Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Nickx

Νεοφερμένος

Ο Nickx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μπορείς να δηλώσεις την αστυνομία και θα μπεις στην σχολή μετά από 2 χρόνια όμως!

Εγώ το καταθέτω την δευτέρα και σκοπεύω να τα βάλω έτσι!
1)ΔΕΤ ΑΣΟΕΕ
2)ΛΟΧΡΗ ΑΣΟΕΕ
3)ΧΡΗΜΑ ΠΑΠΕΙ
4)ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΣΟΕΕ

Λογικό θα σταματήσει στην 3 επιλογή ή στην 4 επιλογή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Υπηρχε μεν στο μηχανογραφικο, ωστοσο οι ιδιωτες θα καταταχθουν στο σωμα το ακαδημαικο ετος 2015/2016
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

observer3013

Νεοφερμένος

Ο observer3013 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Υπηρχε μεν στο μηχανογραφικο, ωστοσο οι ιδιωτες θα καταταχθουν στο σωμα το ακαδημαικο ετος 2015/2016
η ετσι λενε τουλαχιστον :P στην ελλαδα δεν μπορει να υπαρχει σιγουρια για τιποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Τραγικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MelinaMelinaki

Νεοφερμένος

Η MelinaMelinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά γεια σας! Ήθελα να κάνω μια ερώτηση να ακούσω γνώμες.... Μετά από οδοντιατρική και φαρμακευτική να βάλω πολιτικών μηχανικών ή κτηνιατρική και ακόμη παρακάτω βιολογία? Κάνοντας αυτό όμως είναι σαν να μη βάζω καθόλου την κτηνιατρική καθότι αν δεν περάσω σε καμία από τις παραπάνω επιλογές μου περνάω σίγουρα πολιτικών μηχανικών και έτσι αποκλείεται αυτόματα η κτηνιατρική. Δεν ξέρω όμως ποιο είναι καλύτερο, από όλες τις απόψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Τι παίζει με την αστυνομία?Άκουσα δεν θα δεχτούν εισακτέους φέτος,γιατί υπάρχει στο μηχανογραφικό?
Εισακτέους θα δεχτούν αλλά οι επιτυχόντες θα αρχίσουν μαθήματα τον σεπτέμβριο του 2015
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

observer3013

Νεοφερμένος

Ο observer3013 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
οικονομικες σχολες αξιζει κανει να τις επιλεξει;εχουν αποκατασταση;(με τα τωρινα δεδομενα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
οικονομικες σχολες αξιζει κανει να τις επιλεξει;εχουν αποκατασταση;(με τα τωρινα δεδομενα)
Φίλε έχει πήξει η αγορά με απόφοιτους οπα που παρακαλούν τις ασφαλιστικές να τους πάρουν ειδικευόμενους(από γνωστό στο χώρο των ασφαλίσεων). Εγώ για κανένα λόγο δεν θα έβαζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis207

Νεοφερμένος

Ο Giannis207 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
στο οτι εβαλες την αστυνομια τοσο χαμηλα επαιξε ρολο η εισαγωγη το 2015-2016;εγω σκεφτομαι να μην την βαλω καθολου

Αδερφε κι εγώ ήθελα αλλά δε νομίζω να τη βάλω τελικά.Είδες κάθε μέρα βγαίνει κι απο κάτι καινούργιο!Μια ότι θα γίνει ΙΕΚ,μια ότι θα καταργηθούν 6700 θέσεις οργανικές Αστυφυλακων τώρα τα ''κενά'' θα τα καλύψουν με τα 4.000 άτομα της Δημοτικής Αστυνομίας και με λίγα λόγια δηλαδή κάπου βρωμάει η κατάσταση για το 2015:Δε θέλω να πάνε χαμένα τα 2 χρόνια αυτά και στο τέλος να γίνει καμία στραβή γιατί μετά κανένας δε θα μας καλύψει και θα έχουμε χάσει ήδη 2 χρόνια που θα μπορούσα να φοιτώ σε κάποια άλλη σχολή σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Αδερφε κι εγώ ήθελα αλλά δε νομίζω να τη βάλω τελικά.Είδες κάθε μέρα βγαίνει κι απο κάτι καινούργιο!Μια ότι θα γίνει ΙΕΚ,μια ότι θα καταργηθούν 6700 θέσεις οργανικές Αστυφυλακων τώρα τα ''κενά'' θα τα καλύψουν με τα 4.000 άτομα της Δημοτικής Αστυνομίας και με λίγα λόγια δηλαδή κάπου βρωμάει η κατάσταση για το 2015:Δε θέλω να πάνε χαμένα τα 2 χρόνια αυτά και στο τέλος να γίνει καμία στραβή γιατί μετά κανένας δε θα μας καλύψει και θα έχουμε χάσει ήδη 2 χρόνια που θα μπορούσα να φοιτώ σε κάποια άλλη σχολή σίγουρα.
Φυσικά και για εμένα τα 2 χρόνια ήταν σημαντικά για αυτό και η τόσο χαμηλή θέση αλλά αν και έχετε δίκιο και υπάρχουν χίλια στραβά προτιμώ να μπω ελ.ας(νομίζω ότι από μόρια-16765- είμαι καλυμένος) παρά να αποτύχω πάλι :(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Παιδιά γεια σας! Ήθελα να κάνω μια ερώτηση να ακούσω γνώμες.... Μετά από οδοντιατρική και φαρμακευτική να βάλω πολιτικών μηχανικών ή κτηνιατρική και ακόμη παρακάτω βιολογία? Κάνοντας αυτό όμως είναι σαν να μη βάζω καθόλου την κτηνιατρική καθότι αν δεν περάσω σε καμία από τις παραπάνω επιλογές μου περνάω σίγουρα πολιτικών μηχανικών και έτσι αποκλείεται αυτόματα η κτηνιατρική. Δεν ξέρω όμως ποιο είναι καλύτερο, από όλες τις απόψεις...

απο ολα αυτα τα επαγγελματα που εβαλες πιστευω πως περισσοτερη δουλεια εχει η κτηνιατρικη.αν μου αρεσε η επαφη με τα ζωα θα την εβαζα 2η μετα την οδοντιατρικη.πιστευω πρεπει να τη βαλεις πανω απο πολιτικους μηχανικους και μαλλον και πανω απο φαρμακευτικη,καθως οι φαρμακοποιοι κατα 95% ειναι εμποροι και δεν εφαρμοζουν τις γνωσεις που εχουν αποκτησει στο πανεπιστημιο
προτεινω
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ
εαν περασεις πολιτικος μηχανικος θα μαστε κατα 90% συναδελφοι

Ποιοι από σας βάλατε ή θα βάλετε πρώτη επιλογή Ιατρική ;
εγω,για κυπρο ομως.
αληθεια,ποιοι θα κανετε μηχανογραφικο για κυπρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Παιδιά γεια σας! Ήθελα να κάνω μια ερώτηση να ακούσω γνώμες.... Μετά από οδοντιατρική και φαρμακευτική να βάλω πολιτικών μηχανικών ή κτηνιατρική και ακόμη παρακάτω βιολογία? Κάνοντας αυτό όμως είναι σαν να μη βάζω καθόλου την κτηνιατρική καθότι αν δεν περάσω σε καμία από τις παραπάνω επιλογές μου περνάω σίγουρα πολιτικών μηχανικών και έτσι αποκλείεται αυτόματα η κτηνιατρική. Δεν ξέρω όμως ποιο είναι καλύτερο, από όλες τις απόψεις...

απο ολα αυτα τα επαγγελματα που εβαλες πιστευω πως περισσοτερη δουλεια εχει η κτηνιατρικη.αν μου αρεσε η επαφη με τα ζωα θα την εβαζα 2η μετα την οδοντιατρικη.πιστευω πρεπει να τη βαλεις πανω απο πολιτικους μηχανικους και μαλλον και πανω απο φαρμακευτικη,καθως οι φαρμακοποιοι κατα 95% ειναι εμποροι και δεν εφαρμοζουν τις γνωσεις που εχουν αποκτησει στο πανεπιστημιο
προτεινω
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ

Κτηνιατρική είναι έρωτας :inlove:
Αν δεν ήμουν θεωρητική, αυτό θα ήθελα!! Το κακό είναι ότι δεν υπάρχει στην Αθήνα :/ Χαλάλι όμως!
Κι όντως... αν είσαι καλός, έχει πολύ χρήμα. Όποτε αποφασίσω να πάω τον σκύλο μου στον κτηνίατρο ξημερώνομαι! Δεν μας χωράει ο προθάλαμος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
όλα για το χρήμα, ε; :worry:

εγώ είπα "η κτηνιατρική για μένα είναι έρωτας"... αλλά μετά από αυτήν την παράμετρο, νομίζω ότι και το οικονομικό παίζει σημαντικό ρόλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
γίνου ΔΑΠΑΣΠΙτισσα..για να σου εξασφαλίσουν και θέση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
όλα για το χρήμα, ε; :worry:
σε πειράζουν και τα κριτήρια του κάθε ανθρώπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
σε πειράζουν και τα κριτήρια του κάθε ανθρώπου?

Όταν είναι κριτήρια ΔΑΠΑΣΠ..ναι!:) Η θεοποίηση του χρήματος ως κριτήριο αγάπης ..μας έφερε εδώ σ' αυτό το χάλι ως κοινωνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Καταλαβαίνω ότι είναι η εποχή του ρομαντισμού, όπου το συναίσθημα κυριαρχεί κι η λογική περνά σε δεύτερη μοίρα, αλλά όπως λένε κι οι σοφοί πρόγονοι ημών :P :P ... να σκεφτόμαστε και λίγο ρεαλιστικά... "ακολούθα την καρδιά σου αλλά πάρε και το μυαλό σου μαζί"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Όταν είναι κριτήρια ΔΑΠΑΣΠ..ναι!:) Η θεοποίηση του χρήματος ως κριτήριο αγάπης ..μας έφερε εδώ σ' αυτό το χάλι ως κοινωνία.
άρα εσένα δεν σε νοιάζει αν θα έχεις χρήματα,θα δουλεύεις και αφιλοκερδώς?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Eδώ μέσα vikam είναι ή του βάθους ή του ύψους. Ή θα πρέπει να τα κονομάς χοντρά ή θα πρέπει να είσαι άστεγος. Κανένας δεν μιλάει για το πως πρέπει να γίνει η ένταξη στην αγορά εργασίας, αφού την θεωρούν δεδομένη την οικονόμα...ασχέτως αν 2.5 εκατομμύρια νέοι είναι άνεργοι. Κανένας δεν αναφέρει για τον νεοεισερχόμενο στην αγορά. Όλοι μιλούν για τους "καταξιωμένους" ετών εργασίας. Όλοι σκέφτονται την "πολυθρόνα" και το τάληρο: παφ και τάληρο. :)

Υ.Γ. Διαφήμιση του '80 με νόημα..για ένα από τα βαθύτερα αίτια της Ελληνικής κρίσης και της νοοτροπίας που συνέβαλε σ' αυτήν.

πώς με ένα μου σχόλιο με κατηγοριοποίησες με αυτόν τρόπο... ακόμα δεν κατάλαβα :confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top