Κρατικό πιστοποιητικό γλωσσομάθειας

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
εγώ κόπηκα παιδιά ....ιταλικά γ1....δεν πειράζει Νοέμβριο πάλι .....συγχαρητήρια σε όλους τους επιτυχόντες !!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Με πόσο ρε συ;Μην χανεις το ηθικο σου!Θα τα πας πολυ καλυτερα την επόμενη φορά!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
εγω κοπηκα Β2 αγγλικα....βασικα επιασα τη βαση σε ολα εκτος το προφορικο...τελως παντων,το Νοεμβριο ξανα! :)
Συγχαρητηρια στους επιτυχοντες!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
54% δεν πήγα καλά στο ακουστικό και έκθεση!!!!ευχαριστώ πάντως!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
εγω κοπηκα Β2 αγγλικα....βασικα επιασα τη βαση σε ολα εκτος το προφορικο...τελως παντων,το Νοεμβριο ξανα! :)
Συγχαρητηρια στους επιτυχοντες!!! ;)

(Γαλλικά Β2) 57%
Και εγώ το ίδιο. Κόπηκα εξαιτίας των προφορικών. Σε όλα τα άλλα είχα περάσει :( Τυχαίο;;;; Δεν νομίζω....:verymad:
Καλά μου το λέγανε ότι αυτοί στο κρατικό είναι τσάτσοι!!!! Και δεν θυμάμαι να τα είχα πάει και χάλια. Μια χαρά τα είχα πει.
Και το αστείο είναι ότι τα προφορικά τα πέρναγα πάντα :(
Συγχαρητήρια σε όσους το πέρασαν!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Καλά μου το λέγανε ότι αυτοί στο κρατικό είναι τσάτσοι!!!! Και δεν θυμάμαι να τα είχα πάει και χάλια. Μια χαρά τα είχα πει.
Και το αστείο είναι ότι τα προφορικά τα πέρναγα πάντα :(

Και εγω απο οτι θυμαμαι πολυ καλα τα πηγα στα προφορικα...και απορω πως με εκοψαν..! :hmm::( Κατι ομως παραπανω θα ξερουν και αυτοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotisk

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
προφορικα και εγω νομιζα θα εχω ενα 17-18 αλλα πηρα 14 και τα ειπα και πολυ καλα.

αλλα τελος παντων.σημασια εχει οτι περασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Ερώτηση:
Στα προφορικά βαθμό βάζει αυτός που μας εξετάζει ή αυτός που κάθεται δίπλα. Γιατί απ' ότι θυμάμαι αυτός που καθόταν δίπλα την μία χασμουριόταν και κοιτούσε είτε το ρολόι του ή είτε έξω από το παράθυρο!!
Έναν διάλογο μας είπε να κάνουμε με ένα παιδί: να πούμε τα σημαντικότερα του κάθε κειμένου που μας έδινε και να καταλήξουμε κάπου.
Τι ήθελε να πούμε δηλαδή για να μου βάλει 14 που ήθελα για να περάσω;;;; :mad:
και στα αγγλικά γ1 και στα γαλλικά β2 εξαιτίας των προφορικών, ενώ είχα πάει πολύ καλά στα άλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
και γω περασα...
αγγλικα γ1
Ενότητα 1 20,4
Ενότητα 2 22
Ενότητα 3 21
Ενότητα 4 16
συνολο 80/100
καλα πιστευω ειναι.... :D:D

δεν ξερω παντως αν προσεξατε... αλλα εχει μια ανακοινωση οτι αλλαζει το σαιτ τους...
το νεο θα ειναι https://www.kpg.minedu.gov.gr ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι οι δυο βαθμολογουν.Και βγαινει ο ΜΟ των βαθμολογιων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Ερώτηση:
Στα προφορικά βαθμό βάζει αυτός που μας εξετάζει ή αυτός που κάθεται δίπλα. Γιατί απ' ότι θυμάμαι αυτός που καθόταν δίπλα την μία χασμουριόταν και κοιτούσε είτε το ρολόι του ή είτε έξω από το παράθυρο!!
Έναν διάλογο μας είπε να κάνουμε με ένα παιδί: να πούμε τα σημαντικότερα του κάθε κειμένου που μας έδινε και να καταλήξουμε κάπου.
Τι ήθελε να πούμε δηλαδή για να μου βάλει 14 που ήθελα για να περάσω;;;; :mad:

και οι 2 βαθμολογουνε
εμας μαλιστα μας εκανε ερωτησεις και ο δευτερος τυπος...

Οι επιτυχόντες θα μπορούν να παραλαμβάνουν τα πιστοποιητικά τους από τις Διευθύνσεις/Γραφεία Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, στα τέλη Σεπτεμβρίου του 2010.

απο το site www.zougla.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

bodogregor

Νεοφερμένος

Ο bodogregor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εγω περασα αγγλικα β2 (73). ξερει κανεις εαν για να παραλαβουμε το πιστοποιητικο πρεπει να κανεις αιτηση?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
αιτηση δεν νομιζω
απλα να εχεις μαζι την καρτα υποψηφιου που αναφερει τα στοιχεια σου και τον κωδικο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bodogregor

Νεοφερμένος

Ο bodogregor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
την εχω χασει ! το κωδικο μου τον ξερω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
τι να σου πω....
παρε καλυτερα τηλεφωνο στη Διευθυνση της περιοχης σου και ρωτα τι γινεται απο δω και περα για να σου πουν σιγουρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
την εχω χασει ! το κωδικο μου τον ξερω!!!

Χωρίς αυτό το χαρτάκι δε νομίζω να σου δώσουν πτυχίο!!!:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bodogregor

Νεοφερμένος

Ο bodogregor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
δεν μπορει τασο γιατι συμπεριλαμβανεσε στις λιστες του υπεπθ τις οποιες στελνει στις δευτεροβαθμιες ονομαστικα πλεον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΙΛΥ

Νεοφερμένος

Η ΛΙΛΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια εγω το πηρα με 90% τελεια ειμαι πολυ χαρουμενη.....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

panagiotisk

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Οι επιτυχόντες θα μπορούν να παραλαμβάνουν τα πιστοποιητικά τους από τις Διευθύνσεις/Γραφεία Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, όπου είχαν υποβάλει την αίτηση συμμετοχής στις εξετάσεις, κατά το τέλος Σεπτεμβρίου 2010, έχοντας μαζί τους το δελτίο εξεταζομένου ή το δελτίο αστυνομικής ταυτότητας.

οποτε και με την ταυτοτητα μπορει καποις.δεν χρειαζεται το καρτελακι.
εγω παντως για τα αγγλικα ειχα παει και με τα 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΗΡΑ ....:);):P
ΜΕ 81%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top