Κρατικό πιστοποιητικό γλωσσομάθειας

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ναι,βεβαια
η καινουργια προκυρηξη ομως βγηκε στην ωρα της,ετσι;
τα λεφτα να καβατζαρουνε και ολοι οι αλλοι να πα να... αγαπηθουν!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
παιδια εγω δεν εδωσα αλλα σας συμπασχω,παλαιοτερα που ειχα δωσει ειχαν βγει και νωριτερα,τωρα τι εγινε?...ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Υπομονη!Αυτοι ειναι απλα ανοισθητοι για αυτο και δεν ταρακουνιούνται με τπτ!
Για αυτό συνιστώ υπομονή και ας κανουμε την προσευχή μας για να βγουν ωσονούπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
αμην!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Έτσι όπως πάμε....τα βλέπω να βγαίνουν μαζί με του Μαίου 2009..!!!
Αχ ντροπή τους!!
Παίζουν με το άγχος μας........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
και το κπγ δεν έχει βγει ακόμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Μα γι' αυτό μιλάμε...Κοτζάμ τίτλο δεν τον βλέπεις;:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Αχ...!! Ας ευχηθώ πως θα τα έχουμε σμρ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
καλημερα σε ολους ... εγω ειμαι εδω και περιμενω.. δεν μου φτανει η αγωνια που μπορει να χω πεσει εχω και την αγωνια του ποτε θα βγουνε....:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
καλημερα σε ολους με την ευχη σημερα να εχουμε τα αποτελεσματα και αν με το καλο ερθουν τοτε να εχουμε και ολοι μας επιτυχιες.μιλησε κανεις σημερα με υπουργειο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
καλημερα σε ολους με την ευχη σημερα να εχουμε τα αποτελεσματα και αν με το καλο ερθουν τοτε να εχουμε και ολοι μας επιτυχιες.μιλησε κανεις σημερα με υπουργειο;


εγω αν παρω και σημερα θα τους βρισω....:nono::nono::nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
τιποτα ακομα...
-----------------------------------------
απο υπουργειο παιδειας...
απο μερα σε μερα,με προετρεψαν να το παρακολουθησω στο ιντερνετ,ισως και σημερα το μεσημερι...
παιδια λιγος καιρος εμεινε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
τιποτα ακομα...
-----------------------------------------
απο υπουργειο παιδειας...
απο μερα σε μερα,με προετρεψαν να το παρακολουθησω στο ιντερνετ,ισως και σημερα το μεσημερι...
παιδια λιγος καιρος εμεινε


αληθεια??? και με τι υφος στο ειπε??? ελεγε αληθεια??? λες να βγουν σημερα??? βρε που καταντησαμε να κρεμομαστε απο τα χειλη της γραμματεως του ...υπουργου...:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
κοιτα,ηταν ευγενεστατη ειναι η αληθεια...
μιλουσε ομως πολυ γρηγορα και μηχανικα σαν να ηθελε να με ξεφορτωθει.
φανταζομαι οτι και εκεινη εχει βαρεθει να λεει τα ιδια και τα ιδια οπως και εμεις εχουμε βαρεθει να ακουμε τα ιδια και τα ιδια συνεχεια.δεν ξερω τι να πω,απλα η αγωνια μου μερα με τη μερα μεγαλωνει και θελω πολυ να μαθω τα αποτελεσματα,ας ειναι και αρνητικα ρε παιδι μου!μονο να ησυχασουμε επιτελους!τοσο δυσκολο ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
παιδια οτι μας βρηκε μας βρηκε ας κανουμε λιγο υπομονη ακομη ειτε ετσι ειτε αλλιως θα τα βγαλουν σημερα.. αυριο ...μεθαυριο.... οποτε ειναι τι να κανουμε αφου ειναι ολο το συστημα σαπιο!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
παρτε ρε παιδια και εσεις στο υπουργειο να τους πιεσετε αν δεν σας κανει κοπο,πιεση θελουν μπας και φιλοτιμηθουν και τα αναρτησουν μεσα στην εβδομαδα τουλαχιστον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
παρτε ρε παιδια και εσεις στο υπουργειο να τους πιεσετε αν δεν σας κανει κοπο,πιεση θελουν μπας και φιλοτιμηθουν και τα αναρτησουν μεσα στην εβδομαδα τουλαχιστον


ξαναπηρα και εγω τωρα μου ειπαν απο την μια οτι τα περιμενουν απο ωρα σε ωρα στην ερωτηση μου ομως αν ανακοινωθουν σημερα απ' την αλλη μου απαντησαν οτι περιμενουν τις υπογραφες για να μπορεσουν να τα αναρτησουν... τωρα ποιο ειναι το συμπερασμα??? εγω δεν καταλαβα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
απο ωρα σε ωρα;μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λενε και να αναρτηθουν σημερα για να τελειωνουμε επιτελους.εχω ενα καλο προαισθημα...
λετε να βγει αληθινο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
απο ωρα σε ωρα;μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λενε και να αναρτηθουν σημερα για να τελειωνουμε επιτελους.εχω ενα καλο προαισθημα...
λετε να βγει αληθινο;

εγω φοβαμαι μηπως το λενε ετσι για να μας καθυσηχασουν... αφου δεν εχουν υπογραφει ακομα δεν πιστευω να βγουν σημερα.. τι να πω μακαρι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top