Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

a.tsikaderis

Νεοφερμένος

Ο a.tsikaderis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
λέτε να τα καταφέρω...?? :P

Προφανως κανω πλακα:P Παιρνας ανετα ιατρικη σε μια απο τις 2 πρωτες επιλογες σου. Απλα περα απο τις ιατρικες τις αλλες γιατι τις δηλωσες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
1)Διοικητικης επιστημης και τεχνολογιας ΟΠΑ
2)Οικονομικων Επιστημων ΟΠΑ
3)Οικονομικων Επιστημων Πα.Πει
4)Οικονομικων Επιστημων ΕΚΠΑ
5)Ναυτιλιακων Σπουδων Πα.Πει
6)Περιφεριακης και οικονομικης αναπτυξης Παντειου
7)Οργανωση και δοικηση επιχειρησεων Παν.Αιγαιου(Χιος)
Οπου πετυχω μεχρι το 4 που λογικα και πρωτα ο θεος αυτο θα γινει θα μαι ευχαριστημενος απο κει και περα....και του χρονου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
να κάνω μια ερώτηση... Εγώ δήλωσα κοντά στο σπίτι μου, τμήματα ΑΕΙ τα οποία με ενδιαφέρουν. Δεν έχουμε κάποιο ΤΕΙ κοντά μου με αποτέλεσμα δήλωσα μερικά ΤΕΙ στο τέλος του μηχανογραφικού.
Όμως δεν τα μελέτησα τα ΤΕΙ και πολύ, τα έβαλα σαν εναλλακτική λύση...
Eίμαι 50-50 σε ένα από τα τμήματα ΑΕΙ που έχω δηλώσει και εάν δεν περάσω σε αυτα, σίγουρα περνώ σε ένα από αυτά τα ΤΕΙ.
σκέπτομαι την δευτέρα πρωί πρωί να πάω να ζητήσω αλλαγή στο μηχανογραφικό, διότι φέτος μας επιτρέπουν.
Ποιο από τα ΤΕΙ θα βάζατε μπροστά από άποψη προτίμησης, σύμφωνα με τα παρακάτω? Η σειρά που τα δίνω είναι η σειρά που τα δήλωσα, γιαυτό θέλω να κάνω διόρθωση... Σκέπτομαι να σπρώξω προς τα επάνω το Μηχανολόγων μηχανικών στο Ηράκλειο και Τεχνολόγων Γεωπόνων στην Θεσσαλονίκη.
[FONT=&quot] Μηχανικών φυσικών πόρων και περιβάλλοντος ΤΕΙ ΧΑΝΙΑ[/FONT]
[FONT=&quot] Τεχνολόγων Γεωπόνων (και κατευθύνσεις) Ηράκλειο ΤΕΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟ[/FONT]
[FONT=&quot] Τεχνολόγων Γεωπόνων Θεσσαλονίκη[/FONT]
[FONT=&quot] Τεχνολογίας Τροφίμων ΤΕΙ Καρδίτσα[/FONT]
[FONT=&quot] Ηλεκτρολόγων μηχανικών Ηράκλειο[/FONT]
[FONT=&quot] Μηχανολόγων Μηχανικών και κατευθύνσεις ΤΕΙ Ηράκλειο[/FONT]
[FONT=&quot] Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΧΑΝΙΑ τει[/FONT]
[FONT=&quot] Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕΙ Θεσσαλονίκη.[/FONT]
Μηχανικών πληροφορικής (και κατευθύνσεις) Ηράκλειο
Δασοπονίας και διαχείρισης φυσικού περιβάλλοντος (ΔΡΑΜΑ και Άρτα)

αυτό που με φοβίζει είναι, ότι το [FONT=&quot]Μηχανικών φυσικών πόρων και περιβάλλοντος ΤΕΙ ΧΑΝΙΑ, αν και αρχικά νόμιζα ότι σχετίζετα[/FONT]ι[FONT=&quot] με περιβαλλοντικ[/FONT]ά[FONT=&quot], μόλυνση, κτλ... Διάβασα πληροφορίες τμήματος ότι σχετίζετα[/FONT]ι[FONT=&quot] περισσότερ[/FONT]ο[FONT=&quot] με ποτιστικές κατασκευές (??)... κάτι που δεν με απασχολε[/FONT]ί[FONT=&quot].[/FONT]

(της πρώτες μου επιλογές δεν της μαρτυρώ)... είναι τα τμήματα ΑΕΙ που εγώ θέλω να περάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosss95

Νεοφερμένος

Ο manosss95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
1) Ψυχολογια Παντειου
2) Ψυχολογια ΕΚΠΑ
3) Εργοθεραπεια Αθηνας
4) Ψυχολογια Κρητης
5) Ιατρικων Εργαστηριων Αθηνας

με 17490 στο 1ο πεδιο και 16368 στο 3ο πεδιο που με κοβεται????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
να κάνω μια ερώτηση... Εγώ δήλωσα κοντά στο σπίτι μου, τμήματα ΑΕΙ τα οποία με ενδιαφέρουν. Δεν έχουμε κάποιο ΤΕΙ κοντά μου με αποτέλεσμα δήλωσα μερικά ΤΕΙ στο τέλος του μηχανογραφικού.
Όμως δεν τα μελέτησα τα ΤΕΙ και πολύ, τα έβαλα σαν εναλλακτική λύση...
Eίμαι 50-50 σε ένα από τα τμήματα ΑΕΙ που έχω δηλώσει και εάν δεν περάσω σε αυτα, σίγουρα περνώ σε ένα από αυτά τα ΤΕΙ.
σκέπτομαι την δευτέρα πρωί πρωί να πάω να ζητήσω αλλαγή στο μηχανογραφικό, διότι φέτος μας επιτρέπουν.
Ποιο από τα ΤΕΙ θα βάζατε μπροστά από άποψη προτίμησης, σύμφωνα με τα παρακάτω? Η σειρά που τα δίνω είναι η σειρά που τα δήλωσα, γιαυτό θέλω να κάνω διόρθωση... Σκέπτομαι να σπρώξω προς τα επάνω το Μηχανολόγων μηχανικών στο Ηράκλειο και Τεχνολόγων Γεωπόνων στην Θεσσαλονίκη.
[FONT=&quot] Μηχανικών φυσικών πόρων και περιβάλλοντος ΤΕΙ ΧΑΝΙΑ[/FONT]
[FONT=&quot] Τεχνολόγων Γεωπόνων (και κατευθύνσεις) Ηράκλειο ΤΕΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟ[/FONT]
[FONT=&quot] Τεχνολόγων Γεωπόνων Θεσσαλονίκη[/FONT]
[FONT=&quot] Τεχνολογίας Τροφίμων ΤΕΙ Καρδίτσα[/FONT]
[FONT=&quot] Ηλεκτρολόγων μηχανικών Ηράκλειο[/FONT]
[FONT=&quot] Μηχανολόγων Μηχανικών και κατευθύνσεις ΤΕΙ Ηράκλειο[/FONT]
[FONT=&quot] Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΧΑΝΙΑ τει[/FONT]
[FONT=&quot] Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕΙ Θεσσαλονίκη.[/FONT]
Μηχανικών πληροφορικής (και κατευθύνσεις) Ηράκλειο
Δασοπονίας και διαχείρισης φυσικού περιβάλλοντος (ΔΡΑΜΑ και Άρτα)

αυτό που με φοβίζει είναι, ότι το [FONT=&quot]Μηχανικών φυσικών πόρων και περιβάλλοντος ΤΕΙ ΧΑΝΙΑ, αν και αρχικά νόμιζα ότι σχετίζετα[/FONT]ι[FONT=&quot] με περιβαλλοντικ[/FONT]ά[FONT=&quot], μόλυνση, κτλ... Διάβασα πληροφορίες τμήματος ότι σχετίζετα[/FONT]ι[FONT=&quot] περισσότερ[/FONT]ο[FONT=&quot] με ποτιστικές κατασκευές (??)... κάτι που δεν με απασχολε[/FONT]ί[FONT=&quot].[/FONT]

(της πρώτες μου επιλογές δεν της μαρτυρώ)... είναι τα τμήματα ΑΕΙ που εγώ θέλω να περάσω.

Απο κρητη εισαι;θα σημφωνησω οτι καλητερα να αλλαξεις την σειρα και να βαλεις ποιο επανω τους μηχανολογους τε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
γράφω παραπάνω ότι δεν είμαι από Κρήτη, απλά εάν δεν περάσω σε ένα από τα τμήματα που έχω δηλώσει πρώτα, τα οποία είναι δίπλα στο σπίτι μου. Θα δηλώσω εκεί.

[FONT=&quot]εκεί περνώ 100%, εδω που είμαι είναι το θέμα... [/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
γράφω παραπάνω ότι δεν είμαι από Κρήτη, απλά εάν δεν περάσω σε ένα από τα τμήματα που έχω δηλώσει πρώτα, τα οποία είναι δίπλα στο σπίτι μου. Θα δηλώσω εκεί.

[FONT=&quot]εκεί περνώ 100%, εδω που είμαι είναι το θέμα... [/FONT]

και απο που εισαι γιατι δεν βαζεις και αλλα τμηματα μηχανολογιας που απο οτι καταλαβα σε αρεση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
βασικά κι εγώ αυτό έχω ακούσει. παρ' όλο που αναβαθμίστηκε φέτος, είναι ανοργάνωτα τα πράγματα στο ΕΚΠΑ. Κι εγώ εύχομαι να πιάσω του Παντείου, αν όχι Νομική Θράκης.
Ενώ έχεις ακούσει πως στην Πάντειο είναι όλα οργανωμένα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
1) Ψυχολογια Παντειου
2) Ψυχολογια ΕΚΠΑ
3) Εργοθεραπεια Αθηνας
4) Ψυχολογια Κρητης
5) Ιατρικων Εργαστηριων Αθηνας

με 17490 στο 1ο πεδιο και 16368 στο 3ο πεδιο που με κοβεται????????

Στην τρίτη! Άντε εξασφάλισες και επαγγελματική αποκατάσταση! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini95

Νεοφερμένος

Η fotini95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
1)Στατιστικης & αναλογιστικων χρηματοοικονομικων μαθηματικων Αιγαιου (Σαμος)
2)Μηχανικων πληροφοριακων & επικοινωνιακων συστηματων (Σαμος)
3)Μαθηματικων (Θεσσαλονικη,Ιωαννινα, Αιγαιο, Κρητης)
4)Οικονομικων επιστημων (Θεσσαλονικη,Ιωαννινα, Βολος,Κομοτηνη, Κρητη)
5)Διοικησης επιχειρησεων Χιος
6)Ναυτιλιας & επιχειρηματικων υπηρεσιων Χίος
7)...πολλα ΤΕΙ
Εχω 10684 2ο & 12045 στο 5ο και ανηκω στην κατηγορια των τριτεκνων!
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Ενώ έχεις ακούσει πως στην Πάντειο είναι όλα οργανωμένα;:P

ούτε καν! βασικά σε όσους λέω ότι σκέφτομαι για Ψυχολογία, οι μεν εχθρεύονται την Πάντειο για ανεξήγητους λόγους και δείχνουν προτίμηση στο ΕΚΠΑ... γιατί "απλούστατα είναι Καποδιστριακό!" κι οι δε εχθρεύονται το ΕΚΠΑ επειδή λένε ότι η Ψυχολογία εκεί ήταν κατεύθυνση του ΦΠΨ. Μάλιστα είχε έρθει και μια τύπισσα από τον ΣΕΠ στο σχολείο και μας είπε να προτιμήσουμε της Παντείου γιατί μόνο αυτή δίνει άδεια για να γίνεις Ψυχολόγος ενώ από το ΕΚΠΑ πρέπει να κάνεις κάτι μετατροπές μετά και γραφειοκρατικά :/: :/: :confused:
Βγάλε άκρη... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noramiden

Νεοφερμένος

Η noramiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εγώ έβαλα πρώτα φαρμακευτική πάτρας και μετά οδοντιατρική αθήνας επειδή μένω πάτρα . λέτε να έκανα βλακεία?ποιά είναι γνώμη σας για την οδοντιατρική σε σχέση με την φαρμακευτική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγώ έβαλα πρώτα φαρμακευτική πάτρας και μετά οδοντιατρική αθήνας επειδή μένω πάτρα . λέτε να έκανα βλακεία?ποιά είναι γνώμη σας για την οδοντιατρική σε σχέση με την φαρμακευτική?

H γνωμη μας ειναι οτι ειναι δυο διαφορετικες επιστημες. Σε γενικες γραμμες οι αποφοιτοι οδοντιατρικης γινονται οδοντιατροι ενω οι αντιστοιχοι της φαρμακευτικης φαρμακοποιοι. Φυσικα υπαρχουν και αλλες διεξοδοι και απο τις 2 σχολες. Βεβαια αν ενδιαφερεσαι για ερευνα, ακαδημαικη καριερα κτλ ή αν θες να βρεις δουλεια στον ιδωτικο τομεα πχ σε μια μεγαλη εταιρια ειναι καλυτερο να σπουδασεις φαρμακευτικη. Απο την αλλη η οδοντιατρικη ειναι -σχετικα- κοντα με την ιατρικη. Αν σου αρεσει να εχεις ιατρειο, να θεραπευεις ασθενεις κτλ σου συστεινω ανεπιφυλαχτα την οδοντιατρικη. Παντως και τα 2 επαγγελματα ειναι πολυ κορεσμενα ειδικα αυτο του οδοντιατρου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris66

Νεοφερμένος

Ο Dimitris66 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγώ έβαλα πρώτα φαρμακευτική πάτρας και μετά οδοντιατρική αθήνας επειδή μένω πάτρα . λέτε να έκανα βλακεία?ποιά είναι γνώμη σας για την οδοντιατρική σε σχέση με την φαρμακευτική?

Ποσά μόρια,αν επιτρέπεται ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεμέδιος

Νεοφερμένος

Η Ρεμέδιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
με 17.704 το μηχανογραφικο εφυγε καπως ετσι:
1.ψυχολογια απθ
2.ψυχολογια παντειου
3.ψυχολογια εκπα
4.ψυχολογια ρεθυμνου
5.αγγλικη γλωσσα και φιλολογια αθηνα (με αγγλικα 21654)
6. επικοινωνιας και μμε εκπα
7.επικοινωνιας μεσων και πολιτισμου παντειου
8.παιδαγωγικο απθ

καλα αποτελεσματα να εχουμε! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noramiden

Νεοφερμένος

Η noramiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.

mathitis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
1)ΔΕΣ Παντειου
2)Δημοσιογραφια και ΜΜΕ (ΑΠΘ)
3)Επικοινωνιας και ΜΜΕ (ΕΚΠΑ)

Πιανω την 1η ;):P
τι βγαινεις απο την δεσ παντειου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
τι βγαινεις απο την δεσ παντειου?

Από το τμήμα αυτό, το οποίο από φέτος μετονομάζεται σε Δ.Ε.Π.Σ., ας πούμε πως βγαίνεις διεθνολόγος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Από το τμήμα αυτό, το οποίο από φέτος μετονομάζεται σε Δ.Ε.Π.Σ., ας πούμε πως βγαίνεις διεθνολόγος.

ναι δηλαδη?που δουλευεις?βρισκεις δουλεια ή απλα σπουδάζεις για προσωπική αγωγή της ψυχής σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top