Λογικές τιμές για φροντιστήριο (θερινή περίοδος)

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Εμένα για 4 εβδομάδες το καλοκαίρι και για 19 ώρες την εβδομάδα μου παίρνουν 330 ευρώ. Μήπως είναι πολλά?
σου παιρνουν 4,3 ευρω την ωρα.η μεση τιμη ειναι περιπου 6-6,5 ευρω αρα θα ελεγα πως ειναι αρκετα φθηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emi

Νεοφερμένος

Η emi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
σου παιρνουν 4,3 ευρω την ωρα.η μεση τιμη ειναι περιπου 6-6,5 ευρω αρα θα ελεγα πως ειναι αρκετα φθηνα.
Είπα μήπως είναι πολλά γιατί είμαι λίγο άσχετη από αυτά. Πρώτη χρονιά κάνω και ελπίζω και τελευταία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Εγώ για 6 βδομάδες και 14 ώρες/βδομάδα δίνω 625...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εγω ειμαι β' λυκειου θεωρητικη!για αρχαια,εκθεση,λατινικα ποσο πανε περιπου?θελω να ακουσω αποψεις και εμπειριες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenico

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο domenico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
εγω ειμαι β' λυκειου θεωρητικη!για αρχαια,εκθεση,λατινικα ποσο πανε περιπου?θελω να ακουσω αποψεις και εμπειριες!

εγώ πέρυσι για αυτά τα μαθήματα, 9 ώρες την εβδομάδα, έδωσα 2400!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εγώ πέρυσι για αυτά τα μαθήματα, 9 ώρες την εβδομάδα, έδωσα 2400!
2400 ολη την χρονια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenico

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο domenico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
2400 ολη την χρονια?

ε ναι βρε! αν ήταν το μήνα θα έπρεπε να είμαι γόνος πλούσιας οικογένειας! για βδομάδα ούτε λόγος! :):)
Και αν ενδιαφέρεσαι και για 3η λυκείου, για 13 ωρες δίνω 3400!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
ε ναι βρε! αν ήταν το μήνα θα έπρεπε να είμαι γόνος πλούσιας οικογένειας! για βδομάδα ούτε λόγος! :):)
Και αν ενδιαφέρεσαι και για 3η λυκείου, για 13 ωρες δίνω 3400!
οχι β λυκειου θα παω!χαχαχα φανταζεσαι το μηνα τοσα?????!μαλλον θα αρχισω !θα ρωτησω βεβαια πολλα φροντιστηρια απο αυριο!και ευχομαι να βρω κατι καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenico

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο domenico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
οχι β λυκειου θα παω!χαχαχα φανταζεσαι το μηνα τοσα?????!μαλλον θα αρχισω !θα ρωτησω βεβαια πολλα φροντιστηρια απο αυριο!και ευχομαι να βρω κατι καλο!

Καλά θα κάνεις! κάνε μια έρευνα πρώτα, δες τι σου προσφέρει το κάθε φροντιστήριο και μετά αποφάσισε. Και να ξέρεις πως το καλό δεν είναι πάντα και το ακριβό! Μη δώσεις και μια περιουσία για δίδακτρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Καλά θα κάνεις! κάνε μια έρευνα πρώτα, δες τι σου προσφέρει το κάθε φροντιστήριο και μετά αποφάσισε. Και να ξέρεις πως το καλό δεν είναι πάντα και το ακριβό! Μη δώσεις και μια περιουσία για δίδακτρα!
ναι ισχυει αυτο!μια φιλη μου πηγαινε γ' λυκειου σε αυτα τα μαθηματα,και πληρωνε 180 το μηνα!παρολο που ηταν φτηνα ,εμεινε ευχαριστημενη απο τους καθηγητες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Εγώ θέλω πολύ να κάνω ιδιαίτερα στα μαθηματικά αλλά σίγουρα θα είναι πολύ ακριβά. Αν όμως καταφέρω και πάω πόσες ώρες πιστεύετε οτι χρειάζεται?? να κάνω και γεωμετρία ή δεν θα μου χρειαστεί? και επισης, δε γίνεται να πληρώσω ένα μηνιαίο ποσό και όχι με την ώρα???
Θα ήθελα πολύ να ακούσω τις απόψεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenico

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο domenico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εγώ θέλω πολύ να κάνω ιδιαίτερα στα μαθηματικά αλλά σίγουρα θα είναι πολύ ακριβά. Αν όμως καταφέρω και πάω πόσες ώρες πιστεύετε οτι χρειάζεται?? να κάνω και γεωμετρία ή δεν θα μου χρειαστεί? και επισης, δε γίνεται να πληρώσω ένα μηνιαίο ποσό και όχι με την ώρα???
Θα ήθελα πολύ να ακούσω τις απόψεις!!!

κοίτα, τα ιδιαίτερα με την ώρα πηγαίνουν, απλά μπορείς να τα πληρώνεις είτε με την εβδομάδα είτε με το μήνα! Όπως βολεύεται καθένας. Τώρα για τα μαθηματικά που λες καλύτερα να μιλήσουν οι θετικοτεχνολογικοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Ευχαριστώ πάντως!!!! Να σαι καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
πολλες φορες ομως δεν συμφερει να κανεις ιδιαιτερα γιατι υπαρχουν και φροντιστηρια με ολιγομελη τμηματα!τουλαχιστον στην καλαματα!αλλου δεν ξερω!ας πουμε εδω τυχαινει να ειναι και 3 παιδια σε ενα τμημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante38245

Νεοφερμένος

Ο dante38245 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι οποιος θελει να πετυχει το στοχο του δεν πρεπει να κοιταει τοσο την τιμη(οταν μιλαμε ,βεβαια,για μικρη διαφορα τιμης),αλλα το επιπεδο των μαθηματων,τις επιτυχιες του φροντηστηριου,τους καλους καθηγητες και την οργανωση του φροντηστηριου.Γιατι υπαρχουν και φροντηστηρια με 250-300 ευρω το μηνα που δεν ενδιαφεροναται καθολου για τους μαθητες τους και η δουλεια τους ειναι μετρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι οποιος θελει να πετυχει το στοχο του δεν πρεπει να κοιταει τοσο την τιμη(οταν μιλαμε ,βεβαια,για μικρη διαφορα τιμης),αλλα το επιπεδο των μαθηματων,τις επιτυχιες του φροντηστηριου,τους καλους καθηγητες και την οργανωση του φροντηστηριου.Γιατι υπαρχουν και φροντηστηρια με 250-300 ευρω το μηνα που δεν ενδιαφεροναται καθολου για τους μαθητες τους και η δουλεια τους ειναι μετρια.
και συγνωμη θεωρεις 250-300 καλες τιμες?εγω το θεωρω ακριβο!για ιδιαιτερο θα συμφωνουσα αλλα 250-300 δεν τα δινω για φροντιστηριο μαθηματων,για ξενες γλωσσες η' κατι αλλο εξωσχολικο ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
και συγνωμη θεωρεις 250-300 καλες τιμες?
Αν βρεις καλό φροντιστήριο στη Γ με τοσα κλεισε και πες τους κι ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Αν βρεις καλό φροντιστήριο στη Γ με τοσα κλεισε και πες τους κι ευχαριστω...
παιδια μια φιλη μου περισυ πηγαινε σε 3 μαθηματα και εμεινε απολυτως ευχαριστημενη!εκτος βεβαια αν μιλας για πολυ μεγαλα φροντιστηρια,με πειρα,μεγαλες επιτυχιες!ετσι καπως να το δεχτω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helen_r

Νεοφερμένος

Η helen_r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
και παλι καλά να λέτε.έχω γνωστούς που μένουν σε μικρά νησιά οπου δεν υπάρχουν φροντηστηρια και έχουν μονο ιδιαιτερα και παει 25-30 ευρώ /ώρα.
υπάρχουν και χειρότερα δυστυχώς :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
και παλι καλά να λέτε.έχω γνωστούς που μένουν σε μικρά νησιά οπου δεν υπάρχουν φροντηστηρια και έχουν μονο ιδιαιτερα και παει 25-30 ευρώ /ώρα.
υπάρχουν και χειρότερα δυστυχώς :(
Τα ιδιαίτερα συνήθως είναι πιο ακριβά από τα φροντιστήρια. Έχω ακούσει και 60?/ώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top