Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
1) HMMY ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΑΠΘ-
2)ΗΜΜΥ ΘΡΑΚΗΣ(ΞΑΝΘΗ)-Δημοκρίτειο-
3)Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής -Πολυτεχνείο Πάτρας
4)Πληροφορική Ιωαννίνων
5)Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης
6)Φυσικής Θεσ/νίκης
7)ΤΕΙ Πληροφορικής Θεσ/νίκης
8 )ΤΕΙ Αυτοματισμού Θεσ/νίκης

Η Βαθμολογία μου είναι <<18.151>> 2ο-4ο πεδίο

Επίσης θα ήθελα να πω , πως με τη σειρά που τα έχω βάλει, καλώς εχόντων των πραγμάτων ,περνάω στην πόλη μου την Ξάνθη.Το πρόβλημα είναι όμως πως έχω ενδοιασμούς , διότι με ενδιαφέρει επιπλέον και ο τομέας της πληροφορικής εκτός από ΗΜΜΥ και ΔΕΝ με ενθουσιάζει πολύ το να περάσω στην πόλη μου ,γιατί απλά θα είναι μονότονα...πιστεύω. Δεν ξέρω τι να κάνω... Σκέφτομαι λάθος? πείτε μου λίγο την άποψή σας

Ευχαριστώ
Μπορει η ζωη ναναι μονοτονη οπως λες αν σπουδαζεις στην πολη σου(δεν ξερω καθολου την Ξανθη,εγω π.χ. επιλεγω Αθηνα ,γιατι μου αρεσει να ζω στην πολη μου που καθε αλλο παρα βαρετα ειναι) ομως το να περασεις σε καποια αλλη πολη εξαρταται κ απο την οικονομικη κατασταση της οικογενειας σου . Σκεψου οτι για 5 χρονια θα πρεπει να πληρωνουν αρκετα χρηματα για τις σπουδες σου. Βεβαια εξαρταται κ απο το ποσο σου αρεσει η σχολη που περνας στην πολη σου. Σκεψου πολυ καλα γιατι δεν θα υπαρχει το 10% για μας του χρονου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Δόθηκε παράταση για να παίρνουμε κωδικούς από τα λύκεια. Μάλλον θα δοθεί παράταση και για τα μηχανογραφικά. Υπάρχει και ο λόγος ότι δεν έχουν βγει οι βαθμοί των ειδικών. Έτσι κι αλλιώς δεν θα κοστίσει και τίποτα.
αααααα και κατι ακομη...το μηχανογραφικο μπορω να το οριστικοποιησω και να το στειλω οποιαδηποτε ωρα????φανταζομαι θα ναι 24 ωρες το 24ωρο...
Η Αννούλα είναι στη διάθεση μας να μας εξυπηρετεί όλο το 24ωρο:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Μεχρι ποτε οι κωδικοι δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Κι εγώ φοβάμαι πολύ...:confused:Δεν ξέρω...και είμαι από τα άτομα που μετανιώνουν εύκολα...Στάνταρ όταν το πατήσω θα είναι πολύ αργά...:redface:

Δραμα φιλη μου η κατασταση.... Εγω αλλαζω γνωμη απο λεπτο σε λεπτο...μεχρι τον Αυγουστο θα το χω μετανιωσει 100 φορες χεχε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σημείωση: Σας ενημερώνω ότι τα τελευταία ποστς έχουν μεταφερθεί στο Μουράτες Σχολές.
Παρακαλώ επικεντρωθείτε στο θέμα, που είναι οι σχολές που δηλώσαμε/θα δηλώσουμε στο Μηχανογραφικό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boss

Νεοφερμένος

Ο Boss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Καλημερα-σπερα αναλογα τι ωρα το βλεπετε !!:D Λοιπόν ήρθε η ώρα για σχολή.εβγαλα 17777:P και έχω μια σειρα στο μυαλο μου αλλα και κοληματα.:hmm:
1 ΗΜΜΥ ΕΜΠ
2 Μηχ Μηχ/ων ΕΜΠ
3 Βιομηχανικης διοικησης και τεχνολογιας ΠΑΠΕΙ
4 Διοικητικης επιστημης και τεχνολογιας ΟΠΑ
5 ΠΛηροφορικης ΟΠΑ
6 Πληροφορικης ΠΑΠΕΙ
7 Πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων Αθήνας
8 Ψηφιακων συστηματων Πειραιά
9 Φυσικης Αθήνας
10 Μαθηματικών Αθήνας
11 Χημείας Αθήνας

Ξερω εμπ δεν περναω αλλα ολα αυτες ειναι οι πρωτες προτιμησεις μου......επειτα καλυτερα λετε 3 η 4 ; Το 4 είχε ψηλή βάση και δεν ξερω πόσο θα πέσει, μου πρότειναν ομως μεταξυ των 2 το 3 επειδη το ΟΠΑ ειναι ψιλομπου...ο.Αλλά το 3 θα ειναι 1000+ μόρια κάτω απο αυτα που εβγαλα κι αυτο δεν μου αρεσει....εβαλα πιο μετα πληροφορικη γιατι δεν θελω να ειμαι αμιγως πληροφορικάριος....βέβαια έρχομαι από θετική και επειδή αρχικά στα θερινά μαθήματα είμουν τεχνολογική έχω μια απέχθεια για αοδε-αεππ από εμπειρία....Από ΟΠΑ μπορώ να ασχοληθώ με οικονομικά ; Βασικά ψάχνω κάτι που να μου αρέσει σε αυτά τα μόρια....Κρίνοντας από τα προηγούμενα ποια σειρά προτείνετε μεταξυ των 3,4,5,6 ;:/::hmm:ΑΘήνα μόνο....δυστυχώς.


(Για τους διαχειριστες εγραψα το ίδιο μηνυμα στην ενότητα γ λυκείου και απόφοιτοι γιατί δεν ήξερα ποια από τις 2 είναι η σωστή.οπότε αν θέλετε διαγράψτε το ένα από τα δύο.μάλλον αυτο γ λυκ κ αποφοιτοι; τεσπα.ευχαριστώ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Αν και είναι παλιό θέμα, τώρα τα ξημερώματα εγώ κατέθεσα το μηχανογραφικό μου ηλεκτρονικά και σίγουρα θα γίνει ένας πανικός όλη μέρα σήμερα και αύριο γιατί ως τώρα έχουν καταθέσει μόνο 56000 άτομα .. υπολείπονται άλλα περίπου 40000 ?… Ο αριθμός πρωτοκόλλου δεν υποδεικνύει τον αριθμό μηχανογραφικών που έχουν κατατεθεί? Εγώ έχω 056χχχ . :)
Πάντως μου έφυγε ένα άγχος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Άνετα το πιο random μηχανογραφικό, διαταραγμένη προσωπικότητα mode on :

1. ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡ. & ΔΙΕΡ/ΝΕΙΑΣ ΙΟΝΙΟ - ΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ή ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
2. ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
3. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
4. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
5. ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
6. ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΣΚΤ)
7. ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

=D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αααααααααα τι μου θύμισες!! Ξέχασα να δηλώσω τη σχολή Κινηματογράφου!! Να πάρει!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδια θελω λιγη βοηθεια..δεν ηξερα σε ποιο θεμα να το γραψω σορυ αν ειμαι οφφ τοπικ...εχω δηλωσει 9η σχολη το βιολογικων εφαρμογων στα γιαννενα που ισως πιανω..ομως απο το 12 και μετα δεν ξερω :S να δηλωσω φυσικα(ιωαννινων ισως πιανω αλλα με μεγαλη πτωση) η να βαλω πρωτα την φυσικοθεραπεια θεσαλλονικης?? θα ηθελα και την αποψη καποιου που ειναι σε φυσικο να μου πει για κατευθυνσεις απο εκει μεσα αν υπαρχει καποιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

Μακάρι να έκανα καλή συμπλήρωση..Ίσως έπρεπε να είχα δηλώσει κι άλλες σχολές :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
1. Nομικής Θράκης
2. Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης
3. Νομικής Θεσσαλονίκης
4. Φιλολογίας Θεσσαλονίκης
5. Ιστορικό-Αρχαιολογικό Θεσσαλονίκης
6. Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας
7. Δημοσιογραφίας και ΜΜΕ Θεσσαλονίκης
8. ΦΠ Θεσσαλονίκης
9. Ψυχολογίας Θεσσαλονίκης

Καλά μας αποτελέσματα και να περάσει ο καθένας εκεί που θέλει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loobs

Νεοφερμένος

Η μελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
1. Επικοινωνίας, Μέσων και Πολιτισμού Παντείου.
...
Εντάξει, δήλωσα κ αλλες 9-10, αλλά έτσι για πλάκα!!!:whistle::D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsolas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
1 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
2 ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
3. ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ
4 ΤΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
5 ΤΕΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΓΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
1 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
2 ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
3. ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ
4 ΤΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
5 ΤΕΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΓΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

Ποσα μορια εχεις βγαλει το πιανεις το πολυτεχνιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
κάποιος πιο πριν είχε 39 σχολές και προκάλεσε όποιον έχει παραπάνω. μπορώ να πω λοιπόν ότι έχω 60 σχολές :P

δήλωσα 49 σχολές του 2ου και 3ου πεδιου...μόνο που είναι πολλες και βαριεμαι να τις γραφω....
Oκ με φάγατε λάχανο, δε μιλάω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
1.ημμυ απθ
2.ημμυ δπθ
3.πολιτικων μηχανικων απθ
4.πολιτικων μηχανικων δπθ
5.τοπογραφων απθ
6.μαθηματικο απθ
7.μαθηματικο γιαννενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joann

Νεοφερμένος

Η joann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
1. ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
2. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
3. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
4. ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
5. ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
6. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
7. ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
8. ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
9. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
10. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
11. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
12. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
13. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
14. ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
15. ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ




ειμαι σε διλημμα για νοσηλευτικη η κοινωνικη ανθωπολογια και δν το εχω καταθεσει ακομα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top