Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Τα μηχανογραφικά υποβλήθηκαν, άρα:
Καλά αποτελέσματα σε όλους!
Τώρα μπορείτε να απολαύσετε τις διακοπές σας χωρίς κανένα άγχος. Καλό καλοκαίρι.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charriss

Νεοφερμένος

Ο charriss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
Αρχικα ειχα τοποθετησει την φαρμακευτικη αμεσως μετα απο την οδοντιατρικη..Ωστοσο απο το φροντ. με αποθαρρυναν λεγοντας μου οτι το επαγγελμα του φαρμακοποιου δεν εχει μελλον...:/: Παρ'οτι βρισκεται μεσα στα πλαισια των σχολων που με ενδιαφερουν, οι καθηγητες μου με απογοητευσαν λιγο με την μετ'επειτα αποκατασταση που μου παρουσιασαν... Το πολυτεχνειο ειναι η επομενη επιλογη μου ουτως ή αλλως (μετα τις επιστημες υγειας).. Δεν το εχω στειλει ακομα το μηχανογραφικο..Ειμαι μπερδεμενη σχετικα με το ιδιο που μου ανεφερες και εσυ..την φαρμακευτικη... :/:

και σου προτειναν να βαλεις πανω μηχανολογους μηχανικους επειδη εχουμε βαρια βιομηχανια στην ελλαδα,παιρνουν καλα λεφτα και δεν θα δουλεψεις ως υπαλληλος ; :confused::whistle:

η φαρμακευτικη πραγματι θα δεχτει πιεση,σε κανα δυο βδομαδες ισως ανοιξει το ιδιοκτησιακο των φαρμακειων σε ολους,οι οποιοι ομως θα υποχρεουνται να εχουν υπευθυνο φαρμακοποιο στο φαρμακειο,επομενως αν δεν ειχες την οικονομικη δυνατοτητα να αγορασεις αδεια ή δεν ειχε φαρμακειο ο γονεας σου,δεν ξερω κατα πως θα σε επηρεαζε αυτο
εξαλλου αν τυχον παραλληλα πεσει και το πληθυσμιακο οριο θα μπορουσες να ανοιξεις η ιδια φαρμακειο με λιγοτερα εξοδα.

τελος τα ΜΗΣΥΦΑ που ακουγονται,αυτα ειναι μονο ενα μερος των πολλων φαρμαρκων,του τζιρου ενος φαρμακειου και απο απο αυτα παλι ενα μερος θα πωλειται στα σουπερμαρκετ ,στο οποιο τμημα υπευθυνος παλι θα ναι φαρμακοποιος.

γενικα ενα παιδι που δεν εχει μπαμπα φαρμακοποιο ή λεφτα για να αγορασει αδειες δεν ξερω κατα πως επηρεαζεται αρνητικα απο την νεα κατασταση που πιθανον να διαμορφωθει

επισης ας μην ξεχναμε πως ακομα και αυτη κανεις μας δεν ειναι 100% βεβαιος αν και ποσο θα κρατησει,αδηλο το μελλον.

μιλαμε για ελλαδα παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μυρσίνη Κ.

Νεοφερμένος

Η Μυρσίνη Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
1.ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
2.ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ
3.ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
4.ΙΑΤΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5.ΙΑΤΡΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
6.ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
7.ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
8.ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
9.ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10.ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
11.ΜΟΡΙΑΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΕΤΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

Η ιατρική Αθηνών είναι για μόστρα, είμαι στη δεύτερη επιλογή μου κατά 99.9 %
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mrsavvas4

Νεοφερμένος

Ο mrsavvas4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
10% (4%)
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΚΙΗΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:)

καιρός το ανοίξει και φέτος το παραδοσιακό θέμα ''μαρτυράμε το μηχανογραφικά μας'' όπου τα παιδιά γραφουν τι δηλώσανε



ποστάρω ένα βίντεο από τον Mr Amba το οποίο το βρήκα ενδιαφέρον

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Ρε φόκε, ποστάρεις βίντεο με σενιόρα έλις, με mr ampa, με 2j... Μεγάλωσες μαν, μήπως ήρθε η ώρα να κόψεις τις χαζομάρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
χωρίς να επιτήθεμαι σε φόκο, το έχω και εγώ απορία, γιατί βλέπεις το Youtube trash? είναι το "χάσμα γενεών" και πιστεύεις ότι αυτοί έχουν τόσο μεγάλο influence στους νεολαίους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Focko ούτε οι 15χρονοι δεν τα βλέπουν αυτά :P


Και για να μην είμαι τελείως off topic
Με αγχώνει ιδιαίτερα να συμπληρώσω το μηχανογραφικό, νομίζω ότι θα κάνω κάτι λάθος.
Μπορεί να πάω να το φτιάξω στο φροντιστήριο..μακριά από τις υστερίες των γονιών :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ρε φόκε, ποστάρεις βίντεο με σενιόρα έλις, με mr ampa, με 2j... Μεγάλωσες μαν, μήπως ήρθε η ώρα να κόψεις τις χαζομάρες?

Όταν διοριστώ θα αλλάξω στάση και θα γίνω πιο σοβαρός τωρα ειμαι ειλικρινής μετα θα αποκτήσω ενα σοβαρό ύφος που θα ασχολείται όλο με τα ίδια πράγματα

χωρίς να επιτήθεμαι σε φόκο, το έχω και εγώ απορία, γιατί βλέπεις το Youtube trash? είναι το "χάσμα γενεών" και πιστεύεις ότι αυτοί έχουν τόσο μεγάλο influence στους νεολαίους;
Πιστεύω ότι έχουν φοβερή επιρροή στις ηλικίες του γυμνασίου κυρίως
Focko ούτε οι 15χρονοι δεν τα βλέπουν αυτά :P


Και για να μην είμαι τελείως off topic
Με αγχώνει ιδιαίτερα να συμπληρώσω το μηχανογραφικό, νομίζω ότι θα κάνω κάτι λάθος.
Μπορεί να πάω να το φτιάξω στο φροντιστήριο..μακριά από τις υστερίες των γονιών :P
Και καλα θα κανείς το δύσκολο κομμάτι δεν ειναι η συμπλήρωση αλλά το τι σχολή να διαλέξεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Όταν διοριστώ θα αλλάξω στάση και θα γίνω πιο σοβαρός τωρα ειμαι ειλικρινής μετα θα αποκτήσω ενα σοβαρό ύφος που θα ασχολείται όλο με τα ίδια πράγματα

Το να σταματήσεις να ασχολείσαι με σκουπίδια και να αρχίζεις να ασχολείσαι με πράγματα, που είναι ποιοτικότερα και που μπορούν να σε βελτιώσουν, δε σε κάνει υποκριτή, σε κάνει έξυπνο. Just saying bro...

Btw μια διευκρίνιση. Με σκουπίδια όλοι λίγο πολύ ασχολούμαστε... Άλλα ασχολούμαστε for fun κυρίως και όχι για να τα παίρνουμε στα σοβαρά...

Αν θες πχ να βλέπεις βίντεο του 2j επειδή σου αρέσει το "χιούμορ" του(lol "χιούμορ"...) οκ δεκτό. Αλλά μην ποστάρεις τις ιδέες του, σαν να ήταν κάποιος σοφός που ξέρει τι του γίνεται. Ένας καραγκιοζάκος είναι ο συγκεκριμένος... (έτσι ένα παραδειγματάκι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

sophie226

Νεοφερμένος

Η sophie226 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
1)μαιευτικη πτολεμαιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μιχαηλ1

Νεοφερμένος

Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
γενικα μην βλεπετε και πολυ ελληνικο youtube,δεν κανει καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Με αγχώνει ιδιαίτερα να συμπληρώσω το μηχανογραφικό, νομίζω ότι θα κάνω κάτι λάθος.
Μπορεί να πάω να το φτιάξω στο φροντιστήριο..μακριά από τις υστερίες των γονιών :P

Έλα που θα κάνεις λάθος, σιγά την διαδικασία! Έτσι μας άγχωναν κι εμάς να κάνουμε μηχανογραφικό με κάποιον "που να ξέρει", μη τυχόν και κάνουμε λάθος (λες και είναι πυρηνική φυσική). Αν ξέρεις τι σχολές θέλεις να δηλώσεις, δεν παίρνει πάνω από δύο-τρία λεπτά. Αρκεί να επιλέξεις με βάση το τι θες εσύ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Έλα που θα κάνεις λάθος, σιγά την διαδικασία! Έτσι μας άγχωναν κι εμάς να κάνουμε μηχανογραφικό με κάποιον "που να ξέρει", μη τυχόν και κάνουμε λάθος (λες και είναι πυρηνική φυσική). Αν ξέρεις τι σχολές θέλεις να δηλώσεις, δεν παίρνει πάνω από δύο-τρία λεπτά. Αρκεί να επιλέξεις με βάση το τι θες εσύ. :)
Τι στιγμή που έχεις τον κέρσορα πάνω στο πλήκτρο της οριστικοποίησης και είσαι σε φάση-->:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
παιδια καλησπερα εχω 3η επιλογη δημοσια υγεια και 4η διαιτολογια καρδιτσας..να το αλλαξω> ποια ειναι καλυτερη σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Διαιτολογια Καρδίτσας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wannabeconomist

Νεοφερμένος

Ο wannabeconomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Οικονομικής επιστήμης ΟΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
πφφφ τζαμπα εκανα οριστικοποιηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευλιγιστούλης

Νεοφερμένος

Ο Ευλιγιστούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
1) στατιστκη οπα
2) στατιστικη παπει
3) οικονομικο οπα
4) οικονομικα εκπα
5) πληροφορικη οπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top