Μαθηματικά: ιδιαίτερα ή τμήμα;

elenaki92paok

Νεοφερμένος

Η elenaki92paok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
μαθηματικα γενικης και κατευθυνσης ιδιαιτερα η τμημα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
μαθηματικα γενικης και κατευθυνσης ιδιαιτερα η τμημα???

Τμημα τμημα για να εχεις την ευγενη αμιλλα, τον ανταγωνισμο και να γραφεις και διαγωνισματα!!!!!!!! (και να σου βγει πιο φτηνα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Τμημα τμημα για να εχεις την ευγενη αμιλλα, τον ανταγωνισμο και να γραφεις και διαγωνισματα!!!!!!!! (και να σου βγει πιο φτηνα:P)

Ναι, αλλά θα πρέπει να είναι σε τμήμα που και οι άλλοι ενδιαφέρονται γιατί αν όχι τότε είναι χειρότερα. Μιλάω από πρασωπική πείρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Ναι, αλλά θα πρέπει να είναι σε τμήμα που και οι άλλοι ενδιαφέρονται γιατί αν όχι τότε είναι χειρότερα. Μιλάω από πρασωπική πείρα....

Έχεις ενα δικιο! στο δικο μου τμημα ενδιαφερομουν εγω κ κανα δυο ακομα.. Ο ενας μαλιστα μου ανεβασε πολυ τον πυχη!! Ο μαθηματικος παρολα αυτα εκανε πολυ καλη δουλεια!! αν δεν σου φαινεται καλο μπορεις να το διακοψεις και ν αρχισεις τα ιδιαιτερα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Έχεις ενα δικιο! στο δικο μου τμημα ενδιαφερομουν εγω κ κανα δυο ακομα.. Ο ενας μαλιστα μου ανεβασε πολυ τον πυχη!! Ο μαθηματικος παρολα αυτα εκανε πολυ καλη δουλεια!! αν δεν σου φαινεται καλο μπορεις να το διακοψεις και ν αρχισεις τα ιδιαιτερα!!:)

Στο δικό μου τμήμα, τη πρώτη χρονιά, είμασταν 8 παιδιά και όρεξη για μάθημα είχαμε μόνο 2 οπότε όπως αταλαβαίνεις γινόταν ένα μπάχαλο μέσα στη τάξη και αυτός ήταν ένας σοβαρός λόγος που πάτωσα. Τη 2η χρονιά έκανα ιδιαίτερα και βρήκα την υγειά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellilili

Νεοφερμένος

Η ellilili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Iδιαιτερα σιγουρα! ΠΟΛΥ καλυτερα απο τμημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ιδιαιτερα καν εγω αλλα βεβαια ειναι και κοντα στα 30 ευρω την ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Γενικά τα ιδιαίτερα "σου πιάνουν τα οπίσθια" για να το πω ευγενικά αλλά σίγουρα αξίζουν περισσότερο από το να είσαι σε τμήμα (προσωπική άποψη)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Γενικά τα ιδιαίτερα "σου πιάνουν τα οπίσθια" για να το πω ευγενικά αλλά σίγουρα αξίζουν περισσότερο από το να είσαι σε τμήμα (προσωπική άποψη)!

συμφωνω.και επισης,δεν σε καθυστερει καθολου το τμημα.η υλη τελειωνει πολυ μα πολυ πιο γρηγορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
συμφωνω.και επισης,δεν σε καθυστερει καθολου το τμημα.η υλη τελειωνει πολυ μα πολυ πιο γρηγορα
Το σημαντικό δεν είναι ότι τελιώνει γρήγορα αλλά ότι πηγαίνεις με το δικό σου ρυθμό χωρις να χρειάζεται να ακολουθείς κανένα και έτσι τα καταλαβαίνεις καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallas

Νεοφερμένος

Ο Kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ρε παιδιά εδώ στη Ζάκυνθο που τώρα ουσιαστικά ανοιξαν φροντιστήρια(πριν 2-3 χρόνια) οι τιμές των ιδιαίτερων είναι αρκετά προσιτές.Οι πιο πολλοί καθηγητές παίρνουν το πολυ 15 ευρω την ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
μαθηματικα κατευθυνσης εννοειται ιδιαιτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εγω εκανα ιδιαιτερα στα μαθηματικα κατευθυνσης...14,1 εγραψα,χωρις να σημαινει οτι δεν ειχα κανει ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!ΩΣΤΩΣΩ πιστευω οτι ακομα και σε τμημα να εισαι αν εισαι πολυ καλος τοτε θα σε βαλει ο καθηγητης σου σε ενα αναλογο των δυνατοτητων σου και του επιπεδους σου!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θύματουσχολείου

Νεοφερμένος

Ο Θύματουσχολείου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ιδιαιτερα!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
δεν παιζει ρολο,απλως στο τελος θελει ψυχραιμια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sertoss96

Νεοφερμένος

Ο sertoss96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
αμα εισαι απλα ενας μετριος μαθητης , λογω της υπερβολικης δυσκολιας του μαθηματος, σ αυτο το μαθημα πετυχαινουμε μονο εμεις οι οξυδερκεις μαθητες...!! γι αυτο στοχευσε να μαθεις καλα τη θεωρεια να γραψεις ενα 5αρι και πολυ ειναι... συνιστω το τμημα , η και καθολου φροντιστηριο σ αυτο το μαθημα, για να μη ξοδεψεις ασκοπα χρηματα...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top