Κουκουλοφόροι

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Μπαγλαρώστε τους όλους... Σιγά μην αναλύσουμε την ψυχοσύνθεση του κάθε αναρχικού ψυχάκια που του τη βαράει και τα σπάει ...

Έτσι... Να δούμε μετά ποιός θα βαρέσει
Και ναι, προσέβαλα μια μερίδα που πληθυσμού και καλά έκανα γιατί έχω δίκαιο. Οι δήθεν αντι εξουσιαστές τα σπάνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Huntress

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Πώς μπορείς να είσαι σίγουρος που ανήκουν ιδεολογικά τα συγκεκριμένα άτομα?Μπορούν να είναι ακροδεξιοί,καπιταλιστές,σοσιαλιστές,μαρξιστές και οτιδήποτε άλλο...
Το γράφει στο κούτελο τους και δεν το ξέρω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Οι κουκουλοφόροι δεν είναι τίποτα παραπάνω από τσιράκια της εκάστοτε κυβέρνησης για να κάνουν τον κόσμο να σχηματίζει κακή γνώμη για τους αναρχικούς.Είναι τυχαίο πως ελάχιστοι κουκουλοφόροι έχουν συλληφθεί;Ακόμα κι όποιος συλλαμβάνεται και λέει πως το έκανε στ'όνομα του αναρχισμού,δεν τον στηρίζουν οι αναρχικοί.Στις πορείες των αναρχικών,τα ΜΑΤ (με την δικαιολογία των κουκουλοφόρων) συλλαμβάνουν τον οποιονδήποτε κι αρχίζουν να τον δέρνουν.Γι'αυτό,τους βολεύει να προβάλλουν σαν αναρχικό τον κουκουλοφόρο που σπάει μνημεία και καταστρέφει περιουσίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Χτες το βραδυ καποιοι κουκουλοφοροι εκαψαν οχηματα της αστυνομιας με μολοτοφ...συνεχως καποιοι κουκουλοφοροι επιτιθενται σε αστυνομικους χωρις να υπαρχει καποιος λογος...αλλο να κανεις μια ειρηνικη διαδηλωση και αλλο να φορας κουκουλα και να επιτιθεσαι σε ανθρωπους που δεν σου φταινε τιποτα για τη ζωη την οποια εχεις εσυ..καποιοι απο αυτους εχουν να θρεψουν γυναικα και παιδια και ρισκαρουν καθημερινα τη ζωη τους...οι πιο πολλοι κουκουλοφοροι δεν πανε επειδη δεν τους αρεσει η κατασταση αλλα επειδη ειναι σαδιστες και αλητες και τους αρεσει να χτυπανε...δεν μπορω να καταλαβω γιατι αναγκαζουν τα ΜΑΤ να ειναι σε θεση αμυνας..καποια τετοια ατομα πρεπει να τα χτυπας μεχρι να τα στειλεις νοσοκομειο...ε λοιπον,παιδια σε κατι τετοια ατομα με κουκουλες ο αστυνομικος εχει καθε δικαιωμα να λιωσει το γκλομπ πανω στους ταραξιες...κυριολεκτικα να το λιωσει...Δεν μπορει ο καθε αγανακτησμενος απο τη ζωη του να καταστρεφει ξενες περιουσιες και να εκδηλωνει τοσο αντικοινωνικη συμπεριφορα σε ατομα που απλα προσπαθουν να μην εχουν φασαριες και να πηγαινουν ασφαλεις στο σπιτι τους...

Πωπω, εσύ έχεις μπει ήδη μπάτσος αν δεν κάνω λάθος, ε :/;

Θα συμβούλευα μερικούς να ξυπνήσουν, γιατί κοιμούνται όρθιοι.

Και άλλες τέτοιες γενικότητες, σ' ένα ξέσπασμα πρωτοτυπίας :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Άσχετο. Γιατί όλοι οι δημοσιογράφοι λένε "οι αστυνομικοί δε μπορούν να προστατευτούν, οπότε φανταστείτε πόσο ο πολίτης κινδυνεύει"; Δεν υπάρχει παραλληλισμός. Με τους ασφαλίτες έχουν ανοιχτούς λογαριασμούς. Μ'εμας όχι. Αμφιβάλλω αν έστω ένας από εκείνους που βομβαρδίζουν τμήματα θα πείραζε μια τρίχα από τα μαλλιά ενός μεροκαματιάρη.
Α, δε μου λες. Επειδή τώρα είδα το αρχικό ποστ. Είναι οι ασφαλίτες άτομα "που προσπαθούν να μην έχουν φασαρίες και να πηγαίνουν ασφαλείς σπίτι τους"; Είσαι τρελός φίλε μου; Οι ασφαλίτες είναι εκεί ακόμη και για να φάνε μια σφαίρα στο κεφάλι προκειμένου να μην κινδυνεύσει πολίτης, όχι αυτοί. Το ότι έχουν γυναίκα και παιδιά είναι δικό τους πρόβλημα. Οι πυροσβέστες δεν έχουν γυναίκα και παιδιά; Αν όντως έχεις περάσει σε αστυνομική σχολή, όπως λέει ο θεμης κι έχεις αυτή τη θεώρηση για το ρόλο του αστυνομικού, τότε πάμε στο διάολο ολοταχώς. Ειδικά αν την ίδια θεώρηση την έχουν κι άλλοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Άσχετο. Γιατί όλοι οι δημοσιογράφοι λένε "οι αστυνομικοί δε μπορούν να προστατευτούν, οπότε φανταστείτε πόσο ο πολίτης κινδυνεύει"; Δεν υπάρχει παραλληλισμός. Με τους ασφαλίτες έχουν ανοιχτούς λογαριασμούς. Μ'εμας όχι. Αμφιβάλλω αν έστω ένας από εκείνους που βομβαρδίζουν τμήματα θα πείραζε μια τρίχα από τα μαλλιά ενός μεροκαματιάρη.
Α, δε μου λες. Επειδή τώρα είδα το αρχικό ποστ. Είναι οι ασφαλίτες άτομα "που προσπαθούν να μην έχουν φασαρίες και να πηγαίνουν ασφαλείς σπίτι τους"; Είσαι τρελός φίλε μου; Οι ασφαλίτες είναι εκεί ακόμη και για να φάνε μια σφαίρα στο κεφάλι προκειμένου να μην κινδυνεύσει πολίτης, όχι αυτοί. Το ότι έχουν γυναίκα και παιδιά είναι δικό τους πρόβλημα. Οι πυροσβέστες δεν έχουν γυναίκα και παιδιά; Αν όντως έχεις περάσει σε αστυνομική σχολή, όπως λέει ο θεμης κι έχεις αυτή τη θεώρηση για το ρόλο του αστυνομικού, τότε πάμε στο διάολο ολοταχώς. Ειδικά αν την ίδια θεώρηση την έχουν κι άλλοι...


Χαρακτηριστικό σε αυτό που λες ειναι μια σκηνη που μου ειχε περιγραψει η αδερφη μου απο πορεια, οπου καποιοι πετουσαν πετρες κτλ κτλ στους αστυνομικους και ερχεται μια δασκαλα και τους κανει "ελα παιδια φτανει, παμε παμε" και αυτοι την ακουσαν αμεσως σαν να ηταν δασκαλα τους λολ:P
Δε ξερω αν ηταν οι ιδιοι με αυτους που βαζουν κουκουλες αλλα ειναι φανερο οτι οντως το προβλημα ειναι προς την αστυνομια και οχι προς τον λαο. Μη ξεχναμε και τι ειχαν κανει κουκουλοφοροι στα σουπερμαρκετ ε!
Σωστο αυτο που λες βεβαια, επιλογη τους ειναι να διακινδυνευουν με αυτο τον τροπο, δεν τους αναγκαζει κανεις ;)
Ναι αστυνομικος εχει περασει btw.

Καλα βεβαια οι ασφαλιτες δεν ειναι και η καλυτερη περιπτωση ε. Που ντυνονται με πολιτικα και μπαινουν στα πανεπιστημια για να παρακολουθουν τι γινεται... εχω διαβασει και εχω ακουσει σχετικες μαρτυριες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Είναι πολύ απλό. Δεν με νοιάζει τι πιστεύει ο κάθε άχρηστος που σπάει πράγματα, με ενδιαφέρει όμως να σαπίσει στη φυλακή και να πληρώνει για την υπόλοιπη ζωή του. Ποιός του δίνει το δικαίωμα να να σπάει την περιουσία μας; Την αστυνομία που με/ μας προστατεύει

Η αστυνομία που μας προστατεύει λέει :D
Αν σε προστατεύει εσένα η αστυνομία, πάω πάσο, εμένα πάντως και τους υπόλοιπους πολίτες γραμμένους μας έχει.
Δε φταίνε αυτοί, μη τα ρίχνουμε στους δημοσίους υπαλλήλους όλα. Όταν όμως ο μεγαλοεπιχειρηματίας που χρηματοδοτεί τον υπουργό τού λέει να καλύψει τις βρωμοδουλειές του, ο υπουργός δεν αφήνει την αστυνομία να κάνει τη δουλειά της. Για αντε κάνε καταγγελία για ναρκωτικά να δεις τι θα σου πούνε. Κι αν τρέξουν να σε προστατεύσουν, πες μου.

Σου λέει μετά η νεολαία με τις επαναστατικές της ιδέες θα βελτιώσει τον κόσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ο mmpf έχει δίκιο. Για να δείρουνε γερά και να φυλακίσουνε καμιά 30αρια τέτοιους κομπλεξικούς, να δείτε μετά τάξη που θα επικρατεί, θα φοβούνται να βγουν, όχι να πετάξουν μολότοφ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μπορώ να σου φέρω ένα απλό αντιπαράδειγμα που καταρρίπτει τη λογική "τιμωρία = σωφρονισμός".
Εσένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
ο mmpf έχει δίκιο. Για να δείρουνε γερά και να φυλακίσουνε καμιά 30αρια τέτοιους κομπλεξικούς, να δείτε μετά τάξη που θα επικρατεί, θα φοβούνται να βγουν, όχι να πετάξουν μολότοφ...

O σκοπός δεν είναι να φοβούνται να κάνουν μ****κίες, ο σκοπός είναι να καταλάβουν ότι αυτό που κάνουν είναι μ*****κία και γι' αυτό να σταματήσουν να το κάνουν από μόνοι τους. Δυστυχώς η κοινωνία αδυνατεί να παρέχει τόσο καλή παιδεία στους πολίτες και για να διορθώσει την ανικανότητα της αυτή χρησιμοποιεί ποινές, αστυνομία, κάμερες παρακολούθησης, βία κ.λ.π. Πιστεύω πως όταν γίνεται ένα έγκλημα περισσότερη ευθύνη έχει η πολιτεία παρά ο δράστης. Απόδειξη; Ανάμεσα σε κοινωνίες που προσεγγίζουν με διαφορετικό τρόπο τα φαινόμενα αυτά η εγκληματικότητα είναι μικρότερη. Είναι σωστό λοιπόν η κοινωνία να ασκεί βία στους ανθρώπους αυτούς τη στιγμή που η ίδια τους έκανε αυτό που είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
δε με βαρέσατε, εγώ εννοώ σωματική τιμωρία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ο ΕΛΛΗΝΑΣ θελει τον ΓΕΡΜΑΝΟ του για να στρωσει

θα ελεγα οτι οι "γνωστοι-αγνωστοι" η "κουκουλοφοροι" η "αναρχικοι" οπως τους λετε γιατι εγω τους θεωρω "προδοτες" διοτι δεν σεβαστηκαν το μνημειο του αγνωστου στρατιωτη που το ειχαν σεβαστει οι "ΝΑΖΙ".

δεν εχουν καμια σχεση οι αναρχικοι με αυτους που τα σπανε καθε χρονο στην αθηνα.

αυτοι που τα σπανε καθε χρονο μονο αναρχικοι δεν ειναι

εγω τους αποκαλω τα παιδια του μπαμπα και της μαμας και εξηγουμε

οταν τους πιανει ο αστυνομικος επικαλουνται την ιδιοτητα του μπαμπα-μαμας για να μην τους χωσουν στο κρατητηριο και να γλυτωσουν ειναι συνηθως γιοι-κορες
πλουσιων οικογενειων/επιχειρηματιων/εφοπλιστων/αξιωματικων του στρατου-πυροσβεστικης-αστυνομιας/δικηγορων/δικαστων κτλ.

τα αθωα παιδακια γνησιοι αναρχικοι οταν κανουν επεισοδια σαπιζουν στο κελι σε αντιθεση με αυτους που δεν τους πειραζει κανεις εδω και 30 χρονια.

τωρα αν πρεπει να τους σπασουν στο ξυλο η οχι δεν ειμαι ο ειδικος εγω θα ηθελα να τηρηθουν οι νομοι.

εσπασες ιδιωτικη-δημοσια περιουσια την πληρωνεις

εκανες την μαγκια σου -> την πληρωνεις

διοτι αν δεν γινει αυτο καποια φαση ενας αθωος πολιτης που θα του εχουν καψει το μαγαζι η το αμαξι η την μηχανη θα παρει τον νομο στα χερια του και θα τα εκτελεσει πραγμα που θα εχει απολυτα δικιο να το κανει οσο σκληρο και να ειναι.

εγω προτιμω ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ η τυπου ΑΓΓΛΙΑΣ η ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
γερμανίας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
τα αθωα παιδακια γνησιοι αναρχικοι οταν κανουν επεισοδια σαπιζουν στο κελι σε αντιθεση με αυτους που δεν τους πειραζει κανεις εδω και 30 χρονια.


μπα σαπιζουν και χωρις να κανουν επεισοδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πάρτε χαμπάρι ότι η Ασφάλεια δεν μπορεί να κάνει τίποτα γιατί οι εγκληματίες αυτοι, όπως και άλλοι, πχ. η πορεία των φασιστών στο ίδιο μέρος, την ίδια ώρα με τους αντιεξουσιαστές πριν λίγους μήνες, είναι δικοί της εντολοδόχοι προβοκάτορες που βρίσκονται εκεί πέρα μόνο και μόνο για να προσφέρουν τη δικαιολογία να συλλαμβάνουν άσχετους και να το παίζουν προστάτες του καθήκοντος.
Άρα λοιπόν δεν φταίει το κράτος που δεν τους συλλαμβάνει. Δεν φταίνε οι αναρχικοί που το τίμιο όνομά τους μπλέκεται μ'αυτά τα υποκείμενα. Φταίει απλά το παρακράτος που δεν διστάζει να υποβιβάζει τη Δημοκρατία σε ένα τσιφλίκι με κυρίαρχη την τρομοκρατία και τις λογικές διασφάλισης της εξουσίας της εποχής της Αυστροουγγαρίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
δεν καταλαβαίνω τι λες. ποιοι είναι οι εντολοδόχοι προβοκάτορες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Οι κουκουλοφόροι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
O σκοπός δεν είναι να φοβούνται να κάνουν μ****κίες, ο σκοπός είναι να καταλάβουν ότι αυτό που κάνουν είναι μ*****κία και γι' αυτό να σταματήσουν να το κάνουν από μόνοι τους. Δυστυχώς η κοινωνία αδυνατεί να παρέχει τόσο καλή παιδεία στους πολίτες και για να διορθώσει την ανικανότητα της αυτή χρησιμοποιεί ποινές, αστυνομία, κάμερες παρακολούθησης, βία κ.λ.π. Πιστεύω πως όταν γίνεται ένα έγκλημα περισσότερη ευθύνη έχει η πολιτεία παρά ο δράστης. Απόδειξη; Ανάμεσα σε κοινωνίες που προσεγγίζουν με διαφορετικό τρόπο τα φαινόμενα αυτά η εγκληματικότητα είναι μικρότερη. Είναι σωστό λοιπόν η κοινωνία να ασκεί βία στους ανθρώπους αυτούς τη στιγμή που η ίδια τους έκανε αυτό που είναι;

Γιατί να το καταλάβουν; Και ποιός μίλησε για σωφρονισμό; Εγώ να φάνε ατελείωτο ξύλο θέλω και επίσης δεν ξέρω αν ανέφερα πως πολύ χρήσιμο εργαλείο είναι εκείνη η συσκευή με τον ηλεκτρισμό που σου ακουμπάει στο σώμα και παραλύεις για καμιά ώρα, το έχουν οι αμερικάνοι αστυνομικοί. Πολύ καλο. Τζζζζζζ με το μαραφέτι και τέζα το αναρχοκουμούνι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Κάποτε η Ku Klux Klan τα έκανε αυτά στους μετανάστες. Αλλά δε ζούσες τότε...Πάντως don't worry, υπάρχει ακόμη η οργάνωση. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kapsalis89

Νεοφερμένος

Ο kapsalis89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Γιατί να το καταλάβουν; Και ποιός μίλησε για σωφρονισμό; Εγώ να φάνε ατελείωτο ξύλο θέλω και επίσης δεν ξέρω αν ανέφερα πως πολύ χρήσιμο εργαλείο είναι εκείνη η συσκευή με τον ηλεκτρισμό που σου ακουμπάει στο σώμα και παραλύεις για καμιά ώρα, το έχουν οι αμερικάνοι αστυνομικοί. Πολύ καλο. Τζζζζζζ με το μαραφέτι και τέζα το αναρχοκουμούνι

Πες μου μονο οτι τα λες για πλακα και δεν τα πιστευεις. Δεν ειναι δυνατον νεοι ανθρωποι να εχουν τετοιες παλαιολιθικές ιδέες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top