Μάθημα Επιλογής

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Εγώ διάλεξα γαλλικά γιατί κάνω ιδιαίτερα και θα δώσω και Β1 το Μάιο και θα μου είναι εύκολα..Μήπως όμως δεν γίνει τμήμα;Οι περισσότεροι που ρώτησα διάλεξαν πληροφορική,εκτός από 2 άτομα που διάλεξαν γαλλικά...Στα σχολεία σας γινόταν πάντα τμήμα γαλλικών;

Ποτέ. Στην Α' είχαμε μόνο Πληροφορική, Ψυχολογία και Θεατρολογία. Και στη Β' μόνο Εφαρμογές Υπολογιστών (έλεος).

Προσωπικά είχα μετανιώσει πολύ που είχα επιλέξει πληροφορική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Ποτέ. Στην Α' είχαμε μόνο Πληροφορική, Ψυχολογία και Θεατρολογία. Και στη Β' μόνο Εφαρμογές Υπολογιστών (έλεος).

Προσωπικά είχα μετανιώσει πολύ που είχα επιλέξει πληροφορική.
Οκ,thanks..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Παιδιά εγώ κύκλωσα με απόλυτη σιγουριά πληροφορική γιατί είμαι κολλημένος....

Ελπίζω φέτος να έχουμε κάναν σοβαρό καθηγητή γιατί μέχρι πέρυσι εγώ διαχειριζόμουν(σχεδόν) , το LAN του σχολείου...

Καταλαβαίνεται φαντάζομαι , το επίπεδο των γνώσεων του καθηγητή......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
@X-FILER:
Εγώ θα επέλεγα αισθητική αγωγή ή ψυχολογία.Σε εμάς έδωσαν επιλογή μόνο Γαλλικά-Εφαρμογές Πληροφορικής και επειδή απεχθάνομαι τα Γαλλικά,επέλεξα Πληροφορική.Δε μετράει στο μέσο όρο και δε δίνεις στο τέλος,αλλά εμένα το μάθημα δε με τράβηξε και καθόλου.Επίσης σε εμάς έβαλε στο τέλος να κάνουμε μια μεγάλη εργασία που θα μετρούσε ως διαγώνισμα στις εξετάσεις.
Τι να σου πω,έτσι όπως το λες βέβαια,καλύτερα θα ήταν να παρακολουθήσεις Γερμανικά.Αφού είσαι και σε υψηλό επίπεδο θα βοηθήσει και στο μέσο όρο σου,αν έχεις τέτοιους προβληματισμούς..:)

για οσους λενε αισθητικη αγωγη δεν υπαρχει περιπτωση.ωραια θα ηταν,αλλα φανταζομαι θα πανε αυτατα βλαμμενα που βαιουνται που ζουν και θα γινεται χαμος.θα παρω γερμανικα γιατι τη χρειαζομαι μια επαναληψη(ελπιζω να γινει τμημα τουλαχιστον).πληροφορικη τη σιχαινομαι και την κραταω για την τριτη.ψυχολογια εχει πολυ διαβασμα και τελικα δε θα παε κανενας γνωστος:lol: οποτε εχουμε:
1.γερμανικα
2.αισθητικη
3.πληροφορικη

εχουμε ενα βασικο προβλημα ομως!δεν εχω γραφτει ακομα!:P :lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
την πληροφορικη μπορεις να την παρεις και στην α και στην γ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
το ξερω,αλλα επειδη δε μου αρεσει προσπαθω να το αποφυγω.αλλωστε εκει πανε ο περισσοτεροι σκραπες(χωρις παρεξηγηση :P)και θα γινεται χαμος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
σιγα ... εγω αν πηγαινα σε δημοσιο δν θα εκανα τπτ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
απλα επειδη ξερω τι βλαμμενα θα εχουμε φετος,θελω να τους αποφυγω οσο μπορω.δε γινεται να συναναστρεφομαι με τετοια ατομ ακατωτερου επιπεδου :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
εμεις αισθητικη αγωγη δεν εχουμε..!μονο ψυχολογια,θεατρολογια,ξενες γλωσσες,πληροφορικη...
εγω διαλεξα πληροφορικη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*karoto*

Νεοφερμένος

Η αντωνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγω ειχα επιλεξει τν ψυχολογια και πραγματικα ηταν πολυ καλη επιλογη.. τ μαθημα σε εμας γινοταν ως εξης : επιλεγαμε καποιο θεμα που που γενικοτερα μας απασχολουσε σχετικα με την επικεροτητα αλλα και γενικοτερα δικουσ μας προβληματισμους και γινοταν μια συζητηση γυρω απο αυτο... επισης καναμε και καποιες εργασιες με θεμα παλι καποια κοινωνικα προβληματα.... το μαθημα ηταν πολυ ενδιαφερον και μαλιστα ειχαμε ενα στανταρ 20αρι στον ελεγχο μιας και η ψυχολογια μετραει στο μεσο ορο !!!!!!!! γενικοτερα ειναι πολυ καλη επιλογη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elina(:

Νεοφερμένος

Η Elina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εγω παντος θα παρω ψυχολογια...
ειναι τρομερη επιστημη... και θα μου αρεσε πολυ να ξερω λιγα πραγματακια παραπανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Εμεις ειχαμε κανει 3 ατομα τμημα γαλλικων:DΠηγαμε και εκπαιδευτικο ταξιδι στο εξωτερικο και για λιγο χασαμε το comenius στο Παρισι!Τελεια ηταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Πάρτε Πληροφορική ή Αισθητική αγωγή!!!
Είναι πολύ χαβαλέ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Nα ρωτήσω, γίνεται να διαλέξω Α' Ξένη Γλώσσα τα αγγλικά και σαν επιλεγόμενο να διαλέξω πάλι τα αγγλικά;:D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Nα ρωτήσω, γίνεται να διαλέξω Α' Ξένη Γλώσσα τα αγγλικά και σαν επιλεγόμενο να διαλέξω πάλι τα αγγλικά;:D :P

Δεν νομίζω σαν μάθημα επιλογής να έχουν αγγλικά! Ίσως κάνω και λάθος όμως. Συνήθως γαλλικά ή γερμανικά! Σε εμάς τουλάχιστον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Eμάς έχει και αγγλικά :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
:P ε, τότε για να έχει θα μπορείς να το πάρεις! Βασικα την Α' ξένη γλώσσα δεν την επιλέγεις νομίζω, άρα για να το έχουν έτσι, μάλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Nα ρωτήσω, γίνεται να διαλέξω Α' Ξένη Γλώσσα τα αγγλικά και σαν επιλεγόμενο να διαλέξω πάλι τα αγγλικά;:D :P

αγγλικά κάνεις έτσι κι αλλιώς!!!!Απλά πολλά σχολεία έχουν σαν μάθημα επιλογής και τα αγγλικά...Αφού το σχολείο σου τα έχει και βέβαια μπορείς να τα επιλέξεις...Εμείς αναγκαστικά κάνουμε θεατρολογία!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
εγω παντος θα παρω ψυχολογια...
ειναι τρομερη επιστημη... και θα μου αρεσε πολυ να ξερω λιγα πραγματακια παραπανω


ναι αυτην πηρα τοτε και εμαθα καποια πραγματα.ειναι ενδιαφερον οντως.και μετραει στο μεσο ορο δηλαδη ευκολοι βαθμοι=ανεβασμα μεσου ορου(η πληροφορικη δεν μετραει στο μεσο ορο :nono:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papakos1

Νεοφερμένος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εμεις παντως καλα περασαμε αισθ. αγωγη!! Με λιγη καλή διαγωγη.................20,20!! αλλ τ ν τ κανεις αφου δν μετραει στον ΓΜΟ........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top