Μάθημα Επιλογής

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.

FΛNTOM™

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδιά χρειάζομαι βοήθεια.Είμαι ανάμεσα σε τρία μαθήματα (Εφαρμογές Πληροφορικής, Ψυχολογία και Αισθητική αγωγή). Στην πληροφορική γενικά είμαι καλός, η ψυχολογία μου αρέσει σαν ιδέα και η αισθητική αγωγή γιατί πιστεύω θα έχει πιο πολύ πλάκα. Τι να κάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Πληροφορικη που δε δινεις και εξετασεις στο τελος;)Αισθητικη αγωγη μπορει να πεσεις σε κανενα βλακα και να υποφερεις,ενω ψυχολογια αντιμετωπιζεις και τις ενδοσχολικες στο τελος της χρονιας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Η Ψυχολογία σπανίως φτιάχνει τμήμα.
Η Αισθητική Αγωγή, αν σου αρέσει, πλάκα έχει, αλλά θα βαρεθείς να τραγουδάς και να ζωγραφίζεις.
Η Πληροφορική ειναι γενικώς η πιο χαλαρή, συνηθως αναλώνεται σε surfing, ενώ όποτε γίνεται μάθημα είναι πραγματικά χρήσιμο γιατί στην ύλη υπάρχει η εκμάθηση της σουίτας office, κυρίως word και excel.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Η ψυχολογια σε μας παντα εφτιαχνε τμημα παντως.
Η πληροφορικη οντως λεει στην Α' Λυκειου, να εχεις μια ωρα πιο χαλαρη (6 ωρες αρχαια απαπαπαπαππα) και να μην εξεταζεσαι στο τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melody

Νεοφερμένος

Η matina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πληροφορική εννοείται. Είναι super.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FΛNTOM™

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Η πληροφορική θα είναι ποιο εύκολη από την αισθητική αγωγή; :hmm: Άμα επιλέξω αισθητική αγωγή θα δόσω εξετάσεις στο τέλος, λογικά όχι. Άμα δεν διαλέξω τώρα πληροφορική θα μπορέσω να διαλέξω στην τρίτη; Και τμήμα ψυχολογίας θα φτιαχτεί αλλά δεν νομίζω να πάω γιατί θα έχει διάβασμα, σωστα; Συγνώμη άμα σας κούρασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitr@!

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εμεις δυστυχως δεν ειχαμε την δυνατοτητα να διαλεξουμε μαθημα επιλογης.....καναμε «αναγκαστικα» πληροφορικη....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
παιδια,στην αισθητική αγωγή η μουσική που λέτε είναι αυτά με νότες κτλ στην ύλη ή απλώς τραγουδάς?:P αν μοπρεί κάποιος να εξηγήσει γενικά τι εστί το μάθημα αυτο.....πληροφορική είναι όντως το μάθημα που διάλεξαν οι περισσότεροι που γνωριζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εμεις δυστυχως δν εχουμε επιλογη! παιρνουμε αναγκαστικα γαλλικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Στην πληροφορική (άμα πέσεις σε σωστό καθηγητή) κάνεις λίγα πράγματα για τα δεδομένα και την πληροφορία και τα βασικά στην άλγεβρα Boole. Εν συνεχεία μαθαίνεις τα βασικά μέρη του υπολογιστή. Στο Β' τετράμηνο μαθαίνεις να χρησιμοποιείς το Word και το Excel - τα συγκεκριμένα μου φάνηκαν πολύ χρήσιμα και δεν το μετάνιωσα καθόλου που την διάλεξα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxarina

Νεοφερμένος

Η zaxarina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
στο σχολειο μου δεν μας δωσανε δηλωσεις για να συμπληρωσουμε πιο μαθημα θελουμε θα μου δωσουν οταν ξεκινησω την Α'λυκειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εγώ φέτος πήρα ψυχολογία, πολύ ενδιαφέρον μάθημα! Αν και σπάνια δημιουργούνται τμήματα, το μάθημα είναι πολύ καλό! Αρκεί βέβαια να πέσεις και σωστό καθηγητή... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selene1

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ναύπακτος (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγω παιδιά, διάλεξα πληροφορική γιατί τη θεωρώ ευκολη. Βεβαια μου άρεσε και η ψυχολογία, αλλά πολύ θεωρία ρε παιδί μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
εγω διαλεξα πληροφορικη! διοτι δεν εξεταζεται τον ιουνιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Στην πληροφορική (άμα πέσεις σε σωστό καθηγητή) κάνεις λίγα πράγματα για τα δεδομένα και την πληροφορία και τα βασικά στην άλγεβρα Boole. Εν συνεχεία μαθαίνεις τα βασικά μέρη του υπολογιστή. Στο Β' τετράμηνο μαθαίνεις να χρησιμοποιείς το Word και το Excel - τα συγκεκριμένα μου φάνηκαν πολύ χρήσιμα και δεν το μετάνιωσα καθόλου που την διάλεξα :)

Όταν λες τα βασικά, τι εννοείς? Εμείς εξ' όσων θυμάμαι τα είχαμε κάνει όλα όσα είχε το βιβλίο και τότε μου φαίνονταν -και ήταν- αρκετά εύκολα.. Τώρα δεν θυμάμαι και πολλά..

...

Προσωπικά στην Α' Λυκείου είχα επιλεξει Πληροφορική, αλλά μία φορά την εβδομάδα πήγαινα και στην ψυχολογία*.. Μια-δυο φορές είχα πάει και στη θεατρολογία, για βόλτα.. Αν ξαναπήγαινα τώρα Α' Λυκείου και έπρεπε να ξαναεπιλέξω, θα επέλεγα Θεατρολογία... Είχε πολύ πλάκα.. Η ψυχολογία είναι κάπως ενδιαφέρουσα, αλλά βαρετή. Η πληροφορική οκ.

*οι ώρες της Πληροφορικής και των άλλων δύο μαθημάτων επιλογής στο σχολείο μου δεν συνέπιπταν εντελώς.. π.χ η πληροφορική είχε Δευτέρα 5η ώρα και Πέμπτη 7η, ένω τα άλλα δυο τμήματα είχαν Δευτέρα 5η ώρα και Παρασκευή 7η.. κάπως έτσι.. και αφού είχα κενό την Παρασκευή πέρναγα μια βόλτα και από την ψυχολογία ή την θεατρολογία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
διαλεξα πληροφορικη..ε επειδη δν εξεταζεται και εισαι πιο χαλαρος..μια χαρα περασαμε αλλα για μαθημα ουτε λογος (δν μας χαλασε:P)...ιντερνετ και καμια σπαζοκεφαλια να περασει η ωρα..το αλλο τμημα που εγινε ηταν αυτο τηε θεατρολογιας..μιλαμε εκει επεφτε το γελιο !! μια φορα αποφασισαν στην ωρα του μαθηματος να παιξουν μια δικη τους παρασταση που θα ειχε μεσα emo,punkia,gothades και τετοια..ηταν επηρεασμενοι απο τα πρωιναδικα,βλεπετε...ελεος :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanos__

Νεοφερμένος

Ο Thanos__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγώ τώρα θα πάω Α' Λυκείου και είμαστε ανάμεσα σε πληροφορική.θεατρολογία,και ψυχολογία.Τώρα πληροφορική δν θέλω με τπτ.ψυχολογία μου εχουν πει οτι σου ανεβαζει το μεσο ορο αλλα το δινεις στο τελος κ ειναι δυσκολο κ θεατρολογία δν δινεις...μαλλον το τελευταιο....παντως εχει κ αλλα πολλα μεχρι κ γεωπονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Εγώ διάλεξα γαλλικά γιατί κάνω ιδιαίτερα και θα δώσω και Β1 το Μάιο και θα μου είναι εύκολα..Μήπως όμως δεν γίνει τμήμα;Οι περισσότεροι που ρώτησα διάλεξαν πληροφορική,εκτός από 2 άτομα που διάλεξαν γαλλικά...Στα σχολεία σας γινόταν πάντα τμήμα γαλλικών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsaras7

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κατούνα (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εγω διαλεξα πληροφορικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top