Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.

θελω να πετυχω

Νεοφερμένος

Ο θελω να πετυχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
παιδες εχω γραψει 12006 μορια (τεχνολογικη) και θελω να παω ΣΜΥ ΟΠΛΑ...Να παω να τρεξω λετε ή δεν αξιζει τον κοπο; Η αληθεια ειναι οτι μενω Επαρχια και πρεπει να παω να περασω γιατρους στην Αθηνα και το προβλημα ειναι και λιγο οικονομικο! Υπαρχει περιπτωση να πεσει τοσο πολυ η ΣΜΥ ΟΠΛΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
παιδες εχω γραψει 12006 μορια (τεχνολογικη) και θελω να παω ΣΜΥ ΟΠΛΑ...Να παω να τρεξω λετε ή δεν αξιζει τον κοπο; Η αληθεια ειναι οτι μενω Επαρχια και πρεπει να παω να περασω γιατρους στην Αθηνα και το προβλημα ειναι και λιγο οικονομικο! Υπαρχει περιπτωση να πεσει τοσο πολυ η ΣΜΥ ΟΠΛΑ;
Αμα εχεις το κουραγιο δωσε ξανα πανελληνιες για να πετυχεις(το λεει και το ονομα σου),η αληθεια ειναι πως δεν υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να πεσει τοσο πολυ η βαση(αν και θα πρεπει να δουμε τον αριθμο των θεσεων),θα σου ελεγα να πας για να δεις πως ειναι τα πραγματα στις προκαταρκτικες αλλα εφοσον υπαρχει οικονομικο προβλημα δεν ξερω.Και εγω για 2η φορα εδωσα φετος και απ'οτι φαινεται πετυχα τον στοχο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick4478

Νεοφερμένος

Ο nick4478 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ασχετη ερωτηση παιδια.
Ποιοι οι λογοι που δε περασε καποιος στη σχολη που εβαλε για πρωτη επιλογη, παρολο που εβγαλε τα ζητουμενα μορια για τη συγκεκριμενη σχολη ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ασχετη ερωτηση παιδια.
Ποιοι οι λογοι που δε περασε καποιος στη σχολη που εβαλε για πρωτη επιλογη, παρολο που εβγαλε τα ζητουμενα μορια για τη συγκεκριμενη σχολη ;

Δεν πάτησε οριστικοποιηση στο μηχανογραφικο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Ιπτάμενους δύσκολα θα πιάσεις γιατί δεν βλέπω και να πέφτουν,πόσο μάλλον βλέπω να ανεβαίνουν ή να μένουν στάσιμοι!Το ίδιο ισχύει και για τους μηχανικούς!Ναυτικών δοκίμων αν πέσουν πιάνεις, αν θέλεις την γνώμη μου είναι σχολάρα,αν ενδιαφέρεσαι και για ουκ!Και ευελπίδων δύσκολα για σώματα,αλλά όπλα μπορείς άνετα να πιάσεις ;) Και η στυα είναι μια πολύ καλή επιλογή με άμεση επαγγελματική αποκατάσταση,πάντως σκέψου το σοβαρά για ευελπίδων όπλα ;) σμυν ανετότατα πιάνεις και σμυ πιστεύω,διοίκηση με τίποτα..Εγώ προσωπικά προτείνω ευελπίδων,πραγματικά ΠΉΓΑΙΝΕ με τα χίλια!Μην πας σμυ να γίνεις καραβανάς μέσα από την ψυχή μου στο λέω!Κύρος,μόρφωση,βρίσκεις και μια από εκεί να παντρευτείς(λέμε τώρα :p)και την κάνεις λαχείο!
Μαλακες, ξερναω:sick:...
Ουτε η γιαγια μου τετοια μυαλα, σας λυπαμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Μαλακες, ξερναω:sick:...
Ουτε η γιαγια μου τετοια μυαλα, σας λυπαμαι.
Ρε φιλε δεν ειπαμε προξενιο,στην σχολη με κοριτσια εισαι συνεχεια,πολυ συχνα γινονται σχεσεις.Ο θειος μου στην σχολη γνωρισε την γυναικα του(οπως και πολλοι αλλοι),αυτο εννοουσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Ψυχολογια ΑΠΘ
Ψυχολογια ΕΚΠΑ
Ψυχολογια Παντειου
Ψυχολογια Ρεθυμνου ( Αν και δεν τις πιανω σε καμια περιπτωση, ετσι μηπως γινει καμια στραβη και πεσουν)
Αγγλικη Φιλολογια ΑΠΘ
Ιστορικο Αρχαιολογικο ΑΠΘ
ΦΠ ΑΠΘ
Δημοσιογραφια ΑΠΘ
ΦΠΨ Ιωαννινων
Ιστορικο Αρχαιολογικο Ιωαννινων
Ιστορικο Αρχαιολογικο Βολου

Καπως ετσι τελοσπαντων

Επισης, πιστευετε οτι τα ΤΕΦΑΑ και το τμημα Πολιτικων Επιστημων Ρεθυμνου θα πεσουν φετος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
1)ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ2)
2)ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
3)ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
4)ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
5)ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
6)ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
7)ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
8 )ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
9)ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

Υπομονή !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
1) Ιατρικής Αθηνών
2) Ιατρικής Θεσσαλονίκης
3) Ιατρικής Ηρακλείου
4) Ιατρικής Πάτρας
5) Ιατρικής Ιωαννίνων
6) Ιατρικής Θεσσαλιας
7) ΗΜΜΥ ΕΜΠ
8 Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ
9) Μηχανολόγων μηχανικών ΕΜΠ
10) ΗΜΜΥ Θεσσαλονίκης
11)Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης
12)Μηχανολόγων μηχανικών Θεσσαλονίκης
13)Χημικών μηχανικών ΕΜΠ

και μπορεί και άλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.


σνχ = η συνοχή του μηχανογραφικού σου! :P

ΥΓ: τελικά γιατί όλοι κάνετε το ίδιο μηχανογραφικό πάνω κάτω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Δεν νομιζω να κανω καποια αλλαγη
1.Οικονομικο ΣΣΑΣ
2.ΣΥΔ
3.Αξ.ΕΛ.ΑΣ
4.ΣΣΕ-Σωματα
5.ΣΣΕ-Οπλα
6.ΣΤΥΑ
7.ΣΜΥ-Σωματα
8.ΣΜΥ-Οπλα
9.Αστυφυλακων
10.Πολιτικων μηχανικων θεσσαλονικης
11.Αγρονομων και Τοπογραφων μηχανικων θεσσαλονικης
12.Λογιστ. και Χρηματοοικ. ΠΑΜΑΚ
13.Οικον.επιστημων ΠΑΜΑΚ
14.ΟΔΕ ΠΑΜΑΚ
15.Οικον.επιστημων ΑΠΘ
16.Εφαρμοσμενης πληροφορικης ΠΑΜΑΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Ναι,έχεις δίκιο,νόμιζα ήταν 5ο..!Προσωπικά εγώ θα πήγαινα αστυφυλάκων ή μπορεί να σκεφτόμουν να ξαναδώσω για ευελπίδων όπλα ;)
Τρίτη φορά δεν έχω το κουράγιο να ξαναδώσω δυστυχώς :(. Ελπίζω να μπώ σμυν που έχω +800 από πέρσι αλλιώς αστυφυλάκων που δεν βλέπω τρόπο να μην την πιάσω(από ότι έχω ακούσει και η ζήτηση ήταν ίδια με πέρσι σε συνδυασμό με ίδια προσφορά θέσεων μας αφήνει μοναδικό προσδιοριστικό παράγοντα τα θέματα που ήταν παλούκια φέτος. Και είμαι 889 μόριοα πάνω).

Νικο περασες τις προκαταρκτικες?Το ρωταω γιατι μια στο εκατομυριο να μην την περασεις δεν θα μπεις πουθενα,βαλε κανενα πανεπιστημιο να εχεις καβατζα προς το τελος.
Όχι ακόμα αλλά δεν αναμένεται θέμα. Για την περιπτώση που γίνει κάτι απίθανο είμαι ήδη φοιτητής στην βιομηχανική διοίκηση και τεχνολογία στο ΠΑ.ΠΕΙ. όποτε συνεχίζω εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλελες

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πουλελες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 217 μηνύματα.
ειμαι στο διλλημα οικονομικα και πολιτικων μηχανικων με 17861 στο 5ο και 16713 στο 4ο.εφοσον πιανω κατα 99% ολες τις οικονομικες σχολες ποια μου προτεινετε να βαλω πρωτη???

Aν πιασεις τελικα ολες τις σχολες οικονομικων θα ελεγα

ΛΟΧΡΗ ,ΔΕΤ, ΟΔΕ ΟΠΑ. Και γενικα ΟΠΑ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θελω να πετυχω

Νεοφερμένος

Ο θελω να πετυχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Στις προκαρτατικες εξετασεις στρατιωτικων σχολων τι ειδους εξετασεις γινονται; Εχω ακουσει οτι διαρκουν 2 μερες.. .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Στις προκαρτατικες εξετασεις στρατιωτικων σχολων τι ειδους εξετασεις γινονται; Εχω ακουσει οτι διαρκουν 2 μερες.. .
Διαρκούν 5 ημέρες και είναι: ψυχοτεχνικά γραπτά, ψυχοτεχνικά προφορικά(και συνεντευξή με επιτροπή ψυχολόγων), υγειονομικές εξετάσεις(σε νοσοκομείο του όπλου της επιλογής σου-πρέπει να πας μόνος σου έναν αριθμό εξετάσεων σου που αναφέρονται στην πρόκύρηξη), αυτοπρόσωπη παρουσίαση στην ανώτατη υγειονομική επιτροπή του όπλου της επιλογής σου και αθλήματα στον στοίβο της σχολής 1ης προτίμησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristospier

Νεοφερμένος

Ο xristospier αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εχω 18891 και ενδιαφερομαι για ΗΜΜΥ ΕΜΠ. ΕΙΜΑΙ και σε κατηγορια κοινωνικων κριτιρίων . Πιστευετε οτι περναω; μετα απο αυτο τι μου προτεινετε να δηλωσω απο εμπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick41

Νεοφερμένος

Ο nick41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εχω 18891 και ενδιαφερομαι για ΗΜΜΥ ΕΜΠ. ΕΙΜΑΙ και σε κατηγορια κοινωνικων κριτιρίων . Πιστευετε οτι περναω; μετα απο αυτο τι μου προτεινετε να δηλωσω απο εμπ?
Άνετα θα είμαστε και συμφοιτητες κιολας.Τι αλλο σε ενδιαφερει εσενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristospier

Νεοφερμένος

Ο xristospier αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μακαρι γιατι ειναι το μονο που μου αρεσει πραγματικα.η μηχανολογια δεν με ενδιαφερει τοσο και δυσκολευομαι να βρω την δευτερη επιλογη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick41

Νεοφερμένος

Ο nick41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Μακαρι γιατι ειναι το μονο που μου αρεσει πραγματικα.η μηχανολογια δεν με ενδιαφερει τοσο και δυσκολευομαι να βρω την δευτερη επιλογη μου!
ΑΠΘ δεν παιζει να βαλεις ΗΜΜΥ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top