Κρατικό πιστοποιητικό γλωσσομάθειας

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
παιδια μιλησα με το υπουργειο,σημερα δεν θα αναρτηθουν γιατι οπως ειπανε δεν προλαβαινουνε.οποτε ας το δουμε αυριο και ας ελπισουμε πως ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα εχουμε τα αποτελεσματα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandrosk

Νεοφερμένος

Ο alexandrosk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλημέρα,

Ηταν ένας άντρας με βραχνή φωνή που στο είπε αυτό το "από ώρα σε ώρα"? Γιατι και μένα εχθές αυτό μου είπαν και στην ερώτηση αν θα τα βγάζαν εχθές μου είπαν ότι δεν μπορούν να απαντήσουν σε αυτό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
καλημερα σας. πηρα κι εγω τηλεφωνο πρωτα στο αρμοδιο τμημα και μου ειπαν οτι εχουν ασκησει εντονες πιεσεις στο γραφειο του υπουργου. επειτα τηλεφωνησα στη γραμματεια του υπουργου, εκει μου εδωσαν ενα αλλο τηλεφωνο (!!) οπου τηλεφωνησα και δεν απαντανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
παιδια ναι,ηταν ενας τυπος με βραχνη φωνη,μου ειπε τα κλασσικα,περιμενουμε υπογραφες,απο ωρα σε ωρα κτλπ κτλπ και σε ερωτηση μου αν υπαρχει περιπτωση να αναρτηθουν σημερα μου ειπε πως σημερα δεν γινεται γιατι δεν προλαβαινουν.αυτα!
-----------------------------------------
βεβαια επειδη αυτοι ειναι και λακαμαδες και δεν μπορουν να συννενοηθουν και μεταξυ τους μπορει και να τα αναρτησουν και σημερα.αυτος μπορει να λεει πως δεν θα προλαβουν αλλα ταυτοχρονα,ο Μεγας Αγνωστος Χ, μπορει να βαζει αυτη την πολυποθητη(!) υπογραφη.για τετοια σουργελα μιλαμε.
-----------------------------------------
αν θελετε μπορειτε να τους τηλεφωνησετε για να το επιβεβαιωσετε και εσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

caaasta

Νεοφερμένος

Η caaasta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
γεια σας!!ειμαι καινουριο μελος[!!] εντωμεταξυ εχουν βγει τα αποτελεσματα των ντελφ στα γαλλικα,που τα παιδια δωσανε εναν μηνα μετα απο εμας,και τα δικα μας τπτ!!κ εγω πηρα χθες,στα γραφεια ομως,και μ ειπαν οτι σημερα το μεσημερι θα βγουνε..λετε πως οχι ε??κριμα..τα περιμενω πως και πως εδω και 1 βδομαδα!!τι να πω..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
μια εβδομαδα???????????
ενα μηνα....
-----------------------------------------
πηρε ξανα κανεις στο υπουργειο να το επιβεβαιωσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

caaasta

Νεοφερμένος

Η caaasta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εννοω εντατικα τωρα τελευταια.εγω πηρα αλλα δν το σηκωνουν..αμαν!!τι θα γινει πια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
α, εμενα ο υπαλληλος(με τη βραχνη φωνη..) μου ειπε οτι βρισκονται στο γραφειο του υπουργου 10 ημερες!! κι αυτος εκπληκτος ακουγοταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
α, εμενα ο υπαλληλος(με τη βραχνη φωνη..) μου ειπε οτι βρισκονται στο γραφειο του υπουργου 10 ημερες!! κι αυτος εκπληκτος ακουγοταν.


ποιος ειναι αυτος με τη βραχνη φωνη ρε παιδια??
εγω ολο σε γυναικες πεφτω!! δεν παιζω!!!
ειναι και γοητευτικη φωνη??
πλακιτσα κανω για να περασει η ωρα της αναμονηηηηηηηςςςςςςς!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
μπααα
θα ξενερωσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
αντε και που ξερετε...
μπορει εν οψει προωρων εκλογων να μας κανουν το χατηρι και να μας περασουν ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
αντε και που ξερετε...
μπορει εν οψει προωρων εκλογων να μας κανουν το χατηρι και να μας περασουν ολους!
εχουμε αρχισει και το χανουμε...

ο κυριος με τη βραχνη φωνη ειναι αυστηρα τυπικος. δεν αφηνει περιθωρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piggybank

Νεοφερμένος

Ο piggybank αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ναι,ειναι ο κλασσικος δημοσιος υπαλληλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandrosk

Νεοφερμένος

Ο alexandrosk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κάτι θα έχει κάνει όμως για να τον έχοθν βάλει να σηκώνει αυτός τα τηλέφωνα!!!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
…μέρες τώρα κάθομαι στον υπολογιστή
του κρατικου τα αποτελεσματα
να μαθω και εχω κουραστει

εχω τη σελιδα του υπεπθ
ολη μερα ανοιχτη
μα ουτε φωνη ουτε ακροαση
τι κατασταση ειναι αυτη?

ακουω και για εναν κυριο
με βραχνη φωνη
μα ουτε αυτος δεν ξερει
ποτε η λιστα θα «υπογραφεί»

αγωνιώ γιατί μπορει να έχω πέσει
αγωνιω επίσης ποτε ο υπουργος θα παρει θέση!!

εχω ελπιδα ομως κρυφή ως την τελευταια στιγμή
πως θα χουμε ολοι περάσει του κρατικού την βάση!!

συνεχίστε το ποιηματάκι φιλοι μου καλοι
για να περασει η ώρα ως την «μεγάλη στιγμή»!!!

(δεν παιζω με τον πονο μας απλα βαρεθηκα να περιμένω και ειπα να κανουμε κατι για να περάσει η ώρα χιχι!!!) :bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
maira δεν αφηνεις τισ ξενες γλωσσες και ριξτο στην ποιηση ....ουτε αγχος ουτε ....ουτε αναμονη...μονο χαλαρωμα και ηρεμια !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
maira, εισαι καταπληκτικη! πολυ γελασα. τι εννοεις, ομως, βρε κοριτσι μου, οτι μπορει να εχεις πεσει; και δεν το ξερεις, κιολας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
maira δεν αφηνεις τισ ξενες γλωσσες και ριξτο στην ποιηση ....ουτε αγχος ουτε ....ουτε αναμονη...μονο χαλαρωμα και ηρεμια !!!!!

μην με παρεξηγείτε... απλα ειμαι ενα σταδιο πριν το ρίξω στο αλκοόλ!! τα νευρα μουυυυυυυ!!!!!:(:(:(:(:(
-----------------------------------------
maira, εισαι καταπληκτικη! πολυ γελασα. τι εννοεις, ομως, βρε κοριτσι μου, οτι μπορει να εχεις πεσει; και δεν το ξερεις, κιολας..

πιστευω ή οτι θα εχω περασει για λίγο ή οτι θα εχω κοπεί για λίγο... γιατι εκανα ιταλικα μονο 8 μηνες και εδωσα το Β2 και οπως καταλαβαινεις δεν ειναι ευκολο να το εχω περασει, ειχα ριξει ομως πολυ διάβασμα.......:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
χαλαρωσε δεν χρειαζεται τοσο αγχος !!!! θα παθεις τιποτε !!!να σου πω και εγω εχω κατι μερες που δεν μπορω να δουλεψω.......ολο εκει ειναι το μυαλο μου και χωρις να εχω ιδιαιτερο αγχος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top