Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

zer.ioanna.92

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα Ζερικιώτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Με 10% :

1)Εφαρμοσμένης Πληροφορικής και Πολυμέσων ΤΕΙ Κρήτης
2) Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνα
3)Εκπαίδευσης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Αθήνας
4)Προσχολικής Αγωγής ΤΕΙ Αθήνας
5)Ψηφιακών Συστημάτων Πειραιά
6)Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης
7)Ενεργειακής Τεχνολογίας ΤΕΙ Αθήνας
8)Επιστήμης και Τεχνολογίας Υλικών Κρήτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina09

Νεοφερμένος

Η katerina09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγώ δήλωσα 122 σχολές:P νομίζω τις περισσότερες από όλους:P θα αναφέρω όμως αυτές που θέλω περισσότερο:)
1)αγγλική φιλολογία θεσσαλονίκη
2)αγγλική φιλολογία αθήνα
3)δημοσιογραφία κ μμε θεσσαλονίκη
4)ψυχολογία θεσσαλονίκη
5)ψυχολογία παντείου
6)φιλοσοφίας παιδαγωγικής κ ψυχολογίας(προγ. ψυχολ.)αθήνα
7)φιλολοφία θεσσαλονίκη
8)ιστορία κ αρχαιολογία θεσσαλονίκη
9)φιλοσοφίας-παιδαγωγικής θεσσαλονίκη
10)φιλολογία αθήνα
11)ιστορία κ αρχαιολογία αθηνα
12)φιλοσοφίας-παιδαγωγικής κ ψυχολογίας αθήνα
13)φιλολογία ιωαννίνων
14)ιστορία κ αρχαιολογία ιωαννίνων
15)φιλοσοφίας-παιδαγωγικής κ ψυχολογίας ιωαννίνων
16)ψυχολογία κρήτης
17)φιλολογία κρήτης
18)ιστορία κ αρχαιολογία κρήτης
19)φκσ κρήτης
20)ελληνική φιλολογία θράκης
21)φιλολογία πελοποννήσου
22)ιστορίας αρχαιολογίας κ διαχείρισης πολιτισμικών αγαθών πελοποννήσου
23)φιλολογία πάτρας
24)ιστορίας αρχαιολογίας κ κοινωνικής ανθρωπολογίας πελοποννήσου




ελπίζω να περάσω στην πρώτη επιλογή μ κ σίγουρα θεσσαλονίκη!μακάριιιιιιιιιιιιιι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
1/ΦΠΨ(προγραμ.ψυχολογιας)
2/ψυχολογια παντειου
3/ψυχολογια θεσσαλονικης
4/ψυχολογια κρητης(προσευχομαστε στον ιησου χριστο,στον αλαχ,στον βουδα κλπους εκπροσωπους!!!:P )
5/τει κοινωνικης εργασιας
6/ΦΠΨ αθηνας
7/ιστορικο-αρχαιολογικο αθηνας
8/φιλολογια πατρας
9/τει λογοθεραπειας
10/κοινωνιολογια παντειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αν και είναι παλιό θέμα, τώρα τα ξημερώματα εγώ κατέθεσα το μηχανογραφικό μου ηλεκτρονικά και σίγουρα θα γίνει ένας πανικός όλη μέρα σήμερα και αύριο γιατί ως τώρα έχουν καταθέσει μόνο 56000 άτομα .. υπολείπονται άλλα περίπου 40000 ?… Ο αριθμός πρωτοκόλλου δεν υποδεικνύει τον αριθμό μηχανογραφικών που έχουν κατατεθεί? Εγώ έχω 056χχχ . :)
Πάντως μου έφυγε ένα άγχος..

Δε νομίζω:P.Eγώ το κατέθεσα οριστικά από τη Δευτέρα και έχω μικρότερο αριθμό από σένα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
1. Διεθνων και Ευρωπαικων Σπουδων Θεσσαλονικης
2. Διεθνων Οικονομικων Σχεσεων + αναπτυξης Κομοτηνης
3. Τουριστικων Επιχειρησεων Θεσσαλονικης
4. Τουριστικων Επαγγελματων Ροδου

να σημειωθει οτι τις 2 πρωτες δν τις πιανω ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. απλα τις εβαλα :P
εχω 10.500 στο 5ο πεδιο, 12.900 για τα τουριστικα, και 11.700 για το διεθνων και ευρωπαικων. να αρχισω να ψαχνω σπιτι στη Θεσσαλονικη? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Κ λιγα λες!!!!!!!!!!!!! 122 σχολες (μαλλον δεν υπηρχαν αλλες)

Αν και είναι παλιό θέμα, τώρα τα ξημερώματα εγώ κατέθεσα το μηχανογραφικό μου ηλεκτρονικά και σίγουρα θα γίνει ένας πανικός όλη μέρα σήμερα και αύριο γιατί ως τώρα έχουν καταθέσει μόνο 56000 άτομα .. υπολείπονται άλλα περίπου 40000 ?… Ο αριθμός πρωτοκόλλου δεν υποδεικνύει τον αριθμό μηχανογραφικών που έχουν κατατεθεί? Εγώ έχω 056χχχ . :)
Πάντως μου έφυγε ένα άγχος..
Εγω που το οριστικοποιησα τη Δευτερα γυρω στις 13.40 πηρα αριθμο πρωτ.077... (δηλ. 77.000 +). Μια φιλη μου που το οριστικοποιησε το απιογευμα πηρε αριθμο πρωτ. 80 χιλιαδες κ κατι ψιλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΑΘΗΝΑ
ΗΜΜΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
(ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ) ΜΜΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΜΑΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΑΜΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΣΑΜΟΥ

Έβγαλα 15.800 άρα Επιστήμη Υπολογιστών στο Ηράκλειο θα περάσω το πιο πιθανό!!!!!!!!:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
16 σχολές εγώ. Μόνο δύο φίλους μου ξέρω που έβαλαν 50+ όλοι οι άλλοι εκεί γύρω στις 10-20.

Γιατί τόσες στην τελική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
16 σχολές εγώ. Μόνο δύο φίλους μου ξέρω που έβαλαν 50+ όλοι οι άλλοι εκεί γύρω στις 10-20.

Γιατί τόσες στην τελική;
Τί κατεύθυνση είσαι και πόσα έβγαλες; :P (/curious mode off)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Θετική. That should do. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Εγώ 32 σχολές.. λολ
Με 4 διαφορετικούς κλάδους, ΜΜΕ-Η/Υ-Περιβαλλοντικά - Γεωπονικά

Το να δηλώνουμε όλες της σχολές (100++), το χαρακτηρίζω καταχρηστικό, παρά επιλογή.. Απλά για να γραφτούμε κάπου και όχι για να σπουδάσουμε.. λολ Ο λόγος που έβαλα τόσες σχολές είναι τα χαμηλά μόρια που πείρα. :eek::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Προσοχή σε αυτούς που δηλώνουν πολλές σχολές μη τις δηλώσουν διπλά (από 2 πεδία) και υπάρξει καναπρόβλημα...

Λοιπόν εγώ με 16.622 μόρια απο τεχνολογική κατεύθυνση (αυτή του λαού :P) δηλώνω υπεύθυνα ότι ανήκω στην ειδική κατηγορία πολυτέκνων και τέκνων αυτών (υπερπολυτέκνων έπρεπε να έμπαινα αλλά τέλος πάντων.. έχω τα ίδια δικαιώματα με αυτόν που έχει 1 αδελφό και σπουδάζει σε άλλη πόλη :mad:) και δεν υπερβαίνω το εισοδικατικό όριο των 60000 ευρώ (κανονικά βέβαια για μένα είναι 120.000 το όριο αλλά ούτε τις 60 δε φτάνουμε :whistle:) ότι οι σχολές προτίμησής μου κατά σειρά προτεραιότητας είναι οι κάτωθι: (πως τα λέω έτσι ο άτιμος.. φιλόλογος έπρεπε να πήγαινα :D)

1.Πληροφορική ΑΠΘ
2.Εφαρμοσμένη Πληροφορική ΠΑΜΑΚ
3.Φυσικό ΑΠΘ
4.ΗΜΜΥ ΑΠΘ
5.Μαθηματικό ΑΠΘ
6.Γεωπονία ΑΠΘ
.
.
.
30.Αυτοματισμού ΤΕΙ Θεσ/νικης

Ε.. αν δε πιάσω τις πρώτες 5 επιλογές περνάω σίγουρα Γεωπονία οπότε δε λέω και τις άλλες (στις άλλες έβαλα τα χατίρια των συγγενών μου :))

Άντε και καλή μου επιτυχία!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Δεν μπορείς να δηλώσεις την ίδια σχολή σε 2 πεδία, σου βγάζει μήνυμα και το διορθώνεις.

Εγώ έχω την μάνα μου με 67+ αναπηρία αλλά είμαι μεγάλος 31 ετών και δεν νομίζω να με πιάνει κάτι τέτοιο.. Όμως έχω 0 εισόδημα.. χεχε Δήλωσα «ότι δεν ανήκω σε καμιά ειδική κατηγορία». Δεν πιάνει το οικογενειακό εισόδημα λόγο ηλικίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Ω ρε συ... καλή δύναμη bingo και με μια δουλειά! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Να είσαι καλά, αν και σπούδασα σε ιδιωτική σχολή φωτογράφος (ΙΕΚ), δεν πιάνω πολλά για εξωτερικό η εσωτερικές προκηρύξεις, σε σχέση με ένα χαρτί πανεπιστημίου, ζω και επαρχία (νησί).. Αποτέλεσμα προσπαθώ για ανώτερα, η επιπλέον χαρτί σπουδών σε έναν από τους κλάδους που ανέφερα παραπάνω.. Θα δείξει.. Του χρόνου εγώ πιστεύω θα γίνει πανικός με αιτήσεις από ανέργους και μεγάλους!! Είναι μονόδρομος για αυτούς που δεν μπορούν να ξενιτευτούν εύκολα.

Αν και είμαι καλός φωτογράφος (σε αυτό που έκανα, πριν κάνω την ακύρωση εργασιών από εφορία!!..) :confused::worry: :D

Πρόδωσα και μια από τις πρώτες μου επιλογές.. Ιόνιο Πανεπ. Ήχου και Εικόνας.. Αν και θέλει 10-11000 μόρια.. Ίσως αν μείνει καμιά θέση και για μένα το κουλουράκι.. Γιατί πείρα κουλούρες.. λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cuius Cuius

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
  1. Φιλολογία (Αθήνα)
  2. Ιστορικό Αρχαιολογικό (Αθήνα)
  3. ΦΠΨ (Αθήνα)
Δηλώνω περήφανη για τις επιλογές μου :D

Νομικη Θεσ/νικης
Νομικη Θρακης
Παιδαγ. Θεσ/νικης
Παιδ. Ιωαννινων
Παιδ. Φλωρινας
Παιδ. Αλεξ/πολης

(18624μ)

Η Αθήνα δεν σε ενδιαφέρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
  1. Φιλολογία (Αθήνα)
  2. Ιστορικό Αρχαιολογικό (Αθήνα)
  3. ΦΠΨ (Αθήνα)
Δηλώνω περήφανη για τις επιλογές μου :D
Μα αν δεν κάνω λάθος αριστερά γράφει πως ήδη φοιτάς στη Φιλολογία Αθήνας!!!!???! :D :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina09

Νεοφερμένος

Η katerina09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγώ 32 σχολές.. λολ
Με 4 διαφορετικούς κλάδους, ΜΜΕ-Η/Υ-Περιβαλλοντικά - Γεωπονικά

Το να δηλώνουμε όλες της σχολές (100++), το χαρακτηρίζω καταχρηστικό, παρά επιλογή.. Απλά για να γραφτούμε κάπου και όχι για να σπουδάσουμε.. λολ Ο λόγος που έβαλα τόσες σχολές είναι τα χαμηλά μόρια που πείρα. :eek::clapup:




δήλωσα 122 σχολές όχι για να περάσω οπουδήποτε γιατί σίγουρα μπαίνω σε μια απο τις πρώτες 10 σχολές αλλά για να είμαι σίγουρη και απλά για να έχω ένα γεμάτο μηχανογραφικό!στο φροντιστήριο μου κανένα παιδί δεν έβαλε κάτω απο 60 σχολές!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Βασικά αυτό δεν βγάζει νόημα :D (αφού ξέρεις ότι θα μπεις στις 10 πρώτες...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top