Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Ρε πηγα να παρω το μηχανογραφικο και ηταν κλειστο το σχολειο..
Τι διαολο...με τρολλαρουν ??
Δεν εξηγειται αλλιως:wall::kill:

Ανετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCOOLIGAN

Νεοφερμένος

Ο SCOOLIGAN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εχω δει μαθηματα και προγραμματα σπουδων...Ομως ειμαι και παλι μπερδεμενη...
Θα σου πρότεινα να πας εδώ (έχει σε αρκετά σημεία ΚΕΣΥΠ). Εμένα με είχε βοηθήσει όταν έκανα το μηχανογραφικό.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Παντως στο δικο μου μηχανογραφικο θα γελασει και ο καθε πικραμμενος:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

staza13

Νεοφερμένος

Η staza13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Θα σου πρότεινα να πας εδώ (έχει σε αρκετά σημεία ΚΕΣΥΠ). Εμένα με είχε βοηθήσει όταν έκανα το μηχανογραφικό.;)
πηγα..και μου προτειναν την φιλολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
πηγα..και μου προτειναν την φιλολογια
Και γω σου λεω να πας Ιχθυο/ργιες.
Θα πας?

Με αλλα λογια πηγαινε εκει που σου αρεσει πραγματικα και μην εχεις ως γνωμονα το τι σου προτεινουν οι """"ειδικοι"""""
Ειδικος σε αυτο το θεμα εισαι εσυ και μονο εσυ;)

αντε και οι γονεις-κηδεμονες:P

για πες μια να δουμε,θα γελασει η οχι?
Δεν ειμαι σιγουρος ακομα αλλα θα ειναι ενα μιξ απο μηχανολογια+μουσικη+φυτα+Η/Υ+οτι αλλο κατεβασει η κουτρα μου+τηλεπικοινωνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
πηγα..και μου προτειναν την φιλολογια

Αυτοί θα σπουδάσουν να υποθέσω ή εσύ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
να γραψει καποιος τις 3 καλυτερες σχολες του 5ου πεδιου
σε φθινουσα σειρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faeton

Νεοφερμένος

Ο faeton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Καλύτερες είναι οι σχολές που αρέσουν στον καθένα. Δεν υπάρχει αντικειμενική απάντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Λοιπόν οριστικό μηχανογραφικό με 15528 σε 4ο και 16765 σε 5ο. Τις πκε τις τελείωσα επιτυχώς για όλες τις σχολές(όπλα-σώματα-ελ.ας.)
ΣΙ/ΙΠΤ
ΣΙ/ΜΗΧ
ΣΝΔ/ΜΑΧ
ΣΝΔ/ΜΗΧ
ΣΣΕ/ΟΠΛΑ
ΣΣΕ/ΣΩΜ
ΣΤΥΑ
ΣΜΥΝ
ΑΞ/ΩΝ-ΕΛ.ΑΣ
ΣΜΥ/ΟΠΛΑ
ΑΣΤ/ΩΝ-ΕΛ.ΑΣ
ΣΜΥ/ΣΩΜ
ΣΥΔ
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ ΕΜΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
να γραψει καποιος τις 3 καλυτερες σχολες του 5ου πεδιου
σε φθινουσα σειρα

λογιστικης και χρηματοοικονομικης(αθηνα και θεσ/νικη)
διοικητικης επιστημης και τεχνολογιας(αθηνα)
χρηματοοικονομικης και τραπεζικης διοικητικης(πειραιας)
σου προτεινω αυτες τις σχολες να τις εχεις πανω απο το διοικηση επιχειρησεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
λογιστικης και χρηματοοικονομικης(αθηνα και θεσ/νικη)
διοικητικης επιστημης και τεχνολογιας(αθηνα)
χρηματοοικονομικης και τραπεζικης διοικητικης(πειραιας)
σου προτεινω αυτες τις σχολες να τις εχεις πανω απο το διοικηση επιχειρησεων

οικονομικων επιστημων αθηνας?
την προοριζω για ψηλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bond_bill

Νεοφερμένος

Ο bond_bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
εγω θελω πληρφορικη πειραια σε ποιο πεδιο ειναι αυτη η σχολη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Γιατί μου λέει ότι είναι εκτός λειτουργίας? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Έχω μια απορία να βάλω πιο πάνω το οικονομικής επιστήμης του Πειραιά ή το Οικονομικών Επιστημών στην Αθήνα;;
Εννοώ τι διαφορές έχουν αυτά τα 2 τμηματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
βλεπεις τωρα ειναι μπαναλ η ωμη ολιγαρχια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Ποιοι από σας βάλατε ή θα βάλετε πρώτη επιλογή Ιατρική ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
λογιστικης και χρηματοοικονομικης(αθηνα και θεσ/νικη)
διοικητικης επιστημης και τεχνολογιας(αθηνα)
χρηματοοικονομικης και τραπεζικης διοικητικης(πειραιας)
σου προτεινω αυτες τις σχολες να τις εχεις πανω απο το διοικηση επιχειρησεων

Αν έγραφες τους λόγους θα ήταν καλό.
Διαφωνώ πάντως και πάντα είναι ανάλογα το τι αρέσει στο καθένα και τι θέλει να κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

observer3013

Νεοφερμένος

Ο observer3013 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Λοιπόν οριστικό μηχανογραφικό με 15528 σε 4ο και 16765 σε 5ο. Τις πκε τις τελείωσα επιτυχώς για όλες τις σχολές(όπλα-σώματα-ελ.ας.)
ΣΙ/ΙΠΤ
ΣΙ/ΜΗΧ
ΣΝΔ/ΜΑΧ
ΣΝΔ/ΜΗΧ
ΣΣΕ/ΟΠΛΑ
ΣΣΕ/ΣΩΜ
ΣΤΥΑ
ΣΜΥΝ
ΑΞ/ΩΝ-ΕΛ.ΑΣ
ΣΜΥ/ΟΠΛΑ
ΑΣΤ/ΩΝ-ΕΛ.ΑΣ
ΣΜΥ/ΣΩΜ
ΣΥΔ
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ ΕΜΠ
στο οτι εβαλες την αστυνομια τοσο χαμηλα επαιξε ρολο η εισαγωγη το 2015-2016;εγω σκεφτομαι να μην την βαλω καθολου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Τι παίζει με την αστυνομία?Άκουσα δεν θα δεχτούν εισακτέους φέτος,γιατί υπάρχει στο μηχανογραφικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top