Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

mathitis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Δεν τρελενομαι με καμια απο τις 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

an_ancient_muse

Νεοφερμένος

Η an_ancient_muse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εάν κάνει κάποιος αναίρεση μηχανογραφικού αύριο στο σχολείο ,πρέπει εκείνη την ώρα να καταθέσει εκ νέου μηχανογραφικό ή μπορεί απλώς να το ακυρώσει στο σχολείο και στη συνέχει να το οριστικοποιήσει (πάλι) από το σπίτι του ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εάν κάνει κάποιος αναίρεση μηχανογραφικού αύριο στο σχολείο ,πρέπει εκείνη την ώρα να καταθέσει εκ νέου μηχανογραφικό ή μπορεί απλώς να το ακυρώσει στο σχολείο και στη συνέχει να το οριστικοποιήσει (πάλι) από το σπίτι του ;

Νομίζω σήμερα ήταν η τελευταία μέρα που μπορείς να κάνεις αναίρεση οριστικοποίησης. Αν γίνεται αυριο, μπορείς να το επαναοριστικοποιησεις και στο σπίτι σου μετά πάντως. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

an_ancient_muse

Νεοφερμένος

Η an_ancient_muse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Νομίζω σήμερα ήταν η τελευταία μέρα που μπορείς να κάνεις αναίρεση οριστικοποίησης. Αν γίνεται αυριο, μπορείς να το επαναοριστικοποιησεις και στο σπίτι σου μετά πάντως. :)

΄Οχι,μπορείς να κάνεις αναίρεση κι αύριο;) Ευχαριστώ για την απάντηση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NicolasM

Νεοφερμένος

Ο NicolasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
1. Ιατρική Αθήνας (δεν πιάνω και δεν με νοιάζει)
2. Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
3. Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών επιστημών ΕΜΠ
4. Ιατρική Πάτρας
5. Χημικών Μηχανικών Πάτρας

Το βιολογικό δεν το έβαλα τελικά, έπειτα από άπειρο ψάξιμο. Ούτως ή άλλως, ανέκαθεν μικροσκοπική επιστήμη ήθελα, και τόσο η δεύτερη όσο και η τρίτη σχολή μού επιτρέπουν να την κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_rose

Νεοφερμένος

Η mary_rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Δεν τρελενομαι με καμια απο τις 2
Μην αλλάζεις το πλάνο σου τελευταία στιγμή...
Για να έβαλες αυτήν τη σειρά, πάει να πει οτι αυτές είναι οι προτιμήσεις σου...
Το να βάλεις κάτι "άκυρο" από αυτά που σκέφτεσαι τόσο καιρό, μπορεί να σε κάνει να μετανιώνεις μια ζωή!!
Πλεον δεν υπάρχει ΑΕΙ-ΤΕΙ που μετά το πτυχίο να σου εξασφαλίζει αποκατάσταση...
Οπότε, κοιτα αυτά που διαλέγεις να σου αρέσουν!! Είναι πολύ σημαντικό να σου αρέσει η δουλειά που επέλεξες να κάνεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Η Τρίτη τα σπάει . Χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NicolasM

Νεοφερμένος

Ο NicolasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Η Τρίτη τα σπάει . Χαχα

Τόσο καιρό που την άκουγα την απέρριπτα επειδή έχει στον τίτλο την λέξη "μαθηματικά". Ωστόσο, μόλις είδα τα μαθήματα άλλαξα γνώμη, ειδικά η κατεύθυνση του φυσικού είναι ό,τι πιο ενδιαφέρον έχω συναντήσει σε σχολή και δεν θα με πείραζε να μπω εκεί τελικά (αν και λίγο απίθανο, θα πρέπει να ανέβουν οι βάσεις στο 4ο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

an_ancient_muse

Νεοφερμένος

Η an_ancient_muse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Λοιπόν,αυτό είναι το φτωχό οριστικοποιημένο μηχανογραφικό μου.:P

1.Κοινωνιολογία Παντείου
2.ΦΠΨ Αθήνας

Ο θεός(=lemmy?) βοηθός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Ειναι πολυ καλη άμα σε ενδιαφέρει αλλα σε σχέση με το φυσικό εχει πολυ περισσότερα μαθηματικα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
εσεις πως βλεπετε ππυ εβαλα ως 3 επιλογη το τει διατροφολογιας??εχω διχαστει!!ειναι πολυ πιθανο να περασω εκει!δεν ξερω εβγαλα 16χιλιαδες για να παω στο τει?

Από τις άλλες σχολές που επέλεξες αυτή σίγουρα έχει καλύτερη επαγγελματική αποκατάσταση, για τα μόρια που λες των 16.000 μορίων Θεσσαλονίκη πχ ίσα που μπορεί να το πιάσεις γιατί η βάση είναι μεγάλη και έχει ξεπεράσει και τα 16000 μόρια..

Υπαρχει και αει
ΑΕΙ= πανεπιστήμια & ΤΕΙ αλλά εδώ δεν ξέρουμε τους νόμους τι να λέμε παρακάτω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_rose

Νεοφερμένος

Η mary_rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Λοιπόν,αυτό είναι το φτωχό οριστικοποιημένο μηχανογραφικό μου.:P

1.Κοινωνιολογία Παντείου
2.ΦΠΨ Αθήνας

Ο θεός(=lemmy?) βοηθός.
Μόνο αυτές τις 2 έβαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

an_ancient_muse

Νεοφερμένος

Η an_ancient_muse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.

mary_rose

Νεοφερμένος

Η mary_rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εχεις βγάλει πολύ περισσότερα μόρια απο την περσινη βάση της 2ης επιλογής σου??
Αν όχι, είναι λιγο επικίνδυνο που δήλωσες μόνο 2...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NicolasM

Νεοφερμένος

Ο NicolasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ειναι πολυ καλη άμα σε ενδιαφέρει αλλα σε σχέση με το φυσικό εχει πολυ περισσότερα μαθηματικα :/

Και στο φυσικό έχει μπόλικα πάντως, και επίσης δεν μου φαίνονται ξεκάρφωτα σε καμμία από τις δύο. Εγώ τώρα που τέλειωσα το σχολείο και άρχισα να διαβάζω μόνος μου κατάλαβα ότι οι μιγαδικοί, τα ολοκληρώματα και τα λοιπά έχουν κι αυτά την χρησιμότητά τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

an_ancient_muse

Νεοφερμένος

Η an_ancient_muse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εχεις βγάλει πολύ περισσότερα μόρια απο την περσινη βάση της 2ης επιλογής σου??
Αν όχι, είναι λιγο επικίνδυνο που δήλωσες μόνο 2...
Είμαι + 700 μόρια από τη περυσινή βάση της πρώτης επιλογής και -500 από την περυσινή βάση της δεύτερης επιλογής.Ναι,το ξέρω ότι δεν είναι καθόλου βέβαιο ότι θα περάσω σε κάποια από τις 2,αλλά μόνο αυτές μου άρεσαν.Εξάλλου,είμαι φοιτήτρια σε κάποιο άλλο τμήμα,οπότε και να μην περάσω ,θα συνεχίσω στη σχολή μου- η οποία μου αρέσει-,αλλά προτιμώ την κοινωνιολογία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_rose

Νεοφερμένος

Η mary_rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Είμαι + 700 μόρια από τη περυσινή βάση της πρώτης επιλογής και -500 από την περυσινή βάση της δεύτερης επιλογής.Ναι,το ξέρω ότι δεν είναι καθόλου βέβαιο ότι θα περάσω σε κάποια από τις 2,αλλά μόνο αυτές μου άρεσαν.Εξάλλου,είμαι φοιτήτρια σε κάποιο άλλο τμήμα,οπότε και να μην περάσω ,θα συνεχίσω στη σχολή μου- η οποία μου αρέσει-,αλλά προτιμώ την κοινωνιολογία :)
Οκ τότε!! Σωστή η σκέψη σου! Καλά αποτελέσματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

an_ancient_muse

Νεοφερμένος

Η an_ancient_muse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ευχαριστώ,καλά αποτελέσματα και σε σένα(εκτός και εάν είσαι όντως καθηγήτρια,οπότε πάσο:P)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_rose

Νεοφερμένος

Η mary_rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ευχαριστώ,καλά αποτελέσματα και σε σένα(εκτός και εάν είσαι όντως καθηγήτρια,οπότε πάσο:P)!
χαχα!! Είμαι όντως καθηγήτρια και μεταπτυχιακή φοιτήτρια ταυτόχρονα!!
Τελείωσα το Μαθηματικό πριν 2,5 χρόνια!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top