Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Α εμενα μ' αρεσει παρα πολυ να φοραω διαφορετικα χρωματα! Ενταξει, οχι να γινομαι παλιατσος, αλλα η αντιθεση μ' αρεσει, εστω και αν ειναι μονο σε κοσμημα ή σε κορδελα!
Σ' αυτο που λες Τανια, εμενα μου τη δινουν επισης αυτοι που εχουν ωραιο σωμα (και το ξερουν), να φορανε πολυ στενα μπλουζακια για να φαινονται οι κοιλιακοι...ενταξει ρε φιλε, κανεις 5 ωρες γυμναστηριο/μερα, αλλα πρεπει να το μαθει ολη η υφηλιος? Φορα κατι λιγοτερο εφαρμοστο!
Και επισης μου φαινεται αντιαισθητικο το να φαινεται το εσωρουχο, και σε αγορια και σε κοριτσια...αλλιως δε θα λεγοταν ΕΣΩρουχο...
Ναι έχεις δίκιο. Εννοείται πως όταν έχεις σωματάρα θα το αναδείξεις το σώμα σου. Οι γυναίκες είτε φορώντας κάτι κοντό και εφαρμοστό είτε οι άντρες φορώντας κάτι εφαρμοστό κι αυτοί. Αλλά Να ξεχωρίζουν και οι κοιλιακοί είναι γελοίο.

(Μέτα από δέκα ώρες προπόνηση είναι λογικό να έχεις τέτοιο σώμα)<------ Ζάχος Αφρουδάκης. Ατάκα όμως.
Ή και αυτοί/ες που ενώ ξέρουν ότι έχουν ωραίο σώμα,
βγάζουν τις γνωστές φωτογραφίες με το κινητό στον καθρέφτη με λεζάντα του τύπου ''βγήκα χάλια.''
Και να χουν 20+ σχόλια από κάτω που να λένε ''όχι, εισαι κουκλα/ος κτλ'' και να εξακολουθεί το άτομο να λέει ''όχι δεν είμαι''.:confused:

Τι να πει κανείς. Μυστήριο ζώο ο άνθρωπος. :P
Άλλο κι αυτό. Ναι ρε κοπελιά χάλια βγήκες. Μην κάνεις uploading την φωτογραφία και τελείωνε αν βγήκες τόσο χάλια.

Σε τι τιμή θέλεις να είναι περίπου το φόρεμα?Έχω κάνει και εγώ μία έρευνα για φόρεμα στη Λάρισα για έναν αρραβώνα που θα πάω..Το teens έχει μερικά ωραία λίγο πιο επίσημα και το yours..επίσης μου άρεσε και στο bsb ένα σχέδιο..!
Εύα, σε εχαριστώ πάρα πολύ. Τελικά χθες βρήκα φόρεμα στη Θεσσαλονίκη, στους Αμπελόκηπους. Βρήκα ένα μαγαζί που είχα δικιά του βιοτεχνία και πολύ όμορφα φορέματα σε καλές τίμες. Πήρα ένα κοραλοπορτοκαλί για το γάμο και σε λίγο θα πάω να πάρω άλλα 2 που έκλεισα χθες από το ίδιο μαγαζί. Επίσης, ένα ζευγάρι μπλε πέδιλα με στρας, έτσι επίσημα, και μπλε τσάντα σε στυλ "φάκελος"... Καλό νομίζω είναι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Α εμενα μ' αρεσει παρα πολυ να φοραω διαφορετικα χρωματα! Ενταξει, οχι να γινομαι παλιατσος, αλλα η αντιθεση μ' αρεσει, εστω και αν ειναι μονο σε κοσμημα ή σε κορδελα!
Σ' αυτο που λες Τανια, εμενα μου τη δινουν επισης αυτοι που εχουν ωραιο σωμα (και το ξερουν), να φορανε πολυ στενα μπλουζακια για να φαινονται οι κοιλιακοι...ενταξει ρε φιλε, κανεις 5 ωρες γυμναστηριο/μερα, αλλα πρεπει να το μαθει ολη η υφηλιος? Φορα κατι λιγοτερο εφαρμοστο!
Και επισης μου φαινεται αντιαισθητικο το να φαινεται το εσωρουχο, και σε αγορια και σε κοριτσια...αλλιως δε θα λεγοταν ΕΣΩρουχο...[/quote Ναι έχεις δίκιο. Εννοείται πως όταν έχεις σωματάρα θα το αναδείξεις το σώμα σου. Οι γυναίκες είτε φορώντας κάτι κοντό και εφαρμοστό είτε οι άντρες φορώντας κάτι εφαρμοστό κι αυτοί. Αλλά Να ξεχωρίζουν και οι κοιλιακοί είναι γελοίο.

(Μέτα από δέκα ώρες προπόνηση είναι λογικό να έχεις τέτοιο σώμα)<------ Ζάχος Αφρουδάκης. Ατάκα όμως.
Άλλο κι αυτό. Ναι ρε κοπελιά χάλια βγήκες. Μην κάνεις uploading την φωτογραφία και τελείωνε αν βγήκες τόσο χάλια.


Εύα, σε εχαριστώ πάρα πολύ. Τελικά χθες βρήκα φόρεμα στη Θεσσαλονίκη, στους Αμπελόκηπους. Βρήκα ένα μαγαζί που είχα δικιά του βιοτεχνία και πολύ όμορφα φορέματα σε καλές τίμες. Πήρα ένα κοραλοπορτοκαλί για το γάμο και σε λίγο θα πάω να πάρω άλλα 2 που έκλεισα χθες από το ίδιο μαγαζί. Επίσης, ένα ζευγάρι μπλε πέδιλα με στρας, έτσι επίσημα, και μπλε τσάντα σε στυλ "φάκελος"... Καλό νομίζω είναι.:)
Καλοφόρετα. !!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ναι έχεις δίκιο. Εννοείται πως όταν έχεις σωματάρα θα το αναδείξεις το σώμα σου. Οι γυναίκες είτε φορώντας κάτι κοντό και εφαρμοστό είτε οι άντρες φορώντας κάτι εφαρμοστό κι αυτοί. Αλλά Να ξεχωρίζουν και οι κοιλιακοί είναι γελοίο.

(Μέτα από δέκα ώρες προπόνηση είναι λογικό να έχεις τέτοιο σώμα)<------ Ζάχος Αφρουδάκης. Ατάκα όμως.
Άλλο κι αυτό. Ναι ρε κοπελιά χάλια βγήκες. Μην κάνεις uploading την φωτογραφία και τελείωνε αν βγήκες τόσο χάλια.


Εύα, σε εχαριστώ πάρα πολύ. Τελικά χθες βρήκα φόρεμα στη Θεσσαλονίκη, στους Αμπελόκηπους. Βρήκα ένα μαγαζί που είχα δικιά του βιοτεχνία και πολύ όμορφα φορέματα σε καλές τίμες. Πήρα ένα κοραλοπορτοκαλί για το γάμο και σε λίγο θα πάω να πάρω άλλα 2 που έκλεισα χθες από το ίδιο μαγαζί. Επίσης, ένα ζευγάρι μπλε πέδιλα με στρας, έτσι επίσημα, και μπλε τσάντα σε στυλ "φάκελος"... Καλό νομίζω είναι.:)
Ωραίος συνδυασμός..με γεια!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
το μπλέ καλό θα είναι να μην συνδυάζεται με ένα έντονα χρώματα όπως κοραλί ή πορτοκαλί γιατί θα χτυπάει πολύ στο μάτι....το κοράλι .πορτοκαλί καλό θα ήταν να το συνδυάσεις με πιο γήινα χρώματα...όπως καφέ...όχι σκούρο...αλλά σε πιο πάλ απόχρωση....και φυσικά οι τσάντες ΄΄φάκελοι΄'' ταιριάζουν πολύ σε μακριά φορέματα...όχι όμως σε bohemian style ...

απλή συμβουλή..:)
Σκέφτηκα μετά ότι το καφέ θα ήταν καλύτερο. Το σκεφτόμουν χθες το βράδυ. Παρ'όλα αυτά μ'αρέσει ο συνδιασμός. Το ένα από τα άλλα φορέματα είνα μπελ. Και σκέφτηκα να φορέσω αυτό, αλλά μετά θα πέσει πολύ μπλε εε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Κοραλλί φόρεμα με μπλε παπούτσια! Για εμένα είναι πολύ καλός συνδυασμός... απλά δεν αρέσει σε όλους!! Όπως δλδ και με τα άσπρα παπούτσια που λέγαμε λίγες σελίδες πριν!
Όπως και να 'χει μην το ψάχνεις πολύ! Βάλε αυτό που σου αρέσει περισσότερο και νιώθεις εσύ άνετα μ' αυτό! Κοίτα τι φαίνεται καλό, ωραίο στο δικό σου μάτι!
Ο καλύτερος τρόπος για να συνδυάζεις χρώματα, ρούχα, παπούτσια αξεσουάρ για εμένα αυτός είναι!
Αρκεί φυσικά να μην κάνουμε υπερβολές!;)

τα αγαπημένα μου παπούτσια είναι τα oxford style shoes.
και εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
το ντύσιμο μου πάει ανάλογα με την εποχή...

το καλοκαίρι προτιμώ το bohemian style (φόρμες κατα προτιμηση και μανττήλια στο κεφάλι) το χειμώνα θα πω πιο πολύ ότι τείνει σε vintage...τα αγαπημένα μου παπούτσια είναι τα oxford style shoes..και φυσικά προτιμώ πολύ τα παλτά,κοντά παλτά επίσης, ζακέτες μακριές και κοντές..επίσης με αρέσουν τα ψηλά τακούνια,μπότες,μποτάκια κτλ αλλά και μπαλαρίνες σπάνια μεν..πάντα μονόχρωμες δε...φοράω πάντα εφαρμοστά παντελόνια ή κολάν όποτε είναι να συνδυάσω με φαρδιά μπλούζα..φούστες δυστηχως φοράω σπάνια όχι ότι πάσχω από σώμα ή τιποτα τέτοιο απλά δεν τις έχω συνηθίσει...:P


σε χρώματα..πάντα τείνω σε μονά χρώματα.. μαύρο, γκρι,λευκό...επίσης με αρέσουν οι γήινες αποχρώσεις (emerald green, mοss green, ochre brown κυρίως...) και φυσικά καθότι είμαι μελαχρινή...μου αρέσει το κόκκινο,το μπλέ,και το πορτοκαλί σε ρούχα...αν ποτέ όμως βάλω κάτι που είναι πουά για παράδειγμα,ή έχει πολλά χρώματα όλο το υπόλοιπο σύνολο οπωσδήποτε θα είναι μονόχρωμο...εν όλιγοις είμαι λίγο αυστηρή με το ντύσιμο μου..:whistle::Pέχω κάνει και στυλιστικά ατοπήματα βέβαια κυρίως αν βαριέμαι να ντυθώ:redface::P




αν πάρεις μπλε΄φόρεμα...μαύρα ή ασημί παπούτσια είναι ό,τι καλύτερο..:)
Τα παπούτσια που πήρα είναι πιο πολύ ασημή παρα μπλε.Βασικά είναι πέδιλα όλο με στρας μπλε κ ασημή και το τακούνι είναι ασημί. οΠότε δεν νομίζω να πέσει πολύ. Το πολύ πολύ παίρνω ασημί τσάντα για να συνδιάσω το ασήμι πιο πολύ και να αφήσω τ μπλε που είναι λιγότερο.
Κοραλλί φόρεμα με μπλε παπούτσια! Για εμένα είναι πολύ καλός συνδυασμός... απλά δεν αρέσει σε όλους!! Όπως δλδ και με τα άσπρα παπούτσια που λέγαμε λίγες σελίδες πριν!
Όπως και να 'χει μην το ψάχνεις πολύ! Βάλε αυτό που σου αρέσει περισσότερο και νιώθεις εσύ άνετα μ' αυτό! Κοίτα τι φαίνεται καλό, ωραίο στο δικό σου μάτι!
Ο καλύτερος τρόπος για να συνδυάζεις χρώματα, ρούχα, παπούτσια αξεσουάρ για εμένα αυτός είναι!
Αρκεί φυσικά να μην κάνουμε υπερβολές!;)


και εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ!!
Σε όλους άρεσαν τ ρούχα που πήρα και σε εμένα αν και με έχω συνηθίσει με φόρμες. Οπότε.... Τώρα θα δείξει αν πάρω καλές κριτίκες όταν τα φορέσω πάει να πει πως έκανα σωστή επιλογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Τα παπούτσια που πήρα είναι πιο πολύ ασημή παρα μπλε.Βασικά είναι πέδιλα όλο με στρας μπλε κ ασημή και το τακούνι είναι ασημί. οΠότε δεν νομίζω να πέσει πολύ. Το πολύ πολύ παίρνω ασημί τσάντα για να συνδιάσω το ασήμι πιο πολύ και να αφήσω τ μπλε που είναι λιγότερο.

Δεν είναι απαραίτητο να τα συνδυάζεις όλα :P Εννοώ το ασημί πέδιλο με το ασημί τσαντάκι κλπ :P
Πάντος από την περιγραφή, επειδή κατάλαβα ότι το σύνολο είναι λίγο "πολύ" καλύτερα μην πάρεις τσάντα. Και ειδικά όχι ασημί. Είσαι μικρή για να είσαι τόσο "επιτηδευμένη" στο ντύσιμο, ακόμα και αν είναι για γάμο. Εγώ χτες πήγα σε ένα γάμο και ασημί πέδιλο με στρας δεν έβαλα, αλλά ένα διακριτικό καφέ πέδιλο φλατ με ιβουάρ κοντό φόρεμα και τα μαλλιά σε ένα χαλαρό κότσο (όχι τίποτα σινιέ).
Δε νομίζω ότι είναι τέτοια ανάγκη να δείχνεις "μικρομέγαλο" να το πω (χωρίς παρεξήγηση).

Με τα έντονα χρώματα, εννοείται προσεγμένο μακιγιάζ! Όχι κανα κόκκινο/φούξια/πορτοκαλί κραγιόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Δεν είναι απαραίτητο να τα συνδυάζεις όλα :P Εννοώ το ασημί πέδιλο με το ασημί τσαντάκι κλπ :P
Πάντος από την περιγραφή, επειδή κατάλαβα ότι το σύνολο είναι λίγο "πολύ" καλύτερα μην πάρεις τσάντα. Και ειδικά όχι ασημί. Είσαι μικρή για να είσαι τόσο "επιτηδευμένη" στο ντύσιμο, ακόμα και αν είναι για γάμο. Εγώ χτες πήγα σε ένα γάμο και ασημί πέδιλο με στρας δεν έβαλα, αλλά ένα διακριτικό καφέ πέδιλο φλατ με ιβουάρ κοντό φόρεμα και τα μαλλιά σε ένα χαλαρό κότσο (όχι τίποτα σινιέ).
Δε νομίζω ότι είναι τέτοια ανάγκη να δείχνεις "μικρομέγαλο" να το πω (χωρίς παρεξήγηση).

Με τα έντονα χρώματα, εννοείται προσεγμένο μακιγιάζ! Όχι κανα κόκκινο/φούξια/πορτοκαλί κραγιόν!
Όχι βρε δεν παρεξηγώ. Πρώτον, με περνάς μόλις ένα χρόνο όμως και νομίζω πως στην ηλικία μας έχουμε ήδη αρχίσει να φαινόμαστε μεγάλες (εξωτερικά πάντα, γτ στ μυαλό άλλες είναι κ άλλες όχι). Δεύτερον, νομίζω πως δεν τεριάζει ένα τέτοιο σύνολο χωρίς τσάντα και τρίτον, στο μακιγιάζ είμια πάντα πολύ λιτή. Δεν βάφομαι σχεδόν καθόλου κι αν βαφτώ προτιμώ τα γιηνα χρώματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
το κοραλί θα το προτιμούσα με κάποιο καφέ φλάτ σανδάλι.....και το μπλέ με μαυρο αν όχι με ασημί για να μην μεγαλοδείχνει..επίσης τσάντα...αν είναι μακρύ το φόρεμα και πάρεις ''φάκελο'' ας ειναι μαυρος επισης..
Το φόρεμα δεν ταιριάζει με φλατ. τουλάχιστον το κοραλί. Είμαι αρκετά πάνω από το γόνατο αλλά όχι σουπερ μίνι. Νομίζω πως έγινε καλός ο συνδιασμός. Αν τα καφέρω θα ανεβάσω και φωτογραφία. Μετά το γάμο όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
πάντως είσαι 15 χρονών....γόβες και τα συναφή θα δείχνουν άσχημα...
Θα πάω δευτέρα λυκείου το σεμπτέμβριο. Τόσο χάλια είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Έχει να κάνει και με το κατά πόσο το υποστηρίζει..Ντάξει,άμα σ' αυτή την ηλικία κυκλοφορεί συνέχεια με ψηλοτάκουνα πιο πιθανό είναι να δείχνει από μικρομέγαλο ως ψωνάρα,αλλά το να τα βάλει σε μια πιο καλή περίσταση δεν το θεωρώ άσχημο...Αρκεί να της ταιριάζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
δυστηχώς......για αυτό λέω φλάτ....έχετε καιρό για γοβές κτλ δεν σας πήραν και τ χρόνια :P
Ναι το ξέρω δεν φοράω συνέχεια... Αλλά νομίζω πως τεριάζει τωρα.

Έχει να κάνει και με το κατά πόσο το υποστηρίζει..Ντάξει,άμα σ' αυτή την ηλικία κυκλοφορεί συνέχεια με ψηλοτάκουνα πιο πιθανό είναι να δείχνει από μικρομέγαλο ως ψωνάρα,αλλά το να τα βάλει σε μια πιο καλή περίσταση δεν το θεωρώ άσχημο...Αρκεί να της ταιριάζουν!
Υποστηρίζει? Αν εννοείς αν δεν μικροδείχνω. Αντιθέτως μεγαλοδείχνω. Παρ'όλα αυτά δεν με θεωρώ μεγαλομικρό. Απλά επειδή είναι έτσι λίγο πιο επίσημο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Είναι δεκάποντο. Το φόρεμα είναι αέρινο, αλλά κάτω στο κλείσιμο έχει λάστιχο και κλείνει.. αυτο με χαλάει στ σανδάλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ποιο είναι το κάτω κλείσιμο;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Είναι δεκάποντο. Το φόρεμα είναι αέρινο, αλλά κάτω στο κλείσιμο έχει λάστιχο και κλείνει.. αυτο με χαλάει στ σανδάλια.
Και εγώ στην ηλικία σου έβαλα πρώτη φορά ψηλοτάκουνα:) 7 πόντους όμως!
Δεκάποντο δεν είναι λίγο πολύ για την ηλικία σου; Εννοώ έχεις ξαναβάλει; μπορείς να περπατήσεις; Γιατί ξέρεις στην αρχή δεν είναι και ότι πιο εύκολο (για εμένα τουλάχιστον δεν ήταν!)

Και μια που πιάσαμε κουβέντα για μικρομέγαλα, στο σχολείο μου κοριτσάκια (ακόμη και α' λυκείου) ερχόντουσαν με γόβες και ψηλοτάκουνες μπότες!!! Αυτές τι να τις πεις ψωνάρες, μικρομέγαλα, κάπως αλλιώς;;:P
Και όχι μόνο αυτό δεν ήξεραν να περπατάνε κιόλας... Το θέαμα ήταν το λιγότερο γελοίο!!:mpliaks::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Wolf σου απάντησε η Νάνσυ.
Νάνσυ είμαι 1,70.
Μαρία Έχω και πιο ψήλα. Είπαμε βεαια δεν τα φοράω συνέχεια αλλά ότι μπορώ να τα περπατήσω μπορώ. Δεν είναι εκεί το πρόπβλημα μου. Όταν λες ερχόταν με γόβες και ψηλές μπότες εννοείς στους χορούς που κάνατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Κατάλαβα. Ίσως ταιριάζει και μια χιαστί τσάντα περισσότερο. Επειδή, αν φαντάζομαι σωστά το φόρεμα, λογικά θα έχει όγκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Wolf σου απάντησε η Νάνσυ.
Νάνσυ είμαι 1,70.
Μαρία Έχω και πιο ψήλα. Είπαμε βεαια δεν τα φοράω συνέχεια αλλά ότι μπορώ να τα περπατήσω μπορώ. Δεν είναι εκεί το πρόπβλημα μου. Όταν λες ερχόταν με γόβες και ψηλές μπότες εννοείς στους χορούς που κάνατε?
οκ τότε αφού μπορείς μια χαρά είσαι!!;) Πάντως ρε συ όντως είσαι ήδη 1,70 με το δεκάποντο θα είσαι "γίγαντας":P Εντάξει δεν είναι κακό, όπως σου αρέσει φυσικά!!:)

Και όσο για την τελευταία σου ερώτηση, όχι δεν τα έβαζαν στους χορούς, εκεί και εγώ ψηλοτάκουνα έβαζα...
Δεν λέω ότι είναι αυτό το παράξενο... Τις καθημερινές τα έβαζαν:blink:
Ευτυχώς όμως ήταν μόνο 3 κοπέλες (τώρα αν ήταν και άλλες και δεν τις πρόσεξα δεν ξέρω... με τις φίλες μου πάντως ξέρουμε 3) Μην φανταστείς δεν έβαζαν και 10 πόντους τακούνι, αλλά 5 ήταν σίγουρα!!!
Αυτά... Και ναι στην παρέα μου είμαστε λιγάκι κατίνες....:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top