Μάθημα Επιλογής

!Αρης!

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Ωραία είναι και η αρχιτεκτονική και έχω ακούσει πως υπάρχει καλή σχολή αρχιτεκτονικής στο Βόλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ωραία είναι και η αρχιτεκτονική και έχω ακούσει πως υπάρχει καλή σχολή αρχιτεκτονικής στο Βόλο!

Όντως υπάρχει πάντως ελπίζω να περάσω Πολυτεχνείο γιατί είναι πιο κοντά στον Ωρωπό... Όμως και Βόλο να περάσω δεν με χαλάει καθόλου!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Γαλλικα που τα κατεχω. Ψυχολογια(+ παπαγαλια) δν θα διαλεγα με τιποτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Εφαρμογες Πληροφορικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skullbuster

Νεοφερμένος

Ο Kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

psipsi

Νεοφερμένος

Η psipsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εφαρμογές πληροφορικής πήρα.... και 1η ξένη γλώσσα πήρα γαλλικά.... αλλα μάλλον, επειδή δεν έχουν άλλους καθηγητές, όλοι θα κάνουν πληροφορική και αγγλικά.... οποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εφαρμογές πληροφορικής πήρα.... και 1η ξένη γλώσσα πήρα γαλλικά.... αλλα μάλλον, επειδή δεν έχουν άλλους καθηγητές, όλοι θα κάνουν πληροφορική και αγγλικά.... οποτε...

1η ξένη γλώσσα είναι τα αγγλικα:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
1η ξένη γλώσσα είναι τα αγγλικα:bye:
Οχι:nono:. Εμας μας εδωσαν να επιλεξουμε για 1η γλωσσα αναμεσα στα γαλλικα τα γερμανικα και τα αγγλικα. Λογικα τα αγγλικα θα ειναι 1η γλωσσα αλλα ΔΕΝ ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ η 1η.:iagree::):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Οχι:nono:. Εμας μας εδωσαν να επιλεξουμε για 1η γλωσσα αναμεσα στα γαλλικα τα γερμανικα και τα αγγλικα. Λογικα τα αγγλικα θα ειναι 1η γλωσσα αλλα ΔΕΝ ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ η 1η.:iagree::):):)
Τα αγγλικα ειναι υποχρεωτικο μαθημα.Η β ξενη γλωσσα ειναι επιλογης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Πάντως εμάς μας έδωσαν ένα χαρτί που έλεγε να διαλέξουμε γλώσσα ανάμεσα σε αγγλικά, γαλλικά και γερμανικά και μάθημα επιλογής. Άρα τα αγγλικά δεν θα είναι υποχρεωτικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papaki94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Οχι:nono:. Εμας μας εδωσαν να επιλεξουμε για 1η γλωσσα αναμεσα στα γαλλικα τα γερμανικα και τα αγγλικα. Λογικα τα αγγλικα θα ειναι 1η γλωσσα αλλα ΔΕΝ ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ η 1η.:iagree::):):)

Και εμάς !!!!

Αλλα εγώ διάλεξα πρώτη γλώσσα αγγλικά και μάθημα επιλογής πληροφορική!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αγγλικά και ψυχολογία!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Πάντως εμάς μας έδωσαν ένα χαρτί που έλεγε να διαλέξουμε γλώσσα ανάμεσα σε αγγλικά, γαλλικά και γερμανικά και μάθημα επιλογής. Άρα τα αγγλικά δεν θα είναι υποχρεωτικά...
Kι εγω σου λεω πως ειναι.Εκτος αν εχει αλλαξει το συστημα.Παντως και περσυ και φετος υποχρεωτικα ηταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Αρης!

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εμάς δεν είχε μάθημα επιλογής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εμας παλι δεν μας δοθηκε κανενα εντυπο να συμπληρώσουμε για το Λυκειο και το μαθημα επιλογης!
Τι να πεις!
Ισως το συμπληρώσουμε του χρόνου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gredos

Νεοφερμένος

Ο gredos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εμας τα μαθήματα επιλογής ειναι
α) γρεμανικα - γαλλικα
β)ευρωπαϊκος πολιτισμός
γ) πληροφορική
δ)αισθητικη αγωγη (στοιχεια θεατρολογιας,μουσική και εικαστικά)...

το β(ευρωπαϊκος πολιτισμος) και το δ(αισθητικη αγωγη) τα αποκλειω!!!! δε μου αρεσουν και πολυ...
απο την αλλη στα γερμανικα είμαι πολυ καλός- εχω πτυχιο Β2 στα γερμανικα και προετοιμαζομαι για C1... ετσι δε θα εχω πολυ διάβασμα... και θα ειναι σίγουρα κατανοητά χωρις να απαιτούν πολυ χρόνο μελέτης....
ωστοσο μου αρεσει πολυ και η ιδεα της ψυχολογίας... πρεπει να ειναι πολυ ενδιαφέρον μαθημα... και νομιζω πως θα μου αρεσει πολυ...ομως φοβαμαι οτι θα εχει πολυ διαβασμα σε σχεση με τα γερμανικα...
τι μου προτείνετε να διαλεξω???? ψυχολογια η γερμανικα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alice-vel

Νεοφερμένος

Η alice-vel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγώ πάντως θα πάρω αισθητική αγωγή:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Kι εγω σου λεω πως ειναι.Εκτος αν εχει αλλαξει το συστημα.Παντως και περσυ και φετος υποχρεωτικα ηταν.

Μάλλον θα έχει αλλάξει το σύστημα. Όπως είπα μπορούσαμε να διαλέξουμε αγγλικά ή γαλλικά ή γερμανικά. Ένα απ' όλα θα κάνουν οι μαθητές όχι αγγλικά και γαλλικά ή γερμανικά....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Μάλλον θα έχει αλλάξει το σύστημα. Όπως είπα μπορούσαμε να διαλέξουμε αγγλικά ή γαλλικά ή γερμανικά. Ένα απ' όλα θα κάνουν οι μαθητές όχι αγγλικά και γαλλικά ή γερμανικά....:)

Noμίζω ότι κάπου λανθάνεις...Η αγγλική είναι πρώτη ξένη γλώσσα και μετά επιλέγεις και 2η αν θες για μάθημα επιλογής:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Noμίζω ότι κάπου λανθάνεις...Η αγγλική είναι πρώτη ξένη γλώσσα και μετά επιλέγεις και 2η αν θες για μάθημα επιλογής:bye:

Το ίδιο λέει και ο cris@tos.... Σε μας πάντως έτσι έγινε..... Θα δούμε τι τελικά ισχύει στο Λύκειο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top