Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
στο τελος στο μηχανογραφικο μολις το καταθεσεις σου λεει για εκτυπωση εχεις να κανεις μετα κατι? μου εδωσε τον αριθμο πρωτοκολου αυτο ηταν ολο?

το εκτύπωσα και πήρα τον αριθμό πρωτοκόλλου. αυτό ήταν όλο δεν είχε κάτι άλλο να κάνω. γιατί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
λεω χρειαζεται να κανω κατι αλλο για να οριστικοποιησω το μηχανογραφικο μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
απ' όσο ξέρω όχι. το έκανα στο σχολείο για καλό και για κακό και δεν μου είπαν κάτι άλλο.

γκούχου γκόυχου :whistle: με 10%

1. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2. ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
4. ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
6. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
8. ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
9. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
10. ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
11. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
12. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
13. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
14. ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
15. ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
16. ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
17. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
18. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
19. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
20. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
21. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
22. ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23. ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
24. ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
25. ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
26. ΧΗΜΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
27. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
28. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
29. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
30. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

πόσα μόρια είχες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
απ' όσο ξέρω όχι. το έκανα στο σχολείο για καλό και για κακό και δεν μου είπαν κάτι άλλο.

μεχρι εκει δεν εκανες και εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas09

Νεοφερμένος

Ο kostas09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
1. Λογιστικης-Χρηματοικονομικης Μακεδονιας
2. Οικονομικο Μακεδονιας
3.Οικονομικο ΑΠΘ
4.Οικονομικό Θεσσαλιας
5.Οικονομικο Πατρας
6.Οικονομικο Ιωαννινων
7.Χρηματοοικονομικων Εφαρμογων ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονιας
8.Χρηματοοικονομικης & Ελεγκτικης ΤΕΙ Ηπείρου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
  1. Φιλολογία Αθήνας
  2. Φιλολογία Θεσ/νίκης
  3. Φιλολογία Πάτρας
  4. Φιλολογία Ιωαννίνων
  5. Φιλολογία Κρήτης
  6. Φιλολογία Πελοποννήσου
  7. Ιστορία-Αρχαιολογία Αθήνας
  8. Ιστορία-Αρχαιολογία Θεσ/νίκης
  9. Ιστορία-Αρχαιολογία Ιωαννίνων
  10. Ιστορία-Αρχαιολογία Κρήτης
  11. Φ.Π.Ψ Αθήνας
  12. Φ.Π.Ψ Θεσ/νίκης
  13. Φ.Π.Ψ Ιωαννίνων
  14. Κοινωνική Εργασία Αθήνας
  15. Κοινωνική Εργασία Πάτρας
  16. Κοινωνιολογία Αθήνας
  17. Κοινωνιολογία Κρήτης
  18. Εργοθεραπεία Αθήνας
  19. Λογοθεραπεία Καλαμάτας

(με βάση τα περσινά μόρια, βέβαια, περνάω Φιλολογία Κρήτης και Πελ/νήσου και αν πέσουν και λίγο οι βάσεις παίζει και η Φιλολογία Ιωαννίνων και Πάτρας :clapup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
το εκτύπωσα και πήρα τον αριθμό πρωτοκόλλου. αυτό ήταν όλο δεν είχε κάτι άλλο να κάνω. γιατί?
Μονο το σταυρο σου κ να πανε ολα καλα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Λογικά αυτό θα είναι :

1. Νομική Αθηνων
2. Νομική Κομοτηνής
3. Παιδαγωγικό ειδικής αγωγής Βόλου
4. Ιστορικό-Αρχαιολογικό Αθηνών
5. Παιδαγωγικό νηπιαγωγών Αθηνών
6. Λογοθεραπεία Ιωαννίνων

Βασικά και οι δυο πρώτες σχολές αρκούσαν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Με εχει πιασει μια φοβια δε ξερω αν θελω να το στειλω....:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
1) Ιατρική Θεσσαλονίκης
2) Ιατρική Ιωαννίνων
3) Ιατρική Αλεξ/πολής
4-7)υπόλοιπες Ιατρικές
8-9)Οδοντριατρικές
10-12)Φαρμακευτικές
13-15)ΗΜΜΥ
16-19)Βιολογικά

Νομίζω ότι το πολύ στη 2η επιλογή σταματάμε. Μακάρι και στην 1η :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
1) Ιατρική Θεσσαλονίκης
2) Ιατρική Ιωαννίνων
3) Ιατρική Αλεξ/πολής
4-7)υπόλοιπες Ιατρικές
8-9)Οδοντριατρικές
10-12)Φαρμακευτικές
13-15)ΗΜΜΥ
16-19)Βιολογικά

Νομίζω ότι το πολύ στη 2η επιλογή σταματάμε. Μακάρι και στην 1η :worry:
πόσα μόρια έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
3o πεδίο: 19162
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Με εχει πιασει μια φοβια δε ξερω αν θελω να το στειλω....:confused:


Κι εγώ φοβάμαι πολύ...:confused:Δεν ξέρω...και είμαι από τα άτομα που μετανιώνουν εύκολα...Στάνταρ όταν το πατήσω θα είναι πολύ αργά...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κι εγώ φοβάμαι πολύ...:confused:Δεν ξέρω...και είμαι από τα άτομα που μετανιώνουν εύκολα...Στάνταρ όταν το πατήσω θα είναι πολύ αργά...:redface:
ελα μωρε μην αγχωνεσαι δηλωσε αυτα που ηθελες εξ αρχης..οσο το σκεφτεσαι θα ναι χειροτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Του Δια θελω να δω
1.Φυσικο Αθηνας...Τελος...
Μαρτυριάρη!!!! :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Zoitsa^

Νεοφερμένος

Η ^Zoitsa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Να ρωτήσω κατι?? Οριστικοποίησα το μηχανογραφικό μου , αλλά συνεχίζει να μου βγάζει την επιλογή "να οριστικοποιησετε το μηχανογραφικο σας". Τώρα στάλθηκε η δεν σταλθηκε?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Να ρωτήσω κατι?? Οριστικοποίησα το μηχανογραφικό μου , αλλά συνεχίζει να μου βγάζει την επιλογή "να οριστικοποιησετε το μηχανογραφικο σας". Τώρα στάλθηκε η δεν σταλθηκε?:worry:
Στάλθηκε. Μπες και θα δεις ότι σου δείχνει το τελικό σου και δεν μπορείς να κάνεις τίποτε άλλο (εκτός από το να πας διακοπές και να περιμένεις τα αποτελέσματα).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkn1ck

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
μεχρι εκει δεν εκανες και εσυ?
Στο site εχει επιλογη οριστικοποιηση που γινεται βαζοντας εκτος τους αλλους εναν κωδικο που επιλεγεις εσυ στο σχολειο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzotzos

Νεοφερμένος

Ο tzotzos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σας παιδια εγω θελω να σπουδασω μαθηματικα και στη συνεχεια με ενα καλο μεταπτυχιακο μα παω σε αλλους τομεις..οποτε στο μηχανογραφικο η σειρα εχει ως εξης:
1)Μαθηματικο Θεσσ/νικης
2)Μαθηματικο Αθηνας
το θεμα ειναι για τη τριτη επιλοη..ποια σχολη πιστευετε οτι εχει καλυτερο ονομα στο εξωτερικο και θα με βοηθουσε γαι εν ακαλο μεταπτυχιακο..Μαθηματικο Ιωανν. η Σχολη εφαρμ.Μαθημ. και Φυσικων Επ. στο ΕΜΠ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
1) HMMY ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΑΠΘ-
2)ΗΜΜΥ ΘΡΑΚΗΣ(ΞΑΝΘΗ)-Δημοκρίτειο-
3)Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής -Πολυτεχνείο Πάτρας
4)Πληροφορική Ιωαννίνων
5)Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης
6)Φυσικής Θεσ/νίκης
7)ΤΕΙ Πληροφορικής Θεσ/νίκης
8 )ΤΕΙ Αυτοματισμού Θεσ/νίκης

Η Βαθμολογία μου είναι <<18.151>> 2ο-4ο πεδίο

Επίσης θα ήθελα να πω , πως με τη σειρά που τα έχω βάλει, καλώς εχόντων των πραγμάτων ,περνάω στην πόλη μου την Ξάνθη.Το πρόβλημα είναι όμως πως έχω ενδοιασμούς , διότι με ενδιαφέρει επιπλέον και ο τομέας της πληροφορικής εκτός από ΗΜΜΥ και ΔΕΝ με ενθουσιάζει πολύ το να περάσω στην πόλη μου ,γιατί απλά θα είναι μονότονα...πιστεύω. Δεν ξέρω τι να κάνω... Σκέφτομαι λάθος? πείτε μου λίγο την άποψή σας

Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top