Λογικές τιμές για φροντιστήριο (θερινή περίοδος)

Atsallica

Νεοφερμένος

Ο Atsallica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!!Θα ήθελα να μου πείτε ποιες είναι οι λογικές τιμές για το θερινό πρόγραμμά μαθημάτων σε φροντιστήριο μιας και έχω πλήρη άγνοια επί του θέματος. Έχω μια προσφορά από φροντιστήριο: διάρκειά-> 5 εβδομάδες
ώρες/εβδομάδα->18
Δίδακτρα->450 ευρώ
:hmm::hmm::s

(μιλώντας Πάντα για γ Λυκείου) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

helena_16_kolin

Νεοφερμένος

Η helena_16_kolin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Φίλε μου δεν ξέρω σε τι περιοχή μένεις (πόλη ή χωριό εννοώ)....εγώ ζω στην επαρχία και στην δική μας περιοχή έχουμε μόνο 1 φροντιστήριο Μ.Ε.....Εμείς 450 ευρώ πληρώσαμε φέτος για όλο τον χρόνο (Σεπτέμβριο-Μαΐο).....οπότε αν είσαι σε πόλη θα σου πρότινα μια καλή έρευνα αγοράς όσον αφορά τα φροντιστήρια..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Atsallica

Νεοφερμένος

Ο Atsallica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Γεια σου Ηelena! 450ε μου φαίνεται εξωφρενικά καλη τιμη για ολον τον χρονο!:)Εγω απο δω και απο 'κει που εχω ρωτησει οι τιμες μονο των θερινων κυμαίνονται πανω-κατω απο 400-500ε!:down: Ε τώρα θα δείξει...


Σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helena_16_kolin

Νεοφερμένος

Η helena_16_kolin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Να 'σαι καλά....δεν ξέρω πότε θέλεις να αρχίσεις μαθήματα αλλά οι συμμαθητές μου κ εγώ είπαμε όταν τελειώσουν οι εξετάσεις μέχρι τα μέσα Αυγούστου να μην κάνουμε φροντιστήριο αλλά να μαζευόμαστε και να κάνουμε επαναλήψεις όλοι μαζί...Φυσικά γίνεται γιατί είμαστε σε χωριό οπότε έχουμε μέρη με ησυχία για να το κάνουμε αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Atsallica

Νεοφερμένος

Ο Atsallica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγω ειμαι απο αθηνα και τα φροντιστηρια εδω ξεκινανε οταν τελειωσουν οι εξετασεις για 5 εβδομαδες μεσα στο καλοκαιρι στην υλη της Γ΄. Για ψαξτο λιγο γιατι εχω ακουσει πως αμα δεν ξεκινησεις απο καλοκαιρι δυσκολευεσαι μετα στο να βγαλεις την υλη και να κανεις πολλες επαναληψεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helena_16_kolin

Νεοφερμένος

Η helena_16_kolin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Από όσα μου έχουν πει παιδιά της Γ' Λυκείου ξεκινήσανε μέσα Αυγούστου,βγάλανε την ύλη και γράψανε και πάρα πολύ καλά στις Πανελλαδικές (είχαν όλοι πάνω από 18000 μόρια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerw

Νεοφερμένος

Η katerw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Γεια σας:) Εγω μένω δίπλα στο κέντρο και ξέρω πολλα φροντιστήρια...τα καλύτερα ειναι στο κέντρο (ομόνοια,κάνιγγος). Εγω για τα καλοκαιρινά μαθήματα θα πληρώσω 550 ευρώ για 6 εβδομάδες 18 ώρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παντός

Νεοφερμένος

Ο Εμμανουήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αφάντου (Ρόδος). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ μένω Ρόδο...εδώ ξεκινάμε 1 αυγούστου και είναι πάνω κάτω στα 500 ευρώ το μήνα(τεχνολογική κατ. φυσική μαθηματικά ανάπτυξη εφαρμογών Α.Ο.Δ.Ε. έκφραση έκθεση) δεν είναι όλα σε ένα φροντιστήριο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
δεν είναι όλα σε ένα φροντιστήριο....
πως ειναι δλδ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Stefanoskarras92

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εγω θα φαω καλα... 600 ευρω για 6 εβδομαδες και αντε γεια... ειναι ελεος αλλα δεν μπορω να αλλαξω ειδικα τωρα που ειμαι απο την Α' λυκειου στο συγκεκριμενο φροντιστηριο, οπως επισης και πια εχουμε αναπτυξει σχεσεις με τους καθηγητες (ειδικα με τις καδηγητριες ;))... δυστυχως θα ειναι φαρμακι αυτο το καλοκαιρι για τους γονεις μου και οσο να'ναι αυτο με ενοχλει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Παιδιά, μήπως έχετε ιδέα, εγω που θελω να κανοω κατι σαν επαναληψη της α λυκειου, πόσο καιρο θα κάνω και ποτε περιπου θα αρχισω? (Ασχετο, Αθήνα μενω)
Ευχαριστώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Χαχαχα, στην αμερική από ό,τι έχω ακούσει, η ύλη στη δευτεροβάθμια εκπαίδευση φτάνει ως και τα τριώνυμα. Είμαστε από τις λίγες χώρες που έχουμε τέτοια ύλη στα μαθηματικά. Σας το μεταφέρω με κάθε επιφύλαξη αυτό. Μας το έχει πει και μαθηματικός μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias92

Νεοφερμένος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παιδια,τι να πω εγω. εμενα μου ζητησανε απο το φροντιστηριο για 5 εβδομαδες θερινα μαθηματα 660ε. (570 τα μαθηματα + 90 κατι βιβλια του φροντιστηριου...)...:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
παιδια,τι να πω εγω. εμενα μου ζητησανε απο το φροντιστηριο για 5 εβδομαδες θερινα μαθηματα 660ε. (570 τα μαθηματα + 90 κατι βιβλια του φροντιστηριου...)...:down:
φιλε,συγγνωη που στο λεω αλλα αυτο ειναι κανονικο κλεψιμο.δεν πιστευω να πας:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Σας έχω όλους.
705? θερινά και 150? εγγραφή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Σας έχω όλους.
705? θερινά και 150? εγγραφή
τι ειπες τωρα?τοσα λεφτα?
εγω ουτε θα τολμαγα να χαλασω τοσα λεφτα για κατι τετοιο.
μ'αρεσει που ο τιτλος του θεματος ηταν λογικες τιμες για φροντιστηριο:P
εγω β' λυκειου δεν νομιζω να κανω θερινα εαν μου ζητησουν μεγαλο ποσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ποιος σου είπε ότι θα πάω?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Παιδία εσάς είναι πολύ φτηνα!!!!OMG!!!:!: 400 ευρώ ΟΛΟ τον χρονο?????
Εγω φέτος Β λυκείου έδωσα 1800 ευρώ (και καλύτερη τιμή παρακαλώ) και είμαι θεωρητική.Είχα 5 ώρες αρχαία,2 λατινικά,3 έκθεση και 4 μαθηματικά.
Και για το καλοκαιρι τα μαθηματα είναι 8 εβδομάδων είναι 800 ευρώ (νομίζω )και ειναι οι ώρες 5 αρχαία,2 λατινικά,3 έκθεση,2 ιστορία,2 λογοτεχνία και μαθηματικα-στατιστική- 2 ώρες..Δν ξέρω αν θα πάω και οικονομία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Για τα θερινά λένε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ναί το ανέφερα...απλώς επειδή κάποιος είπε για όλον τον χρόνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top