Μάθημα Επιλογής

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Σωστό!!:) Πάντως κανένα από τα 2 δεν το δίνουμε στις εξετάσεις!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Όντως όμως αυτός ο ευρωπαικός πολιτισμός είναι σκέτη αποτυχία....
εμάς πριν λίγο καιρό που μας έκαναν ενημέρωση για το λύκειο μας είπαν οτι πέρσι δεν έγινε καν αυτό το μάθημα γιατί δεν το επέλεξε ουτε ενας..:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
ρε σεις τι χαρτιά και αιτήσεις λέτε??εμάς δεν μας έδωσαν τπτ...τι να πω??οργάνωση στο full έχει το σχολείο μου...
εγώ είμαι ανάμεσα σε είκαστικα ή πληροφορίκή..τι να πω??θα το σκεφτώ..αλλά μάλλον εικαστικά..μου χουν πει ότι δεν κάνεις τπτ άλλο παρα χαβαλέ..ενω στην πληροφοτική πρέπει να ανοίγουμε και κανα βιβλίο που και που...
Μα σιγουρα υπαρχει μαθημα επιλογης εικαστικα;
Νομιζω λεγεται εικαστικη αγωγη και κανουν θεατρολογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αισθητική αγωγή θες να πεις. :P

Όπως και να 'χει, αποτελείται από τρία μαθήματα: Μουσική, Εικαστικά, Θεατρολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Και συνηθως κανουν μονο θεατρολογια.
Εδιτ:δεν ντρεπεσαι να χρησιμοποιεις αυτην την απαισια φατσα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αισθητική αγωγή θες να πεις. :P

Όπως και να 'χει, αποτελείται από τρία μαθήματα: Μουσική, Εικαστικά, Θεατρολογία.

Υποτίθεται ότι κάνεις και τα τρία σωστά;
Δεν επιλέγουμε εμείς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Υποτίθεται ότι κάνεις και τα τρία σωστά;
Δεν επιλέγουμε εμείς:)
Οπως το ειπες.Υποτιθεται.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ναι!! Βασικά μόνο χαβαλέ είναι!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dora1994

Νεοφερμένος

Η dora1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ίσως πληροφορική ή εικαστικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πληροφορικη χαλαρα.
Δεν εχω ορεξη για αλλες αρλούμπες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Πληροφορικη χαλαρα.
Δεν εχω ορεξη για αλλες αρλούμπες!

Και δεν γράφεις στο τέλος!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

dimitris_v

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εγώ που το συζήτησα με κάτι φίλους μου πήγαινουν Α λυκείου μου είπαν να επιλέξω εκαστικά(ή όπψς αλλιως λέγεται)γιατι εκεί δεν κάνεις τπτ σε αντίθεη με την πληροφορική που πρέπει να διαβάζεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ασε φετος με τα εικαστικα επαθα μεγαλη νείλα!:P
Mας εβαζε πόσες εργασίες μας εβαζε και απαιτούσε και να τις κανουμε και τελειες!
Τον ηλίθιο!
Και στο τριτο τριμηνο ειπε πως με εβαλε και 18,ενω στα αλλα με ειχε 20!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kαι στα 2 κάθεσαι(εφαρμογές πληροφορικής εδώ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_v

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Kαι στα 2 κάθεσαι(εφαρμογές πληροφορικής εδώ;))

νατος και ο έμπειρος της α λυκείου..αφού κάθομαι και στα 2 θα πάρω πληροφορική...εικαστικά ότι κατέβει στον κάθε τρελαμένο πρέπει να το κάνουμε χωρίς να προσβάλουμε την τέχνη...:lol:...ευχαριστώ φίλε που μου άνοιξες τα μάτια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

THERISTIS

Νεοφερμένος

Ο THERISTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγω παντος επελεξα Αισθητικη αγωγη!
γιατι δν εξεταζεται
κ δν μετραει στον γ.μ.ο.
οποτε δν μου καιγεται καρφακι:iagree::P:nono::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ πάλι επέλεξα ψυχολογία γιατί παρόμοιο μάθημα διδάσκεται και στη σχολή που μάλλον θα πάω....Ε εντάξει θεωρία είναι δεν έχει μεγάλη δυσκολία αρκεί να διαβάζεις όλη τη χρονιά και να μην τα αφήσεις για το τέλος!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Αρης!

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εγώ πάλι επέλεξα ψυχολογία γιατί παρόμοιο μάθημα διδάσκεται και στη σχολή που μάλλον θα πάω....Ε εντάξει θεωρία είναι δεν έχει μεγάλη δυσκολία αρκεί να διαβάζεις όλη τη χρονιά και να μην τα αφήσεις για το τέλος!:)

Ψυχολογία??...Εχω ακούσει πως πρέπει να ξέρεις πολύ καλά αρχαία και είναι και ενδιαφέρον δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ψυχολογία??...Εχω ακούσει πως πρέπει να ξέρεις πολύ καλά αρχαία και είναι και ενδιαφέρον δουλειά.

Δεν θα σπουδάσω ψυχολογία...Μάλλον αρχιτέκτονας θα γίνω και έχω ακούσει ότι υπάρχει ένα μάθημα σχετικό με τη ψυχολογία.. Γι'αυτό διάλεξα αυτό το μάθημα επιλογής!!
:):D:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top