Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
πείτε ότι τον βάζω λάθος,αμα πάω στο σχολείο μπορώ να βάλω καινούργιο;ρώτησα βέβαια έναν καθηγητή και το είδα και σε μια ιστοσελίδα ότι γίνεται..

Ναι μπορεις νομιζω , δοκιμασε τους χαρακτηρες και σε ελληνικα και σε αγγλικα μπορει εκει να γινετε το λαθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
αριθμούς έχω βάλει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
αριθμούς έχω βάλει

Τοτε αφου δοκιμασεις πολλες φορες, πηγαινε στο σχολειο, εμενα μολις με εβαλε μετα απο 10 προσπαθειες :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
οκ ευχαριστώ,έχασα δέκα χρόνια απο την ζωή μου πάντως.να μάθω να είμαι πιο υπεύθυνη άλλη φορά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ρε παιδια,μηπως ξέρετε γιατι δεν γινεται οριστικοποίηση το μηχανογραφικό? δεν ειναι δικό μου.
παμε μεχρι το τελευταιο βήμα και εκει εχει μόνο τέλος-αποθήκευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
απο την κυριακη μου φαινεται η οριστικοποιηση (να το επιβεβαιωσει και καποιος αλλος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
απο την κυριακη μου φαινεται η οριστικοποιηση (να το επιβεβαιωσει και καποιος αλλος)
Γιατί δεν διαβάζετε τι λέει ο κ. Μινεντού?
https://www.minedu.gov.gr/grafeio-ty...ain/deltia-typoy-main/9847-27-06-13-2013.html
Τις πρώτες ημέρες, δηλαδή ως και την Δευτέρα 1-7-2013, οι υποψήφιοι δεν θα μπορούν να οριστικοποιήσουν το Μ.Δ., αλλά μόνο να το επεξεργαστούν και να κάνουν Προσωρινή Αποθήκευση, ώστε, αφού εξοικειωθούν με την εφαρμογή, από την Τρίτη 2-7-2013 να μπορούν και να οριστικοποιήσουν το Μ.Δ.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
σε ευχαριστουμε Δια
(παντως γιατι δεν εχουν μια τετοια ανακοινωση στα τελευται νεα ή στις εξετασεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
σε ευχαριστουμε Δια
(παντως γιατι δεν εχουν μια τετοια ανακοινωση στα τελευται νεα ή στις εξετασεις)
Ακριβώς επάνω από τα τελευταία νέα, λέει "γραφείο τύπου". Πατάς προηγούμενο ή επόμενο και γίνεσαι κι εσύ ...Δίας.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
με 18781 μόρια σε 2ο και 4ο

1) ΗΜΜΥ ΕΜΠ
2) ΗΜΜΥ ΑΠΘ
3) Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Ακριβώς επάνω από τα τελευταία νέα, λέει "γραφείο τύπου". Πατάς προηγούμενο ή επόμενο και γίνεσαι κι εσύ ...Δίας.
ωρες ωρες απορω....και ετσι δε θα φτασω ποτε στο θεϊκο επιπεδο σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dickensian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dickensian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
1)Αγγλική Φιλολογία ΑΠΘ
2)Αγγλική φιλολογία ΕΚΠΑ
3)Ιστορικό Αρχαιολογικό ΑΠΘ
4)Πολιτικών Επιστημών ΑΠΘ


Για αλλες σχολές ακομα δεν ξέρω ... Έβγαλα 16669 και αγγλικά περιμένω ένα 16-17. Επίσης έχω τριτεκνία . Πιστεύω οτι δεν έχω περάσει Αγγλικη ΑΠΘ , αλλα δεν πειράζει !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κώστας1453

Νεοφερμένος

Ο Κώστας1453 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εγω Ικαρων Ιπτ και μετα δεν ξερω :P η στυα η ΛΟΧΡΗ ΟΠΑ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
1 Νομική ΕΚΠΑ
2 Νομική ΑΠΘ
3 Νομική Δημοκριτείου
4 Αγγλική ΑΠΘ
5 Αγγλική ΕΚΠΑ

Αν και λογικά μπαίνω στο πρώτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gian7giant

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Με 16557
1. Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ
2. Μαθηματικών ΕΚΠΑ
3. ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
4. Στατιστική ΟΠΑ
5.Ψηφιακών Συστημάτων ΠΑΠΕΙ
6. Μεθοδολογίας Ιστορίας και Θεωρίας της Επιστήμης ΕΚΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Οπως το χω σκεφτει μεχρι τωρα.... 17990 στο 2ο-4ο και 18470 στο 5ο...
1.Μηχανολογων μηχανικων ΕΜΠ
2.Μηχανολογων μηχανικων ΑΠΘ
3.Μηχανολογων και αεροναυπηγων μηχανικων Πατρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Φίλε ευχαριστώ για τις συμβουλές αλλά δεν καταλαβαίνω πως με 15228 στο 4ο πιάνω ΣΣΕ(16000+) και στυα(16300). Δε νομίζω ότι τέτοια πτώση είναι εφικτή με την μείωση των εισακτέων. Εγώ απλως ελπίζω αυτή η μείωση να μην αυξήσει την σμυν πάνω από 800 μόρια γιατί ούτε εγώ τρελαίνομαι γαι σμυ που πιάνω σίγουρα. Ισως η αστυφυλάκων αν δεν μπω σμυν να είναι η καλήτερη επιλογή.
Ναι,έχεις δίκιο,νόμιζα ήταν 5ο..!Προσωπικά εγώ θα πήγαινα αστυφυλάκων ή μπορεί να σκεφτόμουν να ξαναδώσω για ευελπίδων όπλα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
ειμαι στο διλλημα οικονομικα και πολιτικων μηχανικων με 17861 στο 5ο και 16713 στο 4ο.εφοσον πιανω κατα 99% ολες τις οικονομικες σχολες ποια μου προτεινετε να βαλω πρωτη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick41

Νεοφερμένος

Ο nick41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
1.ΣΗΜΜΥ ΕΜΠ
2.Μαθημτικών ΕΚΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Λοιπόν με 15528 στο 4ο και 16765 στο 5ο το μηχανογραφικό θα είναι κάπως έτσι. 99.9% Οι πιθανότητες αρχίζουν κάτω από στυα.
ΣΙ/ΙΠΤ
ΣΙ/ΜΗΧ
ΣΝΔ/ΜΑΧ
ΣΝΔ/ΜΗΧ
ΣΣΕ/ΟΠΛΑ
ΣΣΕ/ΣΩΜ
ΑΞ/ΩΝ-ΕΛ.ΑΣ
ΣΤΥΑ
ΣΜΥΝ
ΑΣΤ/ΩΝ-ΕΛ.ΑΣ
ΣΜΥ/ΟΠΛΑ
ΣΜΥ/ΣΩΜ
ΣΥΔ
Δεν είμαι ακόμα 100% σίγουρος για την σειρά μεταξύ σμυν-σμυ-αστ/ων.
Νικο περασες τις προκαταρκτικες?Το ρωταω γιατι μια στο εκατομυριο να μην την περασεις δεν θα μπεις πουθενα,βαλε κανενα πανεπιστημιο να εχεις καβατζα προς το τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top