Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Απορω παντως πως δεν δηλωσες οικονομικο.Μονο για τις ξενες γλωσσες?

το δηλωσα ρε συ...ειχα σκοπο να το βαλω πανω απο την διοικηση αλλα μολις ειδα τις γλωσσες ξενερωσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melo7

Νεοφερμένος

Ο melo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
το δηλωσα ρε συ...ειχα σκοπο να το βαλω πανω απο την διοικηση αλλα μολις ειδα τις γλωσσες ξενερωσα!
Παντως μονο στο παμακ το εχει απο οτι ειδα αυτο με τις ξενες γλωσσες.Παμακ η απθ δηλωσες?

Απ οτι βλεπω εχει και στο παπει απλα δηλωνεις ενα απο τα 4.Δεν ειναι υποχρεωτικα ολα.Στο καποδιστριακο που μαλλον πιανω δεν εχει καθολου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Δηλαδή απο πού βρισκεις δουλεια πιστευεις εσυ;;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melo7

Νεοφερμένος

Ο melo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Δηλαδή απο πού βρισκεις δουλεια πιστευεις εσυ;;;:confused:
Απλα απο το οικονομικο εχεις περισσοτερες επιλογες.
Τη δουλεια που κανει αυτος που εχει τελειωσει διοικηση την κανει και αυτος που εχει τελειωσει οικονομικο αλλα το αντιθετο δεν συμβαινει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Το ότι είμαι σοβαρή μαθήτρια σε σένα το λέω, τι σχέση έχει με το τι είπε και σκέφτηκε αυτός? Άντε άντεε.. ότι θέμε λέμε :)
Και κανείς δεν είπε ότι το έκανε επίτηδες ρε παιδί μου, ξεκόλλα επιτέλους. ΛΑΘΟΣ είπα ότι έκανε. ΛΑΘΟΣ. (Και όχι δε το συγχωρώ.) Σταμάτα πια να το παίζεις έξυπνος



Ισχύει!! Θα δούμε βέβαια, δεν είναι τίποτα σίγουρο ακόμα :P Μακάρι όμως!
Άντε και καλή μας τύχη, γιατί τύχη θέλει απο δω και πέρα :clapup:
Θεωρώ ότι είμαι έξυπνος δεν το παίζω. Όπως εσύ θεωρείς ότι έισαι σοβαρή. Μιά ερώτηση μόνο όταν λες <ότι θέμε λέμε>, το <θέμε> είναι λάθος αντί για θέλουμε ή δημιουργησές και δική σου γλώσσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Θεωρώ ότι είμαι έξυπνος δεν το παίζω. Όπως εσύ θεωρείς ότι έισαι σοβαρή. Μιά ερώτηση μόνο όταν λες <ότι θέμε λέμε>, το <θέμε> είναι λάθος αντί για θέλουμε ή δημιουργησές και δική σου γλώσσα;

Και μόνο απο αυτό κατάλαβα για τι επίπεδα IQ μιλάμε!! Θενξ!
ειναι "θέλουμε" μάγκικο, για να στο παίξω μάγκας. :clapup:


p.s. πλάκα για το iq, προφανώς. γιατί σε έχω ικανό να θιχτείς. απλα το 'ειμαι εξυπος' και η ερωτηση σου δε συμβαδιζουν.. ενηγουεη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Και μόνο απο αυτό κατάλαβα για τι επίπεδα IQ μιλάμε!! Θενξ!
ειναι "θέλουμε" μάγκικο, για να στο παίξω μάγκας. :clapup:


p.s. πλάκα για το iq, προφανώς. γιατί σε έχω ικανό να θιχτείς. απλα το 'ειμαι εξυπος' και η ερωτηση σου δε συμβαδιζουν.. ενηγουεη
Απλά δεν το έχω ξανακούσει. Μάλλον δεν είμαι αρκετά μάγκας, πρέπει να το φροντίσω. Τι θα έλεγες να μην γράφεις αγγλικά με ελληνικούς χαρακτήρες; Με πονάει σωματικά:knife: ! Έτσι γράφουν μόνο οι καθυστερημένοι και οι αγράμματοι και από τα μόρια σου φαίνεται ότι δεν είσαι τίποτα από τα δύο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelis23

Νεοφερμένος

Ο angelis23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παντως μονο στο παμακ το εχει απο οτι ειδα αυτο με τις ξενες γλωσσες.Παμακ η απθ δηλωσες?

Απ οτι βλεπω εχει και στο παπει απλα δηλωνεις ενα απο τα 4.Δεν ειναι υποχρεωτικα ολα.Στο καποδιστριακο που μαλλον πιανω δεν εχει καθολου.
Εμενα απο ο,τι μου εχουν πει,στο ΕΚΠΑ οπου και σπουδαζω εχει αγγλικα.Βασικα για να παρω πτυχιο μου ειπαν ή πρεπει να να εχω πτυχιο ξενης γλωσσας επιπεδου προφισιενσυ η αλλιως πρεπει να δωσω αγγλικα στο τεταρτο ετος μεσα στη σχολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Απλά δεν το έχω ξανακούσει. Μάλλον δεν είμαι αρκετά μάγκας, πρέπει να το φροντίσω. Τι θα έλεγες να μην γράφεις αγγλικά με ελληνικούς χαρακτήρες; Με πονάει σωματικά:knife: ! Έτσι γράφουν μόνο οι καθυστερημένοι και οι αγράμματοι και από τα μόρια σου φαίνεται ότι δεν είσαι τίποτα από τα δύο.

σο γιου ντοντ λαηκ ιτ α?
δε συνεχιζω γιατι θα με βρισουν οι admins.
1. Ετσι γραφουν οι καθυστερημενοι/αγραμματοι; Που το ξερεις;
2. Τα μορια μου σου λενε οτι δεν ειμαι καθυστερημενη/αγραμματη; Οκ. Ευχαριστω!!!
Αλήθεια τώρα, φτάνει.. Καλή σου συνέχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Καλησπέρα και απο εμένα.Ειμαι καινουριος εδώ.Υπάρχει κανένας που ενδιαφέρεται για αστυνομία(σχολή αστυφυλάκων);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
σο γιου ντοντ λαηκ ιτ α?
δε συνεχιζω γιατι θα με βρισουν οι admins.
1. Ετσι γραφουν οι καθυστερημενοι/αγραμματοι; Που το ξερεις;
2. Τα μορια μου σου λενε οτι δεν ειμαι καθυστερημενη/αγραμματη; Οκ. Ευχαριστω!!!
Αλήθεια τώρα, φτάνει.. Καλή σου συνέχεια
Οκ, εντάξει. Δεν συνεχίζω, δικαιωμά σου να μην μιλάς Ελληνικά. Καλά αποτελέσματα.

Καλησπέρα και απο εμένα.Ειμαι καινουριος εδώ.Υπάρχει κανένας που ενδιαφέρεται για αστυνομία(σχολή αστυφυλάκων);
Εγώ φίλε αλλά μετά από στρατό. Θεωρώ ότι αν δεν μπώ σμυ-σμυν θα την πιάσω. Εχω 16765 στο 5ο, εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Οκ, εντάξει. Δεν συνεχίζω, δικαιωμά σου να μην μιλάς Ελληνικά. Καλά αποτελέσματα.


Εγώ φίλε αλλά μετά από στρατό. Θεωρώ ότι αν δεν μπώ σμυ-σμυν θα την πιάσω. Εχω 16765 στο 5ο, εσυ;
14201 στο 5ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Καλησπέρα και απο εμένα.Ειμαι καινουριος εδώ.Υπάρχει κανένας που ενδιαφέρεται για αστυνομία(σχολή αστυφυλάκων);

Μακρυα απο μας !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Μακρυα απο μας !
Μακρυά από εμάς και η ανεργία αλλά δεν σου την είπε κανείς που είσαι στο ΣΕΜΦΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,831 μηνύματα.
Μακρυα απο μας !

Ρε συ δεν είναι όλοι κακής πάστας αστυνομικοί. Είναι σαν να τσουβαλιάζουμε όλους τους γιατρούς ή τους δικηγόρους ή τους εκπαιδευτικούς για ανάρμοστη επαγγελματική συμπεριφορά ενάντια στο δημόσιο συμφέρον επειδή κάποιες μειοψηφίες το υποστηρίζουν. :) Δεν είναι ωραίο να γενικεύουμε και να προσβάλλουμε. Η δημόσια τάξη χρειάζεται για την πάταξη της εγκληματικότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Μακρυά από εμάς και η ανεργία αλλά δεν σου την είπε κανείς που είσαι στο ΣΕΜΦΕ.

σωστά.


"να βολευτεί το παιδί στην αστυνομία/στρατό και μετά θα τον βρεί τον δρόμο του..." :clapup:


υ.γ.: δεν είμαι κατά της αστυνομίας , απλά ήταν ανόητη η απάντηση σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melo7

Νεοφερμένος

Ο melo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εμενα απο ο,τι μου εχουν πει,στο ΕΚΠΑ οπου και σπουδαζω εχει αγγλικα.Βασικα για να παρω πτυχιο μου ειπαν ή πρεπει να να εχω πτυχιο ξενης γλωσσας επιπεδου προφισιενσυ η αλλιως πρεπει να δωσω αγγλικα στο τεταρτο ετος μεσα στη σχολη
Ναι δεν ξερω απλως στα μαθηματα στο site της σχολης δεν εχει κατι γι αυτο.Ευχαριστω για την ενημερωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Λοιπόν ας πω κ εγω το άκυρο μου μηχανογραφικό.
1.Νομικη ΕΚΠΑ
2.Νομικη ΑΠΘ
3.Νομικη ΔΠΘ
4.Φαρμακευτικη Πάτρας (με 17146 δεν την πιάνω με τίποτα)
5.Τουρκικων σπουδών ΕΚΠΑ
6.Σλαβικων σπουδών ΕΚΠΑ

Έχω 18.191 μόρια οπότε παω για ολα ή τίποτα...
Τουλάχιστον αν δε μπω Κομοτηνή θα περάσω μάλλον πρώτη στο Τουρκικών σπουδών..:P

θέλω να πιστεύω ότι θα περάσεις άνετα ΔΠΘ...
γιατί κι εγώ εκεί θέλω κι ελπίζω με 17.948 :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Μακρυά από εμάς και η ανεργία αλλά δεν σου την είπε κανείς που είσαι στο ΣΕΜΦΕ.

Καλύτερα άνεργος σεμφιτης παρα μπατσος λοποδητης λέει ο λαός !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top