Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Eγώ πάντως θα βάλω Αρχιτεκτόνων Μηχανικών, Πολιτικών Μηχανικών και Μαθηματικό. Για πόλεις βλέπουμε, μόλις βγουν οι βαθμοί :P

Το Μαθηματικό με ποια λογική; Έχει τελείως διαφορετική φιλοσοφία σπουδών. Δεν θα κάνεις τα μαθηματικά του Λυκείου.

Εγώ στην αρχή της χρονιάς σκεφτόμουν λογιστική-χρηματοοικονομικα ή γενικά κάποα σχολή σχετική με οικονομικα.Τώρα όμως έχω αρχίσει να σκέφτομαι τη γεωπονία!Μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον κλάδος αν και έχω τους ενδοιασμούς μου.. :confused:

Με ποια λογική απέρριψες τα Οικονομικά, ήθελες, Λογιστική, ή κάποια σχολή Οικονομικών και τώρα εστιάζεις σε μια σχολή Γεωπονίας; Νομίζω ότι υπάρχει κάποιο κενό μεταξύ τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Το Μαθηματικό με ποια λογική; Έχει τελείως διαφορετική φιλοσοφία σπουδών. Δεν θα κάνεις τα μαθηματικά του Λυκείου.



Με ποια λογική απέρριψες τα Οικονομικά, ήθελες, Λογιστική, ή κάποια σχολή Οικονομικών και τώρα εστιάζεις σε μια σχολή Γεωπονίας; Νομίζω ότι υπάρχει κάποιο κενό μεταξύ τους.

Έχω δει τα μαθήματα και μου φαίνονται ενδιαφέροντα. Τέλος πάντων, με ενδιαφέρει κυρίως οι πρώτη σχολή, οι άλλες δύο είναι εναλλακτικές. Γιατί χρειάζεται να υπάρχει πάντα κάτι κοινό ανάμεσα στις σχολές που θα βάλουμε στο μηχανογραφικό μας; Δηλαδή, αν σε κάποιον αρέσουν κάποιοι κλάδοι εντελώς διαφορετικοί μεταξύ τους,τι πειράζει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Με ποια λογική απέρριψες τα Οικονομικά, ήθελες, Λογιστική, ή κάποια σχολή Οικονομικών και τώρα εστιάζεις σε μια σχολή Γεωπονίας; Νομίζω ότι υπάρχει κάποιο κενό μεταξύ τους.
Το ξέρω..Απλώς συνειδητοποίησα ότι ίσως δεν θα μ'ενδιέφερε τόσο να ασχοληθώ με τα οικονομικά.Ενώ με την γεωπονία μπορείς μετά να ασχοληθείς με πολλά πράγματα..Ακόμα και με τη βιολογία και τη γενετικη μέσω ενός μεταπτυχιακού!Much better απ'το να γίνεις λογιστής ή να δουλεύεις στην εφορία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Έχω δει τα μαθήματα και μου φαίνονται ενδιαφέροντα. Τέλος πάντων, με ενδιαφέρει κυρίως οι πρώτη σχολή, οι άλλες δύο είναι εναλλακτικές. Γιατί χρειάζεται να υπάρχει πάντα κάτι κοινό ανάμεσα στις σχολές που θα βάλουμε στο μηχανογραφικό μας; Δηλαδή, αν σε κάποιον αρέσουν κάποιοι κλάδοι εντελώς διαφορετικοί μεταξύ τους,τι πειράζει; :P

Έλα να σηκώσεις το πεσμένο ηθικό των φοιτητών του Μαθηματικού και του Φυσικού, επειδή δεν βρίσκουν τα μαθήματα τόσο ενδιαφέροντα στην πράξη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Έλα να σηκώσεις το πεσμένο ηθικό των φοιτητών του Μαθηματικού και του Φυσικού, επειδή δεν βρίσκουν τα μαθήματα τόσο ενδιαφέροντα στην πράξη. :D

Ε τι να κάνουμε, δεν μπορούμε να γνωρίζουμε τι πραγματικά είναι κάτι πριν το δοκιμάσουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Μηχανικών παραγωγης κ διοίκησης Χανιά Η μηχανολογων βολος ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
1. Ιατρική Αθήνας/ΑΠΘ κτλ.
2. Βιολογία Αθήνας/ΑΠΘ κτλ.
3. Βιολογικών εφαρμογών κ' τεχνολογιών στα Ιωάννινα
4. Βιοχημείας κ' Βιοτεχνολογίας
5. Μοριακής βιολογίας κ' Γενετικής στην Αλ/πολη
6. Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
7. Χημείας Αθήνας
8. Γεωλογίας κ' Γεωπεριβάλλοντος
9. Γεωπονικής Βιοτεχνολογίας
10. Ιατρικά εργαστήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Λογιστική και Χρηματοοικονομική Θεσσαλονίκη
Μαθηματικό Θεσσαλονίκη
Μαθηματικό Ιωάννινα
Και βλέπουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Πάντως ο θεματοθέτης πέρασε Ιατρική Αθήνας. https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=1622037&postcount=138 Είχε 19.682 μόρια άρα είχε τη σχολή του στο τσεπάκι του. Τις υπόλοιπες σχολές μάλλον τις έβαλε για χαβαλέ.




Μπραβο του που περασε στην πρωτη του επιλογη αλλα δεν νοειται να φτιάχνεις μηχανογραφικό για χαβαλέ.Μια στραβή να γίνει και θα βρεθείς σε σχολή τελείως διαφορετικού αντικειμένου.Τεσπά θα τα έχετε ακούσει 10000 φορές,αν οι εισακτέοι δεν το έχουν καταλάβει ακόμα τότε εγώ δεν μπορώ να κάνω κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Μπραβου του που περασε στην πρωτη του επιλογη αλλα δεν νοειται να φτιάχνεις μηχαναογραφικό για χαβαλέ.Μια στραβή να γίνει και θα βρεθείς σε σχολή τελείως διαφορετικού αντικειμένου.Τεσπά θα τα έχετε ακούσει 10000 φορές,αν οι εισακτέοι δεν το έχουν καταλάβει ακόμα τότε εγώ δεν μπορώ να κάνω κάτι.

ο ανθρωπος ειχε βαλει ολες τις ιατρικες με 19600 μορια, τι αλλο θα μπορουσε να κανει δηλαδη? πως θα μπορουσε να χασει την ιατρικη ?
τραγικο θα ηταν λεμε τωρα να βαλει
ιατρικη αθηνας
ζαμπονοκοπτικη
ιατρικη θεσσ

δεν καταλαβαινω το σκεπτικο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Και εγώ σκεφτόμουν ως εναλλακτική τα μαθηματικά αλλά δεν θέλω να γίνω καθηγητής και δεν ξέρω αν τα μαθηματικά σκέτα προσφέρουν κάτι παραπάνω/καλύτερο..

Το αν θα γινεις καθηγητης ειναι στο χερι σου, το μαθηματικο δεν ειναι σχολη που βγαζει καθηγητες, αν γινεις θα ναι δικια σου επιλογη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αποτελεσμα του εξαιρετικου επαγγελματικου προσανατολισμου στο ελληνικο σχολειο. Τι δεν καταλλλαβαινεις? :P
Δε φταίει αυτό κυρίως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
ο ανθρωπος ειχε βαλει ολες τις ιατρικες με 19600 μορια, τι αλλο θα μπορουσε να κανει δηλαδη? πως θα μπορουσε να χασει την ιατρικη ?
τραγικο θα ηταν λεμε τωρα να βαλει
ιατρικη αθηνας
ζαμπονοκοπτικη
ιατρικη θεσσ

δεν καταλαβαινω το σκεπτικο σου.


αυτο καταλαβες?εγω κατακρινω το σκεπτικο ''βαζω ολες τις υψηλοβαθμες σχολες και οτι κατσει'':whistle: .Δηλαδη σου φαινεται σωστο το ''ιατρικη-πολυτεχνειο-πληροφορικη-φυσικοθεραπεια?????Δεν το λεω για τον συγκεκριμενο μονο αλλα γενικα(δεν πιανουν ολοι με σιγουρια την 1η τους επιλογη).Τεσπα αρκετα το αναλυσαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Το αν θα γινεις καθηγητης ειναι στο χερι σου, το μαθηματικο δεν ειναι σχολη που βγαζει καθηγητες, αν γινεις θα ναι δικια σου επιλογη.

Κοίτα, η αλήθεια είναι πως δεν το έχω ψάξει πολύ ακόμα..
Περιμένω να τελειώσω με τις πανελλήνιες και μετά βλέπουμε, αν και έχω ως πρώτη επιλογή κάτι άλλο...
Αν βέβαια μπορείς να μου πείς τι μπορεί να βγείς από ένα μαθηματικό θα σου ήμουν ευγνώμων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Καπως ετσι το σκέφτομαι... Τα πρωτα 4 σίγουρα. Τα αλλα θα δείξει.

1. Ψυχολογία ΑΠΘ
2. Ψυχολογία Παντείου
3. Ψυχολογία ΕΚΠΑ
4. Ψυχολογία Ρεθύμνου
5. Εκπαιδευτικής κ κοινωνικής πολιτικής ΠΑ.ΜΑΚ
6. Δημοσιογραφιας κ ΜΜΕ ΑΠΘ
7. Φιλολογία ΑΠΘ
8. Φιλολογία ΕΚΠΑ
9. Φιλολογία Πατρών
10.Λογοθεραπεία Πατρών
11. Κινηματογράφου ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Πιστεύω ότι κατά πάσα πιθανότητα δε θα αλλάξει, εκτός και αν μου τη δώσει και δηλώσω και κάτι από 3ο πεδίο. Ελπίζω μόνο να πιάσω ΤΕΦΑΑ, η πόλη δε με απασχολεί!

ΚΩΔ ΤΜΗΜΑ
401 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
405 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
403 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
402 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)
404 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
128 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
141 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
164 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
130 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
140 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
334 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
142 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
132 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
143 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
146 ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
362 ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
169 ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
192 ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
176 ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
188 ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ & ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
126 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
149 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
348 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
173 ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
165 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
167 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
384 ΘΕΩΡΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
602 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
ισπανικη φιλολογια.
δεν νομιζω να βαλω κατι αλλο, αποφασισα να ξαναδωσω πανελληνιες επειδη μου αρεσουν τα ισπανικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Κατά 80% το μηχανογραφικό μου θα είναι κάπως έτσι:

1) Αξιωματικών αστυνομίας
2) Αστυφυλάκων
3) Οικονομικό τμήμα(οικονομικό πανεπιστήμιο Αθηνών)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penny...bio

Νεοφερμένος

Η penny...bio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Πιστεύω ότι κατά πάσα πιθανότητα δε θα αλλάξει, εκτός και αν μου τη δώσει και δηλώσω και κάτι από 3ο πεδίο. Ελπίζω μόνο να πιάσω ΤΕΦΑΑ, η πόλη δε με απασχολεί!

ΚΩΔ ΤΜΗΜΑ
401 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
405 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
403 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
402 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)
404 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
128 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
141 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
164 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
130 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
140 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
334 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
142 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
132 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
143 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
146 ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
362 ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
169 ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
192 ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
176 ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
188 ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ & ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
126 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
149 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
348 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
173 ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
165 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
167 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
384 ΘΕΩΡΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
602 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)

Ξαναέδωσες πανελλήνιες?:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
τελι λογιστικης μεσσολογγι τει πληροφορικης λαρισα και τει πληροφορικης αρτας και μπορει να ξαναδωσω μαλλον αλλα με δικο μου προσωπικο διαβασμα χωρις φροντιστηρια ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top