Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
1)ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
2)ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
3)ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4)ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σκάρλετ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σκάρλετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Λοιπον το δικο μου ειναι

1) Δοιηκιτικης Επιστημημης και Τεχνολογιας ΟΠΑ
2) Οργανωσης και Δοιηκησης Επιχειρησεων ΟΠΑ
3) Ναυτιλιακων Σπουδων Πειραια
4) Λογιστικης και Χρηματοοικονομικης ΟΠΑ
5) Οικονομικης Επιστημης ΟΠΑ
6 Χρηματοοικονομικης και Τραπεζικης Δοιηκητικης Πειραια
7) Διεθνων Και Ευρωπαικων Οικονομικων Σπουδων ΟΠΑ
8 Οργανωσης και Δοιηκησης Επιχειρησεων Πειραια
9) Οικονομικης Επιστημης Πειραια
10) Στατιστικης ΟΠΑ
11) Μαρκετινγκ και Επικοινωνιας ΟΠΑ
12) Στατιστικης και Ασφαλιστικης Επιστημης Πειραια
13) Πληροφορικης ΟΠΑ
14) Πληροφορικης και Τηλεπικοινωνιων Αθηνας
15) Πληροφορικης Πειραια
16) Οικονομικων Επιστημων Αθηνας
17) Τουριστικων Επιχειρησεν ΤΕΙ Αθηνας

Βεβαια δεν ειναι ακομα σιγουρο, γιατι δεν εχω ακομα αποφασισει πια σχολη απο τις πρωτες 4 θεσεις να βαλω πρωτη στην προτιμηση. Λογικα αυτο θα το κανω την αλλη εβδομαδα και αφου εχουν βγει και οι βαθμολογιες.

Οκ, πέρασες. Χεχε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Οκ, απλά του το λεω για να ξέρει οτι χάνει τις Ελληνικές. Γιατί έχω πολλά παιδιά στο σχολείο που λένε πρώτα θα βάλουν Αστυφυλάκων και μετά Αξιωματικών που είναι εντελώς κουλό! Είναι πολλοί που δε ξέρουν πως λειτουργούν αυτά.
Εεχμμ... το παιδί είναι ήδη στα Γιάννενα!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
πιθανοτατα θα δηλωσω αυτα,θα εξαρτηθει βεβαια και απο τα αποτελεσματα
ημμυ εμπ
ημμυ απθ
ημμυ πατρας
πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων αθηνας
φυσικο αθηνας
μαθηματικο αθηνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Λοιπον εχουμε και λεμε:
1)Βιοχημειας και Βιοτεχνολογιας Λαρισα
2)Μοριακης Βιολογιας και Γενετικης Αλεξανδρουπολη
3)Χημικο Πατρων
4)Χημικο Ιωαννινων
5)Γεωπονικης Βιοτεχνολογιας Αθηνα

ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
εγω εβαλα:
1.Noμικη αθηνας
2.Νομικη Θεσσαλονικης
3.Οδοντιατρικη Θεσσαλονικης
4.Ιατρικη Θρακης
5.Νομικη Κομοτηνης
6.ΜΜΕ Αθηνα
7.Φιλολογια Αθηνας
8.Μοριακης Βιολογιας και Γενετικης Αλεξανδρουπολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
εγω εβαλα:
1.Noμικη αθηνας
2.Νομικη Θεσσαλονικης
3.Οδοντιατρικη Θεσσαλονικης
4.Ιατρικη Θρακης
5.Νομικη Κομοτηνης
6.ΜΜΕ Αθηνα
7.Φιλολογια Αθηνας
8.Μοριακης Βιολογιας και Γενετικης Αλεξανδρουπολη
Τι στο καλό; Πόσα μόρια έβγαλες; :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Τι στο καλό; Πόσα πεδία άνοιξες. Ή μάλλον, πόσα μόρια έβγαλες; :look:
1o και 3ο πεδιο...βασικα πιστευω οτι θα πιασω μια απο τις 2 πρωτες επιλογες μου αλλα καλου κακου εβαλα και καποιες αλλες σχολες που μ αρεσουν!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Λοιπόοονννν...!:)
1. ΗΜΜΥ ΕΜΠ
2. Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
3. Ναυπηγοί Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
4. Μαθηματικό Αθήνας
5. Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ
6. Βιολογίας Αθήνας
Αυτές είναι οι στάνταρ...Μετά θα βάλω και διάφορες άλλες,αλλά ελπίζω να παραμείνει διακοσμητικός ο ρόλος τους!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Wow, με αγχώνεται! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Λοιπόοονννν...!:)
1. ΗΜΜΥ ΕΜΠ
2. Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
3. Ναυπηγοί Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
4. Μαθηματικό Αθήνας
5. Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ
6. Βιολογίας Αθήνας
Αυτές είναι οι στάνταρ...Μετά θα βάλω και διάφορες άλλες,αλλά ελπίζω να παραμείνει διακοσμητικός ο ρόλος τους!;)

Μπράβο πρώτες τρεις επιλογές! Εγώ δεν παίζει να τις πιάνω ούτε με ειδική κατηγορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Μπράβο πρώτες τρεις επιλογές! Εγώ δεν παίζει να τις πιάνω ούτε με ειδική κατηγορία.
ποτε μη λες ποτε;) εδω εγω εβαλα ιατρικη απο θεωρητικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata_Morgana

Νεοφερμένος

Η Fata_Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Τα δικά μου αν και δεν είναι 100% σίγουρα:)
1. ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
2. ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3. ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
4. ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
5. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ
6. ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
7. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8. ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
9. ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


γιατι δεν ειναι τοσο καλη σαν σχολη, δηλαδη νταξει καλη ειναι ουσα νομικη αλλα καμια συγκριση με τις αλλες 2..και ειναι και πιο χαμηλοβαθμη(καβατζα δηλαδη)
Ε καλά δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα, κάθε σχολή έχει το δικό της πρόγραμμα σπουδών και τους αντίστοιχους καθηγητές. Ειναι λίγο αφελές να λέμε μια καλή και μια χάλια σχολή όταν έχουν το ίδιο αντικείμενο. Και ούτε είναι απαραίτητο πως οι καλλίτεροι μαθητές θα πάνε Αθήνα αναγκαστικά. Το πως διαμορφώνονται τα μόρια είναι και θέμα περιοχής που βρίσκεται η εκάστωτε σχολή. Η Αθήνα είναι πρωτεύουσα με μεγάλο πληθυσμό και "πιάνει" τους μαθητές από όλη την Νότια Ελλάδα, η Θεσσαλονίκη το ίδιο Βόρεια. Ε η Κομοτηνή δεν είναι και πολύ κεντρικά και είναι λογικό ένας φοιτητής από Πάτρα να πάει στην κοντινότερη πόλη και όχι Κομοτηνή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Δεν είναι λογική η σειρά σου φίλε, πρόσεξέ το. Η Ισπανική φιλολογία Αθήνας έχει 13169 με το ειδκό μάθημα. Δηλαδή κανονικά έχει 9169.
Εφόσον την έβαλες πάνω απο την ελληνική φιλολογία που έχει 17.250, ακυρώνεις αυτόματα τις παρακάτω σχολές.
Απο την μεγαλύτερη προς την μικρότερη πρέπει να βάλεις. Δηλαδή και 18.000 να πιάσεις, και να μην καταφέρεις να μπεις στην Αγγλική, πας κατευθείαν στην Ισπανική. Χάνεις δηλαδή τις ελληνικές φιλολογίες, ακόμα κι αν τις πιάνεις



Σίγουρα; Λένε φιλόλογος βγαίνεις κι απ' αυτό, δε ξέρω κατά πόσο είναι καλό τμήμα ή όχι.

Ναι ανήκει στους ΠΕ02.Εγώ είμαι στο ιστορικό.....Το ΦΠ έχει πάρα πολλές φιλοσοφίες....!!! αν και δανείζεσαι ιστορίες από εμάς αρχαία και νέα από το φιλολογικό. νομίζω λατινικά δεν κάνει το ΦΠ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Μπράβο πρώτες τρεις επιλογές! Εγώ δεν παίζει να τις πιάνω ούτε με ειδική κατηγορία.
Ασ' τα,υπό κανονικές συνθήκες,τις έχω ξεγραμμένες,ούτε με σφαίρες...:(:(:(Αλλά είδα τις βάσεις που έπαιξαν πέρσι στις ειδικές κατηγορίες,κι ελπίζω σε κανα θαύμα!:eek::P(εσύ σε ποια ειδική κατηγορία είσαι??)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Έχεις επιλέξει 27 σχολές:
1. ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
2. ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
3. ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
4. ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5. ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6. ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
7. ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
8. ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
9. ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10. ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
11. ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
12. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
13. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
14. ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
15. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
16. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
17. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
18. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
19. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
20. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
21. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
22. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
23. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
24. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
25. ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
26. ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
27. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

Ντάξει, η σειρά θα αλλάξει και κάποιες σχολές θα "φύγουν"... :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ασ' τα,υπό κανονικές συνθήκες,τις έχω ξεγραμμένες,ούτε με σφαίρες...:(:(:(Αλλά είδα τις βάσεις που έπαιξαν πέρσι στις ειδικές κατηγορίες,κι ελπίζω σε κανα θαύμα!:eek::P(εσύ σε ποια ειδική κατηγορία είσαι??)

Εγώ είμαι στην ειδική κατηγορία τριτέκνων αλλά έχω ένα άλλο κομμάτι που στηρίζομαι. Βάσεις αθλητών :D Πρέπει σιγά σιγά να φτιάχνω τα δικαιολογητικά μου... Αλλά και πάλι δύσκολα. Αν έβγαλα πχ 17000, με τίποτα δεν πιάνω ούτε ΗΜΜΥ ούτε Ναυπηγών ΕΜΠ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Εγώ είμαι στην ειδική κατηγορία τριτέκνων αλλά έχω ένα άλλο κομμάτι που στηρίζομαι. Βάσεις αθλητών :D Πρέπει σιγά σιγά να φτιάχνω τα δικαιολογητικά μου... Αλλά και πάλι δύσκολα. Αν έβγαλα πχ 17000, με τίποτα δεν πιάνω ούτε ΗΜΜΥ ούτε Ναυπηγών ΕΜΠ.

Μη το λες... Προβλέπω να πέφτουν πολύ οι ναυπηγοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ είμαι στην ειδική κατηγορία τριτέκνων αλλά έχω ένα άλλο κομμάτι που στηρίζομαι. Βάσεις αθλητών :D Πρέπει σιγά σιγά να φτιάχνω τα δικαιολογητικά μου... Αλλά και πάλι δύσκολα. Αν έβγαλα πχ 17000, με τίποτα δεν πιάνω ούτε ΗΜΜΥ ούτε Ναυπηγών ΕΜΠ.
Κοίτα,κι εγώ λογικά γύρω στο 17000 είμαι...(ελπίζω να μη βρεθώ παρακάτω από κει που δεν το περιμένω!:eek::()Όπως καταλαβαίνεις ούτε λόγος για ΕΜΠ μ' αυτά!Αλλά είμαι στους πολύτεκνους...Κι ελπίζω....!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top