Κουκουλοφόροι

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ναι, είναι μια από τις προβλεπόμενες διατάξεις στο PATRIOT Act 2001, που δίνει το δικαίωμα σε κάθε ένστολο αμερικανόκαυλο, χωρίς καμία δικαστική εντολή, να μπει στο σπίτι σου, να στο κάνει φύλλο-φτερό, να σε συλλάβει και να σε φυλακίσει χωρίς επαρκώς αιτιολογημένη εισαγγελική εντολή, να σ'εχει 2 χρόνια στο μπουντρούμι χωρίς δίκη, να σου ρίξει επειδή, όπως πας να μπεις στο μετρό, κρέμονται δυο καλώδια και νομίζει ότι είσαι βομβιστής, να καταγράφει κάθε βιβλίο που δανείζεσαι από ακαδημαική βιβλιοθήκη και αναφέρεται στο Ισλάμ, την Αναρχία κλπ., κατόπιν αυτού να παρακολουθείσαι ως possible terrorist κι άλλα πολλά χαριτωμένα. Συμφωνώ με όσα λες περί οκνηρής ΕΛ.ΑΣ., αλλά το σάπιο δικαστικό και αστυνομικό αμερικάνικο σύστημα δεν το αποδέχομαι ούτε στο ελάχιστο ως υπόδειγμα ή σύγκριση.

ουτε εμενα μου αρεσει το αμερικανικο συστημα-προτιμω το ρωσικο παραδειγμα (συλληψη των ταραχοποιων και αποστολη τους στην σιβηρια (ξερεις στα γκουλαγκ))

για πες μου εσυ ποιο παραδειγμα θα ηθελες?

γιατι αν σου πω εγω τι θα ηθελα ετσι οπως καταντησε αυτη η χωρα θα με ελεγες "χουντικο"

δυστυχως οπως λεει ενας φιλος απο τα παλια

η πολυ ελευθερια κοινως ασυδοσια βλαπτει την δημοκρατια.

για αυτο λενε οι ξενοι οτι ο ΕΛΛΗΝΑΣ θελει τον ΓΕΡΜΑΝΟ του δεν ειναι τυχαιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Εγω παλι πιστευω πως ολα αυτα γινονται λογω της μη πραγματικης -ουσιαστικης δημοκρατιας...ειναι τοσο καταπιεσμενος ο κοσμος που εχει τρελαθει εντελως ολοι με απωθημενα ειναι,ε καλα οχι ολοι οι περισσοτεροι ομως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Ρε παιδιά, γιατί κολλάτε στην ονομασία; Αυτοί δηλαδή που επιτέθηκαν στο μνημείο του αγνώστου στρατιώτη τι ήταν. Εκεί ας πούμε, ο τσολιάς γιατί δεν πυροβολούσε; Ή, ακόμα καλύτερα, που ήταν ο στρατός με τα πολυβόλα; Ας αρχίσουν στον αέρα και αν δεν δουν συμμόρφωση, πυρ κατά βούληση, απλό είναι. Αν ο Τσολιάς πυροβολούσε θα τον θεωρούσα εθνικό ήρωα.
-----------------------------------------
Κάντε τους αλοιφή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
ουτε εμενα μου αρεσει το αμερικανικο συστημα-προτιμω το ρωσικο παραδειγμα (συλληψη των ταραχοποιων και αποστολη τους στην σιβηρια (ξερεις στα γκουλαγκ))

για πες μου εσυ ποιο παραδειγμα θα ηθελες?

γιατι αν σου πω εγω τι θα ηθελα ετσι οπως καταντησε αυτη η χωρα θα με ελεγες "χουντικο"

δυστυχως οπως λεει ενας φιλος απο τα παλια

η πολυ ελευθερια κοινως ασυδοσια βλαπτει την δημοκρατια.

για αυτο λενε οι ξενοι οτι ο ΕΛΛΗΝΑΣ θελει τον ΓΕΡΜΑΝΟ του δεν ειναι τυχαιο.

Έλεος πια...Γιατί κάθε φορά που κατακρίνω, όπως δισεκατομμύρια άνθρωποι, το αμερικάνικο κωλοχανείο πρέπει να λαμβάνομαι ως κομμουνιστής και μάλιστα νοσταλγός της Σοβιετικής Ένωσης; Πόθεν απορρέει τούτο;

Ρε παιδιά, γιατί κολλάτε στην ονομασία; Αυτοί δηλαδή που επιτέθηκαν στο μνημείο του αγνώστου στρατιώτη τι ήταν. Εκεί ας πούμε, ο τσολιάς γιατί δεν πυροβολούσε; Ή, ακόμα καλύτερα, που ήταν ο στρατός με τα πολυβόλα; Ας αρχίσουν στον αέρα και αν δεν δουν συμμόρφωση, πυρ κατά βούληση, απλό είναι. Αν ο Τσολιάς πυροβολούσε θα τον θεωρούσα εθνικό ήρωα.
-----------------------------------------
Κάντε τους αλοιφή!


Οι Εύζωνοι είναι συμβολικό σωμα, έλεος.
-----------------------------------------
Άσχετο. Μην προβοκάρετε λέγοντας ότι βεβηλώθηκε το μνημείο του Αγνώστου Στρατιώτη γιατί, όποιοι κι αν ήταν οι πυρπολητές, αυτό ούτε καν που το αγγίξανε. Κάψανε απλώς το φυλάκιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kapsalis89

Νεοφερμένος

Ο kapsalis89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
καποτε πρεπει να μαθετε οτι σε μια διαδηλωση που ξεσπανε επεισοδια η δουλεια των ΜΑΤ η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ειναι να διαλυσει τα επεισοδια και ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΝΕΝΑΝ οτι οι ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΒΑΡΕΣΕ ΑΘΩΟΥΣ.

Εχουμε μπλεξει λιγο τα μπουτια μας. Αν και εχει ανεφερθει πολλες φορες πιο πανω, θα το πω αλλη μια. Αυτοι που κανουν επισοδεια στις ποριες γιατι ετσι τους την εδωσε και πανε και πετανε μολοτοφ και οτι αλλο βρουνε, εχουν μπει απο την αστυνομια με σκοπο να βρει αυτη προφαση και να σταματησει τις διαδηλωσεις.
Τωρα αυτο που λες οτι δεν εχουν πηραξει ποτε αθωους. Κατσε να δεις, τι εγινε περσυ με τον φοιτητη στη θεσ/νικη και τη ζαρντινιερα; Θυμασαι; Αλλα παραπατησε το παιδι.
Τι εγινε με το φοιτητη και τα πρασινα all-star. Κι αυτο τυχαιο. Τι εγινε σε τοσες ποριες. Μηπως οι δασκαλοι ήταν κι αυτοι ταραξιες και επρεπε να φανε τις σιδερογροθιες;
Μη μας τρελενεις ρε φιλε.

Ρε παιδιά, γιατί κολλάτε στην ονομασία; Αυτοί δηλαδή που επιτέθηκαν στο μνημείο του αγνώστου στρατιώτη τι ήταν. Εκεί ας πούμε, ο τσολιάς γιατί δεν πυροβολούσε; Ή, ακόμα καλύτερα, που ήταν ο στρατός με τα πολυβόλα; Ας αρχίσουν στον αέρα και αν δεν δουν συμμόρφωση, πυρ κατά βούληση, απλό είναι. Αν ο Τσολιάς πυροβολούσε θα τον θεωρούσα εθνικό ήρωα.
-----------------------------------------
Κάντε τους αλοιφή!

Ρε φιλε δεν ξερεις οτι οι ευζωνες δεν εχουν σφαιρες μεσα στο οπλο; Και ναι θα γινοταν εθνικος ηρωας. Θα του κανανε και αγαλμα στο Συνταγμα. Τι λες ρε; Μηπως να εβγαιναν και τα τανκς να τους παταγανε ολους να τελειωνε η υποθεση; Σοβαρεψου λιγο και κατσε σκεψου τα πραγματα πιο λογικα.

Ξαναλεω, νεα παιδια ειστε, ελεος. Τι ιδεες και αποψεις ειναι αυτες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
. Αυτοι που κανουν επισοδεια στις ποριες γιατι ετσι τους την εδωσε και πανε και πετανε μολοτοφ και οτι αλλο βρουνε, εχουν μπει απο την αστυνομια με σκοπο να βρει αυτη προφαση και να σταματησει τις διαδηλωσεις.

Απλα ΕΛΕΟΣ.

Ισως μιλας για ανθρωπους της ασφαλειας που μπαινουν σε πορειες με πολιτικα απλα για να σταμπαρουν φατσες που δημιουργουν επεισοδια.Τιποτα αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kapsalis89

Νεοφερμένος

Ο kapsalis89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Απλα ΕΛΕΟΣ.

Ισως μιλας για ανθρωπους της ασφαλειας που μπαινουν σε πορειες με πολιτικα απλα για να σταμπαρουν φατσες που δημιουργουν επεισοδια.Τιποτα αλλο.

οχι δεν μιλαω γι αυτο. Νομιζω οτι πολυ καλα καταλαβες γιατι μιλαω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Μαλλον εσυ δεν εχεις καταλαβει.Λες κατι που το ακουσες δεν ξερω και γω που ισως απο τις οργανωσεις που σου πηραν τα μυαλα και νομιζεις οτι ισχυει κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kapsalis89

Νεοφερμένος

Ο kapsalis89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Μαλλον εσυ δεν εχεις καταλαβει.Λες κατι που το ακουσες δεν ξερω και γω που ισως απο τις οργανωσεις που σου πηραν τα μυαλα και νομιζεις οτι ισχυει κιολας.

που εβγαλες ρε φιλε το συμπερασμα οτι ειμαι σε καποια οργανωση; Δεν ανηκω πουθενα φιλε μου. Εχω την προσωπικη μου αποψη και γνωμη πανω στα γεγονοτα. ΟΚ; εγινε κατανοητο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
που εβγαλες ρε φιλε το συμπερασμα οτι ειμαι σε καποια οργανωση; Δεν ανηκω πουθενα φιλε μου. Εχω την προσωπικη μου αποψη και γνωμη πανω στα γεγονοτα. ΟΚ; εγινε κατανοητο;

Πες μου λοιπον,πως εβγαλες το συμπερασμα πως ατομα απ'την αστυνομια πεταν μολοτοφ και τα σπανε?Γιατι το εχω ακουσει αυτο και απο αλλους σαν εσενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Διότι, ω τι περίεργο, ποτέ δεν συλλαμβάνεται κανένας από τους...γνωστούς-αγνώστους. Κι αναρωτιέμαι. Είναι φυσικά άχρηστοι και αραλήδες οι περισσότεροι μπάτσοι της ΕΛ.ΑΣ., αλλά πρέπει να είσαι τουλάχιστον παπάρας για να μη μπορείς να συλλάβεις άτομα που πρωταγωνιστούν σε επεισόδια κάθε εβδομάδα. Οπότε μάλλον κάτι άλλο τρέχει. Γιατί κι ένας βλάκας όταν συγκρούεται επί χρόνια, κάθε μια στο τόσο με κάποιον, αν μη τι άλλο είναι σε θέση να ξέρει που πάει και τι κάνει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kapsalis89

Νεοφερμένος

Ο kapsalis89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Αν διαβαζες και τα αρχικα post θα εβλεπες αυτο το αρθρο: https://www.enet.gr/online/online_text/c=112,id=38104636
Μαλλον εσυ εισαι κολλημενος φιλε μου και οχι εγω. Μια κατασταση που εξυπηρετει συμφεροντα καποιων περιγραφω. Απο εκει και περα αν δεν με πιστευεις ή αν δεν πιστευεις τους υπολοιπους "σαν εμενα". Δεν πιανω αυτο τον τονο σου βεβαια, αλλα παμε παρακατω. Αλλα απο τη στιγμη που δεν με ξερεις προσωπικα δεν μπορεις να με κρινεις, σχηματιζοντας εικονα απο 5-6 post που διαβασες. Και δεν εχω πει ακραια πραγματα, οπως κανουν καποιοι αλλοι εδω μεσα.

Edit: Και για να σε προλαβω, δεν σχηματιζω εικονα μονο απο ενα αρθρο.
Πολυ σωστο αυτο που λεει απο πανω ο miv
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Διότι, ω τι περίεργο, ποτέ δεν συλλαμβάνεται κανένας από τους...γνωστούς-αγνώστους. Κι αναρωτιέμαι. Είναι φυσικά άχρηστοι και αραλήδες οι περισσότεροι μπάτσοι της ΕΛ.ΑΣ., αλλά πρέπει να είσαι τουλάχιστον παπάρας για να μη μπορείς να συλλάβεις άτομα που πρωταγωνιστούν σε επεισόδια κάθε εβδομάδα. Οπότε μάλλον κάτι άλλο τρέχει. Γιατί κι ένας βλάκας όταν συγκρούεται επί χρόνια, κάθε μια στο τόσο με κάποιον, αν μη τι άλλο είναι σε θέση να ξέρει που πάει και τι κάνει. ;)
Ξερεις τι γινεται οταν συλλαμβανουν καποιον...Η κακια αστυνομια που πειραξε τα καημενα τα παιδακια ενω αυτα παιζαν με τις περιουσιες του κοσμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μπα, όταν η Αστυνομία κάνει αυτά που της επιτρέπονται από το νόμο δεν λέει κανένας τίποτα. Κι επιπλέον...Μου λες ότι οι μπάτσοι δεν συλλαμβάνουν "για να μην τους προσβάλλει ο κόσμος"; Για...λόγους ευθιξίας δηλαδή; Τώρα να το θεωρήσω σαν μια δικαιολογία που δεν δικαιολογεί ή σαν ένα αστείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theinternetworld

Νεοφερμένος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
επειδη λετε πολλα και ανυποστατα πραγματα θα σας ενημερωσω για να μην κανετε παραπληροφορηση τον κοσμο με ******.

κανεις αθωος πολιτης που δεν συμμετεχει σε καθε ειδους επεισοδια και δεν προκαλει ουτε τον βαρανε ουτε τον συλλαμβανουν για αυτο κοψτε τις ***** που βλεπετε η διαβαζετε στα ΜΜΕ γιατι θα αποβλακωθητε.

η αστυνομια συλλαμβανει τους γνωστους-αγνωστους αλλα και αλλους πολιτες που εμπλεκονται στις διαδηλωσεις με τα επεισοδια.

αλλα πεφτουν πανω της βουλευτες συνηθως του ΚΚΕ και του ΣΥΡΙΖΑ (τα ονοματα ειναι τυχαια) και λενε αφηστε τα παιδακια δεν εκαναν κατι κακο (και την ωρα που τα λενε αυτα τα ΜΜΕ τους εχει πρωτη μουρη να κρατανε τις μολοτωφ η τα καδρονια)

τι βλακειες λετε λοιπον οτι ειναι αστυνομικοι απλα ειναι κατι κωλοπαιδα που τα προστατευουν καποιες πολιτικες παραταξεις (τα ονοματα ΚΚΕ και ΣΥΡΙΖΑ αναφερθηκαν ως παραδειγμα δεν ισχυει κιολας)

η τα προστατευουν οι γονεις τους που ειναι σε υψηλες θεσεις.

για πηγαινε εσυ φιλε μου να πεταξεις μολοτωφ η να προκαλεσεις αστυνομικο των ΜΑΤ και μετα να δω σε ποιο κελι θα σε πεταξουν.

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ επιτελους να λετε *****.

συγνωμη για τις ΑΠΡΕΠΕΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ μου αλλα φτανει πια ο κοσμος εχει καταλαβει ποιοι κρυβονται πισω απο τους "ΓΝΩΣΤΟΥΣ-ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ" και για αυτο μενουν ΑΣΥΛΛΗΠΤΟΙ εδω και 30 χρονια.

Την ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ αν την αφησουν να κανει την δουλεια της θα την κανει παρα πολυ καλα οπως φυσικα αν και η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ κανει μετα την δικη της δουλεια.

γιατι το ΖΗΤΗΜΑ δεν ειναι να ΣΥΛΛΑΒΕΙΣ τους γνωστους-αγνωστους αλλα να τους ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΕΙΣ για τα εγκληματα που εχουν κανει.
-----------------------------------------
Αν διαβαζες και τα αρχικα post θα εβλεπες αυτο το αρθρο: https://www.enet.gr/online/online_text/c=112,id=38104636
Μαλλον εσυ εισαι κολλημενος φιλε μου και οχι εγω. Μια κατασταση που εξυπηρετει συμφεροντα καποιων περιγραφω. Απο εκει και περα αν δεν με πιστευεις ή αν δεν πιστευεις τους υπολοιπους "σαν εμενα". Δεν πιανω αυτο τον τονο σου βεβαια, αλλα παμε παρακατω. Αλλα απο τη στιγμη που δεν με ξερεις προσωπικα δεν μπορεις να με κρινεις, σχηματιζοντας εικονα απο 5-6 post που διαβασες. Και δεν εχω πει ακραια πραγματα, οπως κανουν καποιοι αλλοι εδω μεσα.

Edit: Και για να σε προλαβω, δεν σχηματιζω εικονα μονο απο ενα αρθρο.
Πολυ σωστο αυτο που λεει απο πανω ο miv

εγω ξερεις τι θα εκανα αν ημουν ο αρχηγος της ΕΛ.ΑΣ?

σε μια διαδηλωση θα ειχα κρυμμενες δυναμεις και μολις εμφανιζοντουσαν οι "γνωστοι-αγνωστοι" θα τους περικυκλωναν και αφου τους ξεχωριζαν απο τους αλλους επι 2 ωρες οι αστυνομικοι των ΜΑΤ θα τους βαρουσαν αφου τελειωνε το ξυλο μετα το οχημα με το κανονι νερου θα τους ξυπναγε απο τον ληθαργο και θα τους ξαναβαρουσαν για αλλες 2 ωρες να σου πω εγω μετα θα ξαναεκαναν επεισοδεια.

γιατι αυτα τα ******** δεν ειναι πανω απο 200 ατομα αρα ειναι ευκολο να τα στριμωξεις και να τους αλλαξεις τον αδοξαστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Πες τα ρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ελπίζω τουλάχιστον να φτάνετε σε κανα οργασμό όταν τα σκέφτεστε αυτά. Όχι τίποτα άλλο, μην τα λέτε και τζάμπα...Βιτσιόζοι άνθρωποι, αλλά don't mind, όπως τη βρίσκει ο καθένας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
εγω ξερεις τι θα εκανα αν ημουν ο αρχηγος της ΕΛ.ΑΣ?

σε μια διαδηλωση θα ειχα κρυμμενες δυναμεις και μολις εμφανιζοντουσαν οι "γνωστοι-αγνωστοι" θα τους περικυκλωναν και αφου τους ξεχωριζαν απο τους αλλους επι 2 ωρες οι αστυνομικοι των ΜΑΤ θα τους βαρουσαν αφου τελειωνε το ξυλο μετα το οχημα με το κανονι νερου θα τους ξυπναγε απο τον ληθαργο και θα τους ξαναβαρουσαν για αλλες 2 ωρες να σου πω εγω μετα θα ξαναεκαναν επεισοδεια.

γιατι αυτα τα ******** δεν ειναι πανω απο 200 ατομα αρα ειναι ευκολο να τα στριμωξεις και να τους αλλαξεις τον αδοξαστο.

Αν ως αρχηγός της ΕΛ.ΑΣ. σου έδιναν εντολή απο ψηλά να τους αφήσεις ήσυχους? Τότε τί θα έκανες? Μήπως θα υπερασπιζόσουν τον αθώο πολίτη που του σπάσανε το αυτοκίνητο?

Κι επειδή λες οτι τα ακούμε απο τα ΜΜΕ αυτά, οτι είμαστε σε κάποια οργάνωση και δεχόμαστε παθητικά ό,τι λέει το κόμμα, σου λέω εγώ οτι είναι μαρτυρίες ανθρώπων, απο το στόμα τους στα αφτιά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ελπίζω τουλάχιστον να φτάνετε σε κανα οργασμό όταν τα σκέφτεστε αυτά. Όχι τίποτα άλλο, μην τα λέτε και τζάμπα...Βιτσιόζοι άνθρωποι, αλλά don't mind, όπως τη βρίσκει ο καθένας...

Ψοφα ρε που νομιζεις οτι τα ξερεις ολα και συνεχεια μιλας με υφος,αλλα ετσι ειναι ο καθε κατεστραμμενος βρισκει ευκαιρια να μιλαει σε φορουμ.Τελευταιο μηνυμα καλο καψιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Είσαι πολύ τελευταίος μικρέ μου φίλε για να με κρίνεις. Άσε να το κάνουν κάποιοι πιο πάνω από σένα. Καταλαβαίνω ότι θέλεις να υπερασπιστείς την αγαμία ορισμένων μπάτσων που προσπαθούν να τη βρουν αλλιώς, αλλά σε μένα δεν περνάνε αυτά. Ούτε φυσικά και στον κόσμο. Κατεστραμμένο να με πεις όταν θα γνωρίζεις τι είμαι. Τώρα απλά λες πίπες. Το πως θα μιλάω είναι επιλογή μου. Άντε γεια σου, σούργελο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top