Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
ναι απλώς έχουν περισσότερα μόρια από τα άλλα:P οπότε ποιο το νόημα να τα έχεις στην 4η θέση όταν παιρνάς σε κάποιο πιο πάνω?
Oι βασεις καθοριζονται απο τους μαθητες....Ειναι μεγαλο λαθος να κοιτας τις περσινες βασεις οταν κανεις μηχανογραφικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Oι βασεις καθοριζονται απο τους μαθητες....Ειναι μεγαλο λαθος να κοιτας τις περσινες βασεις οταν κανεις μηχανογραφικο
που κολλάει το ένα με το άλλο?
ξέρετε να διαβάζετε ή διαβάζετε ότι θέλετε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
που κολλάει το ένα με το άλλο?
ξέρετε να διαβάζετε ή διαβάζετε ότι θέλετε?:P

Mαλλον δεν καταλαβες ουτε εσυ τι ειπες....Πως γινεται να ξερεις οτι περνας σε ενα απο τα πιο πανω...??Οι βασεις καθοριζονται απο τους μαθητες....Αμα ολοι βαλουν τη σχολη που θες ας εισαι και πιο πανω θα ανεβει και δε θα την πιασεις....
Αμα θες κανε μηχανογραφικο με μια σχολη εσυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grotesque

Νεοφερμένος

Ο Grotesque αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Και το δικό μου...
Βιολογία ( Αθήνα , Πάτρα)
Φαμακευτική ( Αθήνα , Πάτρα)
Χημικών Μηχανικών ( Αθήνα , Πάτρα)
Λoγοθεραπέια Πάτρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Παιδιά, καταθέσατε τα μηχανογραφικά σας; Εγώ από βδομάδα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Παιδιά, καταθέσατε τα μηχανογραφικά σας; Εγώ από βδομάδα... :)

Και γω.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
ναι απλώς έχουν περισσότερα μόρια από τα άλλα:P οπότε ποιο το νόημα να τα έχεις στην 4η θέση όταν παιρνάς σε κάποιο πιο πάνω?

Απλά σου αρέσουν με αυτή τη σειρά! :)

Εγώ είχα πρώτη τη σχολή μου και μετά άλλες 55 με περισσότερα μόρια πχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikecmd6

Νεοφερμένος

Ο Mikecmd6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
το δικο μου :
1)κτηνιατιρκη θεσσ/νικης
2)κτηνιατρικη καρδιτσας
3)ημμυ πατρας
4)πμ πατρας
5)μμ πατρας
6)χμ πατρας
7)βιολογια πατρας
8 )φυσικοθεραπεια πατρας
9)οινολογια αθηνας
10)τεχνολογιας τροφιμων καλαματα
Θελω να μου πειτε τις αποψεις σας σχετικα με 4),5). πρωτα πμ ή μμ? προκαταβολικα στην απαντηση κανε οτι σου αρεσει σας λεω οτι και οι 2 σχολες μου αρεσουν αξισου . Σας ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
το δικο μου :
1)κτηνιατιρκη θεσσ/νικης
2)κτηνιατρικη καρδιτσας
3)ημμυ πατρας
4)πμ πατρας
5)μμ πατρας
6)χμ πατρας
7)βιολογια πατρας
8 )φυσικοθεραπεια πατρας
9)οινολογια αθηνας
10)τεχνολογιας τροφιμων καλαματα
Θελω να μου πειτε τις αποψεις σας σχετικα με 4),5). πρωτα πμ ή μμ? προκαταβολικα στην απαντηση κανε οτι σου αρεσει σας λεω οτι και οι 2 σχολες μου αρεσουν αξισου . Σας ευχαριστω πολυ

Μηχανολογων. Βεβαια επειδη στην Πατρα το τμημα ειναι Μηχανολογων και Αεροναυπηγων, ριξε μια ματια μηπως ειναι πολυ εξειδικευμενη σχολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Mαλλον δεν καταλαβες ουτε εσυ τι ειπες....Πως γινεται να ξερεις οτι περνας σε ενα απο τα πιο πανω...??Οι βασεις καθοριζονται απο τους μαθητες....Αμα ολοι βαλουν τη σχολη που θες ας εισαι και πιο πανω θα ανεβει και δε θα την πιασεις....
Αμα θες κανε μηχανογραφικο με μια σχολη εσυ...
εντάξει οι πολιτικοί μηχανικοί θα είναι πιο ψηλά από το ΗΜΜΥ ΕΜΠ, μιας και έχουν και αρκετή ζήτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Μηχανολογων. Βεβαια επειδη στην Πατρα το τμημα ειναι Μηχανολογων και Αεροναυπηγων, ριξε μια ματια μηπως ειναι πολυ εξειδικευμενη σχολη.

Δεν ειναι εξειδικευμενη....Επιλεγεις κατευθυνση στο 3ο ή 4ο ετος νομιζω, αεροναυπηγος ή μηχανολογος....
Για αεροναυπηγους δεχονται μεχρι 25 ατομα αλλα σχεδον κανεις δε παει....Αμα διαλεξεις κατευθυνση μηχανολογου βγαινεις με πτυχιο μηχανολογου μηχανικου ισοδυναμο με το πτυχιο απο ολες τις αλλες σχολες μηχανολογων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Δεν ειναι εξειδικευμενη....Επιλεγεις κατευθυνση στο 3ο ή 4ο ετος νομιζω, αεροναυπηγος ή μηχανολογος....
Για αεροναυπηγους δεχονται μεχρι 25 ατομα αλλα σχεδον κανεις δε παει....Αμα διαλεξεις κατευθυνση μηχανολογου βγαινεις με πτυχιο μηχανολογου μηχανικου ισοδυναμο με το πτυχιο απο ολες τις αλλες σχολες μηχανολογων

Απ οτι ειδα η κατευθυνση μηχανολογου ειναι μια μιξη των κατασκευαστων, ενεργειακων και παραγωγης του ΕΜΠ. Ενδιαφερουσα σχολη παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Απ οτι ειδα η κατευθυνση μηχανολογου ειναι μια μιξη των κατασκευαστων, ενεργειακων και παραγωγης του ΕΜΠ. Ενδιαφερουσα σχολη παντως

Eννοειται πως αξιζει....Για μενα και η κατευθυνση αεροναυπηγου ειναι πολυ ενδιαφερουσα και απο οτι εχω ακουσει με μεγαλη απορροφηση κυριως στο εξωτερικο...Εχω φιλο που τελειωσε στην Πατρα και τωρα ειναι Αμερικη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
1) 347 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Ο.Π.Α ΠΑΝ Αθήνα
2) 309 Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ ΠΑΝ Αθήνα
3) 315 Οικονομικής Επιστήμης ΠΑΝ Πειραιάς
4) 243 Μαθηματικών ΠΑΝ Αθήνα
5) 559 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕΙ Πειραιάς
6) 318 Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης ΠΑΝ Πειραιάς
7) 412 Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκόπειου ΠΑΝ Αθήνα
8 ) 339 Πληροφορικής ΠΑΝ Πειραιάς


:hmm::hmm::hmm:
δεν ξερω
τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
1) 347 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Ο.Π.Α ΠΑΝ Αθήνα
2) 309 Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ ΠΑΝ Αθήνα
3) 315 Οικονομικής Επιστήμης ΠΑΝ Πειραιάς
4) 243 Μαθηματικών ΠΑΝ Αθήνα
5) 559 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕΙ Πειραιάς
6) 318 Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης ΠΑΝ Πειραιάς
7) 412 Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκόπειου ΠΑΝ Αθήνα
8 ) 339 Πληροφορικής ΠΑΝ Πειραιάς


:hmm::hmm::hmm:
δεν ξερω
τι λετε?

Aμα θες μονο Αθηνα μια χαρα ειναι το μηχανογραφικο....Αντε, καλη επιτυχια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
ευχαριστω
απο την αποψη της πιο καλης σχολης ειναι καλα?
τις καλυτερες τις εχω πρωτες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
ευχαριστω
απο την αποψη της πιο καλης σχολης ειναι καλα?
τις καλυτερες τις εχω πρωτες?

Tι να σου πω...Εξαρταται τι σε ενδιαφερει...Το "καλη" σχολη ειναι υποκειμενικο...
Παντως αμα ενδιαφερομουνα για οικονομικα και εγω ετσι θα τις δηλωνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
οικονομικα με ενδιαφερουν
πανω κανω απο ολες αυτες το ιδιο βγαινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giwrgossp

Νεοφερμένος

Ο giwrgossp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Απο τις Οικονομικης Επιστημης-οικονομικων επιστημων ναι ακριβως το ιδιο. Απο το λοχρη οχι , διοτι δεν σπουδαζεις το ιδιο πραγμα. Οικονομολογος βγαινεις απο ολες αυτες που εχεις δηλωσει του 5ου πεδιου. Αλλα αλλαζει σημαντικα το ΤΙ σπουδαζεις . Με την ιδια λογικη και στο πολυτεχνειο , ολοι μηχανικοι βγαινουν. Για να κανεις αυτην την ερωτηση φανταζομαι δεν εχεις καταλαβει την διαφορα λοχρη-οικονομικου οποτε ψαχτο λιγο για να μην την πατησεις μετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
απλα δεν το πιανω με τιποτα το λοχρη
η αληθεια ειναι οτι τα αλλα τα εχω κοιταξει πολυ περισσοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top