Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Νομική Θεσσαλονίκης
Νομική Αθηνας
Νομική Κομοτηνής
Φιλολογία Κρήτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Nα πω κι εγώ πως τα φαντάζομαι πως θα τα βάλω του χρόνου;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Υπολογίζω να βγάλω κάτι παραπάνω από 18.000 μόρια

1.Βιολογικό Κρήτης
2.Βιολογικό Πάτρας
3.Βιολογικό Θεσσαλονίκης
4.Βιολογικό Αθηνών
5.Χημικό Θεσσαλονίκης
6.Χημικό Πάτρας
7.Φυσικό Κρήτης
8.Φυσικό Πάτρας
9.Φυσικό Θεσσαλονίκης
10.Επιστήμη και Τεχνολογία υλικών Κρήτης

Να δούμε τι θα λέω του χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Υπολογίζω να βγάλω κάτι παραπάνω από 18.000 μόρια

1.Βιολογικό Κρήτης
2.Βιολογικό Πάτρας
3.Βιολογικό Θεσσαλονίκης
4.Βιολογικό Αθηνών
5.Χημικό Θεσσαλονίκης
6.Χημικό Πάτρας
7.Φυσικό Κρήτης
8.Φυσικό Πάτρας
9.Φυσικό Θεσσαλονίκης
10.Επιστήμη και Τεχνολογία υλικών Κρήτης

Να δούμε τι θα λέω του χρόνου.



Βιολογικό Κρήτης η καλύτερη σχολή!!!Ολο πείραμα και έρευνα...!Σπουδάζει η ξαδέρφη μου εκεί και τη λάτρεψε τη σχολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εσυ ειχες πει οτι θες να φυγεις. :P Κι εγω θα δηλωνα σε ψηλοτερη θεση την Κρητη, αλλα για διαφορους λογους ειναι δυσκολο να παω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Βιολογικό Κρήτης η καλύτερη σχολή!!!Ολο πείραμα και έρευνα...!Σπουδάζει η ξαδέρφη μου εκεί και τη λάτρεψε τη σχολη!
Το ξέρω.:P
-----------------------------------------
Εσυ ειχες πει οτι θες να φυγεις. :P Κι εγω θα δηλωνα σε ψηλοτερη θεση την Κρητη, αλλα για διαφορους λογους ειναι δυσκολο να παω...
Προσπαθώ να συμβιβαστώ και βρίσκομαι σε καλό δρόμο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Υπολογίζω να βγάλω κάτι παραπάνω από 18.000 μόρια

1.Βιολογικό Κρήτης
2.Βιολογικό Πάτρας
3.Βιολογικό Θεσσαλονίκης
4.Βιολογικό Αθηνών
5.Χημικό Θεσσαλονίκης
6.Χημικό Πάτρας
7.Φυσικό Κρήτης
8.Φυσικό Πάτρας
9.Φυσικό Θεσσαλονίκης
10.Επιστήμη και Τεχνολογία υλικών Κρήτης

Να δούμε τι θα λέω του χρόνου.

Εντελώς αψυχολόγητη η τελευταία επιλογή πάντως.Επίσης μάλλον ξέχασες το χημικό κρήτης.Αν δεν το ξέχασες και αυτό αψυχολόγητο το βρίσκω. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Υπολογίζω να βγάλω κάτι παραπάνω από 18.000 μόρια

1.Βιολογικό Κρήτης
2.Βιολογικό Πάτρας
3.Βιολογικό Θεσσαλονίκης
4.Βιολογικό Αθηνών
5.Χημικό Θεσσαλονίκης
6.Χημικό Πάτρας
7.Φυσικό Κρήτης
8.Φυσικό Πάτρας
9.Φυσικό Θεσσαλονίκης
10.Επιστήμη και Τεχνολογία υλικών Κρήτης

Να δούμε τι θα λέω του χρόνου.
Kοιτα, για να λες οτι θα βγαλεις κατι παραπανω απο 18000 μορια, σιγουρα θα βγαλεις πολλα παραπανω!! Το μονο που σου ευχομαι ειναι μολις δεις το βαθμο σου να μεινεις σταθερος στις επιλογες σου και να μη θελησεις να πας στην Ιατρικα η τη Νομικη απλα για επιδειξη, οπως κατι κλασικα ψωνια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Kοιτα, για να λες οτι θα βγαλεις κατι παραπανω απο 18000 μορια, σιγουρα θα βγαλεις πολλα παραπανω!! Το μονο που σου ευχομαι ειναι μολις δεις το βαθμο σου να μεινεις σταθερος στις επιλογες σου και να μη θελησεις να πας στην Ιατρικα η τη Νομικη απλα για επιδειξη, οπως κατι κλασικα ψωνια!!

πως γινεται να μην ξερει τα μορια του ακομα???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
H επιστήμ υλικών;Eίναι πολύ καλή σχολή άσχετα από τη βάση.Το χημικό Κρήτης δεν το έβαλα γιατί δεν θα είναι και η καλύτερή μου να περάσω Ηράκλειο,εκτός αν πρόκειται για μια πολύ καλή σχολή όπως το φυσικό ή το βιολογικό.Το χημικό όμως δεν έχει τόσο μεγάλη διαφορά από τα υπόλοιπα της Ελλάδας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
πως γινεται να μην ξερει τα μορια του ακομα???:P
Δεν τα ξερει, γιατι δινει του χρονου ρε:lol::lol::lol:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Υπολογίζω να βγάλω κάτι παραπάνω από 18.000 μόρια

1.Βιολογικό Κρήτης
2.Βιολογικό Πάτρας
3.Βιολογικό Θεσσαλονίκης
4.Βιολογικό Αθηνών
5.Χημικό Θεσσαλονίκης
6.Χημικό Πάτρας
7.Φυσικό Κρήτης
8.Φυσικό Πάτρας
9.Φυσικό Θεσσαλονίκης
10.Επιστήμη και Τεχνολογία υλικών Κρήτης

Να δούμε τι θα λέω του χρόνου.
:inlove:

H επιστήμ υλικών;Eίναι πολύ καλή σχολή άσχετα από τη βάση.Το χημικό Κρήτης δεν το έβαλα γιατί δεν θα είναι και η καλύτερή μου να περάσω Ηράκλειο,εκτός αν πρόκειται για μια πολύ καλή σχολή όπως το φυσικό ή το βιολογικό.Το χημικό όμως δεν έχει τόσο μεγάλη διαφπρά από τα υπόλοιπα της Ελλάδας.

Συμφωνώ και αν θέλετε και όνομα αυτή η σχολή είναι αντίστοιχη των Μεταλειωλόγων ΕΜΠ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Πλάκα μου κάνεις ή μιλάς σοβαρά;:P
-----------------------------------------
Kοιτα, για να λες οτι θα βγαλεις κατι παραπανω απο 18000 μορια, σιγουρα θα βγαλεις πολλα παραπανω!! Το μονο που σου ευχομαι ειναι μολις δεις το βαθμο σου να μεινεις σταθερος στις επιλογες σου και να μη θελησεις να πας στην Ιατρικα η τη Νομικη απλα για επιδειξη, οπως κατι κλασικα ψωνια!!
Όντως,μάλλον παρπάνω θα βγάλω αλλά δεν το λέω για μην διαψευστώ.:P
Νομικλη έτσι κιαλλιώς δεν γίνεται να περάσω,τώρα για ιατρικλη ελπίζω να μην μου έρθει καμιά τρέλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
δεν το εχω δηλωσει ακομα,αλλα μεσα στη βδομαδα πρεπει...
λοιπον
1)νηπιαγωγων αθηνας
2)οδε οπα
3)οικ.επιστημης οπα
4,5)δεος οπα η οδε πειραια
6)μαρκετινγκ και επικοινωνιας
7)οικ.επιστημησ πειραια
8)οικ επιστημης αθηνα
και μετα θα βαλω κανα οτι μου ερθει

βεβαια εχω διλημμα αναμεσα σε δεος και οδε παπει
που θα παει θα αποφασισω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Όντως,μάλλον παρπάνω θα βγάλω αλλά δεν το λέω για μην διαψευστώ.:P
Εγω την πρωτη χρονια πιστευα (πριν γραψω) οτι θα βγαλω 14.000-15.000 και εβγαλα 16.900. Την δευτερη πιστευα οτι θα βγαλω 17.500-18.000 και εβγαλα 18.600. :P Παντα μου βγαινει παραπανω απο τον υπολογισμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

froso a.

Νεοφερμένος

Η froso a. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αρχαία Ολυμπία (Ηλεία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
αν και δε το εχω κατα8εσει ακομα...η σειρα ειναι η εξησ:

1.ψυχολογια 8εσαλονικησ
2.ψυχολογια κρητησ
3.φπψ α8ηνασ(προγραμμα ψυχολογιασ)
4φπψ α8ηνασ
5.φπψ ιωαννινων
6.φιλολογια α8ηνασ
7.................8εσαλονικησ
8.................ιωαννινων
9.................πατρασ
10................ρε8υμνου
11...........καλαματασ

μαλλον στην πρωτη μ επιλογη 8α περασω η στην 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω την πρωτη χρονια πιστευα (πριν γραψω) οτι θα βγαλω 14.000-15.000 και εβγαλα 16.900. Την δευτερη πιστευα οτι θα βγαλω 17.500-18.000 και εβγαλα 18.600. :P Παντα μου βγαινει παραπανω απο τον υπολογισμο...
Γιατί τόση απαισιοδοξία την πρώτη χρονιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
1)Παιδαγωγικό Αλεξ/πολης(παίζει να το πιάνω)...Αχ....μακάρι!!
2) ..................Ιωαννίνων (Μπλιαχ:sick:)
3)................... Φλώρινας(Μακάρι να μην πάω εκεί!!)
4)................... Βόλου
5) ................... Ρόδου
6)Φιλολογία Κομοτηνής
7)............. Θεσ/νικης
8)Φιλ/φιας και παιδ/κης Θεσ/νικης
9)Φιλολογία Ιωαννίνων
10)Φπψ Ιωαννίνων
11)Νηπιαγωγών Αλεξ/πολης
12).................. Θεσ/νικης
13)................. Ιωαννίνων
14) ................. Φλώρινας
15) ................... Βόλου
16)...................... Ρόδου
17)............Ιστορίας Εθνολογίας Κομοτηνή


Άντε και αύριο ο Θεός βοηθός!!!!:dance:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top