Κουκουλοφόροι

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Γιατι βολευει φυσικα, ο κοσμος συνδεει την αναρχια με αυτους τους βανδαλους και δεν ανοιγεται να μαθει περισσοτερα.

οταν τα μεσα μαζικης ενημερωσης αποκαλουν τους καθε βανδαλους αναρχικους τοτε ειναι φυσικο ο κοσμος να εχει κανει αυτη τη συνδεση.
δεν λεω οτι δεν υπαρχουν ατομα απο το χωρο αυτο που σπανε τις περιουσιες αλλα σιγουρα δεν ειναι μονο αυτοι. και θα ρωτησω το εξης σε μια συμπλοκη ισως συμμοριων αριστερων χρυσαυγητων τα ματ βοηθησαν τους τελευταιους.

οσον αφορα τη τρομοκρατια εχετε ακουσει τις συλληψεις για τα πρασινα all stars???
αυτο σας φαινεται δημοκρατικο και σωστο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
δυστυχως αγαπητοι φιλοι/ες

τα μετρα που πρεπει να παρθουν ωστε ο πολιτης να μην κινδυνευει να του καψουν το μαγαζι η το αυτοκινητο η την μηχανη θα πρεπει να ειναι αυστηρα και απο πλευρας αστυνομιας και απο πλευρας δικαιοσυνης.

τι εννοω?

η αστυνομια θα πρεπει να εχει ξεκαθαρες εντολες σε περιπτωσεις επεισοδειων η οποιες θα περιλαμβανουν την καταστολη και την συλληψη των ενοχων.

τα μεσα ειναι κατα εμου:

χημικες ουσιες
πλαστικες σφαιρες
κανονικες σφαιρες
σκυλια Κ9
οπλα ηλεκτρισμου

κατοπιν της συλληψης των ενοχων να οδηγουνται στα δικαστηρια και να καταδικαζονται για φθορα ξενης περιουσιας.

οχι να πηγαινει ο ταδε βουλευτης και να λεει αφηστε το παιδι.

στα επεισοδια στο μνημειο του αγνωστου στρατιωτη
ο "γνωστος-αγνωστος" που εκαψε το φυλακιο του σκοπου τον συνελλαβε η αστυνομια και βουλευτης του ΣΥΡΙΖΑ μεσωλαβησε για να τον αφησουν ελευθερο η "μουρη" του ηταν σε καμερες ασφαλειας και σε καμερες των ΜΜΕ οπως και ετυχε να ειμαι εκει μπροστα οπου και ειδα ολη την φαση.

τι μου λετε.

αν π.χ σας καψουν το μαγαζι/μηχανακι/αυτοκινητο τοτε θελω να δω ποσο "δημοκρατικοι" θα ειστε γιατι εγω σε τετοια περιπτωση δεν θα ειμαι αυτος που θα το τολμησει θα καταληξει στο ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
δυστυχως αγαπητοι φιλοι/ες

τα μετρα που πρεπει να παρθουν ωστε ο πολιτης να μην κινδυνευει να του καψουν το μαγαζι η το αυτοκινητο η την μηχανη θα πρεπει να ειναι αυστηρα και απο πλευρας αστυνομιας και απο πλευρας δικαιοσυνης.

τι εννοω?

η αστυνομια θα πρεπει να εχει ξεκαθαρες εντολες σε περιπτωσεις επεισοδειων η οποιες θα περιλαμβανουν την καταστολη και την συλληψη των ενοχων.

τα μεσα ειναι κατα εμου:

χημικες ουσιες
πλαστικες σφαιρες
κανονικες σφαιρες
σκυλια Κ9
οπλα ηλεκτρισμου

κατοπιν της συλληψης των ενοχων να οδηγουνται στα δικαστηρια και να καταδικαζονται για φθορα ξενης περιουσιας.

οχι να πηγαινει ο ταδε βουλευτης και να λεει αφηστε το παιδι.

στα επεισοδια στο μνημειο του αγνωστου στρατιωτη
ο "γνωστος-αγνωστος" που εκαψε το φυλακιο του σκοπου τον συνελλαβε η αστυνομια και βουλευτης του ΣΥΡΙΖΑ μεσωλαβησε για να τον αφησουν ελευθερο η "μουρη" του ηταν σε καμερες ασφαλειας και σε καμερες των ΜΜΕ οπως και ετυχε να ειμαι εκει μπροστα οπου και ειδα ολη την φαση.

τι μου λετε.

αν π.χ σας καψουν το μαγαζι/μηχανακι/αυτοκινητο τοτε θελω να δω ποσο "δημοκρατικοι" θα ειστε γιατι εγω σε τετοια περιπτωση δεν θα ειμαι αυτος που θα το τολμησει θα καταληξει στο ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ
-----------------------------------------
Πες μου μονο οτι τα λες για πλακα και δεν τα πιστευεις. Δεν ειναι δυνατον νεοι ανθρωποι να εχουν τετοιες παλαιολιθικές ιδέες.

Είναι πραγματικές. Και όπως είπε και ο φίλος από πάνω, βάλτε τους μέσα όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Γιατί να το καταλάβουν; Και ποιός μίλησε για σωφρονισμό; Εγώ να φάνε ατελείωτο ξύλο θέλω και επίσης δεν ξέρω αν ανέφερα πως πολύ χρήσιμο εργαλείο είναι εκείνη η συσκευή με τον ηλεκτρισμό που σου ακουμπάει στο σώμα και παραλύεις για καμιά ώρα, το έχουν οι αμερικάνοι αστυνομικοί. Πολύ καλο. Τζζζζζζ με το μαραφέτι και τέζα το αναρχοκουμούνι

'Eχει και η γραφικότητα τα όρια της όμως...Εδώ εσύ ξεπερνάς ακόμα και το Δελαπατρίδη δλδ...Πρόσεχε μήπως αυτά τα μαραφέτια τα χρησιμοποιούν και οι αμερικανικοί ακαδημαικοί φορείς για αιθεροβάμονες ξένους φοιτητές...Το είπα όσο ευγενικά μπορούσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
'Eχει και η γραφικότητα τα όρια της όμως...Εδώ εσύ ξεπερνάς ακόμα και το Δελαπατρίδη δλδ...Πρόσεχε μήπως αυτά τα μαραφέτια τα χρησιμοποιούν και οι αμερικανικοί ακαδημαικοί φορείς για αιθεροβάμονες ξένους φοιτητές...Το είπα όσο ευγενικά μπορούσα...


μιλαμε για ΕΛΛΑΔΑ που ολοι αυτοι τους καλυπτουν το ΚΚΕ , ΠΑΣΟΚ , ΝΔ , ΣΥΡΙΖΑ , ΛΑΟΣ κτλ

και τον απλο πολιτη ΚΑΝΕΙΣ δεν τον καλυπτει

δεν μιλαμε για ΗΠΑ γιατι εκει ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΛΜΟΥΣΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΙΣΧΗ.

ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ.?
τι θα κανατε αν σας ΕΚΑΙΓΑΝ αυτα τα "παιδια" το σπιτι/μαγαζι/αμαξι/μηχανη

απαντηση προς καποιους που υπερασπιζονται αυτα τα "παιδια"

γιατι το παιζουν μαγκες με τις πλατες των αλλων?
γιατι οταν ειναι μονοι του δεν ειναι τοσο μαγκες?
γιατι οταν τους πιανει η αστυνομια βαζουν τα κλαμματα? και θελουν τον μπαμπα η την μαμα τους?
γιατι τα ΜΜΕ δεν δειχνουν τις φατσες τους?

ε???? απαντηση κανεις?

γιατι και εγω ειμαι μαγκας π.χ αμα εχω οπλο η παρεα η "μπαρμπα απο την κορωνη" και δεν με αγγιζει κανεις.

ο αληθινος μαγκας οταν κανει την "μαμακια" αναλαμβανει και την ευθυνη τις πραξεως του και δεν κρυβεται.

κουκουλες φοραγαν οι συνεργατες των "ΝΑΖΙ"

αυτα καλο απογευμα απο μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν θα μου έκαιγαν τίποτα γιατί πολύ απλά συμβαίνουν δύο πράγματα, ανάλογα με την περίσταση:
1) Έστω ότι οι κουκουλοφόροι είναι προβοκάτορες της Αστυνομίας (που έτσι είναι). Δεν θα μου έσπαγαν ποτέ το σπίτι. Πιθανόν οι εντολοδόχοι τους θα τους έβαζαν να σπάσουν τίποτα που να κάνει περισσότερο θόρυβο.
2) Έστω ότι οι κουκουλοφόροι είναι ιδεολογικώς αναρχικοί (δεν συμβαίνει αυτό, ο ιδεολόγος δεν φοράει κουκούλες). Μαζί μου δεν έχουν τίποτα γιατί κι εγώ είμαι ένας λαικός άνθρωπος. Οπότε δεν θα μ'εβαζαν στόχο.

Όσο για τις ΗΠΑ, σε παραπέμπω στα εγκληματολογικά στατιστικά. Εκεί θα διαπιστώσεις τι θα πει ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Δεν θα μου έκαιγαν τίποτα γιατί πολύ απλά συμβαίνουν δύο πράγματα, ανάλογα με την περίσταση:
1) Έστω ότι οι κουκουλοφόροι είναι προβοκάτορες της Αστυνομίας (που έτσι είναι). Δεν θα μου έσπαγαν ποτέ το σπίτι. Πιθανόν οι εντολοδόχοι τους θα τους έβαζαν να σπάσουν τίποτα που να κάνει περισσότερο θόρυβο.
2) Έστω ότι οι κουκουλοφόροι είναι ιδεολογικώς αναρχικοί (δεν συμβαίνει αυτό, ο ιδεολόγος δεν φοράει κουκούλες). Μαζί μου δεν έχουν τίποτα γιατί κι εγώ είμαι ένας λαικός άνθρωπος. Οπότε δεν θα μ'εβαζαν στόχο.

με καλυψες απολυτα με τις απαντησεις σου.

αλλα καλυτερα να προσεχεις γιατι δεν ισχυει ουτε το 1. ουτε το 2.

και κινδυνευεις αν βρεθεις κοντα στα επεισοδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
θα τα σκότωνα και θα ήθελα να μου δώσουν τα λεφτά για τις απαραίτητες διορθώσεις, πριν τα σκοτώσω :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
με καλυψες απολυτα με τις απαντησεις σου.

αλλα καλυτερα να προσεχεις γιατι δεν ισχυει ουτε το 1. ουτε το 2.

και κινδυνευεις αν βρεθεις κοντα στα επεισοδια.
+φωνω με μιβ.. Μα κοντα στα επεισοδια ολοι κινδυνευουμε μα μονο εμεις κινδυνευουμε στα επεισοδια αφου οι συγκεκριμενοι εχουν καλυψη..αρα ποιος θα την πληρωσει?Θα την πληρωσει ο ανθρωπος εκεινος που δεν πηγε για βανδαλισμο αλλα για να υποστηριξει τις αποψεις του..αυτοι την πατανε παντα..οι αθωοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
με καλυψες απολυτα με τις απαντησεις σου.

αλλα καλυτερα να προσεχεις γιατι δεν ισχυει ουτε το 1. ουτε το 2.

και κινδυνευεις αν βρεθεις κοντα στα επεισοδια.


Κινδυνεύεις πολλές φορές όταν βγεις από το σπίτι. Και τι να λέει αυτό;;; Σου είπα, δεν κατηγορώ κανέναν ιδεολόγο επειδή μερικοί παρακρατικοί προβοκάτορες βγαίνουν και σπάνε. Κι είναι λάθος οποιοσδήποτε κι αν το κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
θα τα σκότωνα και θα ήθελα να μου δώσουν τα λεφτά για τις απαραίτητες διορθώσεις, πριν τα σκοτώσω :p

εισαι μικρος σε ηλικια για αυτο σε συγχωρω για την παιδικη σου αφελεια.

ποτε δεν εχει πληρωσει κανεις απο τους "γνωστους-αγνωστους" φιλε μου ΕΣΥ και ΕΓΩ και ΟΛΟΙ μας πληρωνουμε τις ΖΗΜΙΕΣ που προκαλουν αυτοι σε ΔΗΜΟΣΙΑ και σε ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ απλα δεν το εχετε παρει χαμπαρι.

οταν το παρετε χαμπαρι που δεν θα σας μενει ουτε ενα ΕΥΡΩ απο τους μισθους που θα παιρνει ο ΜΠΑΜΠΑΣ η ΜΑΜΑ η ακομα και ΕΣΕΙΣ εφοσον δουλευετε τοτε θα ειναι αργα ομως να αντιδρασετε.

πως βγαζει η οποιαδηποτε τραπεζα τις ζημιες που τις κανουν στα ΑΤΜ η στις ΒΙΤΡΙΝΕΣ ε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
ποτε δεν εχει πληρωσει κανεις απο τους "γνωστους-αγνωστους" φιλε μου ΕΣΥ και ΕΓΩ και ΟΛΟΙ μας πληρωνουμε τις ΖΗΜΙΕΣ που προκαλουν αυτοι σε ΔΗΜΟΣΙΑ και σε ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ απλα δεν το εχετε παρει χαμπαρι.

οταν το παρετε χαμπαρι που δεν θα σας μενει ουτε ενα ΕΥΡΩ απο τους μισθους που θα παιρνει ο ΜΠΑΜΠΑΣ η ΜΑΜΑ η ακομα και ΕΣΕΙΣ εφοσον δουλευετε τοτε θα ειναι αργα ομως να αντιδρασετε.

πως βγαζει η οποιαδηποτε τραπεζα τις ζημιες που τις κανουν στα ΑΤΜ η στις ΒΙΤΡΙΝΕΣ ε????
:iagree:Σε αυτο δεν νομιζω να διαφωνισε καποιος απο εμας..απλα οι γνωστοι αγνωστοι που λες καλο θα ταν να μην τους "βαφτιζουμε"με ενα συγκεκριμενο ονομα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
εισαι μικρος σε ηλικια για αυτο σε συγχωρω για την παιδικη σου αφελεια.

ποτε δεν εχει πληρωσει κανεις απο τους "γνωστους-αγνωστους" φιλε μου ΕΣΥ και ΕΓΩ και ΟΛΟΙ μας πληρωνουμε τις ΖΗΜΙΕΣ που προκαλουν αυτοι σε ΔΗΜΟΣΙΑ και σε ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ απλα δεν το εχετε παρει χαμπαρι.

οταν το παρετε χαμπαρι που δεν θα σας μενει ουτε ενα ΕΥΡΩ απο τους μισθους που θα παιρνει ο ΜΠΑΜΠΑΣ η ΜΑΜΑ η ακομα και ΕΣΕΙΣ εφοσον δουλευετε τοτε θα ειναι αργα ομως να αντιδρασετε.

πως βγαζει η οποιαδηποτε τραπεζα τις ζημιες που τις κανουν στα ΑΤΜ η στις ΒΙΤΡΙΝΕΣ ε????


Τα πληρώνει η ασφάλεια φίλε μου. Όπως και το τελευταίο ευρώ που ληστεύεται. Για μαλάκα την έχεις την τράπεζα; Την ασφάλεια, βεβαίως, θα την πλήρωνε ούτως ή άλλως, σπάσιμο-ξεσπάσιμο. Οπότε είναι το ίδιο πράγμα. Κι άλλωστε δε νομίζω ότι αν δεν έσπαγαν 5 τζαμαρίες τραπεζών το μήνα τα επιτόκια που πληρώνουμε θα ήταν χαμηλότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DoKi

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Παύλος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
ΒΕΝΖΙΝΗ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΝΣΤΟΛΟ
-----------------------------------------
ο mmpf έχει δίκιο. Για να δείρουνε γερά και να φυλακίσουνε καμιά 30αρια τέτοιους κομπλεξικούς, να δείτε μετά τάξη που θα επικρατεί, θα φοβούνται να βγουν, όχι να πετάξουν μολότοφ...


Καλά ok.
Μην είσαι τόσο σίγουρος γιατί κανείς μάγκας απο τους δήθεν αναρχικούς κουκουλοφόρους δεν πάει να σπάσει τον αστυνομικό κλοιό. Τσάμπα ξύλο τρώνε οι διαμαρτυρόμενοι ενώ δε φταίνε σε τίποτα. Οι κουκουλοφόροι ποτέ δε πάνε σε πορείες/συλλαλητήρια για να κάνουν επεισόδια. Μουλωχτά κινούνται και καλά κάνουν αν έχουν να αντιμετωπίσουν 200 Ματατζήδες που έχουν 2 γκλομπ,1 12άρι,2 δακρυγόνα ο καθένας.

Όσο για το αν οι μπάτσοι δε φταίνε σε τίποτα να το σκέφτεστε πριν το λέτε. Μέσα σε λιγότερο απο 3 μήνες 3 αθώοι άνθρωποι πέθαναν λόγω του ότι τα μυαλά τους βρίσκονται έξω απο το κεφάλι τους.

Όσο για το γκλομπ, μάλλον δεν έχετε χτυπηθεί με γκλομπ. Μάλλον δε ξέρετε πως μπορεί πάάάάάάρα πολύ εύκολα να σου σπάσει το χέρι και πολύ ευκολότερα τα πλευρά.

Θέλω να δω όλους εσάς που λέτε ότι επιβραβέυετε το Αμερικάνικο αστυνομικό σύστημα, μια φορά να περνούσατε με κόκκινο και να σας έπιαναν να σας έστελναν οι δικοί μας μπάτσοι στο νοσοκομείο με κιμά αντί για μάπα.

Όταν κάθε μπ****ος ένστολος βρ***μπατσος έχει το δικαιώμα να δέρνει 13χρονους,να είναι ένα βήμα από το να βιάσει ελευθέρων ηθών γυναίκες στο τμήμα,να σκοτώνει στο ξύλο οποιονδήποτε αλλοδαπό μόνο και μόνο επειδή είναι απο την τάδε χώρα ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΦΩΤΙΑ ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΕΙ.

Ελεύθερη χρήση βίας από τα ΜΑΤ ( λογική σπάστε κεφάλια, παΐδια, μέσες και ότι άλλο μπορείτε)
Χρήση ηλεκτροσόκ
Χρήση πραγματικών σφαιρών όταν είναι απαραίτητο
2 φορές ισόβια χωρίς τη δυνατότητα να βγει για οποιονδήποτε λόγο
Ολική κατάσχεση περιουσίας
Στιγματισμός
+ ότι σε περίπτωση σαν την περσινή με την Αθήνα σε πολιορκία από τους αναρχικούς, 1500 στρατιώτες έξω με πολυβόλα και πυρ κατά βούληση



Ξες ότι λες μα****ίες? Άμα εσύ θεωρείς ότι έχεις το δικαίωμα να αφαιρείς ή να καταστρέφεις έτσι μια ζωή, να το δοκιμάσουμε μία φορά και σε αυτούς να δούμε τι θα πουν. Γιατί να μη στείλουμε στο νοσοκομείο έναν μπάτσο μία μέρα με σπασμένα πλευρά και χωρίς δόντια αφού πρώτα τον βάλουμε σε ένα δωμάτιο 1χ1 και του σκάσουμε μέσα 3 δακρυγόνα μέχρι να του πεταχτούν τα μάτια απέξω?

Κι αυτά τα λέω γιατί κανείς απο σας δεν κατέληξε σε νοσοκομείο με 2 σπασμένα πλευρά, κάταγμα στο αριστερό χέρι και 2 σπασμένα δόντια επειδή το Σεπτέμβριο του 2007 και στα επεισόδια της ΔΕΘ έτυχε να βρίσκεται με την κοπέλα του στην Εγνατία και να προχωράει απλά και να του σκάνε 3 μπάτσοι απο τη μάζα και να τον κάνουν κιμά. Όταν το πάθει ο αδερφός/ξάδερφός σας/φίλος σας θα δείτε πόσο θα τσούξει και θα θέλετε κάθε π****η ένστολο ,που με 2 σήματα την βλέπει εξουσία, κι αυτόν να παίρνει φωτιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ΒΕΝΖΙΝΗ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΝΣΤΟΛΟ
-----------------------------------------



Καλά ok.
Μην είσαι τόσο σίγουρος γιατί κανείς μάγκας απο τους δήθεν αναρχικούς κουκουλοφόρους δεν πάει να σπάσει τον αστυνομικό κλοιό. Τσάμπα ξύλο τρώνε οι διαμαρτυρόμενοι ενώ δε φταίνε σε τίποτα. Οι κουκουλοφόροι ποτέ δε πάνε σε πορείες/συλλαλητήρια για να κάνουν επεισόδια. Μουλωχτά κινούνται και καλά κάνουν αν έχουν να αντιμετωπίσουν 200 Ματατζήδες που έχουν 2 γκλομπ,1 12άρι,2 δακρυγόνα ο καθένας.

Όσο για το αν οι μπάτσοι δε φταίνε σε τίποτα να το σκέφτεστε πριν το λέτε. Μέσα σε λιγότερο απο 3 μήνες 3 αθώοι άνθρωποι πέθαναν λόγω του ότι τα μυαλά τους βρίσκονται έξω απο το κεφάλι τους.

Όσο για το γκλομπ, μάλλον δεν έχετε χτυπηθεί με γκλομπ. Μάλλον δε ξέρετε πως μπορεί πάάάάάάρα πολύ εύκολα να σου σπάσει το χέρι και πολύ ευκολότερα τα πλευρά.

Θέλω να δω όλους εσάς που λέτε ότι επιβραβέυετε το Αμερικάνικο αστυνομικό σύστημα, μια φορά να περνούσατε με κόκκινο και να σας έπιαναν να σας έστελναν οι δικοί μας μπάτσοι στο νοσοκομείο με κιμά αντί για μάπα.

Όταν κάθε μπ****ος ένστολος βρ***μπατσος έχει το δικαιώμα να δέρνει 13χρονους,να είναι ένα βήμα από το να βιάσει ελευθέρων ηθών γυναίκες στο τμήμα,να σκοτώνει στο ξύλο οποιονδήποτε αλλοδαπό μόνο και μόνο επειδή είναι απο την τάδε χώρα ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΦΩΤΙΑ ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΕΙ.

Ελεύθερη χρήση βίας από τα ΜΑΤ ( λογική σπάστε κεφάλια, παΐδια, μέσες και ότι άλλο μπορείτε)
Χρήση ηλεκτροσόκ
Χρήση πραγματικών σφαιρών όταν είναι απαραίτητο
2 φορές ισόβια χωρίς τη δυνατότητα να βγει για οποιονδήποτε λόγο
Ολική κατάσχεση περιουσίας
Στιγματισμός
+ ότι σε περίπτωση σαν την περσινή με την Αθήνα σε πολιορκία από τους αναρχικούς, 1500 στρατιώτες έξω με πολυβόλα και πυρ κατά βούληση


Ξες ότι λες μα****ίες? Άμα εσύ θεωρείς ότι έχεις το δικαίωμα να αφαιρείς ή να καταστρέφεις έτσι μια ζωή, να το δοκιμάσουμε μία φορά και σε αυτούς να δούμε τι θα πουν. Γιατί να μη στείλουμε στο νοσοκομείο έναν μπάτσο μία μέρα με σπασμένα πλευρά και χωρίς δόντια αφού πρώτα τον βάλουμε σε ένα δωμάτιο 1χ1 και του σκάσουμε μέσα 3 δακρυγόνα μέχρι να του πεταχτούν τα μάτια απέξω?

Κι αυτά τα λέω γιατί κανείς απο σας δεν κατέληξε σε νοσοκομείο με 2 σπασμένα πλευρά, κάταγμα στο αριστερό χέρι και 2 σπασμένα δόντια επειδή το Σεπτέμβριο του 2007 και στα επεισόδια της ΔΕΘ έτυχε να βρίσκεται με την κοπέλα του στην Εγνατία και να προχωράει απλά και να του σκάνε 3 μπάτσοι απο τη μάζα και να τον κάνουν κιμά. Όταν το πάθει ο αδερφός/ξάδερφός σας/φίλος σας θα δείτε πόσο θα τσούξει και θα θέλετε κάθε π****η ένστολο ,που με 2 σήματα την βλέπει εξουσία, κι αυτόν να παίρνει φωτιά.

εγω θα σου ελεγα φιλε μου για να ησουν εσυ μπατσος (καλος) να δουμε αν θα σου αρεσε να σου πετουν πετρες , μολοτωφ κτλ

μετα να μου ελεγες πως θα αντιδρουσες.

στα λεω γιατι ημουν μπατσος πριν απο καποια χρονια και δεν ημουν σαν τους μπατσους που αναφερεσαι αλλα τιμιος μπατσος που εκανε το καθηκον του και κινδυνευε να μην γυρισει σπιτι του αυτα τα εκανα για 3.5 χρονια ευτυχως κατι ξυπνησε μεσα μου και εφυγα και τωρα κανω το επαγγελμα που σπουδασα.

καποτε πρεπει να μαθετε οτι σε μια διαδηλωση που ξεσπανε επεισοδια η δουλεια των ΜΑΤ η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ειναι να διαλυσει τα επεισοδια και ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΝΕΝΑΝ οτι οι ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΒΑΡΕΣΕ ΑΘΩΟΥΣ.

εχω τυχει πολλες φορες σε επεισοδια στην αθηνα ΟΥΔΕΠΟΤΕ με ΕΝΟΧΛΗΣΕ κανεις αστυνομικος.

βεβαια δεν κραταγα ΚΑΔΡΟΝΙΑ ουτε ΠΑΝΟ ουτε ΜΑΝΤΗΛΙ στο προσωπο.

ημουν με το κουστουμι (που φοραω στην δουλεια) και με την τσαντα μου.

πολλες φορες μαλιστα με πηγαιναν μαζι με αλλους πολιτες απο το ΜΕΤΡΟ με συνοδεια των ΜΑΤ για να μην μας χτυπησει κανεις.

για αυτο καλο ειναι ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΙ σιγουρα υπαρχουν ΚΑΚΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ οπως υπαρχουν και ΚΑΚΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ.

αυτα ειχα να πω εγω.

για τους αναρχικους εγω θα προτεινα να τους βαλουν στο ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ μαζι με τα ΜΑΤ να τους κλειδωναν και μετα απο ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ να ανοιγαν τις πορτες.

γιατι αυτα που γινονται εδω ΚΑΝΕΙΣ δεν τα κανει σε ΑΓΓΛΙΑ και ΓΕΡΜΑΝΙΑ????? μηπως δεν τους παιρνει??? λεω μηπως???

δεν πειραζει ομως οπως εχω πει

σε λιγο καποιος πολιτης θα τα στειλει στον αλλο κοσμο αυτα τα "καλοπαιδα" αν η πολιτεια δεν κανει αυτο που πρεπει.

ερχεται ο καιρος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Και οι δύο είστε υπερβολικοί. Πρώτον, δεν μπορείς να κρίνεις doki, όλο το αστυνομικό σύστημα βασισμένος στη δική σου εμπειρία και άρα με πλήρη συναισθηματικη φόρτιση. Είναι κάτι που λογικά δεν στέκει.
Και δεύτερον, internetrobber, όχι, δε με ενδιαφέρει να ήμουν μπάτσος και να μην ήξερα αν θα γυρίσω σπίτι μου. Αυτή είναι η δουλειά τους, να αναλαμβάνουν, εκούσια, γαμώ το κερατό μου, την ευθύνη της δουλειάς τους. Λες και τους ανάγκασε κανένας. Έλεος πια. Τη δουλειά τους κάνουνε και δεν έχουν ούτε ένα ελαφρυντικό.
Από την άλλη, λόγω περί αναρχικών δεν κάνω. Οι αναρχικοί δεν κάνουν επεισόδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Και οι δύο είστε υπερβολικοί. Πρώτον, δεν μπορείς να κρίνεις doki, όλο το αστυνομικό σύστημα βασισμένος στη δική σου εμπειρία και άρα με πλήρη συναισθηματικη φόρτιση. Είναι κάτι που λογικά δεν στέκει.
Και δεύτερον, internetrobber, όχι, δε με ενδιαφέρει να ήμουν μπάτσος και να μην ήξερα αν θα γυρίσω σπίτι μου. Αυτή είναι η δουλειά τους, να αναλαμβάνουν, εκούσια, γαμώ το κερατό μου, την ευθύνη της δουλειάς τους. Λες και τους ανάγκασε κανένας. Έλεος πια. Τη δουλειά τους κάνουνε και δεν έχουν ούτε ένα ελαφρυντικό.
Από την άλλη, λόγω περί αναρχικών δεν κάνω. Οι αναρχικοί δεν κάνουν επεισόδια.

καταρχην το ονομα μου ειναι theinternetworld.

επισης θα συμφωνησω με τα λεγομενα σου στο ζητημα του αστυνομικου οτι κανει την δουλεια που εκεινος διαλεξε και για αυτο πληρωνεται αλλωστε.

αλλα τα επεισοδια που π.χ γινονται στην αθηνα σαφως και δεν τα κανουν μονο οι αναρχικοι π.χ

υπαρχουν και αλλοι π.χ με κοκκινες σημαιες που τα κανουν καδρονια και βαρανε

υπαρχουν και αλλοι π.χ με πρασινα , με μπλε

ο μονος που δεν τα κανει ειναι ο πολιτης.

και μετα απο τα επεισοδια στον αγνωστο στρατιωτη που βεβηλωσαν τον χωρο και την σημαια δεν νομιζω να νιωθεις και τοσο υπερηφανος.

γιατι αν π.χ αυτα τα εκαναν στην γερμανια αυτη την στιγμη ακομα μεσα στην φυλακη θα ηταν.

αλλα η ελλαδα ειναι ενα ατελειωτο ......... και για αυτο κανει ο καθενας οτι γουσταρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ο καθένας έχει τις ευθύνες του πάνω σε αυτό.
Επιμένω και νομίζω θα συμφωνήσεις, ότι όρος "ασφάλεια για τους αστυνομικούς" δεν υφίσταται. Κάνει κάτι που επέλεξε και γνωρίζει τις συνέπειες. Φυσικά ακόμη και ο θάνατος στο πρόγραμμα είναι. Σημασία έχει απλά και μόνο να κάνει τη δουλειά του και να προστατεύει τον πολίτη, που στην τελική είναι και άοπλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ο καθένας έχει τις ευθύνες του πάνω σε αυτό.
Επιμένω και νομίζω θα συμφωνήσεις, ότι όρος "ασφάλεια για τους αστυνομικούς" δεν υφίσταται. Κάνει κάτι που επέλεξε και γνωρίζει τις συνέπειες. Φυσικά ακόμη και ο θάνατος στο πρόγραμμα είναι. Σημασία έχει απλά και μόνο να κάνει τη δουλειά του και να προστατεύει τον πολίτη, που στην τελική είναι και άοπλος.

καλα για το "αοπλος" μην ορκιζεσαι κιολας.

γιατι επειδη ασφαλεια στην ελλαδα του 2008 δεν εχουμε ουτε στο ιδιο μας το σπιτι καταλαβαινεις οτι πλεον οι πολιτες μονο "αοπλοι" δεν ειναι.

στο λεω αυτο γιατι οι συνθηκες της ζωης που ζουμε με αναγκασαν να ειμαι κατοχος νομιμα οπλου για να υπερασπισω την ζωη μου , την οικογενεια μου , το σπιτι μου πραγμα που δυστυχως δεν το κανει η αστυνομια.

το λεγομενο "προστατευω και υπηρετω τον πολιτη" η οπως λενε οι αμερικανοι "protect and serve"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι, είναι μια από τις προβλεπόμενες διατάξεις στο PATRIOT Act 2001, που δίνει το δικαίωμα σε κάθε ένστολο αμερικανόκαυλο, χωρίς καμία δικαστική εντολή, να μπει στο σπίτι σου, να στο κάνει φύλλο-φτερό, να σε συλλάβει και να σε φυλακίσει χωρίς επαρκώς αιτιολογημένη εισαγγελική εντολή, να σ'εχει 2 χρόνια στο μπουντρούμι χωρίς δίκη, να σου ρίξει επειδή, όπως πας να μπεις στο μετρό, κρέμονται δυο καλώδια και νομίζει ότι είσαι βομβιστής, να καταγράφει κάθε βιβλίο που δανείζεσαι από ακαδημαική βιβλιοθήκη και αναφέρεται στο Ισλάμ, την Αναρχία κλπ., κατόπιν αυτού να παρακολουθείσαι ως possible terrorist κι άλλα πολλά χαριτωμένα. Συμφωνώ με όσα λες περί οκνηρής ΕΛ.ΑΣ., αλλά το σάπιο δικαστικό και αστυνομικό αμερικάνικο σύστημα δεν το αποδέχομαι ούτε στο ελάχιστο ως υπόδειγμα ή σύγκριση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top