα σας και καλή επιτυχία! Πείτε μου, σήμερα τα μεσάνυχτα ή αύριο τα μεσάνυχτα λήγει η προθεσμία για τα μηχανογραφικά?

Αύριο.(https://www.protothema.gr/greece/article/493722/ligei-aurio-i-prothesmia-upovolis-ton-mihanografikon-deltion/)
Για καλό και για κακό ψάξε και μόνη σου, δεν ξέρω αν ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
10% και 41 σχολες;;

Είπα να δηλώσω όσες μου αρέσουν και ότι γίνει, αν και δε θα γίνει το θαύμα να περάσω στο 1-5... :(
Έχω 11.069 και 12129 μαζί με τα αθλήματα. Σύμφωνα με τις περσινές βάσεις περνάω στο 36.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
επειδη βαριεμαι να γραψω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
1)Ελληνικης φιλολογιας Κομοτηνη
2)Κοινωνικης διοικησης Κομοτηνη
3)Παρευξεινιων Κομοτηνη
λιτα και απεριττα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Με το 10% (6%):

1 ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
2 ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
3 ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
4 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
5 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
6 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
7 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
8 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

Τα τέσσερα πρώτα τα έβαλα 100% "για το γαμώτο". :P Πρώτη μου επιλογή κανονικά είναι το τμήμα #4, αλλά για λόγους χρησιμότητος (και καθώς δε βλάπτει, αφού απέχουμε περί τα 3.000 μόρια:D) έβαλα στη θεωρία τα τρία πρώτα. Δεν πιάνω ούτε την επιλογή #4, και αυτή στη θεωρία την έβαλα. :)

Εκτός απροόπτου, θα βρίσκομαι στην επιλογή #5 από φθινόπωρο. Εντός απροόπτου (άνοδος 2.000+ μορίων στις φετινές βάσεις του 6% εν συγκρίσει με τις βάσεις του περσινού 90%), δε θα στενοχωρηθώ ούτε λίγο αν βρεθώ στην επιλογή #6, καθώς μου ήταν πολύ δύσκολη η απόφαση μεταξύ των δύο (#5 και #6). Ακόμη δεν είμαι απολύτως σίγουρος για τη συγκεκριμένη επιλογή, αλλά έπρεπε να το υποβάλω, συνεπώς θεώρησα πως ήταν ασφαλέστερη λόγω ευρύτητος (πείτε μου πως έκανα καλά! :P).

Καλά αποτελέσματα σε όλους και καλό υπόλοιπο του καλοκαιριού. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με το 10% (6%):

1 ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
2 ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
3 ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
4 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
5 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
6 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
7 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
8 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

Τα τέσσερα πρώτα τα έβαλα 100% "για το γαμώτο". :P Πρώτη μου επιλογή κανονικά είναι το τμήμα #4, αλλά για λόγους χρησιμότητος (και καθώς δε βλάπτει, αφού απέχουμε περί τα 3.000 μόρια:D) έβαλα στη θεωρία τα τρία πρώτα. Δεν πιάνω ούτε την επιλογή #4, και αυτή στη θεωρία την έβαλα. :)

Εκτός απροόπτου, θα βρίσκομαι στην επιλογή #5 από φθινόπωρο. Εντός απροόπτου (άνοδος 2.000+ μορίων στις φετινές βάσεις του 6% εν συγκρίσει με τις βάσεις του περσινού 90%), δε θα στενοχωρηθώ ούτε λίγο αν βρεθώ στην επιλογή #6, καθώς μου ήταν πολύ δύσκολη η απόφαση μεταξύ των δύο (#5 και #6). Ακόμη δεν είμαι απολύτως σίγουρος για τη συγκεκριμένη επιλογή, αλλά έπρεπε να το υποβάλω, συνεπώς θεώρησα πως ήταν ασφαλέστερη λόγω ευρύτητος (πείτε μου πως έκανα καλά! :P).

Καλά αποτελέσματα σε όλους και καλό υπόλοιπο του καλοκαιριού. :)

ΤΕΛΕΙΑ!!! Δεν θα μπορούσες να το κάνεις καλύτερα γιαυτό μην έχεις καμία αμφιβολία! Ηρέμησε τώρα και απόλαυσε το καλοκαίρι σου! Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΑ!!! Δεν θα μπορούσες να το κάνεις καλύτερα γιαυτό μην έχεις καμία αμφιβολία! Ηρέμησε τώρα και απόλαυσε το καλοκαίρι σου! Καλή επιτυχία!

Λένω μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ, και για τις ευχές αλλά και για το ενδιαφέρον και τη βοήθειά σου. Αμφιβολίες δε θα έχω, αρκετά έχω σκάσει για λεπτομέρειες, μετά την απομάκρυνση εκ του ταμείου, ουδέν λάθος αναγνωρίζεται (και πράγματι, λάθος αναφέρω και λάθος δεν έγινε). Καλό καλοκαίρι και σε σένα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
1
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
2
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
4
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
5
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
6
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
7
ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
8
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
9
ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
10
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
11
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
12
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
13
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Είπα να δηλώσω όσες μου αρέσουν και ότι γίνει, αν και δε θα γίνει το θαύμα να περάσω στο 1-5... :(
Έχω 11.069 και 12129 μαζί με τα αθλήματα. Σύμφωνα με τις περσινές βάσεις περνάω στο 36.
Καλη επιτυχια, εγω με 10% δηλωσα 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
1 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
2 ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
(Με το 10%)
Δεδομένου ότι απέκλεισα το Φυσικό,το Στατιστικό και οτιδήποτε εκτός Αθήνας πιστεύω πως αυτό το μηχανογραφικό με καλύπτει.
Καλή επιτυχία σε όλους και όλες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Καλη επιτυχια, εγω με 10% δηλωσα 4

Καλή επιτυχία και σε σένα :)
Ελπίζω πραγματικά να περάσεις εκεί που θέλεις. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
1.Φυσικό Θεσσαλονίκης
2.Πάτρας
3.Ιωαννίνων
4.Κρήτης

Περνάω Θεσσαλονίκη τα άλλα τα έβαλα για να κοιμάμαι ήσυχος τα βράδια.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
1.Ψυχολογία Ρεθύμνου
2.Φιλολογία ΕΚΠΑ
3.Πολιτικών επιστημών ΕΚΠΑ
4.Πολιτικών επιστημών Παντείου
5.Πολιτικών επιστημών ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
1.Ψυχολογία Ρεθύμνου
2.Φιλολογία ΕΚΠΑ
3.Πολιτικών επιστημών ΕΚΠΑ
4.Πολιτικών επιστημών Παντείου
5.Πολιτικών επιστημών ΑΠΘ
-Έχω 16,100...Κατά 95% περνάω πολιτικών επιστημών στη Πάντειο αλλά θα προτιμούσα ΕΚΠΑ. Οι εκτιμήσεις που βγήκαν σήμερα(Κουτρούμπελη-Στρατηγάκη) την δίνουν στα 16,200-300. Λέτε να έχω πιθανότητες να την πιάσω?
Ναι γιατί οι περισσότερες εκτιμήσεις που θα δεις μέχρι να βγουν οι βάσεις θα πέσουν εκτός. Οι εκτιμήσεις που δίνουν πριν καν τελειώσει η προθεσμία υποβολής των μηχανογραφικών ή θα τρομοκρατούν τον κόσμο ή θα του δίνουν ψεύτικες ελπίδες. Απλά ρίξε το μηχανογραφικό αν δεν το έχεις κάνει ακόμη και άραξε , είτε αγχωθείς είτε όχι το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο.

Καλή τύχη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ναι γιατί οι περισσότερες εκτιμήσεις που θα δεις μέχρι να βγουν οι βάσεις θα πέσουν εκτός. Οι εκτιμήσεις που δίνουν πριν καν τελειώσει η προθεσμία υποβολής των μηχανογραφικών ή θα τρομοκρατούν τον κόσμο ή θα του δίνουν ψεύτικες ελπίδες. Απλά ρίξε το μηχανογραφικό αν δεν το έχεις κάνει ακόμη και άραξε , είτε αγχωθείς είτε όχι το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο.

Καλή τύχη :)


Το έριξα χθες τα μεσάνυχτα...Έχεις δίκιο για τις εκτιμήσεις. Απλώς μια τάση δίνεται κάθε χρόνο και ακόμη νομίζω ότι διαφαίνεται και η φετινή (πτωτική) τάση. Συμφωνείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John_07

Νεοφερμένος

Ο John_07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
1 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
2 ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
3 ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
4 ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
5 ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
6 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
7 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
8 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
9 ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
10 ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
11 ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
12 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
13 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
14 ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
15 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
16 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
17 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
18 ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
19 ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
20 ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
21 ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
22 ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
23 ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
24 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
25 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
26 ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
27 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
28 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
29 ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
30 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
31 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
Εχοντας συγκεντρωσει 13167 πιθανοτατα να περασω στην 6η επιλογη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
1.Λογιστικη ΠΑ.ΜΑΚ.
2.Οικονομικα ΠΑ.ΜΑΚ.
3.ΟΔΕ ΠΑ.ΜΑΚ.
4.Οικονομικα Α.Π.Θ.

Αλλα με 15.000 περναω στο 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MsBonita31

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariah αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
1. Ναυτιλιακων Σπουδων ΠΑΠΕΙ
2. Μαρκετινγκ και Επικοινωνιας ΟΠΑ
3. Οργανωσης και Διοικησης Επιχειρησεων ΠΑΠΕΙ
4. Οικονομικων Επιστημων ΕΚΠΑ
5. Ναυτιλιας και Επιχειρηματικων Υπηρεσιων Παν. Αιγαιου

Kατα 99,9% περναω στην πρωτη επιλογη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
1) Πληροφορικής ΑΠΘ
2) Πληροφορικής ΟΠΑ
3) Εφαρμοσμένης Πληροφορικής ΠΑΜΑΚ
4) Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5) Πληροφορικής ΙΟΝΙΟΥ ΠΑΝ.
6) Επιστήμης Υπολογιστών ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
7) Μαθηματικών ΑΠΘ
8 ) Μαθηματικών ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
(Και κάπου εδώ ξεκινά να συμπληρώνει ο Φυσικός μου...)
9) Πληροφορική Λαμίας
10)Μηχ/κων Πληροφορικής Τ.Ε. (Θεσ/κης)
11) >> (Σερρών)
12) >> (Λάρισας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top