Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
1) 347 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Ο.Π.Α ΠΑΝ Αθήνα
2) 309 Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ ΠΑΝ Αθήνα
3) 315 Οικονομικής Επιστήμης ΠΑΝ Πειραιάς
4) 243 Μαθηματικών ΠΑΝ Αθήνα
5) 559 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕΙ Πειραιάς
6) 318 Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης ΠΑΝ Πειραιάς
7) 412 Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκόπειου ΠΑΝ Αθήνα
8 ) 339 Πληροφορικής ΠΑΝ Πειραιάς


:hmm::hmm::hmm:
δεν ξερω
τι λετε?

Εγώ θα έλεγα να αντιστρέψεις την 7η με την 8η
Και γιατί όχι πληροφορική οπα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Innocent

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
1. Φιλολογία Θεσσαλονίκης
2. Θεάτρου Θεσσαλονίκης
:D

Εεε πειράζει να βάλω μόνο αυτά τα δύο στο μηχανογραφικό? Φιλολογία θέλω και την πιάνω 1000%, αφού έχω 19289 μόρια και η βάση πέρυσι ήταν 17745. Και το αμέσως επόμενο που θέλω είναι το τμήμα Θεάτρου που είχε βάση 14735. Αυτά τα δύο θέλω και μόνο Θεσσαλονίκη.. Πειράζει να βάλω μόνο δύο επιλογές? :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρανιααα

Νεοφερμένος

Η Ρανιααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
1. Φιλολογία Θεσσαλονίκης
2. Θεάτρου Θεσσαλονίκης
:D

Εεε πειράζει να βάλω μόνο αυτά τα δύο στο μηχανογραφικό? Φιλολογία θέλω και την πιάνω 1000%, αφού έχω 19289 μόρια και η βάση πέρυσι ήταν 17745. Και το αμέσως επόμενο που θέλω είναι το τμήμα Θεάτρου που είχε βάση 14735. Αυτά τα δύο θέλω και μόνο Θεσσαλονίκη.. Πειράζει να βάλω μόνο δύο επιλογές? :loltooth:

Πολλά συγχαρητήρια για τα τα μόρια σου!!:) Γιατί να πειράζει; αφού την πιάνεις στα σίγουρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Μια χαρά ρε.Σίγουρα περνάς στην 1η επιλογή σου!Καλή φοιτητική ζωή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Για να κανω μηχανογραφικο σε πoιο σαιτ μπαινω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
1. Φιλολογία Θεσσαλονίκης
2. Θεάτρου Θεσσαλονίκης
:D

Εεε πειράζει να βάλω μόνο αυτά τα δύο στο μηχανογραφικό? Φιλολογία θέλω και την πιάνω 1000%, αφού έχω 19289 μόρια και η βάση πέρυσι ήταν 17745. Και το αμέσως επόμενο που θέλω είναι το τμήμα Θεάτρου που είχε βάση 14735. Αυτά τα δύο θέλω και μόνο Θεσσαλονίκη.. Πειράζει να βάλω μόνο δύο επιλογές? :loltooth:

Στη θέση σου 3η επιλογή θα έβαζα ιερατικών σπουδών :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
1) 347 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Ο.Π.Α ΠΑΝ Αθήνα
2) 309 Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ ΠΑΝ Αθήνα
3) 315 Οικονομικής Επιστήμης ΠΑΝ Πειραιάς
4) 243 Μαθηματικών ΠΑΝ Αθήνα
5) 559 Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΤΕΙ Πειραιάς
6) 318 Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης ΠΑΝ Πειραιάς
7) 412 Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκόπειου ΠΑΝ Αθήνα
8 ) 339 Πληροφορικής ΠΑΝ Πειραιάς


:hmm::hmm::hmm:
δεν ξερω
τι λετε?

πιστευω διαπραττεις ΕΓΚΛΗΜΑ με τετοιο μηχανογραφικο.δε γινεται να βαζεις οικονομικα στο εκπα πανω απο οικονομικα στο παπει και να μη βαζεις οικονομικα ασοε.προτεινω
1)ΧΡΗΜΑΤ&ΛΟΓΙΣΤ. ΟΠΑ
2)ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΠΑ
3)ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΑΠΕΙ
4)ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΟΠΑ
5)ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΑΠΕΙ
6)ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΠΑ
7)ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΚΠΑ
φιλικα παντα.καθαρα υποκειμενικα

1. Φιλολογία Θεσσαλονίκης
2. Θεάτρου Θεσσαλονίκης
:D

Εεε πειράζει να βάλω μόνο αυτά τα δύο στο μηχανογραφικό? Φιλολογία θέλω και την πιάνω 1000%, αφού έχω 19289 μόρια και η βάση πέρυσι ήταν 17745. Και το αμέσως επόμενο που θέλω είναι το τμήμα Θεάτρου που είχε βάση 14735. Αυτά τα δύο θέλω και μόνο Θεσσαλονίκη.. Πειράζει να βάλω μόνο δύο επιλογές? :loltooth:

να και καποιος που πιανει νομικη και ιατρικη και δεν τα δηλωνει.συγχαρητηρια για την βαθμολογια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Innocent

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ευχαριστώ παιδιά!! :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Λοιπον:

Mαθηματικο Αθηνας
Μαθηματικο Πατρας
Μαθηματικο Κρητης
Εφαρμοσμενα Μαθηματικα Κρητης
Μαθημετικο Γιαννενα
Γεωλογια Αθηνα
Γεωλογια Πατρας
Φυσικο Πατρας
Φυσικο Κρητης
Νοσηλευτικη Αθηνα
Νοσηλευτικη Σπαρτη
Νοσηλευτικη ΤΕΙ Αθηνα
Νοσηλευτκη ΤΕΙ Πατρα

Κατα πασα πιθανοτητα ειναι ή Πάτρα ή Κρητη!!
Καλη φοιτητικη ζωη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Λοιπον:
Mαθηματικο Αθηνας
Μαθηματικο Πατρας
Μαθηματικο Κρητης
Εφαρμοσμενα Μαθηματικα Κρητης
Μαθημετικο Γιαννενα
Γεωλογια Αθηνα
Γεωλογια Πατρας
Φυσικο Πατρας
Φυσικο Κρητης
Νοσηλευτικη Αθηνα
Νοσηλευτικη Σπαρτη
Νοσηλευτικη ΤΕΙ Αθηνα
Νοσηλευτκη ΤΕΙ Πατρα
Κατα πασα πιθανοτητα ειναι ή Πάτρα ή Κρητη!!
Καλη φοιτητικη ζωη!

ΣΕΜΦΕ δε σ' ενδιαφέρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Θα ηθελα για αρχη ενα ''καθαρο΄΄ Μαθηματικο .Γι αυτο και εχω βαλει πρωτα αυτα..Τωρα για το τμημα του ΕΜΠ δεν ξερω ειχα καποιες αμφιβολιες και επιφυλαξεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Θα ηθελα για αρχη ενα ''καθαρο΄΄ Μαθηματικο .Γι αυτο και εχω βαλει πρωτα αυτα..Τωρα για το τμημα του ΕΜΠ δεν ξερω ειχα καποιες αμφιβολιες και επιφυλαξεις

Εγώ θα προτιμούσα πάντως ΣΕΜΦΕ. Αν το πας για καθηγήτρια χίλιες φορές ΣΕΜΦΕ. Στην αρχή κάνεις και μαθηματικά και φυσική, και μετά διαλέγεις κλάδο. Πχ μπορείς να τελειώσεις σεμφε με κατεύθυνση μαθηματικό, και να βγεις μαθηματικός. Θα έχεις όμως και γνώσεις φυσικής και αν ψαχτείς περισσότερο (ή κάνεις και ένα μεταπτυχιακό στο φυσικό) θα μπορείς να διδάσκεις και τα 2 μαθήματα. (Για φροντιστήρια και ιδιαίτερα μιλάω) Θα προτιμήσουν έναν καθηγητή στα ιδιαίτερα που μπορεί να αναλάβει 2 μαθήματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Λοιπον:

Mαθηματικο Αθηνας
Μαθηματικο Πατρας
Μαθηματικο Κρητης
Εφαρμοσμενα Μαθηματικα Κρητης
Μαθημετικο Γιαννενα
Γεωλογια Αθηνα
Γεωλογια Πατρας
Φυσικο Πατρας
Φυσικο Κρητης
Νοσηλευτικη Αθηνα
Νοσηλευτικη Σπαρτη
Νοσηλευτικη ΤΕΙ Αθηνα
Νοσηλευτκη ΤΕΙ Πατρα

Κατα πασα πιθανοτητα ειναι ή Πάτρα ή Κρητη!!
Καλη φοιτητικη ζωη!
Κτηνιατρική δεν ήθελες εδώ και 2 χρόνια;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
μπορειτε με απλα λογια να μου εξηγησες τι βγαινεις απο το ΛΟ/ΧΡΗ?
και κατα ποσο διαφορετικο ειναι απο τον οικονομολογο?
η δουλεια του οικονομολογου εχει μελλον η ειναι καλυτερος ο λογιστης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCOOLIGAN

Νεοφερμένος

Ο SCOOLIGAN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
το δικο μου :
1)κτηνιατιρκη θεσσ/νικης
2)κτηνιατρικη καρδιτσας
3)ημμυ πατρας
4)πμ πατρας
5)μμ πατρας
6)χμ πατρας
7)βιολογια πατρας
8 )φυσικοθεραπεια πατρας
9)οινολογια αθηνας
10)τεχνολογιας τροφιμων καλαματα
Θελω να μου πειτε τις αποψεις σας σχετικα με 4),5). πρωτα πμ ή μμ? προκαταβολικα στην απαντηση κανε οτι σου αρεσει σας λεω οτι και οι 2 σχολες μου αρεσουν αξισου . Σας ευχαριστω πολυ
Θα φας καλά κτηνιατρική να το ξέρεις :whistle:. Από τις πολύ δύσκολες σχολές με πολλά μαθήματα+εργαστήρια και στο τέλος μαθήματα εφ όλης της ύλης σε επανάληψη όλων των προηγούμενων ετών.

εντάξει οι πολιτικοί μηχανικοί θα είναι πιο ψηλά από το ΗΜΜΥ ΕΜΠ, μιας και έχουν και αρκετή ζήτηση
Δεν το ξέρεις αυτό,μην προδικάζεις πώς θα πάνε οι βάσεις. Το 2010 μάλιστα(τότε πρέπει να 'ταν) μας πέρασαν οι πολιτικοί. Για 5μόρια βέβαια αλλά και πάλι είχαν μεγαλύτερη βάση.Και μπορεί άνετα να ξαναγίνει αυτό γιατί ήμμυ μπαίνουν 250 το έτος ενώ πολιτικοί μόνο 110!! Επίσης οι πολιτικοί στο ΕΜΠ διακρίθηκαν φέτος και βγήκαν 25οι παγκοσμίως κάτι που ίσως μετρήσει και στο να την προτιμήσουν περισσότεροι.Σίγουρα πάντως δε δηλώνεις μηχανογραφικό με βάση τις βάσεις του προηγούμενου έτους.Ξέρω παράδειγμα παιδιού που έβγαλε 14.500 μόρια και δήλωσε πολιτικούς ΕΜΠ, ακραίο παράδειγμα βέβαια, αλλά σου λέει γιατί όχι, κι αν πέσουν? Κι αυτό νομίζω είναι το σωστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_godiva

Νεοφερμένος

Η lady_godiva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Υπάρχει πιθανότητα εαν έχει οριστικοποιηθεί το μηχανογραφικό να μπορεί να αλλάξει εαν παει κάποιος στο σχολείο ή αυτη η δυνατότητα υπάρχει μόνο για όσους το συμπλήρωσαν στο σχολείο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υπάρχει πιθανότητα εαν έχει οριστικοποιηθεί το μηχανογραφικό να μπορεί να αλλάξει εαν παει κάποιος στο σχολείο ή αυτη η δυνατότητα υπάρχει μόνο για όσους το συμπλήρωσαν στο σχολείο?

Μου φαίνεται πως από την στιγμή που το οριστικοποιείς είναι τελειωμένη ιστορία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_godiva

Νεοφερμένος

Η lady_godiva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ok thanks :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top