Κουταμάρες εν ώρα άγχους

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Σημερα στο φροντιστηριο απο το αγχος της πρωτης μερας ενω με ρωτησανε να πω ενα παραδειγμα παθητικης στα ελληνικα εγω λεω Καθομαι στο τραπεζι.1.Καλα που δεν ηταν με ενοια παθητικης αλλα στο τραπεζι καθομαστε?:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Σημερα στο φροντιστηριο απο το αγχος της πρωτης μερας ενω με ρωτησανε να πω ενα παραδειγμα παθητικης στα ελληνικα εγω λεω Καθομαι στο τραπεζι.1.Καλα που δεν ηταν με ενοια παθητικης αλλα στο τραπεζι καθομαστε?
εεε το λεμε σαν σχημα λογου... :P αυτο ειναι το προβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Mπορεί να έχω υπερβολικό άγχος αλλά δεν κάνω λάθη από άγχος.
Άγχος έχω μέχρι να πάρω τα θέματα (στα γραπτά) και έπειτα χαλαρώνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis dog

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
εχω κανει πολλα λαθη απο ανχος...αλλα οταν τα σκεφτομαι γελαω μετα...:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mp3dj

Νεοφερμένος

Ο mp3dj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
εγω παντως εχω δωσει δυο φορες πανελληνιες αλλα απο το ανχος τα σκατωσα και τις δυο φορες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
εγω μερικες φορες αν αγχωθω πολυ για μια απαντηση..μπορει να καικαιδισω..(ετσι γραφετε?)να πω....την τετεταρτη....(π.χ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,055 μηνύματα.
Σημερα στο φροντιστηριο απο το αγχος της πρωτης μερας ενω με ρωτησανε να πω ενα παραδειγμα παθητικης στα ελληνικα εγω λεω Καθομαι στο τραπεζι.
Αυτό είναι ατάκα σε παλιά Ελληνική ταινία.
Κάντε ΚΛΙΚ στη φωτογραφία:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μην ξεφεύγετε:pfff:

Εγώ όταν αγχώνομαι, συνήθως μιλάω για πολύ άσχετα θέματα:P Είναι τρόπος αντιμετώπισης:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Μην ξεφεύγετε:pfff:

Εγώ όταν αγχώνομαι, συνήθως μιλάω για πολύ άσχετα θέματα:P Είναι τρόπος αντιμετώπισης:pfff:

Μίλησε τώρα ο ειδικός! :P (αλήθεια, δεν το λέω κοροϊδευτικά:redface:)

on topic: Και εγώ το ίδιο κάνω, μιλάω για τελείως άσχετα πράγματα και έτσι ξεχνιέμαι...τουλάχιστον για λίγο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Πάντα έκανα λάθη από αγχος όπως και χαζομάρες! Ακομα και.. στις πανελλήνιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
και οταν ανχονομαι κανω χαζομαρες ή απλα λάθη ,αλλα γενικα δεν ανχωνομαι ευκολα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Άγχος γενικά έχω πολύ...αλλά δεν παίζει σε εξετάσεις να τα ξέρω και λόγω άγχους να μη γράψω. Δεν μου έχει συμβεί ποτέ.
Ό,τι γνωρίζω θα το γράψω...είναι μέχρι να τα δω, από εκεί και πέρα ξεκολλάω...

Εγώ όταν αγχώνομαι, συνήθως μιλάω για πολύ άσχετα θέματα:P Είναι τρόπος αντιμετώπισης:pfff:

Εγώ πάλι δεν μιλάω καθόλου. Κοιτάω τον ουρανό με τ'άστρα. :redface: Είναι τρόπος αντιμετώπισης. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoey...!

Νεοφερμένος

Η Zoey...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γενικα δεν αγχωνομαι...ΠΟΤΕ!!!! Αλλα αμα αγχωθω, με ποιανει νευρικο γελιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Και εγω παντως λογω άγχους μπορώ να πω κοτσανες...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μην ξεφεύγετε:pfff:

Εγώ όταν αγχώνομαι, συνήθως μιλάω για πολύ άσχετα θέματα:P Είναι τρόπος αντιμετώπισης:pfff:

Σωστή τακτική και πολύ εύστροφη θα έλεγα.
Οι καθηγητές σας και οι εξεταστές σας καταννοούν πότε έχετε άγχος. Το ζητούμενο είναι να αξιοποιηθεί δημιουργικά, όπως αυτο που κάνεις εσύ. Τα ''μμμμ'' και οι ''κοτσάνες'' φέρνουν περισσότερη αμηχανία. Στους εξεταζόμενους. Γιατί οι εξεταστές είπαμε, καταλαβαίνουν και δείχνουν επιείκεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top