Λογικές τιμές για φροντιστήριο (θερινή περίοδος)

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Εγω του χρονου θελω να παω Εκθεση,μαθηματικα,και πληροφορικη ποσο περιπου θα μου βγει....? ( Εδω π μενω ειναι κομωπολη και υπαρχουν 3-4 φροντηστηρια.)
Παντως και τα φροντηστηρια πολυ εκεμεταλευση ρε παιδια..εδω η breaking_dawn 1800 και παει β λυκεου...!!! Δλδ ελεος :lol::D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
¨200 ευρώ το μήνα βγαίνει έχω ακούσει και πιο πολλά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
και εγώ που νόμιζα οτί ήταν σχετικά καλα...:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Nαι και εγώ πιστεύω ότι είναι πολύ καλά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
πάντως χωρίς φροντιστήριο,είδικά στο σχολείο μου,δεν κάνεις τίποτα...



αλλά για να επανέλθω στο θέμα,εγώ θα κάνω καθημερινά φυσική κ χημεία(3 φορες φυσική από 1.30 ώρα και 2 φορες χημεία απο 1.30 ώρα)και μάλλον θα πληρώσω 160 με 200 ευρώ(δεν είμαι σίγουρη πόσο ακριβώς)...

Μαθηματικά με καθημερινά 4 ώρες(θα κάνω σε 2 τμήματα,αφήστε,τραβάω ζόρι:() θα πληρώνω 160+160,μάλλον...

και έκθεση θα κάνω 2 ώρες την εβδομάδα θα πληρώσω συνολικά 60...

φυσική Γ.Π. δεν ξέρω ακόμα αν θα κάνω καλοκαιρινό...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helena_16_kolin

Νεοφερμένος

Η helena_16_kolin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Αν διαβάζει κάποιος από Θεσσαλονίκη ή κυριως από Πιερία στα φροντιστήρια της Κατερίνης και της Θεσσ/νίκης τι τιμές έχουμε για την περιόδο από Αύγουστο μέχρι και τις Παννελαδικές?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
¨200 ευρώ το μήνα βγαίνει έχω ακούσει και πιο πολλά:)


200 ευρω το μηνα για καθε μαθημα....................:!::!::!: ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αν διαβάζει κάποιος από Θεσσαλονίκη ή κυριως από Πιερία στα φροντιστήρια της Κατερίνης και της Θεσσ/νίκης τι τιμές έχουμε για την περιόδο από Αύγουστο μέχρι και τις Παννελαδικές?????


τι εννοεισ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joannito

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
στην κατερινη αναλογα με τα φροντιστηρια:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εγω για θερινα δινω 600 ευρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helena_16_kolin

Νεοφερμένος

Η helena_16_kolin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
τι εννοεισ?
Εννοώ πόσα είναι τα χρήματα οχι για την θερινή ομως περίοδο για την κανονική!!!:)
-----------------------------------------
στην κατερινη αναλογα με τα φροντιστηρια:xixi:
Θα μπορούσες να αναφέρεις ενδεικτικά κάποια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Xμμμ. Τελικά η πιο φθηνή θα βγω εγώ.
150 ευρώ για έναν μήνα, από 14 ώρες την εβδομάδα, και είναι και σε στυλ ιδιαίτερου (2 παιδιά μόνο).

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εννοώ πόσα είναι τα χρήματα οχι για την θερινή ομως περίοδο για την κανονική!!!:)


τι να σου πω...πιστευω οτι σε ολα πανω κατω το ιδιο είναι....
το καλυτερο είναι να πας να ρωτήσεις σε καποια φροντιστηρια για ώρες και χρήματα...
Απο Κατερίνη είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helena_16_kolin

Νεοφερμένος

Η helena_16_kolin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Όχι ακριβώς....λίγο έξω από Κατερίνη είμαι...!!!!
Βασικά ενδιαφέρομαι να κάνω στο φροντιστήριο Αρχαία Γνωστό κ Άγνωστο και Έκθεση και θέλω να ψαχτώ λίγο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Xμμμ. Τελικά η πιο φθηνή θα βγω εγώ.
150 ευρώ για έναν μήνα, από 14 ώρες την εβδομάδα, και είναι και σε στυλ ιδιαίτερου (2 παιδιά μόνο).

:)

OMG! Απίστευτη τιμή! Πολύ λίγα!
-----------------------------------------
Μήπως είναι 150 τη βδομάδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Όχι ακριβώς....λίγο έξω από Κατερίνη είμαι...!!!!
Βασικά ενδιαφέρομαι να κάνω στο φροντιστήριο Αρχαία Γνωστό κ Άγνωστο και Έκθεση και θέλω να ψαχτώ λίγο!!!


τοτε το καλυτερο ειναι να πας να ρωτησεις σε 2-3 φροντιστηρια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DN8

Νεοφερμένος

Ο DN8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Xμμμ. Τελικά η πιο φθηνή θα βγω εγώ.
150 ευρώ για έναν μήνα, από 14 ώρες την εβδομάδα, και είναι και σε στυλ ιδιαίτερου (2 παιδιά μόνο).

:)
κοπελια,που ακριβως μενεις?δε θα σε πειραζε να με φιλοξενησεις για το καλοκαιρι?!!!:Dπλακα κανω.εγω για το καλοκαιρι βρηκα σε ενα πολυ καλο560ε με ειδικη προσφορα(κανονικα ηταν 620)στην πλ.κανιγγος,αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
OMG! Απίστευτη τιμή! Πολύ λίγα!
-----------------------------------------
Μήπως είναι 150 τη βδομάδα;


Όχι, τον μήνα! Αφού τυφλώθηκα εντελώς με τις τιμές που διάβασα εδώ! :jumpy:
-----------------------------------------
κοπελια,που ακριβως μενεις?δε θα σε πειραζε να με φιλοξενησεις για το καλοκαιρι?!!!:Dπλακα κανω.εγω για το καλοκαιρι βρηκα σε ενα πολυ καλο560ε με ειδικη προσφορα(κανονικα ηταν 620)στην πλ.κανιγγος,αθηνα


Από επαρχία είμαι, κοντά στην Θεσσαλονίκη! Γι αυτό και τέτοιες τιμές! Και για όλο τον χρόνο, στην β', που έκανα τα μαθήματα της κατεύθυνσης + μαθηματικά, έδινα 200 ευρώ τον μήνα, και να προσθέσω ότι τον πρώτο μήνα δεν μου πήραν τίποτα, γιατί ήταν "δοκιμαστικός", αν δηλαδή μου άρεσαν οι καθηγητές, το κλίμα, το μάθημα, κλπ. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_pas

Νεοφερμένος

Η anna_pas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
πλάκα κάνεις!!!!εγω όλο το χειμώνα πλήρωνα 380e!και τώρα η μόνη τιμή που ξέρω για το καλοκαιρινό είναι για προγραμματισμό και διοίκηση(δλδ 3 ώρες) 280e για ολο το καλοκαιρινό δλδ 5 μήνες....πολλά χρήματα παιδιά!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emi

Νεοφερμένος

Η emi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εμένα για 4 εβδομάδες το καλοκαίρι και για 19 ώρες την εβδομάδα μου παίρνουν 330 ευρώ. Μήπως είναι πολλά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top